מוקד טלפוני: 1-700-707-233

מעקה למדרגות פנים - מחירים
רוצים להתקין מעקה למדרגות פנים, אבל לא בטוחים כמה זה הולך לעלות לכם? קודם כל, אתם ממש לא לבד. יש לא מעט גורמים שמשפיעים על מחירו של המעקה ולכן מחירי המעקות נעים בטווח רחב. אז רגע לפני שאתם מתייאשים ומשלמים סכום גבוה ממה שתכננתם, מוזמנים להמשיך ולקרוא בטיפ הבא על כל מה שמשפיע על מחירים למעקות פנים וכמה יעלה לכם (זה הרי מה שהכי חשוב בסופו של דבר). שיהיה בהצלחה!

 מעקה למדרגות פנים - מחירים

 


מה משפיע על מחיר מעקה למדרגות פנים?

טווח המחירים של מעקה למדרגות פנים רחב מאוד ויכול לנוע בין מאות בודדות של שקלים ועד 3,000 ₪ למטר של מעקה. החדשות הטובות הן שהמחיר שתשלמו עבור מעקה חדש בבית – תלוי בעיקר בכם. מה שמשפיע על מחירו של המעקה הוא בעיקר תוספות עיצוב הנתונות לבחירתכם, כמו אלמנטים עיצוביים, צביעה וגלוון המעקה. אנחנו כאן כדי לעשות לכם קצת סדר ולהסביר כמה בערך תיאלצו לשלם עבור המעקה שאתם רוצים.

אורך המעקה

כל סוגי המעקות מתומחרים לפי מטר רץ של מעקה. זאת אומרת שאם אתם מעוניינים בהתקנת מעקה קטן עבור 2-3 מדרגות בסלון, הוא יהיה זול משמעותית מאשר מעקה לשלוש קומות.

 

עיצוב המעקה

במידה והחלטתם להתקין מעקה מעוצב מחירו יהיה גבוה יותר מאשר מעקה פשוט. כל עיטור וקישוט במעקה נעשים על ידי המסגר בעת הכנת המעקה ולכן ככל שיהיו יותר פיתוחים כאלו – מחירו של המעקה יעלה בהתאם. למשל, מעקה ישר ללא צורות יעלה פחות מאשר מעקה עם צורת פרח בקצוות. באופן כללי, הוספת עיטורים למעקה תעלה את מחירו בכ-150 עד 250 ₪ למטר של מעקה. כמובן שאתם יכולים לבחור את העיצוב הרצוי לכם לבד, או להתייעץ עם המסגר ולהיעזר בקטלוג המקצועי שלו.

 מחיר של מעקה למדרגות פנים

 

צורת המעקה

יש לכם מדרגות לולייניות בבית? כדאי שתדעו שמעקה עבור מדרגות אלו יהיה יקר יותר מאשר מעקה ישר, שכן הרבה יותר קשה לבנות ולהתקין את הפיתולים של המעקה הספירלי. ובאופן כללי, כל מעקה עם פיתולים או עיקולים כלשהם יעלה יותר מאשר מעקה ישר.

 מעקה ספירלי מחיר

מעקה מברזל מגלוון

גלוון הוא תהליך כימי שמטרתו לשמור על הברזל מבריק ונוצץ, מונע ממנו להחליד ולא מצריך תחזוקה נוספת בהמשך. מעקות חוץ תמיד נצטרך לגלוון, כי הגלוון מגן על המעקה מפני השמש והגשמים שהורסים אותו. לעומת זאת, מעקות פנים נמצאים בתוך הבית ולא נהרסים כל כך בקלות, ולכן הגלוון הוא אופציונלי ותלוי בהחלטתו האישית של הלקוח. הבעיה היחידה היא שגלוון מייקר את מחיר המעקה בכ-50% ממחירו הראשוני. לשיקולכם מחייך.

צביעת המעקה

כבר מזמן שמעקה למדרגות פנים לא חייב להיות כסוף אלא אפשר לצבוע אותו בכל צבע שרק תרצו. יש שני סוגי צביעה עיקריים: צביעה בריסוס וצביעה בתנור. צביעה בתנור אמנם איכותית הרבה יותר ותחזיק מעמד לשנים ארוכות מאוד, אבל היא גם יקרה יותר. צביעה בתנור בדרך כלל תוסיף כ-1,000 ₪ למחירו של המעקה. צביעה בריסוס, לעומת זאת, לא תשפיע באופן מהותי על המחיר.

 מעקה צבוע למדרגות פנים מחיר

סוג המעקה

ישנם שלושה סוגים עיקריים של מעקות פנים ולכל אחד מהם מחירים שונים.

מעקה ברזל: ברזל הוא חומר נוח במיוחד לעיצוב, ואם תוסיפו לכך את מחירו הנמוך יחסית – תוכלו להבין למה זהו המעקה הנפוץ ביותר. כמה זה מחיר נמוך יחסית, אתם שואלים? מחיר של מעקה מברזל מתחיל מ-600 ₪ למטר במקרה של מעקה פשוט, ואם תחליטו להשקיע במעקה מעוצב עם גלוון וצביעה, המחיר יכול להגיע גם ל-1,500 ₪ למטר.

מעקה זכוכית: מחירו של מעקה זכוכית משתנה בהתאם למספר גורמים – עובי הזכוכית, צבעה, סוג הזכוכית ועוד. באופן כללי מחיר מעקה זכוכית ינוע בין 2,000-3,500 ₪ למטר. אם אתם שוקלים להתקין מעקה זכוכית, כדאי לכם לקרוא את מאמר המחירים שלנו למעקות מזכוכית.

מעקה מעץ: היום כבר כמעט לא מתקינים מעקות מעץ, אלא משלבים ידית מעץ במעקה ברזל, ומעקה כזה יעלה בדרך כלל בדומה למעקה ברזל מעוצב.

 מעקה ברזל בשילוב עץ

 


מעקה למדרגות פנים – מחירים לדוגמא

נכון, מחיר של מעקה למדרגות פנים מורכב מהרבה פרמטרים, אבל מה קורה עם המחירים בשטח? כדי שתוכלו להתרשם ולבדוק האם הצעת המחיר שקיבלתם סבירה, פירטנו כאן את סוגי המעקות ואת מחירם הממוצע.

מעקה ברזל סטנדרטי– 600-800 ₪ למטר.

מעקה ברזל מגלוון – 1,000-1,300 ₪ למטר.

מעקה ברזל מעוצב – 1,000-1,200 ₪ למטר.

מעקה ברזל מגלוון ומעוצב – 1,200-1,500 ₪ למטר.

מעקה זכוכית סטנדרטי – 2,000-2,500 ₪ למטר רבוע.

מעקה ברזל בשילוב עץ – 1,000-1,200.


מסגרים מומלצים להתקנת מעקות פנים

עכשיו כשאתם יודעים קצת יותר על מחיר המעקה שאתם רוצים, כל מה שנשאר הוא למצוא מסגר מקצועי ואמין כדי שיבנה אותו בשבילכם. בשביל לעזור לכם עם זה הכנו רשימה של מסגרים מומלצים עם חוות דעת וציונים מלקוחות קודמים, כדי שתוכלו למצוא את המסגר  שיתאים לכם. בהצלחה!
אין לעשות שימוש בתוכן ללא אישור בכתב (ניתן לקבל אישור בתנאים מסויימים). שימוש בתכנים ללא אישור מהווה הפרת חוק זכויות יוצרים ויהווה עילה לתביעה.

שים לב! הנך מחובר בשם הלקוח . התנתק