מוקד טלפוני: 1-700-707-233

מעבר דירה - לעבור בשלום

מעבר דירה עלול להיות תהליך מתיש ומורט עצבים. לכן, ריכזנו עבורכם את המידע הכי חשוב שיש לדעת לקראת מעבר דירה עם כל התקלות הנפוצות ואיך להימנע מהן. והעיקר, שיעבור בשלום. 


מעבר דירה - מה חשוב באריזת דירה?

לפני שאתם אורזים את הדירה, הנה כמה טיפים חשובים:

 


מעבר דירה - איך לא ליפול על מובילים חאפרים?

הדרך הכי טובה למנוע בעיות בזמן ההובלה היא לבחור מראש חברת הובלה טובה ואמינה. טוב, זה קל להגיד אבל איך מוצאים חברת הובלה שהיא באמת מומלצת ואמינה. צפו בסרטון הבא:

איך לבחור חברת הובלה

 


מעבר דירה - איך למנוע נזקים לציוד?

ארגז לסידור מחסן העבירו חפצים יקרי ערך ברכב הפרטי: מעבר ליתרון הטיפול המסור שתעניקו לחפצים ישנו יתרון נוסף: אם הללו ישברו תוכלו להאשים רק את עצמכם וכך תמנעו ממריבות. לרשימת החפצים יקרי הערך (חוץ מתכשיטים...) תוסיפו גם את המחשב, המערכת וכלי נגינה יקרים. 

ארגז למעבר דירה ארזו היטב את כל החפצים לפני מעבר הדירה:  אומנם מובילים מקצועיים, יעטפו את הציוד שלנו בבדים וניילונים כדי למנוע נזק לציוד, אך בשביל השקט הנפשי שלכם, נציע לא להסתמך רק על העטיפה שלהם.

ארגז למעבר דירה בסרטון הבא, תמצאו הסבר לגבי איך לארוז למעבר דירה - איך להתאים את הקרטונים לאריזה ולעטוף פריטים שונים בבית, איך לסמן את הארגזים לפריקה בדירה החדשה ועוד:

מעבר דירה -קרטונים לאריזה

 


איך למנוע נזק לציוד מיוחד?

אם אתם זקוקים להובלה של פריט מיוחד כמו פסנתר, בדקו קודם שלחברת ההובלות שפניתם אליה יש ניסיון בהובלת פסנתרים. בסרטון למטה, בעל חברת הובלה מסביר מה הם הכלים הדרושים להובלה מיוחדת כמו הובלת פסנתר ואיך תדעו שלמוביל יש את המומחיות הנדרשת להובלות פסנתרים והוא לא סתם חאפר.

איך מובילים פסנתר?

 


מעבר דירה - איך למנוע איחור של המוביל?

קבעו את ההובלה לשעת בוקר מוקדמת, לדוגמא: 7:00 בבוקר. כך המוביל לא יוכל לטעון שהוא נתקע בפקקים וגם תהיו בודאות ההובלה הראשונה שלו באותו יום. קשה יותר למנוע איחורים בהובלות בהן שעת ההגעה נקבעה לצהריים או אחר-הצהריים.


איך לקבל יחס טוב בהובלה?

רוצים יחס טוב? תנו כזה ותקבלו בחזרה. פנקו את הפועלים באבטיח קר (זאת בדיוק העונה), קפה שחור (רצוי עם הל) ושתייה קרה. אפשר גם לקפוץ לפלאפל הקרוב ולהביא להם כמה מנות פלאפל מחייך.


איך למנוע ויכוחים על מחיר ההובלה?

נקודה האפשרות הראשונה והבדוקה למנוע ויכוחים על מחיר הובלת דירה היא פשוט לשלם כל תוספת שתידרש מכם.

נקודה האפשרות השנייה והזולה יותר היא מסמך מסודר הכולל את כל פריטי הציוד, ריהוט שדורש פירוק והרכבה, הקומה, האם יש מעלית וכן עצירות מתוכננות בדרך לפריקת/ העמסת ציוד בנקודה נוספת מלבד ביתכם.

נקודה בנינו באתר מחירון הובלות ייחודי, שבאמצעותו תוכלו לחשב פחות או יותר את הטווח של מחיר הובלה דומה לשלכם. המחשבון בנוי על 10,000 דיווחים שנתנו לקוחות אמיתיים על מחירים של שירותי הובלה שונים והוא מסוגל לנבא אלפי שילובים. החל מהובלת חדר בתוך העיר ועד הובלת דירת 7 חדרים מאילת למטולה, כולל תוספות כגון אריזה ופירוק והרכבה. כך תוכלו לבדוק האם המחיר שדורשים על ההובלה זול או יקר. אם הצעת המחיר להובלת הדירה זולה באופן מחשיד, צפו בהמשך ויכוחים על המחיר.

הסבר על מחירון ההובלות למעבר דירה

 


איך למנוע ויכוחים על גובה הטיפ בהובלה?

נקודה דברו עם המובילים על הטיפים כבר בתחילת ההובלה. תוכלו להגיד להם: אנחנו נשמח מאוד לתת לכם טיפ בגובה 100 ש"ח (לדוגמא) לכל פועל. במידה וכל החפצים יגיעו בשלום לבסיסם, ללא שריטות (גם לא על הקירות) ניתן את הטיפ המלא. אם יהיו נזקים קלים בלבד - תקבלו מחצית מהטיפ אך אם יהיו נזקים משמעותיים לא תקבלו טיפ כלל. באופן זה תרוויחו פעמיים - גם תמנעו ויכוחים וגם תגדילו את הסיכוי שהציוד יגיע בשלום. טיפ הוא נושא רגיש שעולם ההובלות ומומלץ לדבר עליו ברוגע ובאווירה נעימה מחייך.


איך למנוע הרכבת רהיטים לקויה אחרי הובלה?

שאלו את המוביל, מראש, מי מרכיב את הרהיטים. ודאו כי מדובר בנגר ולא בפועל חסר - ניסיון. הדגישו למוביל כי נושא זה חושב לכם והוא ידאג, מצידו, לשבץ את הפועל - עם הכי הרבה נסיון בהרכבת רהיטים - בהובלה שלכם.
בסרטון הבא תוכלו לקבל טיפים בנושא איך לפרק ולהרכיב בשלום ארון להובלה
 

 


איפה אפשר למצוא המלצות על הובלות?

אחרי שלמדנו איך להימנע מכל התקלות שיכולות להופיע בדרך. לא השארנו אתכם לבד וריכזנו עבורכם רשימת מובילים מומלצים לפי חוות דעת של מאות לקוחות קודמים. ההמלצות מתקבלות רק בשיחה טלפונית עם לקוחות אמיתיים שמש כמוכם, היו צריכים מוביל למעבר דירה.


שאלות נפוצות לדף זה

כמה עולה הובלה?

בקישור הבא, תוכלו לבדוק כמה עולה הובלה דומה לשלכם.

איך לבחור חברת הובלות?

 

איך אורזים דירה?

 

איך מובילים פסנתר?

 

ממה להיזהר בהובלות?

מובילים שמציעים לכם מחיר נמוך יותר משמעותית מאחרים צריכים להדליק לכם נורת אזהרה, אבל גם אלו כאלה שגובים מחיר גבוה פי כמה- אלו מובילים שלרוב ינסו לנצל את תקופת העומס או את הלחץ שלכם לסגור הובלה. בנוסף, מובילים שלא עושים אתכם הסכם כתוב יכולים ביום ההובלה להעלות לכם את המחיר, ולכן כדאי לסכם הכל מראש ובכתב. ובכלל- כדאי לקחת מובילים שקיבלתם עליהם המלצות.

מה משפיע על מחיר ההובלה?

מחיר ההובלה מושפע מהמרחק בין הדירה שאתם מפנים לדירה שאליה אתם עוברים, מהגישה לדירה שלכם- קומה ומעלית, מכמות הפריטים שאתם צריכים להוביל, ומהביטוח, במידה והוספתם.

איך נקבע מחיר הובלה?

מחיר ההובלה נקבע לפי מספר פרמטרים: המרחק בין המוצא ליעד- ככל שהוא גדול יותר כך תשלמו יותר, הגישה לדירה- האם יש מעלית או אין?, מספר הרהיטים שיש להעביר - האם זו כמות גדולה או קטנה? ופרמטר נוסף הוא הביטוח- על ביטוח תשלמו יותר.

מה זה חוזה הובלות?

 

אין לעשות שימוש בתוכן ללא אישור בכתב (ניתן לקבל אישור בתנאים מסויימים). שימוש בתכנים ללא אישור מהווה הפרת חוק זכויות יוצרים ויהווה עילה לתביעה.

שים לב! הנך מחובר בשם הלקוח . התנתק