מוקד טלפוני: 1-700-707-233

תיקון תריסים חשמליים

למי זה לא קרה – התחלתם להוריד את התריס בסלון ולא שמתם לב שהבימבה של הילד נשארה על המסילה והתריס התקפל ונשבר? ומה לגבי מצב שבו התריס התגלגל יותר מדי פנימה? תיקון תריסים חשמליים הוא עסק לא זול אבל כאן נפרט לכם ומה אפשר לעשות כדי למנוע תקלות ועל המחירים של תיקון תריסים חשמליים, הגיפו את התריסים והתחילו לקרוא.

את התקלות נסדר לפי המחיר שתשלמו בעבורן - מהנמוך אל הגבוה. המחירים המתפרסמים כאן מחושבים על-פי המחירים ששילמו לקוחות מידרג לבעלי המקצוע המדורגים באתר במהלך השנה וחצי האחרונות.

כמובן שהמחירים לתיקון תריסים חשמליים משתנים מתריס אל תריס ותלויים בגודלו ובקושי של בעל המקצוע להגיע אל התקלה.

רוצים למנוע תקלות? כדאי לדאוג לתחזוק טוב של התריס. כאן תוכלו לקרוא איך לנקות תריסים חשמליים.1. בדיקה של תריס חשמלי

לפעמים אתם חושבים שישנה תקלה בתריס החשמלי שלכם, אבל הסיבה האמיתית לכך שהתריס לא עובד היא ממקור אחר, למשל אספקת החשמל אל השקע. מדובר בתקלה שחשמלאי צריך להסדיר.

איך תדעו שמקור הבעיה דווקא במתג? במצב בו יש קצר בשקע, השאלטר יקפוץ כשתנסו להוריד או להעלות את התריס - וכך תדעו שמדובר בתקלה חשמלית. לפעמים לא מדובר בקצר המקפיץ את המערכת אלא בכמה חוטים שיצאו ממקומם בשקע, דבר שגם חשמלאי צריך לתקן. תמיד כדאי קודם כל לקרוא לאיש תיקון תריסים לביצוע הבדיקה הראשונית בכל מה שקשור לתריס.

 מחיר בדיקה של תריסים ללא תיקון תעלה כמו קריאת שירות רגילה – החל מ-150 שקלים ועד 250 שקלים.

תיקון תריסים חשמליים

2. תיקון מתג הפעלה לתריס חשמלי

המתג יכול להיות הבעיה בתפעול התריס החשמלי. כיום נמכרים תריסים חשמליים המגיעים עם מנואלה (מוט המתחבר לתריס ומאפשר הורדה ידנית שלו), אבל למעשה אין סיבה לא לתקן את המתג החשמלי בשביל נוחות מקסימאלית.

איך תדעו שמה שהתריס החשמלי שלכם זקוק זה תיקון מתג? אם לחצתם עליו ולא קורה כלום ואתם גם לא שומעים שום רחשים או אם השאלטר בארון חשמל קפץ או שיש ריח של שרוף מתוך השקע.

שימו לב: תיקון מתג לתריס צריך לבצע חשמלאי ולא איש תיקון תריסים.

 עלות התיקון נעה החל מ-200 שקלים ועד ל-400 ₪.


3. תיקון תריס חשמלי שיצא מהמסילה

אם התריס החשמלי שלכם יצא מהמסילה עליה הוא נע, קודם כל אל תגעו בו וקראו מיד לבעל מקצוע. לא, התריס שלכם לא התעלף, אבל אם תנסו לגעת בו יש סיכוי שהחלק השני של התריס יצא מהמסילה או ייפול ותגרמו להרס של שלבים או פגיעה במנוע.

אם אתם לא רוצים ליצור יותר הוצאות – פשוט הזמינו בעל מקצוע.

 עלות התיקון: מ-300 עד 450 ₪ כתלות בגודל התריס.


4. החלפת רצועות בתריס חשמלי

לפעמים הרצועה המגלגלת את התריס שלכם נקרעת או נשחקת עם הזמן ויש מקום להחליפה. לרוב הרצועות הללו שורדות בערך שנתיים-שלוש ואז צריך להחליף אותן בחדשות. פתרון שיכול להיות עדיף, ולהחזיק לכם את התריס לאורך זמן הוא מתלי אוקולון העשויים מחוטי דייג.

איך תדעו שהרצועה של התריס נקרעה? כנראה שתשמעו את המנוע מסתובב אבל פשוט לא יקרה כלום.

מחיר החלפת רצועה של תריס חשמלי תלוי במצב שבו התריס נתקע – אם התריס סגור, משמע השלבים נוגעים ברצפה ואין צורך לשחרר את התריס הקלוע בארגז שלו. במצב כזה, המחיר יהיה זול יותר. אם התריס במצב "תקוע", משמע הוא נתקע באמצע הדרך לסגירה או שהוא בכלל מגולגל כולו בארגז תשלמו מחיר גבוה יותר.

 כמה תשלמו על החלפת רצועה? החל מ-350 שקלים ועד 400 ₪.


5. תיקון/החלפת שלב בתריס חשמלי

במצב בו התריס החשמלי ממשיך לרדת וקיים אובייקט שמפריע לו בתנועתו, פעמים רבות השלבים נשברים או יוצאים ממקומם וצריך להחליף אותם. כדי למנוע מצב כזה תישארו בסביבת התריס בכל פעם שאתם מורידים אותו וודאו כי לא קיימים דברים שיכולים לגרום לתריס להיתקע ובסופו של דבר להישבר. כיום גם נמכר שבב המתחבר לתריס וברגע שזה מרגיש באובייקט שיכול להפריע לתנועת התריס הוא מפסיק את הגלילה החשמלית.

 כמה יעלה לכם תיקון שלב? תלוי כמובן בסוג התריס, מיקום השלב שנשבר וכמות השלבים בתריס שנשברו. החלפת שלב אחד תעלה בסביבות 300 שקלים והמחיר יכול להגיע אפילו עד 8,000 שקלים להחלפת כל שלבי התריס. עם זאת, ככל שיש לכם יותר שלבים להחליף ככה תשלמו פחות על כל אחד.

 


6. החלפת מנוע בתריס חשמלי

מדובר בתקלה יקרה בעולם תיקון התריסים החשמליים, אם כי, גם מאוד לא נפוצה. איך תדעו שהבעיה היא במנוע? אם המנוע בקושי סוחב את התריס, אם אתם עוצרים את התריס בזמן העלאה שלו והוא יורד למטה או אם אתם יכולים לעצור את התריס בתהליך הגלילה שלו עם היד שלכם, סימן שהמנוע שלכם בתהליכי גסיסה.

מחיר המנוע משתנה בין המותגים, הגדלים ומשקלי התריס השונים (תוכלו לקרוא כאן עוד על בחירת מנוע לתריס חשמלי).

 מחיר החלפת מנוע, כולל התקנה נע החל מ-800 ₪ למנוע הכי קל עם התקנה פשוטה (כששלבי התריס פותחים וישנה גישה קלה לארגז התריס) ועד ל-4,000 ₪ למנוע בעבור תריס ארוך וכבד יותר.

 

 


המלצות על בעלי מקצוע לתיקון תריסים

רוב התקלות המתלוות לתריסים חשמליים מתרחשות כאשר התריס נתקע באמצע הגלילה ולכן כל תנועה לא זעירה שלכם עלולה להרוס כל מיני רכיבים בתריס כמו שלבי התריס או המנוע החשמלי של התריס. לכן במצב בו ישנה בעיה עם התריס והוא מצריך תיקון של התריס החשמלי כדאי שתפנו ישירות למתקן תריסים. הכנו לכם רשימה של אנשי תיקון תריסים המדורגים ביותר באתר.
אנשים שהתעניינו בתיקון תריסים חשמליים התעניינו גם בזה...

כמה עולה שלב שבור בתריס?
תיקון תריסים
מחיר תיקון תריסים חשמליים
תיקון תריסים חשמליים – מחירים
החלפת שלבים בתריס
החלפת שלבים בתריס
תיקון חלון ממ"ד
תיקון חלון ממ"ד


אין לעשות שימוש בתוכן ללא אישור בכתב (ניתן לקבל אישור בתנאים מסויימים). שימוש בתכנים ללא אישור מהווה הפרת חוק זכויות יוצרים ויהווה עילה לתביעה.

שים לב! הנך מחובר בשם הלקוח . התנתק