מוקד טלפוני: 1-700-707-233

ארונות בהתאמה אישית

ארונות בהתאמה אישית הם ארונות שיתאימו בדיוק לחדר שלכם ולטעמכם האישי. אז מה חשוב לדעת לפני שמזמינים ארון, אילו סוגי ארונות קיימים ואיך הפרזול משפיע על המחיר? הכנו לכם מדריך עם כל מה שחשוב לדעת לפני שפונים לנגר מחייך

ארונות בהתאמה אישית

בניית ארונות בהתאמה אישית היא עבודה שנעשית על ידי נגר על מנת לנצל באופן אידיאלי את השטח הפנוי בחדר. היתרון הגדול בארונות בהזמנה אישית הוא שהם מותאמים ישירות לצרכים שלכם. הנגר מרכיב את הארונות כך שיתאימו לחלל הביתי, לאופן השימוש בארון, לאילוצים ולמגבלות של החדר ולאופי האחסון בארון. התוצאה תהיה ארונות נוחים, פרקטיים ומעוצבים לפי החוש האסתטי שלכם.ארונות בהתאמה אישית - תמונות מלקוחות מידרג

בניית ארון לחדר אמבטיה.
צילום: מאירה קנאפ, ירושלים.
בניית ארון מעץ מתחת למדרגות.
צילום: אופיר כהן, צלפון.
בניית ארון צבע אפוקסי פלוס חריטה ב CNC, למקרר ...
צילום: נילי רונקין, תל אביב.
בניית ארון הזזה לבגדים מקיר לקיר בגודל 3.60*2.60 ...
צילום: אבי שוחט, גבעתיים.
בניית ארון מתחת לכיור.
צילום: שרה לוי, ירושלים.
בנייה והתקנה של ארונות למרפסת.
צילום: גיל יהלום, תל אביב.
בניית ארון גדול למקלחת.
צילום: עליזה י. אלעד.
התקנת 2 ארונות אמבטיה.
צילום: יוסי ארדיטי, פתח תקווה.
בנייה והתקנת ארון מטבח.
צילום: יצחק ולס, ירושלים.
בניית ארון קיר לגומה בהזמנה אישית גודל 1.5X2 ...
צילום: לבנת ר. שוהם.

סוגי ארונות בהתאמה אישית

קיימים שני סוגים של ארונות השונים ביניהם בצורת הפתיחה – ארון פתיחה וארון קיר (הזזה).

ארון פתיחה

ארון פתיחה הוא ארון בעל דלתות הנפתחות כלפי חוץ. היתרון בארון כזה הוא שהוא מנצל את כל עומק הארון ולא גוזל ממנו נפח. כך למשל, אם תאחסנו סוודרים עבים, דלת הארון תוכל להיסגר בקלות בגלל הרווח שקיים בין בינה לבין המדף. בנוסף, בארונות פתיחה תמיד תוכלו לפתוח את הארון כולו (למקרה שתרצו לפזר כביסה למשל). החיסרון הגדול בארון פתיחה הוא שהוא גוזל נפח מהחדר בעת הפתיחה שלו. מסיבה זו, יש לוודא שלא מציבים רהיטים קרוב מדי לדלת הארון – החיכוך ביניהם יכול לגרום נזק גם לדלת וגם לרהיט. חיסרון נוסף של ארון פתיחה הוא שהמראה החיצוני שלו פחות אסתטי מארון הזזה וזאת עקב הידיות. בארון הזזה אין ידיות, מה שמעניק מראה נקי לארון, ואילו ארון פתיחה מחייב התקנת ידיות.

ארון קיר

בדרך כלל כשמדברים על ארונות קיר מתכוונים לארונות הזזה. אלו ארונות שלרוב מורכבים בתוך הקיר, וכך תופסים פחות מקום בחדר. ארונות הזזה הפכו להיות פופולאריים עקב מגוון האפשרויות הקיים לעיצוב הדלתות, ולא רק - היתרון הגדול של הארון הוא שהדלתות שלו נפתחות בתזוזה הצידה - כך שהוא גם לא גוזל מקום מהחדר וגם לא צריך להיות רחוק מדי מחפצים אחרים . החיסרון של הארון הוא שתמיד חצי או שליש ממנו יהיה סגור.חיסרון נוסף הוא שארונות הזזה יחזיקו פחות מארונות פתיחה בגלל המסילות. המסילות פעמים רבות נשחקות או נהרסות והן עמידות פחות מהצירים של ארונות הפתיחה.

כשאתם בוחרים את הארון שלכם, עליכם להתאים אותו לגודל החדר – בארון פתיחה צריך לשמור על מרחק של 50 ס"מ בין הארון לרהיט אחר. לכן, אם החדר קטן ועמוס ברהיטים, או אם המיטה קרובה מדי לארון ולא מאפשרת את פתיחתו, עדיף לבחור בארון הזזה.

דוגמא לארון הזזה:

 ארון פתיחה

כאן תוכלו לקרוא עוד על תיקון ארונות הזזה.

אולי יעניין אתכם לשמוע שרוב הנגרים ששאלנו מה עדיף, ארון פתיחה או ארון הזזה בחרו בארון פתיחה כארון המומלץ יותר לשימוש.


התאמת הארון לתכולה

כדי להתאים את הארון לצורך האישי שלכם, לאופי האחסון בו ולמי שעתיד להשתמש בו, כדאי שתשאלו את עצמכם שאלות, כך שתגיעו מוכנים. אילו שאלות עליכם לשאול? התשובות בפסקה הבאה.

ארון בגדים בהתאמה אישית

השאלות שאתם צריכים לשאול את עצמכם הן כמה תלייה יש לכם בארון וכמה קיפול? כמה מגירות אתם צריכים ללבנים וחגורות? האם אתם מתכוונים לאחסן נעליים בארון? ארון קיפול לרוב יהיה בעומק של 40 ס"מ, ועומק של תלייה יהיה 60 ס"מ. אם אתם רוצים שטח אחסון מקסימלי, מומלץ לבחור ארון שמגיע עד לתקרה. במקרה כזה יש לשים לב שדלת הארון לא קרובה מדי למנורה, במידה ומדובר בדלת פתיחה.

בואו נראה שתי דוגמאות שונות לארגון החלל הפנימי של ארון הבגדים:

ארון המשלב תלייה ומגירות

עיצוב ארון בצורה הזו הוא אמנם מאוד אסתטי ונראה טוב לעין כי הוא משדר סדר וארגון. אבל יחד עם זאת, חשוב לזכור כי הארון גם צריך להיות אפקטיבי עבור השימוש שלנו. סידור ארון באופן הזה אינו מאפשר אחסון רב של פריטים כי השטח הפנוי לא מנוצל בצורה נכונה. במקום שני זוגות הנעליים אפשר לשים ערימת בגדים מקופלים, למשל. אם לא רוצים להתכופף יותר מדי, ניתן לאחסן בחלל הזה ערימת קופסאות שבתוכן ניתן לשים לבנים, חגורות, פיג'מות וכו'. זכרו: המטרה שלכם היא לנצל את החלל בצורה האפקטיבית ביותר עבורכם.

ארון המשלב תלייה, מדפים ומגירות

בתמונה זו תוכלו לראות חלוקה נכונה ואפקטיבית של הארון. בארון אפשר לראות שחלק גדול הוקצה לתלייה, ושאר החלל נוצל באמצעות מגירות וקופסאות אחסון. כך, הארון יכול להכיל את מגוון סוגי הבגדים שלכם – בין אם זה שמלות, מכנסיים, לבנים או נעליים. תתפלאו אבל הכל יכול להיכנס ביחד. הרעיון הוא לחלק את הארון בצורה הנכונה ביותר עבורכם – אל תחששו להתייעץ עם הנגר, כי בסוף, הכי חשוב שתצאו מרוצים.

אחסנה נכונה בארון

ארונות בהתאמה אישית לחדר ילדים

כשאתם בוחרים ארון לחדר ילדים חשוב לדעת מה אתם הולכים לאחסן בתוך הארון. אם אתם הולכים לשים צעצועים, רצוי שיהיו בארון מגירות בנפח גדול. בנוסף, כדאי שג ובה המתלה יהיה נגיש לילד אם אתם לא רוצים שהוא יקרא לכם בכל פעם שירצה להוציא חולצה. מבחינה בטיחותית, ארון פתיחה עדיף, אולם אם בחרתם בארון הזזה כדאי לשים מנגנון טריקה שקטה - אלו דלתות שיסגרו בעדינות ובאיטיות גם אם הילדים יסגרו אותן בחוזקה.

אופציה נוספת שתוכלו להתייעץ עליה עם הנגר היא כוורת – אוסף מדפים מרובעים המורכב ביחידה אחת. זוהי צורת אחסון נוחה ואסתטית – הפריטים נגישים עבורכם ונוצר בחדר מראה נקי.

דוגמא לאחסון צעצועים באמצעות מדפים בחדר ילדים:

 אחסנה מותאמת אישית

ארונות אמבטיה בהתאמה אישית

בארון אמבטיה עליכם להתחשב בכמות הדברים שאתם מתכוונים לאחסן ובעיקר בגודל חדר האמבטיה. בארון אמבטיה תוכלו לבחור בין ארון אמבטיה תלוי לארון עומד. ארון אמבטיה תלוי הוא ארון צמוד לקיר, לא נוגע ברצפה וללא רגליים. ארון עומד הוא ארון העומד עם רגליים על רצפת האמבטיה. גובה סטנדרטי לארון עומד יהיה 90 ס"מ, כך שיאפשר להגיע לכיור בצורה נוחה.

השאלה המרכזית היא לאן אתם מתאימים את הארון – האם זהו חדר אמבטיה שמשמש את כל המשפחה? במידה וכן, הוא יצטרך להכיל את כמות אביזרי הרחצה והמגבות בהתאם. שאלות נוספות שכדאי לחשוב עליהן: האם אתם מתכוונים לאחסן חומרי ניקוי בארון? האם אתם רוצים מגירות והאם יש מקום לפתוח אותן? אם לא, כדאי לשקול מדפים פתוחים.

נגרים ששאלנו, ענו באופן גורף שהם ממליצים על ארון אמבטיה מעץ סנוויץ' בתור הארון הכי מומלץ לאבטיה. אבל כדי שתוכלו להתלבט עוד קצת, הבאנו לכם כמה דוגמאות לעיצובים של ארונות אמבטיה – התמונות הינן של ארונות אמבטיה שנבנו ע"י נגרים המדורגים באתר מידרג, וצולמו ע"י הלקוחות המרוצים:

דוגמא לארון אמבטיה מרובה מגירות:

 ארונות בהתאמה אישית

דוגמא לארון אמבטיה תלוי עם כיור מונח, מחולק לארבע מגירות עם ידית אינטגרלית:

 ארונות בהתאמה אישית

דוגמא נוספת לחלוקה של הארון כולו למגירות - גם על עיצוב כזה תוכלו להתייעץ עם הנגר:

 ארונות בהתאמה אישית

*התמונות צולמו על ידי לקוחות שהשתמשו בשירותיהם של הנגרים המדורגים באתר מידרג

 

התאמה אישית של ארונות מטבח

על בניית מטבח ובחירת הארונות כתבנו מאמר שלם, אבל כאן נרכז לכם את העיקר – בארון מטבח הדבר החשוב ביותר הוא הנגישות. המטבח הוא מקום שבו אתם עובדים ולכן רצוי שלא תתעייפו מעבר לעבודת הבישול. מסיבה זו, כדאי שכל החלק התחתון יהיה בעל מגירות או מדפים נשלפים כדי שלא תתכופפו יותר מדי. בנוסף, יש להתאים את הארונות והמגירות לאופן האחסון בתוכם. מגירה של צלחות, למשל, תצטרך יותר משקל ממגירה של סכו"ם, ובהתאם לכך פרזול שונה. העיצוב והפרזול של הארונות זה כבר נושא בפני עצמו ואליו נגיע בהמשך.

הנה כמה דוגמאות לעיצוב ואחסון בארונות המטבח:

 ארונות בהתאמה אישית

כדאי להדגיש לנגר אם יש מסילות שצריכות להיות חזקות במיוחד.

 מטבח בהתאמה אישית
 ארונות מטבח מותאמים אישית

ארונות נישה בהתאמה אישית

 

ארונות נישה הם פיתרון טוב לניצול של חלקים ריקים בבית, שנוצרים לעיתים כתוצאה מהבנייה, כמו החלל שמתחת למדרגות, למשל. ארונות נישה בעצם מאפשרים לכם גם לסגור חלל ריק וגם לחסוך מקום בבית. בתכנון ארונות נישה יש לקחת בחשבון את תכיפות השימוש בארון, את עומס החפצים שתאחסנו ואת גודל שטח הנישה עצמו. שימו לב שבארונות נישה של פחות ממטר לא ניתן לשים דלתות הזזה, היות והזזה מתאימה לפתחים גדולים יותר. בנוסף, יש להתאים את עיצוב חזית הארון כך שתשתלב באופן טבעי בעיצוב הביתי שלכם.

בואו נראה כמה דוגמאות לניצול חלל ריק בבית:

ארון נישה בחלל הריק שמתחת למדרגות

 ארונות נישה

חלוקה פנימית של ארון הנישה – מסוג הדברים שכדאי לשאול את הנגר עליהם:

 ארונות נישה

ארון קיר וארונות ויטרינה

 ארון קיר

ארון מדפים – "כוורת" לניצול החלל ואחסון של ספרים או פריטים אחרים:

 כוורת

*את התמונות צילמו לקוחות שהשתמשו בשירותיהם של הנגרים באתר מידרג.

חדר ארונות בהתאמה אישית

המטרה של חדר ארונות היא למעשה ניצול מקסימאלי של כל חלל החדר, תוך כדי שמירה על הסדר והארגון של הבגדים שלכם. לכן, כדאי שתתאימו את החדר לצורך האישי שלכם ולאופן השימוש בו – אם אתם אנשים בעלי אהבה לנעליים קחו בחשבון שתצטרכו להקדיש להם יותר מקום, ואם אוסף הבגדים שלכם מורכב בעיקר מורכב יותר משמלות או חולצות מכופתרות, כדאי שבחדר הארונות שלכם יהיה חלק גדול לתלייה. אם אתם לא מספיק גבוהים, תוכלו להפוך את החלקים הגבוהים של הארון לנגישים באמצעות שימוש במתקן תלייה. המתקן מאפשר הורדה של המתלה כלפי מטה באמצעות ידית, כך שתוכלו להגיע לבגדים בלי מאמץ.

דוגמא לחדר ארונות שלבעליו יש מגוון של חולצות לתלייה:

 חדר ארונות

ולעומתו, חדר ארונות שבו לבעלים יש יותר צורך במדפים:

 חדר ארונות

לפני שאתם מתאמים פגישת ייעוץ עם נגר, חישבו קודם מה אתם מתכננים לאחסן בארון ומה בדיוק אתם רוצים. הכינו רשימה או ציירו את הארון כפי שהייתם רוצים אותו - כך תגיעו מוכנים. בעת פגישת הייעוץ הנגר יוודא אתכם את הצרכים שלכם, ייקח מידות, ימליץ לכם ולבסוף יכין אתכם סקיצה של הארונות שלכם.

כאן תוכלו לקרוא עוד על נגרות בהתאמה אישית.


התאמת חומר גלם ועיצוב הארון

חומרי גלם לבניית ארון בהתאמה אישית

יש מספר חומרי גלם המשמשים את הנגרים ליצירת הארון. אולם לא כל חומר מתאים לכל ארון, וקיימים ביניהם הבדלים – הן באיכות והן במחירים. ולכן אנחנו כאן, כדי לעשות לכם סדר:

::  עץ מלא – עץ מלא זהו עץ טבעי שלא נגרס, לא הודבק ולא נטחן. העץ המלא הוא חזק ואיכותי אבל החיסרון הגדול שלו הוא שהוא רגיש ללחות, ולכן לא יתאים לבנייה של ארונות מטבח או אמבטיה. בנוסף, הוא יקר בהרבה מסוגי העץ האחרים. או במילים פשוטות: עץ מלא מתאים למי שרוצה מראה יוקרתי והכיס שלו מאפשר זאת.

::  פלטת סיבית – נקרא גם מלמין. הפלטה הסיבית עשויה מנסורת עץ מעורבבת בדבק, וכבושה בלחץ וחום. הפלטה הסיבית זולה וחזקה, ולכן גם נפוצה מאוד. היא תתאים לארונות בגדים ובגלל שהיא זולה תתאים גם לחדרי ארונות. החיסרון שלה הוא שהיא לא עמידה למים ולחות ולכן לא ניתן לבנות איתה ארונות אמבטיה ומטבח.

::  פלטת MDF – זוהי פלטה שדומה בתכונותיה לפלטה הסיבית – היא זולה ונפוצה, אולם קצת יותר חזקה מהסיבית. היא נוחה מאוד לצביעה ומשמשת בדרך כלל לדלת הארון ולא לגוף. בדומה לסיבית, גם ה – MDF רגיש למים ולחות, אולם קיים בשוק MDF ירוק שהוא בעל עמידות נגד מים.

::  פלטת סנדוויץ' – זוהי פלטה העשויה שתי שכבות עץ המודבקות זה לזו בצורת שתי וערב. פלטת סנדוויץ' היא חזקה,מתאימה לכל סוגי הארונות וגם עמידה למים , ולכן טובה לארונות אמבטיה ומטבחים. היא יקרה יותר בהשוואה לפלטה הסיבית ול - MDF אולם מחזיקה מעמד לאורך זמן רב. קיימים סוגים שונים של פלטת הסנדוויץ', כאשר החזקה והנפוצה ביותר היא הסנדוויץ' האדום, שעשוי מעץ גבון בעל גוון אדמדם.

נגר מסביר על סוגי העצים המתאימים לארונות מטבח:

התאמה אישית של גימורים לארונות

הגענו לחלק היפה של הארון וזהו הגימור שלו. העיצוב של הארון תופס נפח חשוב היות והוא משפיע באופן ישיר על המראה של החדר. קיימים סוגים שונים של גימורים, השונים ביניהם במראה, באיכות ובמחיר.

::  מלמין – זהו חומר פלסטי בעל שכבה דקה שמתאחה עם השכבה העליונה של הפלטה, ולרוב שמים אותו על פלטת סיבית. הוא רגיש למים ולכן יתאים בעיקר לארונות בגדים. המלמין הוא חומר בעל מגוון רחב של מרקמים ודוגמאות לעיצוב.

::  פורמייקה – זהו החומר הנפוץ ביותר בציפוי ארונות. הוא חזק, עמיד, נוח לניקוי, מתאים לכל ארון ובעל מגוון עצום ורחב של צורות וצבעים.

::  פורניר – הפורניר הוא שכבה דקה של עץ. היתרונות שלו הוא שהוא מתאים לכל ארון, הוא חומר טוב והוא יאפשר לכם מראה של עץ מלא מבלי לשלם מחיר גבוה מדי.

::  צבע – נקרא גם שלייף-לק. זה גימור שנעשה באמצעות צביעה של העץ בהתזה. שלייף-לק נעשה בעיקר על פלטת MDF ונותן מראה יוקרתי. יש מגוון של צבעים בהם ניתן להשתמש וניתן לעשות את הגימור מבריק או מט. חשוב לדעת כי השימוש בצבע זהו הגימור היקר ביותר.

::  זכוכית ואלומיניום – זהו גימור שיתאים בעיקר לחדרי אמבטיה וארונות עם דלתות הזזה. יש לו מראה יוקרתי ומושך את העין. הוא מגיע במבחר גוונים, צבעים ואפילו ציורים שהופכים את הארון לרהיט בולט ומיוחד. עם זאת, הוא יקר יותר מהגימורים האחרים.

דוגמא לארון הזזה מעוצב בצבעים:

 ארון הזזה מעוצב בצבעים

פירזול לארונות בהתאמה אישית

חומרי הפרזול בארונות הם המסילות, הידיות, הצירים ובעצם, כל מה שהוא לא חלק מהמבנה של הארון עצמו. הבחירה של הפרזול חשובה כי חומרי הפרזול צריכים גם להיות איכותיים ולהתאים לשימוש שלכם, וגם להתאים לעיצוב של החדר והארונות. קיים מגוון עצום של ידיות ואביזרי פרזול ותופתעו לדעת שזה משפיע באופן ניכר על המחיר הסופי שלכם. ישנן יצרניות פרזול רבות בשוק כאשר המובילות שבהן הן בלום, הטיש וגראס, אשר מייקרות את המחיר שתשלמו, גם בגלל השם שלהן וגם בגלל האיכות שהיא יותר גבוהה. מומלץ לא להתפשר על חומרי הפרזול, אחרי הכל אתם לא רוצים ידית שתתפרק מהארון בכל פעם שתפתחו אותו.

נגר מסביר על מוצרי פרזול מומלצים:

 


מחירים של ארונות בהתאמה אישית

טווח המחירים משתנה בהתאם לחומר הגלם של הארון, לסוג הגימור ולפרזול שתבחרו. כך למשל, ציפוי פורמייקה יעלה בין 1000-1200 ₪ למטר, ציפוי מלמין יעלה בסביבות ה – 1400 ₪, ואילו ציפוי צבע או עץ מלא יכפילו לכם את המחיר.

כפי שכבר ציינו,הפרזול מהווה את המשקל הרב ביותר במחיר הסופי. ככל שיהיו לכם יותר מגירות, וככל שתבחרו בידיות מעוצבות או מורכבות יותר, כך המחיר שלכם יעלה. כך למשל, מגירות עם טריקה שקטה יוסיפו למחיר הסופי שלכם בין 150-600 ₪, וידית אינטגרלית, החרוטה בתוך דלת הארון, יכולה לעלות עד פי 4 מידית רגילה.

לכן, כשאתם מזמינים נגר לבניית ארונות בהתאמה אישית, חשוב שתבקשו ממנו הצעת מחיר מפורטת שכוללת את חומר הגלם של הארון, את הציפוי, הפרזול, התוספות וכמובן מע"מ. וודאו שהעלות הסופית כוללת בתוכה את כל החומרים, את ההובלה ואת עבודת ההרכבה של הנגר.

אחריות על ארונות בהתאמה אישית

אחריות ניתנת לרוב בין 7-10 שנים, והיא כוללת החלפת חלקים תקולים ואת עבודת התיקון. שימו לב,אין אחריות במקרה של רטיבות . במידה ונוצר נזק בארון עקב רטיבות אף נגר לא יקח על זה אחריות, ותצטרכו לשלם תוספת על התיקון. בנוסף, במקרים רבים את האחריות על הפרזול תקבלו מהחברה שממנה נקנו מוצרי הפרזול. לדוגמא, נגר שעובד עם חברת בלום ייתן לכם אחריות שלו על החלקים, ואחריות של בלום על מוצרי הפרזול.


שיטות של נגרים חאפרים

כמו בכל תחום, לצערנו גם בעיצוב ארונות בהתאמה אישית לא חסר נגרים חאפרים שינסו לעבוד עליכם ולגרד מכם עוד קצת כסף, או להוזיל עלויות לעצמם. ובדיוק בשביל זה אנחנו כאן – כדי להזהיר אתכם משיטות של חאפרים:

  • ארון מחומר שלא ביקשתי - סיכמתם עם הנגר על ארונות עשויים פלטת סנדוויץ' והוא הרכיב לכם ארונות מעץ אחר, זול יותר. איך תדעו? לא תדעו. אבל במידה וחומר הגלם שהנגר בחר לא עמיד למים או לא מתאים לסוג הציפוי, הארון שלכם לא יחזיק מעמד הרבה זמן. אז מה עושים? תבקשו מהנגר הצעת מחיר מפורטת שכוללת את כל החומרים בהם הוא משתמש לגוף הארון, לציפוי ולדלתות.
  • חומרים לא איכותיים לארון - קיימים בשוק לא מעט חיקויים, הן של חומרי גלם והן של מוצרי פרזול, ויש נגרים שלא יהססו להשתמש בהם. התוצאה תהיה ארונות שלא יחזיקו מעמד לאורך זמן, צבע שיתקלף ופתיחה לא נוחה של הארון. שוב, וודאו עם הנגר בדיוק מהם החומרים שהוא משתמש בהם לגוף הארון, לדלתות ולפרזול
  • נגר לא מקצועי – יש לא מעט נגרים לא מספיק מקצועיים שפשוט עושים עבודה חובבנית. הם יקחו מידות לא נכונות, יעשו צביעה על MDF שלא מתאים לצבע, ישימו ציפוי רגיש למים בארונות מטבח ובקיצור - כל מה שיכול לגרום נזק לארון שלכם. ולכן מומלץ לקבל מידע או המלצות על נגר לפני שמזמינים אותו

נגרים מומלצים

בניית ארונות בהתאמה אישית היא עבודה שדורשת מיומנות ומקצועיות רבה. לכן כדאי לבחור בנגר אמין אשר ירכיב לכם ארונות שיתאימו לצרכים שלכם ויחזיקו לאורך זמן. כאן באתר מידרג אספנו עבורכם המלצות של לקוחות קודמים על מתקיני נגרים מומלצים. לאחר כל עבודה של בניית ארונות, נציג ממידרג מתקשר ללקוח, מקבל ממנו חוות דעת וציונים אודות השירות ומעדכן את הדירוג באתר, כך שרשימת הנגרים המומלצים , מתעדכנת כל הזמן.


שאלות נפוצות לדף זה

אין לעשות שימוש בתוכן ללא אישור בכתב (ניתן לקבל אישור בתנאים מסויימים). שימוש בתכנים ללא אישור מהווה הפרת חוק זכויות יוצרים ויהווה עילה לתביעה.

שים לב! הנך מחובר בשם הלקוח . התנתק