מוקד טלפוני: 1-700-707-233

דלת פנימית לממ"ד

דלת הממ"ד שלכם כבדה והורסת לכם טריקות דרמטיות? יכול להיות שכדאי לכם לשקול להתקין דלת פנימית לממ"ד. אז למה בכלל צריך דלת  כזאת, איזו דלת פנים מתקינים בממ"ד, מתי צריך להתקין גם משקוף, וכמה זה יעלה לכם? אתם תמיד שואלים שאלות נהדרות, אמרו לכם את זה פעם?


דלת פנימית לממ"ד – למה זה טוב?

דלת פנימית לממ"ד היא דלת פנים רגילה, בדרך כלל עשויה מעץ, שמתקינים בנוסף לדלת הממ"ד הכבדה. למה שתעשו כזה דבר? ובכן - מכירים את זה שאתם מנסים לסגור את הדלת של הממד ושניה לפני שהיא נסגרת, הידית מחליטה שהיא ידית חזקה ועצמאית ושהיא לא מעוניינת להיות כלואה אצלכם ביד? אז הדלת לא נסגרת עד הסוף ועכשיו אתם נאבקים בידית שמסרבת לעזור לכם בעודכם סוגרים את דלת הממ"ד, דלת שבסך הכול רציתם לסגור כי כולם בסלון עושים רעש ואתם רוצים טיפה שלווה כדי לראות פרק של סדרה אבל לאאאא למה שהדלת תשתף פעולה זה לא כאילו התפקיד שלה זה להיסגר או משהו? אז דלת פנימית לממ"ד תחסוך את זה מכם. במקום לנסות לסגור את הדלת ולגלות שנכשלתם רגע אחרי שחגגתם את ההצלחה, דלת פנימית לממ"ד פשוט נסגרת בלי לנסות לריב אתכם

דלת פנים מעץ בממ"ד

התקנת דלת פנימית לממד

יש שתי דרכים להתקין דלת פנימית בממ"ד – או ישירות על משקוף הפלדה של דלת הממ"ד, בלי צורך בהוספת משקוף, או להתקין משקוף נוסף. זה תלוי בעיקר אם יש לכם הכנה לדלת פנימית: בדרך כלל בדירות חדשות, מ-10 השנים האחרונות פחות או יותר, תהיה הכנה לדלת פנימית במשקוף הממ"ד, מה שאומר שההתקנה תהיה פשוטה יחסית ולא יהיה צורך בהוספת משקוף. בדירות ישנות יותר, לעומת זאת, תאלצו להוסיף משקוף נוסף על משקוף הממ"ד.

 

התקנת דלת פנימית לממ"ד במשקוף עם הכנה

תוכלו לזהות הכנה לדלת פנימית בקלות: בצד אחד של משקוף הממ"ד יהיו חורים המתאימים לצירים ובצד השני מקום ללשונית של הדלת. התקנת דלת פנימית לממ"ד במשקוף עם הכנה היא פשוטה מאוד: המתקין צריך רק לחבר את הצירים למשקוף ולדלת והכל מוכן. עם זאת, כשמתקינים דלת פנימית בממ"ד עם הכנה, אי אפשר להוסיף גומיית איטום. גומיית איטום נמצאת על משקופים מעץ או פולימר, ותפקידה לשפר את הבידוד של החדר ולעמעם את רעש הסגירה.

 

התקנת דלת פנימית לממ"ד במשקוף בלי הכנה

התקנה של דלת פנימית לממ"ד במשקוף בלי הכנה היא קצת יותר מורכבת, כי יש צורך בהוספה של משקוף מעץ או פולימר. הוספת משקוף פנימי תקטין את פתח הממ"ד בכ-10 ס"מ ותייקר את התקנת דלת הפנים בכ-300 ₪. הצד החיובי הוא שמשקוף פנימי מאפשר לכם להוסיף גומיית איטום, שמשפרת את הבידוד של החדר מפני רעשים.

דלת פנים לממ"ד

איזו דלת פנימית מתקינים בממ"ד?

אם אתם מתקינים את הדלת ישירות על משקוף הממ"ד, תאלצו להשתמש בצירי פייפ: צירים שמתחברים לקידוח שבמשקוף ומוברגים לגוף הדלת. דלתות פולימר לא מותאמות לצירי פייפ אלא לצירי ספר (שנקראים ככה כי הם נפתחים הצידה), ולכן בדרך כלל דלת פנימית לממ"ד תהיה דלת עץ. אם בכל זאת תרצו להתקין דלת פולימר בכניסה לממ"ד, תאלצו להתקין משקוף פנימי ולהקטין את הפתח.

יש שני סוגים עיקריים של דלתות עץ – דלת כוורת ודלת פלקסבורד.

דלת עץ  דלת כוורת היא דלת במילוי קרטון, וחלק ממתקיני הדלתות ממליצים עליה כדלת פנימית לממ"ד בגלל משקלה הקל.  

דלת עץ דלת פלקסבורד היא דלת במילוי לוחות עץ. היא כבדה יותר מדלת כוורת, אבל היא אוטמת רעשים בצורה מיטבית ועמידה למכות וחבטות. יתרון נוסף של דלת פלקסבורד הוא שהיא מתאימה לציפוי פורמייקה, ציפוי שהופך אותה לעמידה למים.  

ציר פייפ וציר ספר לדלת פנימית לממ"ד

 

מתקין דלתות מסביר על סוגי דלתות פנים


מחיר התקנת דלת פנימית לממד

מחיר דלת פנימית לממ"ד משתנה על פי סוג הדלת שמתקינים ותלוי גם בשאלה האם יש הכנה לדלת פנימית במשקוף הממ"ד - מחיר התקנת דלת במשקוף עם הכנה נמוך יותר, כי אין צורך בהתקנת משקוף נוסף. בנוסף, התקנת דלת פנימית לממ"ד כחלק מהזמנה גדולה של דלתות פנים יכולה להוזיל את מחיר ההתקנה. למטה מוצגים מחירי התקנת דלת פנים אחת בממ"ד, המחירים לא כוללים מע"מ.

 

מחיר התקנת דלת במשקוף עם הכנה לדלת פנימית לממ"ד

דלת כוורת: 1,200-1,500 ₪

דלת פלקסבורד: 1,300-1,600 ₪

דלת בציפוי פורמייקה: 1,500-1,800 ₪

 

מחיר התקנת דלת פנימית לממ"ד כולל התקנת משקוף פנימי

דלת כוורת:  1,400-1,700 ₪

דלת פלקסבורד:  1,500-1,800 ₪

דלת בציפוי פורמייקה:  1,600-2,000 ₪

 

אחריות על דלת פנימית לממ"ד

האחריות על ההתקנה עצמה, כלומר על בעיות כמו יציאת הדלת מהמקום, פירזולים שנופלים וכדומה, היא בד"כ שנה. האחריות על גוף הדלת משתנה לפי החברה שסיפקה את הדלת ונעה בין 5-7 שנים.

דלת פנימית לבנה בממ"ד

מתקיני דלת פנימית לממ"ד מומלצים

להתקנת דלת פנימית לממ"ד צריך לקחת רק את הטובים ביותר, לכן סידרנו לכם רשימה של מתקיני דלת פנימית לממ"ד עם המלצות של אלפי לקוחות קודמים. בתום השירות יתקשרו אליכם מצוות המוקד ויבקשו מכם לדרג את המתקין.


דלת פנימית לממ"ד - תמונות מלקוחות מידרג

התקנת דלת פנימית לממ"ד.
צילום: מ. א. פתח תקווה.
התקנת דלת עץ לחדר ממד.
צילום: דוד נשאוי, רמלה.
התקנת דלת פנים מעץ מלא בממד.
צילום: סמי בן עמי, תל אביב.
התקנה של דלת פנימית לממ"ד.
צילום: דני ד. הרצליה.
התקנת דלת פנימית רגילה בממ"ד.
צילום: דן קוניבסקי, תל אביב.
הוספת דלת פנים בחדר ממד.
צילום: תמי לשם, פתח תקווה.
התקנת דלת פנימית לממ"ד.
צילום: יבגני גרנובסקי, חולון.
התקנת דלת רגילה מעץ בממ"ד.
צילום: ניר י. כפר סבא.
התקנת דלת פנים עץ לממד.
צילום: בן ברק, חיפה.
אספקה והתקנת דלת פנים מעץ בחדר ממד.
צילום: עינת גונן, נס ציונה.

שאלות נפוצות לדף זה

כמה עולה דלת עץ לממד?

מחיר התקנת דלת כוורת במשקוף עם הכנה לדלת פנימית לממ"ד נע בין 1,200-1,500 ₪

מחיר התקנת דלת כוורת כולל משקוף נע בין  1,400-1,700 ₪

מחיר התקנת דלת פלקסבורד במשקוף עם הכנה לדלת פנימית לממ"ד נע בין 1,300-1,600 ₪

מחיר התקנת דלת פלקסבורד כולל משקוף נע בין 1,500-1,800 ₪

אין לעשות שימוש בתוכן ללא אישור בכתב (ניתן לקבל אישור בתנאים מסויימים). שימוש בתכנים ללא אישור מהווה הפרת חוק זכויות יוצרים ויהווה עילה לתביעה.

שים לב! הנך מחובר בשם הלקוח . התנתק