מוקד טלפוני: 1-700-707-233

מחירון מרפאות שיניים פרטיות
בכל הנוגע לרפואת שיניים, טווח המחירים רחב מאוד, ותלוי לא רק בטיפול, אלא גם במומחיות המטפל – כלומר הרופא. בטיפ הבא עשינו סדר במחירי טיפולי השיניים הנפוצים ביותר, בתקווה שלא תצטרכו להשתמש בו מחייך.

כאן תוכלו לקרוא את מחירון טיפולי השיניים המלא, כולל מחירי טיפולי השיניים בקופות החולים השונות.מחיר טיפולי שיניים נפוצים

יש טיפולים בסיסיים שכולנו (כנראה) עברנו בשלב זה או אחר בחיים, אם עוד לא עברתם – כדאי לפנות לרופא השיניים לבדיקה מחייך. לרוב, מחיר טיפול שיניים בסיסי, ינוע בטווחים דומים בין רופאי השיניים השונים, ורק כאשר מדובר ברופא שיניים מומחה המחיר יתחיל לטפס מעלה. בחלק הראשון נסקור את טיפולי השיניים הבסיסיים וכמה יעלה לכם ביקור אצל רופא השינים עבור כל אחד מהם.

 טיפולי שיניים

מחיר סתימה - מחיר של סתימה ברוב השיניים נע בין 350 – 700 ₪, ותלוי בעיקר בצבע הסתימה והחומר בו משתמשים עבור הסתימה. סתימה לבנה למשל, תעלה לכם יותר מסתימת כסף מכיוון שהמראה שלה אסתטי יותר. כשמדובר בסתימה בשן קדמית, האסתטיקה חשובה אף יותר, לכן העבודה מורכבת יותר ועדינה, והמחיר יעלה לכ – 800 ₪.

מחיר עקירה של שן רגילה – אם לצערכם אתם עומדים לבצע עקירה, תיפרדו חוץ מהשן הנעקרת גם מ 300- 550 ש"ח, במידה ומדובר בשן רגילה. אם לרוע מזלכם אתם עומדים בפני עקירה כירורגית – על אלו נדבר בהמשך.

ההמלצה הרווחת היא להגיע לשיננית או לרופא שיניים עבור ניקוי אבנית פעם בחצי שנה על מנת לשמור על היגיינת הפה והשיניים. הניקוי של השיניים על ידי שיננית מטיב עם השן, מחזק אותה ושומר על השיניים – כך שלא נצטרך את כל טיפולי השיניים האחרים, או לפחות נמעיט את תכיפות הטיפולים. מחיר ניקוי שיניים נע בין 100 – 250 ₪, ולרוב כחלק מטיפול השיניים, תציע לכם השיננית גם לחזק את השן בפלואוריד, מה שיעלה לכם עוד כ- 100 ₪ בממוצע.


טיפולי שיניים מורכבים

מחיר טיפול שורש – טיפול שורש, אחד מהטיפולים הידועים לשמצה. מעבר להיותו של טיפול שורש אחד הטיפולים הכואבים, הוא גם טיפול לא זול בכלל. מחיר טיפול השורש משתנה לפי כמות תעלות השורש בשן שדורשות טיפול. מספר התעלות נע בין בין 1 – 4, ומחיר טיפול השורש נע בין 700 – 2000 ₪. במידה ותזדקקו לרופא שיניים המתמחה בטיפולי שורש מורכבים במיוחד או בחידושים של טיפול שורש – המחיר יכול לטפס עד ל - 2600 ₪.

 

מחיר כתר - הכנת והרכבת כתר לשיניים היא אחת העבודות המורכבות ביותר של רופא השיניים, ולכן גם היקרות ביותר. מחירי הכתרים לשיניים משתנים לפי החומר ממנו הכתר עשוי. למשל, הכתר הזול ביותר הוא כתר אקריל שיעלה לכם כ- 700 ₪ בממוצע. מחיר כתר חרסינה נע בין 1500 – 2000 ש"ח ואילו כתר עשוי זרקוניה יעלה בממוצע – 3000 – 5000 ₪ לשן אחת! אם עד עכשיו לא הבנתם שכדאי מאוד לשמור על השיניים שלכם, זה הזמן, אם לא בשביל הבריאות, אז כדי לשמור גם על הכיסמחייך.

מחיר עקירה כירורגית – עקירה כירורגית היא עקירה מורכבת יותר מן רגילה, ומתבצעת לרוב בשיני בינה ש'כלואות' בחניכיים וגורמות לכאבים. מדובר בניתוח קטן לכל דבר, וההחלמה ממנו בהתאם. עקירה כירורגית של שן בינה תעלה בין 700 – 1000 ₪, ולא נותר לנו אלא לאחל לכם בהצלחה והחלמה מהירה מחייך.

 


מחירי הלבנת שיניים

אחד מטיפולי השיניים הפופולאריים ביותר בשנים האחרונות, ובין היחידים שנעשה מבחירה ולא מצורך, הוא טיפול הלבנת שיניים. אומנם בשביל חיוך של מיליון דולר, תוציאו קצת פחות ממיליון – אבל יחסית לטיפול שנחשב למותרות, מדובר בסכום לא קטן. יש שיטות שונות להלבנת שיניים, וכל שיטה בעלת יתרונות וחסרונות עבור המטופל. בכל מקרה, הרוב המוחלט של טיפול הלבנת שיניים מכל סוג יעלה לכם בין 1000 – 1700 ₪. בין השיטות הנפוצות והמוכרות תמצאו הלבנת שיניים על ידי לייזר או קרן אור כחולה, וגם שימוש בג'ל להלבנה.

 הלבנת שיניים

 


רופאי שיניים מומלצים

כשמדובר בבריאות הפה שלנו אנחנו ממש (אבל ממש!) לא רוצים ליפול על חאפר! רפואת שיניים היא תחום מורכב שדורש מקצועיות ומומחיות רבה, לכן, ריכזנו עבורכם רשימה של רופאי שיניים מומלצים, לפי עשרות חוות דעת של לקוחות קודמים. ההמלצות של הלקוחות מתקבלות רק בשיחה טלפונית עם לקוחות אמיתיים שכבר ביצעו טיפול שיניים אצל הרופא.
אין לעשות שימוש בתוכן ללא אישור בכתב (ניתן לקבל אישור בתנאים מסויימים). שימוש בתכנים ללא אישור מהווה הפרת חוק זכויות יוצרים ויהווה עילה לתביעה.

שים לב! הנך מחובר בשם הלקוח . התנתק