מוקד טלפוני: 1-700-707-233

מחיר תיקון תריסים
הבשורות הרעות: משהו בתריס לא עובד כמו שצריך. הבשורות הטובות: ברוב הפעמים, תיקון תריס זה לא ביג דיל מבחינת עבודה או מחיר. השורה התחתונה: בדרך כלל מחיר תיקון תריס לא יעלה על 400 שקלים, אלא אם כן מה שאתם מחפשים הוא מחיר תיקון תריסים חשמליים, שם התמונה שונה לגמרי. כאן תמצאו את כל המידע הנחוץ על מחיר תיקון תריסים: החלפת רצועה, החלפת שלבים, החלפת גלגלים, תיקון תריס כנף, וכמובן מתקני תריסים מומלצים.


מחיר תיקון תריסים – איך זה עובד

כמו אצל רוב בעלי המקצוע, למתקני תריסים יש מחיר בסיסי של ביקור שעל גביו מתווספות עלויות החלקים וזמן העבודה.

מחיר ביקור של מתקן תריסים הוא 300-200 ₪. אם העבודה הייתה קצרה ולא דרשה חלקי חילוף, זה יישאר גם המחיר הסופי. כמו כן אם הזמנתם את מתקן התריסים לכמה עבודות בפעם אחת הוא לא יגבה מכם פעמיים מחיר ביקור. המחירים שלפניכם כוללים בתוכם את מחיר הביקור, אלא אם כן צוין אחרת.

 


מחיר תיקון רצועת תריס

אם הרצועה שלכם קרועה או כבר לא עובדת אין מה לתקן אלא פשוט צריך להחליף אותה. החלפת רצועה בתריס היא עבודה פשוטה ביותר, ואם יש לכם ידיים טובות וקצת תושייה תוכלו גם לנסות לעשות זאת בעצמכם.

מחיר החלפת רצועת תריס הוא 250-200 ₪. אם מדובר ברצועה של יותר מתריס אחד, המחיר ירד ותשלמו 150-100 ₪ לכל תריס נוסף.

כוכבית אם במקרה יש לכם תריס גלילה ללא ארגז תריס, החלפת הרצועה תהיה קשה וארוכה יותר, ועל כן המחיר יהיה 500-450 ₪.

תריס גלילה שדרוש תיקון

מחיר תיקון מנגנון תריס

פעמים רבות תוך כדי החלפת הרצועה מתגלה שהבעיה בתריס שלכם יסודית יותר, והמנגנון שמחובר לרצועה הוא זה שהתקלקל. אם יש לכם תריס גלילה גדול במיוחד (למשל כזה שמכסה את דופן הסלון), סביר להניח שהוא עובד בעזרת מנגנון כוח, חלק יקר הרבה יותר.

מחיר החלפת מנגנון תריס (גלגלת קפיץ) הוא 400-350 ₪.

מחיר החלפת מנגנון כוח לתריס גלילה הוא 700-600 ₪.

 


מחיר החלפת שלבים בתריס גלילה

החלפת שלבים היא עבודה פשוטה יחסית ולא יקרה במיוחד. הבעיה היא שבמקרה שאתם רוצים להחליף יותר מכמה שלבים בודדים (3-2), סביר להניח שלאיש התריסים לא תהיה במלאי כמות גדולה של שלבים בדיוק במידה שלכם והוא יצטרך להגיע פעמיים ולגבות מחיר בהתאם. לכן ההמלצה שלנו היא לנסות להכין כמה שיותר את איש התריסים לפני הביקור בעזרת מדידות וצילומים.

מחיר החלפת שלבים בודדים (3-2) בתריס גלילה הוא 300–400 ₪, כולל השלבים. אם מדובר בכמות גדולה יותר, המחיר יעלה ויכול להגיע גם ל־500 ול־600 ₪, תלוי כמה זמן ארכה העבודה והאם נדרש ביקור כפול.


מחיר החלפת שלבים בתריס הזזה

בתריסי ההזזה התמחור הוא על פי כמה שלבים הצטרכתם להחליף:

מחיר החלפת שלב פלסטיק בתריס הזזה (רפפה) הוא 20-10 ₪ לכל שלב, לא כולל מחיר ביקור.

מחיר החלפת שלב זכוכית או אלומיניום בתריס הזזה (רפפה) הוא 40-30 ₪ לכל שלב, לא כולל מחיר ביקור.

כוכבית המחירים כאן מתייחסים לתריסי פלסטיק או אלומיניום בצבע לבן סטנדרטי. אם יש לכם תריס צבעוני או שנעשה בהכנה מיוחדת, המחיר יהיה גבוה יותר.

 

תיקון תריס הזזה

 


מחיר תיקון תריסי הזזה (רפפה)

החומרים של תריס הזזה לא יקרים במיוחד, ואם מדובר בהחלפת חלק או שניים יכול להיות שמחיר ההחלפה יהיה כלול במחיר הביקור, זאת לפי שיקול הדעת של מתקן התריסים. למקרה שהחליט שלא או למקרה שמדובר בהחלפה של הרבה חלקים, הבאנו את מחיריהם:

מחיר החלפת זוג שלות (מחזיקי השלבים) הוא 20-10 ₪, לא כולל מחיר ביקור.

מחיר החלפת מנוף לתריס הזזה הוא 25 ₪, לא כולל מחיר ביקור.

מחיר החלפת זוג גלגלים לתריס הוא 40 ₪, לא כולל מחיר ביקור.

 

מנוף תריס הזזה

מחיר תיקון תריסי כנף

התקלה הנפוצה ביותר בתריסי הכנף (תריסים דקורטיביים שנפתחים החוצה, נקרא גם "תריס ערבי"), היא שחיקה של הצירים, מה שגורם לתריס להיתקע.

מחיר החלפת צירים בתריס כנף הוא 400-350 ₪ (לכנף אחת).


תיקון תריסים – מחירים לדוגמא

אחרי שדיברנו הרבה באוויר, אפשר כבר לרדת אל השטח. כאן תוכלו לראות מחירי עסקאות אמתיות של תיקון תריסים שהזמינו לקוחות מידרג:

נקודה מחיר החלפת שלות בתריס הזזה והתקנת 2 שלבים חסרים – 300 ₪

נקודה מחיר תיקון של תריס גלילה שיצא מהמסילה – 300 ₪

נקודה מחיר החלפת מנגנון בתריס ידני והחלפת רצועה בתריס ידני נוסף – 400 ₪

נקודה מחיר תיקון מנגנון שני תריסי גלילה ידניים – 450 ₪

נקודה מחיר תיקון שתי רצועות בתריסי גלילה והחלפת קפיץ – 500 ₪

נקודה מחיר החלפת ידית בחלון ממ"ד ותיקון מספר שלבים בתריסים – 500 ₪

נקודה מחיר החלפת רצועה בשבעה תריסי גלילה והחלפת קפיץ בתריס גלילה אחד – 800 ₪


איך לקבל מחיר זול יותר של תיקון תריסים

מידות ותמונות – אם אתם מזמינים איש תריסים בשביל החלפת שלבים בתריס, מומלץ למדוד ולצלם את כל הפרטים הרלוונטיים לפני בואו: אורך התריס, רוחב התריס, גובה כל שלב, מספר השלבים החסרים, צבע השלבים. ככה תוכלו להימנע מביקור כפול של בעל המקצוע.

צירוף עבודות – על אותו עיקרון של הסעיף הקודם, אם כבר הזמנתם איש תריסים נצלו את ביקורו לכמה שיותר עבודות. אנחנו לא תמיד מודעים לכך אבל יש הרבה דברים שמתקני תריסים יודעים לעשות חוץ מתריסים: התקנת רשתות, תיקון חלון ממ"ד, איטומי נזילות ליד חלונות ועוד.

עשה זאת בעצמך – "כל פרוטה שחסכתם היא פרוטה שהרווחתם", אמר פעם בנג'מין פרנקלין. אם ניחנתם בידיים טובות ובקצת יוזמה שווה לכם להיעזר במדריכים המצולמים שלנו:

 

החלפת גלגלים לתריס הזזה

 

החלפת רצועה בתריס גלילה


אנשי תריסים מומלצים

החזרנו לכם קצת אור לעיניים? עכשיו אפשר גם להחזיר את אור השמש לסלון מחייך תיקון תריסים זו עבודה שכדאי להזמין בשבילה מקצוע אמין ואיכותי. אבל איך אפשר לדעת? בדיוק בשביל זה יצרנו רשימה של אנשי תריסים מומלצים, המדורגים כולם לפי חוות דעת אמתיות, אותן אספנו בעצמנו מהלקוחות.
אין לעשות שימוש בתוכן ללא אישור בכתב (ניתן לקבל אישור בתנאים מסויימים). שימוש בתכנים ללא אישור מהווה הפרת חוק זכויות יוצרים ויהווה עילה לתביעה.

שים לב! הנך מחובר בשם הלקוח . התנתק