מוקד טלפוני: 1-700-707-233

מחירים של הובלות
כולנו יודעים שהמחיר אותו סוגרים בטלפון עם המוביל עלול להשתנות בהמשך. מחירים בטלפון, ללא הצעת מחיר מסודרת, הם מתכון לצרות. לכן, סקר טלפוני בין שרותי הובלות לגבי מחירים של העברת דירה עלול להיות בעייתי. המחיר שהמובילים נותנים בטלפון הוא תמיד זול יותר... לכן, אתר מידרג התקשר למידגם של 500 לקוחות לאחר ההובלה ושאל אותם מה הם העבירו ומה היה מחיר ההובלה בסוף, אחרי כל ההפתעות... התוצאות לפניכם. המחירים להלן אינם כוללים טיפים שניתנו למובילים.


מחירי הובלות של פריטים בודדים

מחיר ממוצע: 348 ש"ח 
כ- 10% מההובלות נסגרות בעלות מקסימלית של 500 ש"ח. מדובר בהובלת פריטים בודדים כגון: ספה, מקרר, ארון וכו' בתוך העיר או מחוץ לעיר. טווח המחירים ששילמו הלקוחות היה 200-500 שקלים. להלן מס' דוגמאות: הובלת מקרר מחדרה לגבעתיים עלתה ללקוח 300 ש"ח ואילו הובלת מיטה זוגית מהרצליה לרחובות – עלתה ללקוח 350 ש"ח.

לקוחות המבקשים הובלה מסוג זה הנם בדרך כלל סטודנטים או כאלו אשר קנו ציוד יד שנייה - לקוחות שאין להם יותר מדי כסף להוציא על הובלה. לכן, אם אתם רוצים להוזיל את המחיר בקשו לצרף את המקרר שלכם להובלה של מישהו אחר. יש לא מעט חברות הובלה שישמחו לעשות זאת ובתמורה יקחו לכם לא יותר ממאה וחמישים שקלים עבור הובלת פריט בתוך העיר.


מחיר הובלת דירה קטנה

מחיר ממוצע: 1,040 ש"ח 
כמעט מחצית (47%) מההובלות היו של דירות קטנות - דירות בעלות חדר אחד עד שניים וחצי חדרים. נתון זה יכול אולי להעיד על הגיל הממוצע של עוברי הדירות – רובם צעירים שעוד לא התמקמו סופית במקום אחד. העלות של הובלת דירות אלו נעה בין 500 ש"ח ל – 1,500 ש"ח. לקוח שהעביר דירת חדר בתוך תל אביב (משינקין לכרם התימנים) שילם 500 שקל בלבד ואילו לקוח שהעביר דירת 2 חדרים מגבעתיים לחיפה שילם 1,300 ש"ח.

הובלות מסוג זה אינן מחייבות את המוביל להגיע פיזית לדירה ולתת הצעת מחיר. המוביל יכול לקבל את פירוט הציוד באמצעות פקס. לכן, הלקוחות יכולים לקבל מספר הצעות בקלות וכך להשיג הובלה במחיר טוב.


מחיר הובלת דירה סטנדרטית (3-4 חדרים)

מחיר ממוצע: 1,952 ש"ח 
כרבע מההובלות (24%) היו של דירות סטנדרטיות – דירות בעלות 3 עד 4 חדרים. המחירים של הובלות אלו נע בין 1,500 ל – 2,500 ש"ח לא כולל אריזה. לקוח שהעביר דירת 3 חדרים מלאה מהרצליה להוד השרון שילם 1,500 ש"ח. לקוח אחר שילם 2,500 ש"ח להובלת דירה דומה מתל אביב לרחובות.

אם תבקשו מהמוביל לארוז לכם דירה מסוג זה אתם צפויים להיפרד מעוד 500-1000 שקלים.


מחירים של הובלות גדולות \ מורכבות

המחיר עבור הובלות שאינן סטנדרטיות יכול להגיע אף לעשרות אלפי שקלים. אחד הלקוחות במידגם סיפר כי הוא שילם 11,000 שקל מכיוון שהיה צריך להעביר ציוד רב לבית הבנוי באופן המקשה מאוד על הכנסת חפצים. לקוח אחר שילם 9,000 ש"ח היות והיו לו המון עציצים. בהובלות מסוג זה ממוצע מחירים אינו רלוונטי.


כמה עולה ההובלה שלי?

תשאול טלפוני של 500 לקוחות, שדיווחו על מחירי שירותי הובלה שביצעו, יכול לתת מדד טוב לעלות של הובלות שונות אבל לא הסתפקנו בזה והחלטנו לבדוק מה המחיר ששילמו 10,000 לקוחות על שירותי הובלה שונים, כדי לקבל מדד מצוין. את כל הנתונים שקיבלנו הפכנו באמצעות אלגוריתם משוכלל למחשבון הובלות יחיד מסוגו, שיכול לחשב אלפי קומבינציות הובלה שונות תוך 20 שניות. החל מהובלה קטנה ועד להובלה גדולה בשילוב תוספות כגון פירוק והרכבה, אריזה או שימוש במנוף. לחצו על הקישור הבא כדי לחשב כמה עולה הובלה דומה לשלכם.

אריזת דירה

רגע לפני שאתם מזמינים הובלה – הנה מה שחשוב לדעת על אריזת דירה

 


המלצות על הובלות

הובלה עלולה להיות סיוט אם "נופלים" על מוביל נוכל. לכן, ריכזנו עבורכם כאן באתר רשימת המלצות על שרותי הובלות  לפי חוות דעת של עשרות לקוחות קודמים.  ההמלצות של הלקוחות מתקבלות רק בשיחה טלפונית עם לקוחות אמיתיים שקיבלו שרות מהמובילים שברשימה.


שאלות נפוצות לדף זה

כמה עולה הובלה?

מחיר ממוצע להובלת פריטים בודדים הוא 348 ש"ח

מחיר ממוצע להובלת דירה קטנה, של חדר אחד עד שניים וחצי חדרים, הוא 1040 ש"ח

מחיר ממוצע להובלת דירה סטנדרטית, של 3-4 חדרים הוא 1952 ש"ח

אתם יכולים לחשב את מחיר ההובלה שלכם במחירון ההובלות שהכנו, ולקבל אינדקציה בנוגע לעלות ההובלה.

איך לבחור חברת הובלות?

מוביל מסביר: כך תבחרו חברת הובלות

 

מה משפיע על מחיר ההובלה?

מחיר ההובלה שלכם מושפיע מכמה פרמטרים עיקריים: משך זמן ההובלה:

1.ככל שהבית שלכם גדול יותר ודורש יותר זמן עבודה וכמות מובילים גדולה יותר, כך המחיר יעלה. 

2. ככל שהמרחק בין הדירה שלכם לדירה שאליה אתם עוברים גדול יותר, כך תשלמו יותר על ההובלה. 

3. התקופה שבה אתם מבצעים את ההובלה משפיעה גם היא על המחיר - הקיץ היא העונה העמוסה ביותר של המובילים ולכן בקיץ מחיר ההובלה יעלה.

4. הנגישות לדירה - אם הדירה שלכם לא נגישה (למשל, קומה רביעית בלי מעלית) תשלמו יותר על ההובלה.

 

איך נקבע מחיר הובלה?

מחיר ההובלה נקבע לפי מספר פרמטרים: המרחק בין המוצא ליעד, הנגישות לדירה שלכם, מספר הרהיטים שאתם מובילים וגודל הדירה והתקופה בשנה - בקיץ תשלמו יותר.

מה זה חוזה הובלות?

מוביל מסביר: מה זה חוזה הובלות?

 

כמה עולה הובלה קטנה?

מחיר הובלה קטנה נע בין 200-800 ש"ח

אין לעשות שימוש בתוכן ללא אישור בכתב (ניתן לקבל אישור בתנאים מסויימים). שימוש בתכנים ללא אישור מהווה הפרת חוק זכויות יוצרים ויהווה עילה לתביעה.

שים לב! הנך מחובר בשם הלקוח . התנתק