מוקד טלפוני: 1-700-707-233

תיקון תריסים חשמליים – מחירים
התריס נתקע ומסרב לרדת או לעלות? הוא עושה רעש מוזר כשהוא זז או שהוא פשוט נחת למטה כמו גופה? ללא ספק תיקון תריסים חשמליים זה השלב הבא. אתם לא באמת צריכים לדעת מה בדיוק קרה לתריס, אם הוא לא זז זאת סיבה מספקת לקרוא לטכנאי, אבל אם אתם רוצים לדעת כמה יעלה לכם התענוג, בדקנו עם מתקני תריסים חשמליים כמה עולה כל תיקון תריסים חשמליים וחזרנו בשבילכם עם מחירים ועצות מועילות.


תיקון תריסים חשמליים – נא לא לגעת

דבר ראשון לפני שנפרט את התקלות הנפוצות בתריסים חשמליים וכמה הן יעלו לכם, צריך לומר משהו חשוב: אם התריס החשמלי שלכם נתקע, עושה קולות משונים או כל תקלה אחרת – אל, וזאת עצת כל טכנאי התריסים החשמליים, אל תנסו לתקן אותו בעצמכם. אל תנסו למשוך אותה למטה ידנית או לפתוח את הארגז כדי לראות אם משהו שם נתקע. המערכת המכנית של תריס החשמלי היא עדינה מאוד, ונגיעה לא נכונה יכולה להרוס את המנוע ולהביא אתכם מתיקון פשוט של 300 להחלפת מנוע של 1000 ₪.

לכן, אל תשחקו עם התריס במקרה של תקיעה, אל תפתחו את הארגז, פשוט קראו לטכנאי וחכו לתיקון התריסים החשמליים בסבלנות, זה ישתלם לכם.

 


תריס חשמלי יצא מהמקום או נפל – כמה עולה?

במידה והתריס החשמלי שלכם יצא מהמקום, או שהוא פתאום עקום במסגרת או שאתם רואים שהוא יצא מהמסילות שלו, יכול להיות שהוא החליק מהוַאל שלו. הואל הוא הצינור עליו מתלפף התריס בתוך הארגז. לפעמים, בעיקר עם תריסים גדולים וכבדים במיוחד, התריס עלול להחליק מהצינור ולשבור אותו. מה שאנחנו רואים בצד שלנו זה שהתריס עקום או שהוא החליק לחלוטין ונמצא אותו מוטל על הרצפה ללא רוח חיים.

אם אתם רואים שהתריס יצא מהמקום קראו לטכנאי ואל תנסו להחזיר אותו לארגז בעצמכם, שלא תשברו בטעות שלבים או תהרסו את המנוע.

מחיר החלפת ואל משתנה לפי אורכו. מחיר החלפת ואל בחלון יציאה למרפסת סטנדרטי של כ3 מטרים רוחב למשל עומד על 650 ₪ פלוס מע"מ.

במידה והתריס יצא לחלוטין ממקומו וצריך להחזיר אותו בחזרה לארגז הדבר יוסיף 600-1000 ₪ למחיר העבודה, תלוי בגודל התריס.

 מחיר תיקון תריסים חשמליים

 


כמה עולה רצועת תריס חשמלי שנקרעה?

אתם לוחצים על המתג בקיר או על הכפתור בשלט, המנוע עושה רעש רגיל אבל התריס לא עולה או יורד? דבר ראשון, תודה לאל יצאתם בזול! נראה שרצועת התריס החשמלי נקרעה. זוהי תקלה נפוצה מאוד והיא קורית הרבה פעמים בגלל כיסא או חפץ אחר שחסם את ירידת התריס בעבר וגרם לרצועה להתאמץ יתר על המידה, או בגלל בלאי רגיל לאורך הזמן.

מחיר תיקון רצועת תריס חשמלי עומד על כ300 ₪, ולרוב הטכנאים יתנו על הרצועה אחריות של שלושה חודשים ולא יותר, מכיוון והרבה דברים יכולים להביא לקריעתה.


תריס חשמלי תקוע – מחיר

אם התריס החשמלי שלכם תקוע רוב הסיכויים, ואנחנו אומרים זאת בחיל וברעדה, רוב הסיכויים שהלך לכם המנוע. אם התריס החשמלי עלה או ירד קצת ואז עצר לנצח, זהו גם תסמין לכך שהלך המנוע.

החלפת מנוע בתריס חשמלי היא אחת התקלות היקרות ביותר. מחיר המנוע נקבע על-פי משקל התריס. אם אתם רוצים לנסות לחשב מראש את משקל התריס שלכם אתם מוזמנים לקרוא את המאמר על מנוע לתריס חשמלי שיספק לכם את כל המידע.

מחיר מנוע לתריס חשמלי 20 ק"ג עולה בסביבות 850 ₪ והמחיר עולה בסביבות 150 ₪ לכל עשר קילו נוספים. את פירוט המחירים המלא למנועים לתריסים חשמליים תוכלו לקרוא כאן.


מחיר תיקון שלב בתריס חשמלי

התחלתם להוריד את התריס, לא שמתם לב והורדתם את התריס ישר על הבימבה והיא שברה כמה שלבים. בתריס שלב מוקצף, העשוי מאלומיניום דק בלבד ממולא בחומר בידוד מוקצף, דבר כזה קורה לא מעט. שלבי תריס מוקצף חלשים יחסית ונשברים בקלות, ולכן מראש לא מומלץ להתקין אותם במקומות מועדים לפורענות.

החלפת שלב אחד בתריס שלב מוקצף עולה בסביבות 70 ₪ לשלב. במידה והתריס שלכם בצבע מיוחד וצריך לשלוח את השלבים לצביעה המחיר יעלה קצת.  

החלפת שלב משוך או שלב משוך אור פחות נפוצות, מכיוון שהם עשויים מאלומיניום עבה יותר והם לא נשברים בקלות כלל. אם אתם כן צריכים להחליף שלב משוך הדבר עולה בסביבות 100 ₪ לשלב.

 


מתקני תריסים מומלצים

כפי שראיתם במאמר, תיקון תריסים חשמליים הוא לא העבודה הכי זולה בבית. מכיוון שיש בתקלות בתריסים חשמליים פוטנציאל לתיקון יקר מאוד, חשוב לקחת מתקן תריסים חשמליים אמין שאפשר לסמוך עליו שיתמחר את מחיר העבודה כראוי וישאיר אתכם עם תריס חשמלי תקין ובלי דאגות. כאן תוכלו למצוא רשימת מתקני תריסים חשמליים מומלצים בעיר שלכם, מדורגים לפי חוות דעת מאומתות של לקוחות קודמים.


שאלות נפוצות לדף זה

למה תריס חשמלי לא יורד?

אם התריס החשמלי שלכם לא מגיב ללחיצה על המתג או השלט יכולות להיות לכך מספר סיבות:

1. בעיה במתג החשמלי של התריס החשמלי - במצב כזה יש לקרוא לחשמלאי ולא לטכנאי תריסים חשמליים.

2. רצועה קרועה בתריס חשמלי - הרצועה שמחברת את התריס למנוע נקרעה ולכן התריס לא מגיב. במקרה כזה אתם תשמעו את רחש המנוע אבל התריס לא יזוז. יש לקרוא לטכנאי תריסים חשמליים לצורך החלפת רצועה.

3. המנוע של התריס החשמלי הלך - התקלה היקרה יותר שעלולה לקרות היא שהמנוע פשוט הלך. לרבים מהמנועים יש אחריות של חמש שנים, כך שאם נפלתם על האחריות הכל יהיה בסדר ותשלמו על עבודת הטכנאי בלבד. במידה וכבר חלפה תקופת האחריות, תוכלו לראות בגוף המאמר את המחירים השונים של מנוע לתריס חשמלי. 

איך לכוון תריס חשמלי?

כיוון תריס חשמלי נחוץ כאשר התריס נעצר מוקדם או מאוחר מדי בעת ההורדה, וכיוון התריס החשנמלי יגרום לתריס לעצור בדיוק במקום. רבים מהטכנאים ממליצים לא לכוון את התריס לבד ללא ידע מוקדם כיוון שהדבר יכול להרוס את מנוע התריס, דבר שיעלה לכם הרבה. במידה ואתם רואים צורך בכיוון התריס קראו לטכנאי תריסים חשמלאיים או התקשרו לאחד על מנת שידריך אתכם טלפונית איך לעשות זאת.

 

איך מתקנים תריס חשמלי?

זוהי שאלה גדולה. לתריס חשמלי שלא עובד יכולים להיות הרבה גורמים ותקלות שונות. במאמר פה למעלה פירטנו את התקלות הנפוצות שעלולות לקרות לתריס חשמלי וכמה עולה לתקן אותן. אין לעשות שימוש בתוכן ללא אישור בכתב (ניתן לקבל אישור בתנאים מסויימים). שימוש בתכנים ללא אישור מהווה הפרת חוק זכויות יוצרים ויהווה עילה לתביעה.

שים לב! הנך מחובר בשם הלקוח . התנתק