מוקד טלפוני: 1-700-707-233

הובלות קטנות - מחירים
אם אתם מחפשים הובלת מקרר או הובלה של דירת שני חדרים, אנחנו בטוחים שאחת השאלות הראשונות שאתם שואלים היא "מה המחיר של הובלות קטנות?".  אז טוב ששאלתם, כי אנחנו כאן עם כל התשובות והפרטים - מה משפיע על מחיר הובלה קטנה, כמה עולה הובלת מקרר, מה המחיר של הובלת חדר וגם - איך אפשר להוזיל את מחיר ההובלה. אפילו צירפנו לכם הצעות מחיר של הובלות קטנות לדוגמא!


בואו נעשה את זה ככה. אנחנו בטוחים שמה שהכי מעניין אתכם זה המחיר של ההובלה הקטנה שאתם מתכננים. אז קודם ניתן לכם את כל המחירים.

ארגז לסידור מחסן אם אתם דווקא בקטע של לדעת קודם מה משפיע על העלות הסופית, למה יש פער גדול בטווחי המחירים או איך אפשר להוזיל את ההובלה, תמצאו את כל המידע הזה אחרי המחירים - ממש כאן.

ארגז לסידור מחסן אם אתם רק בעניין של הצעות מחיר לדוגמא של הובלות קטנות, תוכלו לקפוץ ישר לסוף המאמר.

 

מוכנים? התחלנו.


הובלה קטנה - מחיר של הובלת פריט אחד

מחיר על הובלה של פריט אחד תשלמו מחיר שנע בין 300-900 ₪, כולל מע"מ - לא משנה אם מדובר בהובלה של מיטה, ספה מכונת כביסה או דווקא מקרר.

הפער בטווח המחירים נובע מהשאלה האם מדובר בהובלה באותה עיר, האם צריך גם פירוק והרכבה, האם ההובלה הקטנה מצטרפת להובלה גדולה קיימת או שזו הובלה מיוחדת, האם יש צורך במנוף ועוד. בנוסף, כדאי לציין שהובלה של פסנתר תהיה יקרה יותר ונפרט עליה בהמשך.

בכל מקרה, אנחנו מניחים שתשמחו לדעת ש-63% מלקוחות מידרג שילמו מחיר של עד 400 ₪ על הובלת ספה ורק 4% שילמו מחיר שגבוה מ-700 ₪. על הובלה של מכונת כביסה 96% אחוזים מהלקוחות שילמו מחיר של עד 500 ₪.

תרשים: התפלגות מחירים של הובלת ספה, לפי עבודות שבוצעו על ידי לקוחות מידרג

 

על הובלת מקרר שילמו לקוחות מידרג מחיר ממוצע של 403 ₪ והמחיר הממוצע של הובלת מיטה הוא 423 ₪, כך שאם אין לכם הובלה מורכבת במיוחד וההובלה מתרחשת באזורים קרובים, לרוב תוכלו לסגור את הפינה של הובלת פריט אחד במחיר של עד 500 ₪, כולל מע"מ.

כדאי לציין שברוב ההובלות הקטנות תוכלו להעמיס גם כמה ארגזים או שקיות, ללא תוספת תשלום.

הובלת ספה

 

הובלה קטנה - מחיר של הובלת פסנתר

כמו שכתבנו קודם, הפריט היחיד שמחיר ההובלה שלו יכול להיות גבוה יותר הוא פסנתר. זה נובע מ-3 סיבות עיקריות:

1. פסנתר הוא עדין ורגיש יותר - כדי שהפסנתר יגיע בשלום, יש צורך באריזה מאסיבית יותר, שמתבצעת באמצעות שמיכות עבות וניילון נצמד או פצפצים. בנוסף, ההובלה איטית יותר, עדינה ואורכת יותר זמן.

2. פסנתר הוא כבד יותר - גם פסנתרים רגילים, אבל בעיקר פסנתרי כנף הם כבדים מאוד. לכן יש צורך ביותר סבלים, מה שמעלה את המחיר באופן אוטומטי. במקום שני סבלים, לרוב יהיו לפחות שלושה ואפילו ארבעה.

3. פסנתר הוא גדול יותר - בהרבה מהובלות הפסנתרים, צריך להזמין שירותי מנוף, כדי להצליח להוציא את הפסנתר מהבית. במקרים אחרים, המובילים יפרקו את הפסנתר וירכיבו אותו מחדש בסוף ההובלה.

 

מחיר מחיר של הובלת פסנתר רגיל מתחיל ב-450 ₪ ויכול להגיע עד 1,000 ₪.

מחיר מחיר של הובלת פסנתר כנף נע בין 1,000 ל-1,500 ₪.

במקרה של הזמנת שירותי מנוף תצטרכו להוסיף להובלת הפסנתר עוד 300-800 ₪.

המחיר הממוצע ששילמו לקוחות מידרג על הובלת פסנתר היה 861 ₪, כאשר 80% מהם שילמו עד 1,051 ₪ ורק 4% שילמו מחיר שהיה גבוה מ-1,500 ₪. רק נציין שכל הובלות הפסנתר שהמחירים שלהן עברו את ה-1,500 ₪ כללו גם שירותי מנוף.

בסרטון הבא תוכלו לקבל טיפים נוספים בנוגע להובלת פסנתר
 

 


תמונות של הובלת פסנתר

הובלה של פסנתר בתוך תל אביב מקומת קרקע לקומה ...
צילום: תומר אשכנזי, תל אביב.
הובלת פסנתר מירושלים לברוכין.
צילום: אבישי ש. ירושלים.
הובלה של פסנתר קיר.
צילום: בת ים.
הובלת פסנתר מרחובות לישוב עשרת.
צילום: אבנר און, עשרת.
הובלת פסנתר.
צילום: איתן ה. תל אביב.
העברת פסנתר.
צילום: אריק פרימן, כפר סבא.
הובלת פסנתר מתל אביב לכפר סבא.
צילום: ע. א. כפר סבא.
הובלת פסנתר מערד להוד השרון.
צילום: ענבל אלרז, הוד השרון.
הובלה של פסנתר מהוד השרון לתל אביב.
צילום: דני גבאי, בית אריה.
הובלת פסנתר מתל אביב לאזור חיפה.
צילום: עורסאן אידריס, אעבלין.

הובלה קטנה - מחיר הובלת כמה פריטים

תמחור של הובלת כמה פריטים הוא קצת מורכב, לא דומה הובלה של 15 ארגזים להובלה של חמישה מוצרי חשמל כבדים. בכל זאת, בואו ננסה לעשות קצת סדר.

מחיר הובלה של שניים עד ארבעה מוצרים חשמליים או רהיטים תהיה יקרה יותר מהובלה של פריט אחד והמחיר מתחיל ב-450 ₪ ויכול להגיע עד 1,200 ₪.

מחיר המחיר של הובלת 5-10 מוצרים חשמליים או רהיטים יהיה יקר עוד יותר ויתחיל מ-700 ₪ ועד 2,000 ₪, הכל תלוי בכמות הרהיטים, במרחק הנסיעה ואם יש פירוק והרכבה של רהיטים.

עם זאת, אנחנו בטוחים שתשמחו לדעת ש-55% מלקוחות מידרג שביצעו הובלה של מספר פריטים יחידים שילמו בממוצע מחיר של עד 700 ₪ ורק 9% שילמו מחיר שהיה גבוה מ-1,350 ₪.

המחיר הממוצע ששולם על הובלת מספר פריטים היה 763 ₪.


הובלה קטנה - מחיר הובלת דירת חדר

מחיר המחיר של הובלת חדר אחד או חדר וחצי, נע החל מ-400 ₪ ויכול להגיע עד 2,500 ₪.

 
אנחנו יודעים, זה פער היסטרי, אז בואו נצמצם מעט ונגיד שאם החדר שלכם סטנדרטי, אין לכם מעט מאוד ציוד וגם לא המון רהיטים - סיכוי סביר שתשלמו מחיר שנע בין 650 ועד 1,300 ₪. נגיד לקוחות מידרג שילמו על הובלת חדר מחיר ממוצע של 1,033 ₪.

הפער הגדול במחיר נובע מכמות הרהיטים, האם יש מעלית, האם יש צורך בפירוק והרכבה ועוד משתנים שיפורטו בהמשך.

 

כדי להדגים טוב יותר את הפער בואו ניקח שתי דוגמאות להובלות שמתקיימות בחודש מאי, האחת יקרה והאחת זולה: 

פיקוח בנייה פרטית  הובלה ראשונה - הובלה של חדר אחד, כולל מיטה אחת בלי פירוק והרכבה, כיסא ועוד כ-15 ארגזים, 7 שקיות ועציץ גדול. זהו. ההובלה התבצעה בתוך ירושלים והמחיר שלה היה 600 ₪, כולל מע"מ.  

פיקוח בנייה פרטית  הובלה שניה - מדובר על דירת חדר וחצי. ההובלה כוללת מיטה זוגית וארון שצריכים פירוק והרכבה, קומודה, 2 שידות קטנות, מקרר, מכונת כביסה, כוננית ספרים, תנור, שולחן, 4 כסאות ועוד כ-30 ארגזים. ההובלה הזו מתבצעת מירושלים לחיפה והמחיר שלה יהיה 1,500 ₪, כולל מע"מ. 


הובלה קטנה - מחיר הובלת דירת 2 חדרים

באופן דומה למחירים של הובלת דירת חדר, גם טווח המחירים של הובלת דירת שני חדרים הוא גדול מאוד, אפילו יותר מדירת חדר.

מחיר באופן עקרוני, המחיר של הובלת דירת שני חדרים יכול לנוע מ-500 ₪ שח ולהגיע עד 3,000 ₪. תלוי בכל הפרמטרים שיפורטו בהמשך. אתם בטח אומרים לעצמכם עכשיו "יופי, זה לא עזר לנו מאוד", אז ננסה לצמצם ונאמר שרוב הסיכויים שתשלמו מחיר שנע בין 1,000 ל-1,800 ₪, כולל מע"מ.

בנוסף, נוכל להגיד לכם שיותר מ-1,000 לקוחות מידרג שביצעו הובלה של דירת שני חדרים בשנים 2018-2020 שילמו מחיר ממוצע של 1,596 ₪, כאשר 70% מתוכם שילמו עד 1,800 ₪ ורק 5% שילמו מחיר שהיה גבוה מ-2,500 ₪.

תרשים: התפלגות מחירים של הובלת דירת שני חדרים, לפי עבודות שבוצעו על ידי לקוחות מידרג

 

 


מה משפיע על המחיר של הובלות?

לנסות להגיד מה המחיר של הובלה קטנה, זה קצת כמו לנסות להגיד כמה תעלה לכם חופשה בחו"ל - זה תלוי לאן אתם טסים, באיזה תאריך, לכמה זמן, איזה אטרקציות אתם מחפשים, מה משקל המזוודה שלכם ועוד. אותו דבר בהובלות. כלומר, חוץ מהחלק של החופשה 😊.

יש המון פרמטרים שמשפיעים על המחיר של ההובלה - תאריך ההובלה, דרך כמות הציוד שיש לכם, אם יש מעלית או לא, הגישה אל הבית, מה המרחק אל היעד והאם צריך פירוק והרכבה. 

 

כוכב תאריך ההובלה

הובלות בחודשים יולי-אוגוסט, הן יקרות יותר מהובלות בשאר השנה. עניין של היצע וביקוש. סוף שנת הלימודים והחופש הגדול הם זמן טוב לשינויים ואתם לא היחידים שחשבתם על זה. בנוסף, קחו בחשבון שבחודשי הקיץ יכול להיות שחברות ההובלה יסכימו לעשות הובלה קטנה, רק אם היא נמצאת באזור שלהן. אז אם יש לכם אפשרות להקדים את ההובלה בחודש-חודשיים או לאחר אותה, תוכלו לחסוך במחיר ההובלה הסופי כ-300-600 ₪! אם אתם לא יכולים לעשות זאת וחייבים לעבור בקיץ, המלצה שלנו - סגרו הובלה לפחות חודש-חודש וחצי מראש. 

כדאי לדעת שבאופן דומה להובלות ביולי ואוגוסט, הובלות בתחילת חודש או בסוף חודש יהיו יקרות קצת יותר מהובלות באמצע החודש.

הובלה קטנה של דירת שני חדרים
 
כוכבכמות הציוד

כל המחירים שנכתבו למעלה מתייחסים אל דירות עם כמות ציוד ממוצעת. כלומר, שהבית שלכם לא ריק מרהיטים אבל גם לא עמוס בכל המזנונים שסבתא השאירה. אם יש לכם הרבה ציוד, ההובלה תהיה יקרה יותר, אם יש לכם מעט - תקבלו מחיר זול יותר.

 

כוכב מעלית וגישה נוחה

גישה נוחה אל הבית - אם אין לכם גישה נוחה לחניה של משאית ההובלות ליד הבית שלכם והיא תחנה רחוק יותר, זה יכול לייקר את ההובלה, כי יש למובילים עוד מרחק ללכת עם ציוד.

מעלית - כמה שהמעלית משפיעה על ההובלה, אין לכם מושג. תחשבו על זה - אם אתם גרים בקומה שניה או שלישית, שלא לדבר על קומות גבוהות יותר, בלי מעלית - הסבלים צריכים לעלות ולרדת ולעלות ולרדת עם כל הציוד הכבד. זה אומר שההובלה תיקח יותר זמן או שיביאו יותר סבלים. בשתי האפשרויות המשמעות הישירה היא שההובלה תהיה יקרה יותר.

שירותי מנוף - במקרים בהם חדר המדרגות צר מדי, המעלית קטנה או שמדובר בציוד כבד ועדין במיוחד (כמו פסנתר או מזנון עץ מלא שקיבלתם ירושה מסבתא) לא תהיה ברירה וחברת ההובלות תצטרך להזמין שירותי מנוף. במקרה כזה תשלמו תוספת של 300-1,000 ₪ על ההובלה, תלוי בקומה שלכם ולכמה שעות המנוף מגיע.

הובלה עם מנוף
 
כוכב מרחק אל היעד

לא דומה הובלה בתוך אותה שכונה להובלה במרחק של שעה וחצי נסיעה - יש יותר הוצאות דלק ויותר שעות עבודה של הסבלים. ככל שהיעד שלכם יהיה רחוק יותר, כך מחיר ההובלה יעלה.

 

כוכב פירוק והרכבה

אם אין לכם רהיטים שצריכים פירוק והרכבה, או שיש לכם ידיים טובות ואתם עושים את זה בעצמכם - תוכלו לחסוך במחיר ההובלה. במקרה שאתם כן צריכים פירוק והרכבה, קחו בחשבון שזה עוד זמן עבודה ואתם כבר יודעים איך זה - זמן שווה כסף.

 

כוכב אריזה

כל המחירים שמצוינים במאמר לא כוללים אריזה של חברת ההובלה. בינינו כל עוד מדובר בכמה רהיטים וארגזים או בהובלה של עד חדר אחד, זה גם לא כל כך יוצא כדאי.
בהובלה של דירת שני חדרים כבר נפוץ לקחת אריזה יחד עם ההובלה, אבל קחו בחשבון שזה יוסיף לכם עוד 500-1,200 ₪ למחיר ההובלה הקטנה.


איך אפשר להוזיל הובלה קטנה?

אז הובלה היא חתיכת הוצאה, אבל בכל זאת יש שתי דרכים להוזיל אותה קצת:

1. הצטרפות להובלה קיימת - אם אתם צריכים להעביר מעט ציוד או כמה רהיטים אל יעד רחוק ואתם גמישים בתאריכים, שווה לשאול את המובילים אם יש להם בזמן הקרוב הובלה אל האזור. אם תצטרפו להובלה קיימת לא תצטרכו לשאת בהוצאות הדלק והזמן לבד אלא "תתחלקו" עם ההובלה השניה והמחיר יהיה זול יותר.

2. תאריך ההובלה - כמו שכבר כתבנו, אם אתם גמישים מבחינת תאריך, כדאי לעבור יותר בחורף מאשר בקיץ, או באמצע חודש ולא בתחילתו או סופו.

הובלת מקרר

הובלות קטנות - הצעות מחיר לדוגמא

אז דיברנו על המשפיעים, דיברנו על טווחי המחירים, עכשיו הגיע הזמן לסיכום הסופי. כדי שתוכלו להבין מה יהיה המחיר שתשלמו על הובלה קטנה, צירפנו לכם הצעות מחיר לדוגמא. חלקן מבוססות על עבודות אמיתיות שביצעו לקוחות מידרג וחלקן מבוססות על מחשבון ההובלות במידרג.

לפני שנתחיל רק נגיד כך את זה - וודאו שהמובילים יודעים בדיוק מה התכולה שלכם בבית ושהם ראו תמונות וסרטונים של הדירה שלכם ודרכי הגישה. כך הצעת המחיר שתקבלו תהיה מדויקת ולא יעלו לכם את המחיר ביום ההובלה. 

 

1. הצעת מחיר להובלה קטנה של חדר שינה

 

הצעת המחיר כוללת:

הובלה של מיטה זוגית + 2 שידות קטנות

מקומה שניה בתל אביב לקומה ראשונה באשדוד (עם מעלית)

כולל פירוק והרכבה

2 סבלים

סה"כ מחיר להובלה קטנה של מיטה ושידות = 650, כולל מע"מ.

 

 

2. הצעת מחיר להובלה קטנה של פסנתר

 

הצעת המחיר כוללת:

הובלה של פסנתר

בתוך חולון (מקומה רביעית לקומת קרקע)

כולל שירותי מנוף בדירת המוצא

3 סבלים

סה"כ מחיר הובלה של פסנתר = 1,100 ₪, כולל מע"מ.

 

 

3. הצעת מחיר להובלה קטנה של דירת שני חדרים באותה עיר

 

הצעת המחיר כוללת:

הובלה של דירת שני חדרים באפריל

בתוך תל אביב

כולל מעלית

כולל פירוק והרכבה של מיטה זוגית, מקרר וארון

3 סבלים

סה"כ מחיר הובלה קטנה של דירת שני חדרים = 1,300 ₪, כולל מע"מ.

 

 

4. הצעת מחיר להובלה קטנה של דירת שני חדרים מחוץ לעיר

 

הצעת המחיר כוללת:

הובלה של דירת שני חדרים באוגוסט

מבאר שבע לפתח תקווה

כולל מעלית

כולל פירוק והרכבה של מיטה זוגית, מקרר וארון

3 סבלים

סה"כ מחיר הובלה קטנה של דירת שני חדרים מחוץ לעיר = 2,500 ₪, כולל מע"מ.

 


מובילים מומלצים להובלות קטנות

גם בהובלות קטנות, אנחנו בטוחים שאחד הדברים שהכי מעסיקים אתכם לגבי ההובלה הוא - איך עוברים את זה בשלום ואיך שומרים על כל הציוד. בדיוק בשביל זה צוות הדירוג של מידרג התקשר ללקוחות הקודמים של המובילים, ביקש מהם חוות דעת מילולית וציונים, וכך אספנו לכם רשימה של חברות הובלה מומלצות להובלות קטנות. עכשיו רק נשאר לבחור מובילים, לארוז את הבית, לעבור ולהתחדש. בהצלחה!


שאלות נפוצות לדף זה

כמה עולה הובלה של מקרר?

המחיר של הובלת מקרר מתחיל מ-300 ש"ח ויכול להגיע עד 900 ש"ח, כולל מע"מ. הכל תלוי בתנאי הגישה ובמרחק אל היעד. 

המחיר הממוצע ששילמו לקוחות מידרג על הובלת מקרר היה 403 ש"ח. 

 

כמה עולה הובלה של ספה?

הובלת ספה עולה 300-900 ש"ח, כאשר 63% מלקוחות מידרג שילמו על הובלת ספה מחיר של עד 400 ש"ח.

כמה עולה הובלה עם מנוף?

שירותי מנוף עולים בין 300 ל-800 ש"ח, תלוי לאיזו קומה וכמה זמן המובילים יצטרכו את המנוף. 

כמה עולה הובלה של מיטה?

המחיר השל הובלת מיטה נע בין 300 ל-900 ש"ח, כולל מע"מ - תלוי האם מדובר במיטת יחיד או מיטה זוגית, מה הנגישות אל הבית ומה המרחק בין המוצא ליעד. 

לקוחות מידרג שילמו על הובלת מיטה מחיר ממוצע של 423 ש"ח. 

כמה עולה הובלה של פסנתר?

המחיר של הובלת פסנתר מתחיל מ-450 ויכול להגיע עד 1,500 ש"ח - תלוי האם מדובר בפסנתר רגיל או פסנתר כנף, האם צריך מנוף ומה מרחק ההובלה. 

המחיר הממוצע ששילמו לקוחות מידרג על הובלת פסנתר היה 861 ש"ח. 

כמה עולה הובלת רהיטים?

המחיר של הובלת רהיטים משתנה לפי מספר הרהיטים.

בגדול - רהיט אחד או מוצר חשמלי אחד יעלה בין 300-900 ש"ח, 

2-4 רהיטים יעלו אין לעשות שימוש בתוכן ללא אישור בכתב (ניתן לקבל אישור בתנאים מסויימים). שימוש בתכנים ללא אישור מהווה הפרת חוק זכויות יוצרים ויהווה עילה לתביעה.

שים לב! הנך מחובר בשם הלקוח . התנתק