מוקד טלפוני: 1-700-707-233

הובלות – הצד השני של המטבע

לנו, הלקוחות, יש בלי סוף תלונות על שרותי הובלות. האם חשבתם אי-פעם מה הם – המובילים – חושבים עלינו? ובכן, יש להם בטן מלאה. ובצדק.

דירה לא ארוזה

המוביל מגיע והדירה אומנם מבולגנת אבל קשה להגדיר אותה כארוזה. אתם החלטתם לחסוך כסף ולארוז בעצמכם אך, בפועל, הפועלים נאלצים לארוז יחד איתכם. האוכל עדיין במקרר, הסיר עם שאריות ארוחת הערב, של אתמול, יושב על הגז (במקום הקפה של הפועלים...), חלק מהארגזים לא סגורים ונראה כאילו תכננתם לעבור דירה ביום הבא.

איך לארוז נכון?

כדי שלא תגיעו ליום ההובלה לא ארוזים - הנה הדברים שחשוב לדעת על אריזת דירה

 מנהל עבודה

הלקוח חושב שהוא מנהל העבודה. הלקוח רץ אחרי הפועלים, מסביר להם על הסדר הנכון של הטענת החפצים על המשאית, נותן עצות מיותרות ובאופן כללי מפריע לעבודה. סליחה, מי פה העביר כבר אלף דירות?


קובעים הובלה ומבטלים

כשם שיש מובילים חאפרים יש גם לקוחות חאפרים. הלקוח קובע תאריך הובלה ליום מסויים. הכל סגור, הכל מסוכם. לאחר מכן, הוא ממשיך לחפש ולקבל הצעות מחיר נוספות, בתקווה להוזיל את עלות ההובלה. הלקוח מוצא מוביל אחר, המציע הצעה זולה יותר ב- 50 שקלים, וכבר מבטל את המוביל הראשון. במקרה הגרוע הוא אפילו לא טורח להודיע למוביל עימו סיכם מלכתחילה.


"שכחתי"

"שכחתי לעדכן אותך שאנחנו עוצרים בדרך לפרוק דברים". "שכחתי לציין שהמקרר שלנו הוא לא סטנדרטי וכשהכניסו אותו לדירה נאלצו לפרק את הדלתות". "שכחתי גם לציין ברשימת החפצים את הציוד שיש לנו במחסן ויש עוד כמה דברים ששכחתי". הלקוח השכחן עדיין מצפה מהמוביל להישאר בדיוק עם אותו סכום שסוכם.


מתמקחים על מחיר ההובלה

יש לקוחות שמתגאים ביכולות המיקוח שלהם, רק שלפעמים הם נזכרים להתמקח אחרי שההובלה הסתיימה. "למה המחיר כל כך יקר, בסך הכול לקחת כמה ארגזים מדירה אחת, להעמיס למשאית ולפרוק בדירה אחרת, תעשה טובה תוריד במחיר". צריך להבין שמחיר הובלה מורכב מגורמים רבים ולא רק מהעבודה הפיזית של הסבלים. גורמים כמו למשל הדלק במשאית, השירות של נגר מקצועי שיגיע לפרק ולהרכיב את הרהיטים או השימוש במנוף להעברת הציוד כשיש תנאי גישה קשים, כל אלה נלקחים בחשבון בהצעת המחיר ויכולים להשפיע על מחיר ההובלה. לכן, מומלץ לקבל מראש הצעת מחיר שכוללת את כל מרכיבי ההובלה והצעת מחיר סופית שכוללת מע"מ, כדי למנוע הפתעות בסוף ההובלה גם לכם וגם למובילים.

בנינו באתר מחשבון הובלות, שיעזור לכם להבין ממה בדיוק מורכבת ההובלה שלכם וכמה תשלמו פחות או יותר. המחשבון בנוי על מחירים שדיווחו 10,000 לקוחות אמיתיים על שירותי הובלה שונים שביצעו, כך שניתן לבצע אלפי חישובים שונים. החל מכמה עולה הובלת דירת חדר בתוך העיר ועד כמה עולה הובלה של דירת שבעה חדרים מאילת למטולה, כולל פירוק והרכבה, שימוש במנוף אריזה ועוד.

איך לחשב כמה עולה הובלה?

 


שאלות נפוצות לדף זה

כמה עולה הובלה?

במחשבון ההובלות של מידרג תוכלו לבדוק כמה עולה הובלה בתוך 30  שניות. כנסו לקישור כדי לחשב את מחיר ההובלה שלכם.

מה משפיע על מחיר ההובלה?

מחירי ההובלות מושפעים מהמרחק בין הדירה הנוכחית שלכם לזו שאתם עוברים והגישה אליה: כמה מדרגות יש לעלות, האם יש מעלית, כמות הפריטים שיש להוביל, ביטוח התכולה ועוד. 

 

איך בוחרים חברת הובלות?

צירפנו תשובה בוידיאו:

 

מאיפה לקחת קרטונים להובלה?

רוב חברות ההובלה היום מספקות קרטונים לאריזה. 

אם אתם צריכים קרטונים אז וודאו מראש עם חברת ההובלה שהיא אכן יכולה לספק לכם כאלה. בקשו מהמובילים קרטונים אחידים, שיקלו על סידור הארגזים ברכב או במשאית. עבור כלים שבירים מזכוכית – בקשו מחברת ההובלה, קרטונים עבים בעלי דופן כפולה או לעטוף את הכלים בעטיפת פצפצים.   

אין לעשות שימוש בתוכן ללא אישור בכתב (ניתן לקבל אישור בתנאים מסויימים). שימוש בתכנים ללא אישור מהווה הפרת חוק זכויות יוצרים ויהווה עילה לתביעה.

שים לב! הנך מחובר בשם הלקוח . התנתק