מוקד טלפוני: 1-700-707-233

דלתות כניסה - מחירים
אם אתם מתכננים את בית החלומות שלכם, או שאתם בדיוק נמצאים לפני שיפוץ – ודאי שמתם לב שאתם מוציאים הרבה כסף עוד לפני שנכנסתם הביתה בכלל. כן, דלתות כניסה מתחילות מ-2,000 ש"ח ויכולות להגיע גם לעשרות אלפי שקלים, תלוי בעיצוב ובמשתנים רבים. לכן, סידרנו לכם מפתח מחירים לדלתות כניסה, שיעזור לכם להיסגר טוב יותר על דלת הכניסה העדיפה עבורכם. אז נקו את הנעליים והיכנסו, הדלת פתוחה

דלת כניסה

דלתות כניסה – מחירים

המחיר של דלת כניסה לבית מושפע מהמון משתנים, כמו למשל; סוג החומר, גודל הדלת, הצביעה שלו, העיצוב, סוג הנעילה ועוד. ננסה לפרט ככל האפשר, אבל קחו בחשבון שלרוב את דלתות הכניסה שלכם תבחרו מתוך קטלוג קיים והמחיר הבסיסי שלהן יהיה קבוע מראש. על המחיר הבסיסי תוסיפו עיצובים, צביעה של הדלת וגדלים מיוחדים לבחירתכם והנה קיבלתם את מחיר דלת הכניסה שלכם. פוחדים שלא תמצאו את הדלת שרציתם? קודם כל אל תדאגו, הקטלוג שתמצאו אצל מתקיני הדלתות הוא מגוון מאוד ואנחנו בטוחים שאתם תתרשמו ממנו לטובה. אבל והיה ובכל זאת לא מצאתם, תוכלו לבקש מהמתקין עיצוב מיוחד לדלת הזזה, כפי שהחזון שלכם מכתיב לכם.

יש שני חומרים אפשריים מהם מכינים דלתות כניסה: עץ או פלדה. אבל שימו לב שלמרות שתוכלו לבחור להתקין דלת כניסה מעץ, זה לא מומלץ במיוחד בגלל החום החזק של ישראל שיכול לפגוע באיכות העץ ולהרוס את הדלת. לכן, רוב דלתות הכניסה שתמצאו בבתים היום עשוית פלדה חזקה ואיכותית, שלא מושפעת מנזקי מזג אוויר וקשה מאוד לפרוץ אותה. במאמר זה נתמקד במחירים של דלתות פלדלת – שאיתן רוב מתקיני הדלתות עובדים.

 דלת כניסה מעוצבת

 

דלת כניסה Basic או מעוצבת

המשפיע הראשון והקריטי ביותר למחיר דלת כניסה הוא, ובכן, איזו דלת אתם בוחרים. אין מחיר דלת כניסה בסיסית ופשוטה כמחיר דלת כניסה מעוצבת. לכן, כדאי שנגדיר את נקודת המוצא שלנו, מחיר דלת כניסה בסיסית ופשוטה לבית:

מחיר מחיר דלת כניסה לבית הוא 2,500 ₪ בממוצע.

במידה ותרצו דלת כניסה מעוצבת יותר מהרגיל, עם עיטורים, חריטות או הוספות מיוחדות של עץ או זכוכית כדאי שתתארגנו מראש על הוצאה גדולה יותר, כי דלת כניסה מעוצבת תייקר את העבודה בכמה אלפים.

מחיר מחיר דלת כניסה מעוצבת נע בין 4,000-9,000 ₪ בממוצע. אבל במקרים מסוימים היא יכולה גם להגיע ליותר מזה.

שימו לב: כל המחירים כוללים את הדלת עצמה, הרכבה ופינוי דלת ישנה, אבל הם לא כוללים מע"מ.

עיצוב נפוץ לדוגמא הוא משקוף מודולרי: הוספת חלונות ויטראז' בין המשקוף לדלת, שלמעשה "מקטינים" את שטח הדלת לטובת זכוכית מעוצבת בסגנונות מיוחדים.

מחיר משקוף מודולרי עולה כ-1,800 ₪ לכל צד בממוצע, מלבד מחיר הדלת עצמה.

 דלת כניסה מעוצבת עם משקוף מודולרי

 

את דלת הכניסה המעוצבת תבחרו מתוך קטלוג שיציג לכם מתקין הדלתות. לרוב, הקטלוג יהיה רחב ומגוון מאוד ויהיו לכם הרבה אפשרויות לבחור מתוכן. אבל במקרה שלא אהבתם משהו משם, או שיש לכם חזון מיוחד בראש לגבי איך שהדלת שלכם בכניסה לבית צריכה להיראות – תוכלו לבקש מהמתקין עיצוב מיוחד ואישי. קחו בחשבון שעל טעם אישי ומיוחד משלמים ולכן כדאי לתכנן את התקציב מראש.

 

גודל דלת הכניסה

משתנה נוסף שמשפיע על המחיר הוא גודל דלת הכניסה: ככל שהמִפְתִָח גדול יותר, כך המחיר יעלה. ישנם שלושה סוגי מִפְתִָחִים סטנדרטים לדלתות כניסה:

דלת כניסה דלת רגילה, בעלת כנף אחת: רוחב של כ-80 ס"מ, בגובה 2 מטר.

דלת כניסה דלת כנף וחצי, בעלת צד אחד קבוע: רוחב של 1.35-1.55 מטר, בגובה 2 מטר.

דלת כניסה דלת בעלת שתי כנפיים נפתחות: רוחב של 1.80-2.15 מטר (לשתיהן יחד), בגובה 2 מטר.

אלו המידות הסטנדרטיות עבור סוגי המִפְתִָחִים האלו, אבל תוכלו גם להרחיב אותן במקרה הצורך. את המידות המדויקות לפתח שלכם בבית ייקח מתקין הדלתות כשהוא יגיע למדידות הראשונות, אבל בחירת סוג הפתיחה של דלת הכניסה היא עניין של טעם אישי.

מחיר מחיר דלת כניסה גדולה מהסטנדרט תייקר את העבודה בכ-20% ממחיר הדלת, תלוי בהגדלה המבוקשת.

לדוגמא: אם תרצו לרכוש דלת כניסה מעוצבת בעלת כנף אחד שעולה 5,000 ₪, במִפְתִָח גדול במיוחד (1.80X2.50 מטר) תשלמו עליה 20 אחוז מעבר למחיר, כלומר: 6,000 ₪ סה"כ.

 דלת כניסה פתח רחב, כנף וחצי

 

מחיר צביעת דלת כניסה

רוב דלתות הכניסה עשויות מפלדה בצבע אחיד ועליהן מלבישים טפט בצבע והעיצוב הרצוי. טפט זה הוא אולי האופציה הטובה ביותר למחיר שתקבלו, אבל האמת היא שבתנאי מזג אוויר קיצוניים – כמו בחום של מרכז הארץ למשל – טפט לא איכותי יכול להתנפח ולהיקרע מהדלת. האופציה היוקרתית יותר היא לצבוע את דלת הכניסה בצבע בתנור. צביעה כזאת מחדירה את הצבע ישירות לפלדה ולמשקופים, ולמעשה הופכת את הצבע להיות חלק קבוע מהדלת.

מחיר צביעת דלת כניסה ומשקופים בצבע בתנור עולה כ-600 ₪ בממוצע.

 

מחירי מנעולים לדלת כניסה

עוד פרמטר שיכול לייקר את העבודה זה סוג המנעול שתרצו להתקין על דלת הכניסה. רוב דלתות הכניסה מגיעות עם נעילה רגילה של חברת רב בריח – שהיא כשלעצמה מספיקה בשביל להגן על הבית שלכם. אבל, אם תרצו להוסיף מנגנונים משוכללים יותר, בדרך כלל תצטרכו גם לשלם יותר:

צילינדר נעילת פרפר – הכוונה היא למִפְתִָח מקובע בדלת הכניסה, מבפנים. היתרון שלה הוא במקרי חירום (כמו שריפה במבנה חלילה) שבהם תצטרכו לצאת מהבית במהירות ולא תוכלו להתעכב בשביל למצוא את המִפְתִָח. רוב מתקיני הדלתות יוסיפו לכם נעילת פרפר בלי תוספת עלות, אם תבקשו.

צילינדר מנעול כספת – נעילה מאובטחת יותר המתאימה לדלתות פלדלת של רב בריח. זה מנעול נוסף על הצילינדר שיושב בצד העליון של דלת הכניסה. על מנעול כספת תוסיפו כ-500 ₪ בממוצע.

 

צילינדר צילינדר מוגן שכפול – אלו מנעולים כמו מולטילוק או MT5, בעלי הגנה כפולה נגד שכפול והעתקה של המִפְתִָח, כך תדעו שאתם מוגנים מפני זיופים ופריצות. על מנעולי מולטילוק תוסיפו בין 250-500 ₪ בממוצע.

צילינדר מנעול ביומטרי – או מנעול טביעת אצבע. זה מנעול שעובד בלי מִפְתִָח, אלא עם טביעת אצבע וקוד (לגיבוי). על הוספת מנעול ביומטרי לדלת הכניסה תוסיפו כ-2,000 ₪ בממוצע. אבל שימו לב שלמנעול הביומטרי יש יתרונות וחסרונות שכדאי להכיר מראש ובסרטון הבא תוכלו ללמוד עליו עוד:

 


הצעות מחיר לדלתות כניסה

אנחנו מבינים שזרקנו עליכם הרבה מידע ומחירים לפי פרמטרים שונים, אבל תמיד עדיף לראות את התמונה מול העיניים בשביל להבין יותר טוב על מה מדובר. אז בואו נעשה סדר ונציג לכם כמה דוגמאות של הצעות מחיר לדלתות כניסה:

 

הצעת מחיר 1: דלת כניסה סטנדרטית

התקנת דלת כניסה 'רב-בריח' במפתח סטנדרטי – 2,200 ₪

+ תוספת צביעה בתנור - 500 ₪

+ תוספת נעילת פרפר – כלול במחיר.

+ הרכבה ופינוי דלת סדוקה ישנה.

סה"כ לפני מע"מ: 2,700 ₪

מחיר סה"כ מחיר דלת כניסה כולל מע"מ: 3,159 ₪

 

הצעת מחיר 2: דלת כניסה מעוצבת

התקנת דלת כניסה פלדלת מעוצבת, 2 כנפיים – 4,800 ₪

+ תוספת משקוף מודולרי, 2 כיוונים – 3,600 ₪

+ צביעה בתנור – כלול במחיר

+ תוספת מנעול ביומטרי – 1,800 ₪

+ פינוי דלת ישנה והרכבה.

סה"כ לפני מע"מ: 10,200 ₪

מחיר סה"כ מחיר דלת כניסה כולל מע"מ: 11,934 ₪

 

הצעת מחיר 3: דלת כניסה Basic במִפְתִָח גדול

התקנת דלת כניסה 'רב-בריח' במִפְתִָח רחב (2.50X2.00) – 2,400 ₪

+ תוספת צביעה בתנור – 600 ₪

+ תוספת מנעול כספת – 500 ₪

+ הרכבה ופינוי דלת ישנה.

סה"כ לפני מע"מ: 3,500 ₪

מחיר סה"כ מחיר דלת כניסה כולל מע"מ: 4,095 ₪


מתקיני דלתות כניסה מומלצים

דלת כניסה טובה עבור שני דברים: הגנה ואסתטיקה. כמאמר המשורר: תהיי יפה ותשמרי. לכן, מלבד היופי וההזמנה של דלת כניסה לבית, כשזה מגיע לבטיחות והגנה על המשפחה ועל תכולת הדירה שלכם, תרצו להשקיע בדלת כניסה חזקה ואיכותית. בדיוק מהסיבה הזאת אספנו עבורכם מאות המלצות של לקוחות קודמים על מתקיני דלתות מומלצים. תתחדשו!
אין לעשות שימוש בתוכן ללא אישור בכתב (ניתן לקבל אישור בתנאים מסויימים). שימוש בתכנים ללא אישור מהווה הפרת חוק זכויות יוצרים ויהווה עילה לתביעה.

שים לב! הנך מחובר בשם הלקוח . התנתק