מוקד מידרג: 1-700-707-233

מחיר תיקון חלון ממ"ד
אם חלון הממ"ד שלכם תקוע, לא נסגר או מט לנפול, כנראה שהגעתם למקום הנכון. קודם כל חשוב לדעת שכשאנחנו מדברים על מחיר תיקון חלון ממ"ד, מדובר על חלקי חילוף די זולים וייעודיים, כך שהמחיר הממוצע לתיקון חלון ממ"ד נע בין 400 ל-600 ₪ ולא אמור לזוז יותר מדי. אז מה המחיר שתשלמו עבור כל תיקון בחלון הממ"ד, מה משפיע עליו ומה ממש לא אמור להשפיע? לא נשאיר שאלות פתוחות – כל התשובות כאן!

 

חלון ממד מתוקן

 


לא חוסכים בבטיחות

רגע לפני שנצלול למחירי תיקון של חלון ממ"ד חשוב להדגיש - המאמר שלפניכם עוסק במקרים של תיקון חלון ממ"ד שאותם יכולים אנשי חלונות לבצע. כל שינוי בהתקן חלון ממ"ד כמו החלפה או שידרוג יכול להיעשות רק על ידי מתקין מורשה, והחלון החדש חייב להיות חלון ממ"ד בעל תו תקן מתאים. יכול להיות שבעלי מקצוע שונים ללא רישיון יציעו לכם התקנה – זה אמנם כנראה יחסוך בעליות אבל זה גם נגד החוק וגם לא בטיחותי, כך שהחסכון כאן עלול לעלות ביוקר.


מה משפיע על מחיר תיקון חלון ממ"ד

לפני שנתחיל לדבר במספרים, כמה כללי ברזל (אלומיניום במקרה שלנו) שכדאי לדעת לגבי מה משפיע על מחיר תיקון חלון ממ"ד, או ליתר דיוק, מה לא משפיע עליו.

אחת חלקי חילוף – כיוון שמדובר במוצר שאמור להציל אותנו בשעת חירום, לחלון ממ"ד יש תקן קבוע ומחמיר וחלקי החילוף שלו ייעודיים כך שבניגוד להרבה מקרים אחרים אין ממש אפשרות להוזיל את התיקון עם חלקי חילוף סיניים. המשמעות היא שיש טווח מחירים מאוד ברור לכל תיקון, ואם בעל המקצוע אומר שהמחיר יקר יותר בגלל שהוא עובד עם חלפים איכותיים... פה חשדתי. כמו תמיד, "לכל כלל יש יוצא מן הכלל" - אם מדובר בחלון ממ"ד של חברת מיפרומל, שכבר מזמן פשטה את הרגל, הכלל שהזכרנו לא תופס מפני שחלקי החילוף של החלונות האלה קשים יותר להשגה, ולכן גם יקרים יותר.

שתיים סוג החלון – כמעט כל התקלות הנפוצות בחלונות ממ"ד לא קשורות למנגנון הדריי קיפ עצמו (מלבד שקיעת החלון, ראו בהמשך), ולכן לא אמור להיות הבדל במחיר בין תיקון חלון ממ"ד רגיל ובין תיקון חלון ממד דריי קיפ.

 חלון דריי קיפ וחלון ממ"ד רגיל

מחיר החלפת ידית בחלון ממ"ד

אחת מהתקלות הנפוצות ביותר בחלונות הממ"ד היא ידית שבורה.

מחיר החלפת ידית בחלון ממ"ד נע בממוצע בין 500-400 ₪.

אם החלון שלכם הוא חלון מיפרומל, יכול להיות שהעבודה תעלה יותר, ותגיע עד ל-600 ₪. המחיר כולל גם את עלות הידית עצמה.

 ידית חלון ממ"ד אחרי החלפה

מחיר כיוון חלון ממ"ד

תקלה נפוצה, בעיקר אצל חלונות דריי קיפ, היא השקיעה של חלון הממ"ד מטה, כך שהוא כבר לא נסגר. כיוון חלון היא עבודה פשוטה וקצרה יחסית.

מחיר כיוון חלון ממ"ד הוא 450-350 ₪.

 חלון דריי קיפ אחרי כיוון

מחיר החלפת צירים בחלון ממ"ד

חלון הממ"ד נפתח ונסגר באמצעות שני צירים, עליון ותחתון. פעמים רבות הם מתעקמים או נשברים מכובד המשקל של החלון.

מחיר החלפת צירים (בין אם מדובר בציר אחד או בשניים) בחלון ממ"ד הוא 550-450 ₪ בממוצע. המחיר כולל גם את הצירים עצמם.

 ציר חדש בחלון ממ"ד

מחיר תיקון חלון ממ"ד תקוע

תקלה אפשרית נוספת בחלון ממ"ד היא שהחלון פשוט עומד דום בתוך המסגרת בגלל לכלוך או משהו שתוקע אותו. פעמים רבות החלון תקוע בגלל חלק אחר שנשבר – ציר, ידית או מעביר תנועה (עוד רגע נסביר מה זה). אם בנוסף לפריצה היה צורף בהחלפת חלק מסוים שגרם לתקיעת החלון, המחיר יעלה בהתאם

מחיר פריצת חלון ממ"ד עומד על 450-300 ₪.

מחיר פריצת חלון כולל החלפת החלק הבעייתי יכול להגיע עד ל-600 ₪.


החלפת מעביר תנועה בחלון ממ"ד

לא נרד עכשיו לפרטי הפרטים בהנדסת חלונות ממ"ד, אבל בצורה פשוטה מה שמאפשר לידית לנעול את החלון ולפתוח אותו הם מעין חתיכות פלסטיק קטנות שנמצאות על החלון שנקראות מעבירי תנועה או מוליכים. פעמים רבות החלון לא נפתח או לא נסגר בגלל שאחד ממעבירי התנועה נשבר.

המחיר הממוצע להחלפת מעבירי תנועה בחלון ממ"ד הוא 500-400 ₪, כולל המעביר החדש.

 מעביר תנועה בחלון ממ"ד שזקוק להחלפה

מחיר החלפת גומיות בחלון ממ"ד

במקרים נדירים הגומיות של החלון, כלומר הגומי השחור שמקיף את מסגרת החלון ויוצר אטימה מלאה, כבר קרועות או שחוקות ויהיה צורך להחליף אותן.

המחיר הממוצע להחלפת גומיות בחלון ממ"ד הוא 400-350 ₪, כולל הגומיה. 

 גומיות בחלון ממ"ד

תיקון חלון ממ"ד – מחירים לדוגמא

ברוב המקרים, אם איש החלונות מגיע אליכם לכמה תיקונים המחיר של כל תיקון יהיה זול יותר, גם אם התיקונים האחרים לא קשורים בחלון הממ"ד אלא בחלונות רגילים בבית. הסיבה לכך היא שמחיר תיקון חלון ממ"ד מורכב ממחיר הביקור של בעל המקצוע + עלות חלק חילוף + עלות העבודה, ואם הוא כבר אצלכם אז תוכלו לחסוך בעלות הביקור.

טיפ קטן – לפני שאתם מזמינים איש חלונות לתיקון חלון ממ"ד צלמו לו את החלון כולו ואת החלק הבעייתי כדי שהוא ויודא שיש לו את חלקי החילוף המתאימים. חבל שהוא סתם יגיע ויגלה שאין לו את החלק הנדרש...

חלון ממ"דמחיר החלפת שני צירים בחלון ממ"ד – 450 ₪.

חלון ממ"דמחיר החלפת מעבירי תנועה בחלון ממד וכיוון חלון – 450 ₪.

חלון ממ"דמחיר תיקון חלון ממ"ד שכלל החלפת גומיות והחלפת מעבירי תנועה – 468 ₪.

חלון ממ"דמחיר החלפת ידית בחלון ממ"ד – 485 ₪.

חלון ממ"דמחיר פריצת חלון ממ"ד תקוע ותיקון ידית שבורה – 500 ₪.

חלון ממ"דמחיר פתיחה של חלון ממ"ד שנתקע והחלפת רשתות ל3 חלונות - 500 ₪

חלון ממ"דמחיר תיקון תריס חשמלי וגלילה ותיקון חלון ממ"ד – 950 ש"ח

חלון ממ"דמחיר תיקון ידית של חלון ממ"ד והחלפת תריס רפפה במטבח – 1,000 ₪.

חלון ממ"דמחיר החלפת חוט משיכה בתריסים, תיקון תריס חשמלי והחלפת ידית בחדר ממ"ד - 1,100 ₪.


אנשי חלונות מומלצים לתיקון חלון ממ"ד

אז אפשר להעיר אתכם בלילה ולשאול מה המחיר של תיקון חלון ממ"ד? מצוין מחייך חוץ מהמחיר, חשוב שתיקון חלון הממ"ד ייעשה בידי איש מקצוע אמין ואיכותי. בדיוק בשביל זה יצרנו בשבילכם רשימה של אנשי חלונות מומלצים לתיקון חלון ממ"ד, כולם מדורגים לפי חוות דעת של לקוחות אמתיים. 
אין לעשות שימוש בתוכן ללא אישור בכתב (ניתן לקבל אישור בתנאים מסויימים). שימוש בתכנים ללא אישור מהווה הפרת חוק זכויות יוצרים ויהווה עילה לתביעה.

שים לב! הנך מחובר בשם הלקוח . התנתק