מוקד טלפוני: 1-700-707-233

מעבר דירה - לעבור בשלום

כל השאלות שיש לכם על מעבר דירה ולא העזתם לשאול - והתשובות עליהן


מעבר דירה - מה חשוב באריזת דירה?

לפני שאתם אורזים את הדירה, הנה כמה טיפים חשובים:

 


מעבר דירה - איך לא ליפול על מובילים חאפרים?

הדרך הכי טובה למנוע בעיות בזמן ההובלה היא לבחור מראש חברת הובלה טובה ואמינה. טוב, זה קל להגיד אבל איך מוצאים חברת הובלה שהיא באמת מומלצת ואמינה. צפו בסרטון הבא:

איך לבחור חברת הובלה

 


מעבר דירה - איך למנוע נזקים לציוד?

ניתן להעביר חפצים יקרי ערך ברכב הפרטי. מעבר ליתרון הטיפול המסור שתעניקו לחפצים ישנו יתרון נוסף: אם הללו ישברו תוכלו להאשים רק את עצמכם וכך תמנעו ממריבות. לרשימת החפצים יקרי הערך (חוץ מתכשיטים...) תוסיפו גם את המחשב, המערכת וכלי נגינה יקרים. בקיצור, כדאי לכם להיות בעלי טנדר עם עגלה.

את שאר החפצים, שעולים למשאית, דאגו לארוז היטב. אומנם מובילים מקצועיים, יעטפו את הציוד שלנו בבדים וניילונים כדי למנוע נזק לציוד, אך בשביל השקט הנפשי, נציע לא להסתמך רק על העטיפה שלהם. בסרטון הבא, תמצאו הסבר לגבי איך לארוז דירה - איך להתאים את הקרטונים לאריזה ולעטוף פריטים שונים בבית, איך לסמן את הארגזים לפריקה בדירה החדשה ועוד:

מעבר דירה -קרטונים לאריזה

 


איך למנוע נזק לציוד מיוחד?

אם אתם זקוקים להובלה של פריט מיוחד כמו פסנתר, בדקו קודם שלחברת ההובלות שפניתם אליה יש ניסיון בהובלת פסנתרים. בסרטון למטה, בעל חברת הובלה מסביר מה הם הכלים הדרושים להובלה מיוחדת כמו הובלת פסנתר ואיך תדעו שלמוביל יש את המומחיות הנדרשת להובלות פסנתרים והוא לא סתם חאפר.

איך מובילים פסנתר?

 


מעבר דירה - איך למנוע איחור של המוביל?

קבעו את ההובלה לשעת בוקר מוקדמת, לדוגמא: 7:00 בבוקר. כך המוביל לא יוכל לטעון שהוא נתקע בפקקים וגם תהיו בודאות ההובלה הראשונה שלו באותו יום. קשה יותר למנוע איחורים בהובלות בהן שעת ההגעה נקבעה לצהריים או אחר-הצהריים.


איך לקבל יחס טוב בהובלה?

רוצים יחס טוב? תנו כזה ותקבלו בחזרה. פנקו את הפועלים באבטיח קר (זאת בדיוק העונה), קפה שחור (רצוי עם הל) ושתייה קרה. אפשר גם לקפוץ לפלאפל הקרוב ולהביא להם כמה מנות פלאפל.


איך למנוע ויכוחים על מחיר ההובלה?

האפשרות הראשונה והבדוקה למנוע ויכוחים על המחיר היא פשוט לשלם כל תוספת שתידרש מכם. האפשרות השנייה והזולה יותר היא מסמך מסודר הכולל את כל פריטי הציוד, ריהוט שדורש פירוק והרכבה, הקומה, האם יש מעלית וכן עצירות מתוכננות בדרך לפריקת\העמסת ציוד בנקודה נוספת מלבד ביתכם.

בנינו באתר מחירון הובלות ייחודי, שבאמצעותו תוכלו לחשב פחות או יותר את הטווח של מחיר הובלה דומה לשלכם. המחשבון בנוי על 10,000 דיווחים שנתנו לקוחות אמיתיים על מחירים של שירותי הובלה שונים והוא מסוגל לנבא אלפי שילובים. החל מהובלת חדר בתוך העיר ועד הובלת 7 חדרים מאילת למטולה, כולל תוספות כגון אריזה ופירוק והרכבה. כך תוכלו לבדוק האם המחיר שדורשים על ההובלה זול או יקר. אם הצעת המחיר להובלה זולה באופן מחשיד, צפו בהמשך ויכוחים על המחיר.

למנוע ויכוחים על מחיר ההובלה - עוזר לדעת כמה משלמים מראש

 


איך למנוע ויכוחים על גובה הטיפ בהובלה?

דברו עם הפועלים ובעל הבית על הטיפים בתחילת ההובלה. אימרו להם כך: אנחנו נשמח מאוד לתת לכם טיפ בגובה 100 ש"ח (לדוגמא) לכל פועל. במידה וכל החפצים יגיעו בשלום לבסיסם, ללא שריטות (גם לא על הקירות) ניתן את הטיפ המלא. אם יהיו נזקים קלים בלבד - תקבלו מחצית מהטיפ אך אם יהיו נזקים משמעותיים לא תקבלו טיפ כלל. באופן זה תרוויחו פעמיים - גם תמנעו ויכוחים וגם תגדילו את הסיכוי שהציוד יגיע בשלום.

רצוי לדבר על נושא רגיש זה רק אחרי שהראתם, מצידכם, רצון טוב ורוח חיובית, קרי, פינקתם את הפועלים במזון ושתייה.


איך למנוע הרכבת רהיטים לקויה אחרי הובלה?

שאלו את המוביל, מראש, מי מרכיב את הרהיטים. ודאו כי מדובר בנגר ולא בפועל חסר-ניסיון. הדגישו למוביל כי נושא זה חושב לכם והוא ידאג, מצידו, לשבץ את הפועל - עם הכי הרבה נסיון בהרכבת רהיטים - בהובלה שלכם.


איפה אפשר למצוא המלצות על הובלות?

ריכזנו עבורכם כאן באתר רשימת המלצות על הובלות לפי חוות דעת של מאות  לקוחות קודמים. ההמלצות של הלקוחות מתקבלות רק בשיחה טלפונית עם לקוחות אמיתיים שקיבלו שרות מהמובילים שברשימה.


שאלות נפוצות לדף זה

כמה עולה הובלה?

בקישור הבא, תוכלו לבדוק כמה עולה הובלה דומה לשלכם.

איך לבחור חברת הובלות?

 

איך אורזים דירה?

 

איך מובילים פסנתר?

 

ממה להיזהר בהובלות?

מובילים שמציעים לכם מחיר נמוך יותר משמעותית מאחרים צריכים להדליק לכם נורת אזהרה, אבל גם אלו כאלה שגובים מחיר גבוה פי כמה- אלו מובילים שלרוב ינסו לנצל את תקופת העומס או את הלחץ שלכם לסגור הובלה. בנוסף, מובילים שלא עושים אתכם הסכם כתוב יכולים ביום ההובלה להעלות לכם את המחיר, ולכן כדאי לסכם הכל מראש ובכתב. ובכלל- כדאי לקחת מובילים שקיבלתם עליהם המלצות.

מה משפיע על מחיר ההובלה?

מחיר ההובלה מושפע מהמרחק בין הדירה שאתם מפנים לדירה שאליה אתם עוברים, מהגישה לדירה שלכם- קומה ומעלית, מכמות הפריטים שאתם צריכים להוביל, ומהביטוח, במידה והוספתם.

איך נקבע מחיר הובלה?

מחיר ההובלה נקבע לפי מספר פרמטרים: המרחק בין המוצא ליעד- ככל שהוא גדול יותר כך תשלמו יותר, הגישה לדירה- האם יש מעלית או אין?, מספר הרהיטים שיש להעביר - האם זו כמות גדולה או קטנה? ופרמטר נוסף הוא הביטוח- על ביטוח תשלמו יותר.

מה זה חוזה הובלות?

 

אין לעשות שימוש בתוכן ללא אישור בכתב (ניתן לקבל אישור בתנאים מסויימים). שימוש בתכנים ללא אישור מהווה הפרת חוק זכויות יוצרים ויהווה עילה לתביעה.

שים לב! הנך מחובר בשם הלקוח . התנתק