מוקד טלפוני: 1-700-707-233

דלתות הזזה - מחירים
התקנת דלת הזזה בבית תעלה לכם כמה אלפים (2,000-5,000 ₪ בממוצע) ולרוב היא אופציה טובה למקרים שבהם אין לכם שום שטח לבזבז. למה? דלתות הזזה מחליקות הצידה לאורך הקיר ולכן לא תופסות מקום בחדר בפתיחה שלהן. אבל בואו נדבר תכל'ס: מה משפיע על המחירים של דלתות הזזה לבית ואיך לא נגררים להוצאות מיותרות?

דלת הזזה

מחיר בסיסי לדלתות הזזה

מחיר דלתות הזזה לבית מתחיל ב-1,800 ₪ ויכול להגיע גם ל-5,000 ₪ ויותר. טווח המחירים הזה מושפע מהרבה פרמטרים כפי שנפרט ממש עוד רגע, אך בכל מקרה, חשוב לקחת בחשבון שדלת הזזה יקרה יותר מדלת פנים רגילה. הסיבה העיקרית היא מורכבות העבודה: דלתות הזזה מצריכות התקנה של מסילה עליונה (ולפעמים גם תחתונה) ותכנון מדויק של הפתיחה שלהן. הנה הפרמטרים שישפיעו על מחיר התקנת דלת הזזה לבית:

 

עלות החומרים של דלתות הזזה

כמו בעולמם המופלא של דלתות הפנים, גם לדלתות הזזה יש שני חומרים איתם אפשר לעבוד: עץ ופולימר:

דלת כניסה דלתות הזזה מעץ הן הדלתות הזולות והפשוטות יותר, אך קחו בחשבון שאין להן הגנה טובה מרטיבות ולחות. אם אתם מתכננים להתקין דלת הזזה לאמבטיה ואתם מאלו שאוהבים לגרוף מים מצד לצד – אולי כדאי שתחשבו שנית על דלת הזזה כזו.

דלת כניסה דלת הזזה מפולימר עמידה בפני רטיבות ולחות, צבועה (לרוב בלבן) ואפשר לעצב אותה בכל מיני צורות וקישוטים מודרניים.

מחיר מחיר דלת הזזה מפולימר צפוי להיות יקר בכ-500 ₪ בהשוואה למחיר דלת הזזה מעץ.

 

סוגי דלתות הזזה

אחרי שדיברנו על חומר הדלת, הגיע הזמן לדבר על השיטה. דלתות הזזה מתחלקות ל-2 סוגים: דלת הזזה נגררת ודלת הזזה מסוג כיס. ההבדל בין הסוגים הוא משמעותי ויש לו השפעה גדולה על המחיר. לכן, חשוב להתייחס אליו עוד בתחילת תהליך התכנון (ולפעמים גם לפני בשלב תכנון הבית).

דלת הזזה עם מסילה מעץ

דלת כניסה דלת הזזה נגררת, או בשמה המסורתי יותר: דלת הזזה סטנדרטית או דלת תלויה. זה הסוג הנפוץ ביותר של דלתות הזזה בבתים: דלת שנשענת על מסילה עליונה ומחוברת באמצעות גלגלים. הדלת נפתחת ונסגרת לצד הקיר וחוסכת במקום בתוך הבית.

דלת כניסה דלת הזזה כיס, זו דלת הזזה בבנייה מתוחכמת יותר. המסילה היא כיס שנמצא בתוך הקיר, בבנייה אטומה מאלומיניום והדלת זזה ונעלמת בתוכה. כך, כשהדלת פתוחה היא לא נראית לעין ולא מעבה את הקיר. שימו לב: דלתות הזזה מסוג כיס זו הוצאה שצריכה להיות מחושבת בשלב התכנון האדריכלי של הבית, מכיוון שהיא כוללת הכנה בתור הקיר ובניית כיס אלומיניום מיוחד.

אחרי שדיברנו על החומר ועל סוג דלת ההזזה, אפשר לדבר על התמחור. בטבלה מוצגים מחירים ממוצעים עבור דלתות הזזה סטנדרטיות שכוללים:

נקודה בניית הדלת עצמה, כולל עלות החומרים

נקודה התקנה של הדלת

נקודה פינוי וניקוי החומרים הנותרים

נקודה שנת אחריות על ההתקנה ועוד 5-7 שנות אחריות מהיצרן על הדלת, המסילות והמשקופים.

 

דלת הזזה מעץ

דלת הזזה מפולימר

דלת הזזה נגררת

2,000 ₪

2,500 ₪

דלת הזזה מסוג כיס

4,000-5,000 ₪

4,500-5,500 ₪


דלתות הזזה – מחיר תוספות

המחירים שהוצגו בטבלה מייצגים דלתות הזזה סטנדרטיות. אבל אם תרצו דלתות מעוצבות, בגדלים שונים וצבעים מיוחדים, קחו בחשבון שיש לזה השפעה על המחיר והתוספות האלו עשויות לייקר את העבודה.

 

מחיר צביעת דלת הזזה

רוב דלתות ההזזה לבית מגיעות עם טפט, או בצבע המקורי שלהן (עץ או לבן לדלתות פולימר). אם תרצו, תוכלו לבקש מבעל המקצוע לצבוע את הדלת בצביעה מיוחדת בתנור ולהבטיח שהצבע יישאר עליה לאורך זמן ולא יינזק.

מחיר תוספת המחיר עבור צביעת דלת הזזה בתנור היא 1,000 ₪ בממוצע.

 

מחיר דלת הזזה מעוצבת

אם יש לכם בבית דלתות פנים מעוצבות, בטח תרצו להתאים גם את דלת ההזזה לעיצוב הביתי שלכם - דעו שאתם יכולים לעשות את זה די בקלות. ההמלצה הכללית היא להתקין את כל דלתות הפנים הרגילות ואת דלת ההזזה דרך אותו מתקין דלתות, אך קחו בחשבון שדלתות הזזה מעוצבות הן יקרות יותר, כתלות בסוג העיצוב המבוקש.

מחיר תוספת המחיר עבור עיצוב לדלת הזזה היא 500-1,000 ₪ בממוצע.

דלת הזזה מעוצבת לבית

 

מחיר מִפתחים מיוחדים

לדלת הזזה יכולים להיות כמה מִפתחים, כלומר – גדלים. הגדלים הסטנדרטים והנפוצים מגיעים בקפיצות של 60,70,80 או 90 ס"מ רוחב, בגובה של 2 מטרים. באופן ברור, מִפתח רחב יותר מ-90 ס"מ ייקר את המחיר.

מחיר תוספת המחיר עבור מִפתח רחב לדלת הזזה הוא כ-20% ממחיר הדלת.

לדוגמה: אם הזמנתם דלת הזזה מעוצבת מפולימר, שבגודל סטנדרטי אמורה לעלות 3,000 ₪ ותרצו להרחיב אותה ל-110 ס"מ, תשלמו עליה 3,600 ₪.

 

מחיר תוספת גלגלים שקטים

אם אתם אנשים של שקט ומדיטציות, דעו שברוב דלתות ההזזה תשמעו רעשים כלשהם ולא משנה כמה לאט ובעדינות תפתחו אותה. אבל, תוכלו לבחור להתקין דלת הזזה עם גלגלים שקטים כדי למנוע את החיכוך הרועש כמה שאפשר.

מחיר תוספת המחיר לגלגלים שקטים לדלת הזזה הוא כ-500 ₪ בממוצע.

שימו לב: אפשר להתקין גלגלים שקטים גם בדיעבד. לכן, גם אם מותקנת לכם בבית דלת הזזה רועשת ותרצו להשתיק אותה, אתם יכולים לרכוש גלגלים שקטים ולהתקין על הדלת, במקום לצעוק עליה "ששש!!" כל לילה. זו דלת, היא לא תענה לך סוזן.


דלתות הזזה – הצעות מחיר לדוגמא

סה"כ ביקשתם דלת הזזה, קיבלתם המון פרמטרים והלכתם לאיבוד. אז כדי לעשות סדר ולהבין יותר טוב על מה מדובר הכנו לכם דוגמאות להצעות מחיר לדלתות הזזה לבית:

 

הצעת מחיר 1: דלת הזזה נגררת

התקנת דלת הזזה נגררת במפתח סטנדרטי – 1,800 ₪ כולל מע"מ

+ תוספת צביעה בתנור - 500 ₪

+ תוספת גלגלים שקטים – 300 ₪

+ הרכבה וניקיון

מחיר סה"כ מחיר דלת הזזה כולל מע"מ: 2,600 ₪

 

הצעת מחיר 2: דלת הזזה מסוג כיס

התקנת דלת הזזה כיס "פנדור" – 4,800 ₪

+ צביעה בתנור – כלול במחיר

+ הרכבה וניקיון

מחיר סה"כ מחיר דלת הזזה כולל מע"מ: 4,800 ₪

 

הצעת מחיר 3: דלת הזזה תלויה מעוצבת

התקנת דלת הזזה תלויה מעוצבת – 3,000 ₪

+ תוספת על מִפתח רחב (110X200 ס"מ) – 600 ₪

+ צביעה בתנור – כלול במחיר

+ תוספת גלגלים שקטים – 300 ₪

+ הרכבה וניקיון

מחיר סה"כ מחיר דלת הזזה כולל מע"מ: 3,900  ₪


מתקיני דלתות הזזה מומלצים

בואו נודה על האמת, אם אתם מתקינים דלתות הזזה בבית זה כנראה כי אתם מחויבים לזה, בגלל חוסר במקום. אבל גם אם הגעתם לזה מכורח הנסיבות וגם אם בחרתם במהלך עיצובי לבית שלכם, זה לא אומר שצריך לחפף בבחירה של דלת הזזה. כמו כל עבודה שאתם עושים, גם כאן כדאי להיעזר במתקיני דלתות הזזה מומלצים עם חוות דעת מאלפי משתמשים קודמים.
אין לעשות שימוש בתוכן ללא אישור בכתב (ניתן לקבל אישור בתנאים מסויימים). שימוש בתכנים ללא אישור מהווה הפרת חוק זכויות יוצרים ויהווה עילה לתביעה.

שים לב! הנך מחובר בשם הלקוח . התנתק