מוקד טלפוני: 1-700-707-233

מעבר דירה - לעבור בשלום

מעבר דירה עלול להיות תהליך מתיש ומורט עצבים. בדיוק בשביל זה, ריכזנו עבורכם את המידע הכי חשוב שיש לדעת לקראת מעבר דירה עם כל התקלות הנפוצות ואיך להימנע מהן - ובעיקר איך לעבור את המעבר בשלום. יוצאים לדרך!


מה חשוב לדעת על אריזה במעבר דירה

נתחיל כמובן משלב האריזה, רגע לפני לפני שאתם אורזים את הדירה למעבר הדירה, הנה כמה טיפים חשובים לאיך לארוז את הדירה ביעילות:
 


ממה להיזהר במעבר דירה

הדרך הכי טובה למנוע בעיות בזמן ההובלה היא לבחור מראש חברת הובלה טובה ואמינה. הסרטון הבא נועד לעזור לכם לדעת איך בחור חברת הובלות למעבר דירה:

 


איך למנוע נזקים לציוד במעבר דירה

ארגז לסידור מחסן העבירו חפצים יקרי ערך ברכב הפרטי: מעבר ליתרון הטיפול המסור שתעניקו לחפצים ישנו יתרון נוסף: אם הללו ישברו תוכלו להאשים רק את עצמכם וכך תמנעו ממריבות. לרשימת החפצים יקרי הערך (חוץ מתכשיטים...) תוסיפו גם את המחשב, כלי נגינה יקרים ועוד. 

ארגז למעבר דירה ארזו היטב את כל החפצים לפני מעבר הדירה:  אומנם מובילים מקצועיים, יעטפו את הציוד שלנו בבדים וניילונים כדי למנוע נזק לציוד, אך בשביל השקט הנפשי שלכם, נציע לא להסתמך רק על העטיפה שלהם.

 בסרטון הבא, תמצאו טיפים לגבי איך לארוז למעבר דירה בצורה יעילה:

 


הובלת פסנתר במעבר דירה

אם אתם זקוקים להובלה של פריט מיוחד כמו בהובלת פסנתר לדוגמה, בדקו שלחברת ההובלות שפניתם אליה יש ניסיון בהובלת פסנתרים. בסרטון למטה, בעל חברת הובלה מסביר מה הם הכלים הדרושים להובלה מיוחדת כמו הובלת פסנתר ואיך תדעו שלמוביל יש את המומחיות הנדרשת להובלות פסנתרים.

 


למתי לקבוע מעבר דירה

את ההובלה של הדירה קבעו את לשעת בוקר מוקדמת עד כמה שניתן, לדוגמא: 7:00 בבוקר. כך המוביל לא יוכל לטעון שהוא נתקע בפקקים וגם תהיו בודאות ההובלה הראשונה שלו באותו יום. קשה יותר למנוע איחורים בהובלות בהן שעת ההגעה נקבעה לצהריים או אחר-הצהריים. נוסף על כך, הובלות בשעות הערב יקרות יותר מהובלות בשעות הבוקר ברוב המקרים.


שמירה על יחס טוב במעבר דירה

רוצים יחס טוב? תנו כזה ותקבלו בחזרה. פנקו את הפועלים באבטיח קר (זאת בדיוק העונה), קפה שחור (רצוי עם הל) ושתייה קרה. אפשר גם לקפוץ לפלאפל הקרוב ולהביא כמה מנות מחייך.


איך להימנע מוויכוחים על מחיר ההובלה בזמן מעבר הדירה

נקודה האפשרות הראשונה והבדוקה למנוע ויכוחים על מחיר הובלת דירה היא פשוט לשלם כל תוספת שתידרש מכם.

נקודה האפשרות השנייה והזולה יותר היא מסמך מסודר הכולל את כל פריטי הציוד, ריהוט שדורש פירוק והרכבה, הקומה, האם יש מעלית וכן עצירות מתוכננות בדרך לפריקת/ העמסת ציוד בנקודה נוספת מלבד ביתכם.

נקודה בנינו באתר מחירון הובלות ייחודי, שבאמצעותו תוכלו לחשב פחות או יותר את הטווח של מחיר הובלה דומה לשלכם. המחירון בנוי על 10,000 דיווחים שנתנו לקוחות אמיתיים על מחירים של שירותי הובלה שונים והוא מסוגל לנבא אלפי שילובים. החל מהובלת חדר בתוך העיר ועד הובלת דירת 7 חדרים מאילת למטולה, כולל תוספות כגון אריזה ופירוק והרכבה. כך תוכלו לבדוק האם המחיר שדורשים על ההובלה זול או יקר. אם הצעת המחיר להובלת הדירה זולה באופן מחשיד, צפו בהמשך ויכוחים על המחיר.

 


איך להימנע מוויכוחים על גובה הטיפ במעבר הדירה

נקודה דברו עם המובילים על הטיפים כבר בתחילת ההובלה. תוכלו להגיד להם: אנחנו נשמח מאוד לתת לכם טיפ בגובה 100 ש"ח (לדוגמא) לכל פועל. במידה וכל החפצים יגיעו בשלום לבסיסם, ללא שריטות (גם לא על הקירות) ניתן את הטיפ המלא. אם יהיו נזקים קלים בלבד - תקבלו מחצית מהטיפ אך אם יהיו נזקים משמעותיים לא תקבלו טיפ כלל. באופן זה תרוויחו פעמיים - גם תמנעו ויכוחים וגם תגדילו את הסיכוי שהציוד יגיע בשלום. טיפ הוא נושא רגיש בעולם ההובלות ומומלץ לדבר עליו ברוגע ובאווירה נעימה מחייך.


הרכבת רהיטים במעבר דירה

כדי שהרהיטים שהיו צריכים שירותי פירוק והרכבה יחזרו לקדמותם בסוף ההובלה שאלו את המוביל, מראש, מי מרכיב את הרהיטים? וודאו כי מדובר במישהו עם ניסיון. הדגישו למוביל כי נושא זה חושב לכם והוא ידאג, מצידו, לשבץ את הפועל - עם הכי הרבה נסיון בהרכבת רהיטים - בהובלה שלכם.
בסרטון הבא תוכלו לקבל טיפים על איך לפרק ולהרכיב בשלום ארון להובלה
 


מובילים מומלצים למעבר דירה

אחרי שלמדנו איך להימנע מכל התקלות שיכולות להופיע במעבר הדירה. לא השארנו אתכם לבד וריכזנו עבורכם רשימת מובילים מומלצים לפי חוות דעת של מאות לקוחות קודמים. ההמלצות מתקבלות רק בשיחה טלפונית עם לקוחות אמיתיים שמש כמוכם, היו צריכים מוביל למעבר דירה.


שאלות נפוצות לדף זה

כמה עולה הובלה?

בקישור הבא, תוכלו לבדוק כמה עולה הובלה דומה לשלכם.

איך לבחור חברת הובלות?

 

איך אורזים דירה?

 

איך מובילים פסנתר?

 

ממה להיזהר בהובלות?

מובילים שמציעים לכם מחיר נמוך יותר משמעותית מאחרים צריכים להדליק לכם נורת אזהרה, אבל גם אלו כאלה שגובים מחיר גבוה פי כמה- אלו מובילים שלרוב ינסו לנצל את תקופת העומס או את הלחץ שלכם לסגור הובלה. בנוסף, מובילים שלא עושים אתכם הסכם כתוב יכולים ביום ההובלה להעלות לכם את המחיר, ולכן כדאי לסכם הכל מראש ובכתב. ובכלל- כדאי לקחת מובילים שקיבלתם עליהם המלצות.

מה משפיע על מחיר ההובלה?

מחיר ההובלה מושפע מהמרחק בין הדירה שאתם מפנים לדירה שאליה אתם עוברים, מהגישה לדירה שלכם- קומה ומעלית, מכמות הפריטים שאתם צריכים להוביל, ומהביטוח, במידה והוספתם.

איך נקבע מחיר הובלה?

מחיר ההובלה נקבע לפי מספר פרמטרים: המרחק בין המוצא ליעד- ככל שהוא גדול יותר כך תשלמו יותר, הגישה לדירה- האם יש מעלית או אין?, מספר הרהיטים שיש להעביר - האם זו כמות גדולה או קטנה? ופרמטר נוסף הוא הביטוח- על ביטוח תשלמו יותר.

מה זה חוזה הובלות?

 

אין לעשות שימוש בתוכן ללא אישור בכתב (ניתן לקבל אישור בתנאים מסויימים). שימוש בתכנים ללא אישור מהווה הפרת חוק זכויות יוצרים ויהווה עילה לתביעה.

שים לב! הנך מחובר בשם הלקוח . התנתק