מוקד טלפוני: 1-700-707-233

אילוף כלבים - מחירים
כלב חדש בבית עלול להביא איתו הוצאות כלכליות לא קטנות: ממחירי החיסונים ועד מחירי האוכל שלא נגמרים, וזה עוד לפני שדיברנו על מחיר אילוף הכלב... אז שנייה לפני שאתם מכינים את המזומנים ופונים למאלף, כתבנו עבורכם כל מה שצריך לדעת על מחירי אילוף כלבים, מה משפיע על המחיר ואיך אפשר להוזיל עלויות. וגם, אם אתם מתלבטים בין אילוף בבית לבין אילוף בפנסיון, פירטנו את המחירים כדי שתוכלו לקבל את ההחלטה המתאימה ביותר עבורכם.

 כלב קופץ במסגרת אילוף

 


מה משפיע על מחיר אילוף כלבים

באופן כללי, הגורם העיקרי שמשפיע על מחיר אילוף כלבים הוא משך האילוף. ככה שאם אתם צריכים הדרכה ספציפית על פקודה שהכלב פשוט מסרב לבצע כנראה שתוכלו להסתפק במפגש אילוף אחד, ותשלמו רק עבורו. אבל במקרה שאתם צריכים אילוף סטנדרטי, כנראה שתצטרכו סדרת מפגשי אילוף – והמחיר יהיה גבוה יותר בהתאם (אל תדאגו אם אתם לא בטוחים כמה מפגשים בדיוק צריך, נגיע לזה בהמשך). כל זה תקף גם למקרה של אילוף כלבים בפנסיון: ככל שתקופת האילוף תהיה ארוכה יותר, כך המחיר יעלה.

גורם נוסף שמשפיע על המחיר הוא הוותק והניסיון של מאלף הכלבים. אם תבחרו מאלף כלבים וותיק ועם הרבה ניסיון, רוב הסיכויים שהוא יגבה מחיר גבוה יותר עבור האילוף.

לפני שאנחנו ממשיכים בואו נסגור פינה אחת אחרונה: מה שלא משפיע על מחיר האילוף הוא סוג האילוף הנדרש. זאת אומרת שלא משנה אם אתם צריכים אילוף גורים או שהכלב שלכם כבר ותיק במשפחה, מחיר האילוף לא ישתנה. כמו כן, גם סוג הכלב או הפקודות המסוימות שאתם רוצים ללמד אותו לא ישפיעו על מחיר האילוף. הם כל יכולים להשפיע על תקופת האילוף, וכמו שאתם כבר יודעים, זה כן משפיע על המחיר מחייך.

 כלב הולך ליד מאלף

 


אילוף כלבים בבית - מחיר

כאשר פונים לאילוף כלבים בבית, המאלף מגיע אליכם הביתה ומבצע את כל תהליך האילוף יחד אתכם. לרוב, אילוף כלבים בסיסי ידרוש 4-9 מפגשים בני שעה ומחיר כל מפגש כזה נע בין 250-400 ₪. תקופת האילוף תלויה בעיקר במצבו של הכלב, במטרת האילוף ובשיתוף הפעולה שלכם. כן כן, אילוף כלבים ידרוש מכם מעט עבודה ושיעורי בית בין מפגש למפגש, בהם תתרגלו משימות שהמאלף ייתן לכם.

לרוב, המפגש הראשון בתהליך האילוף יהיה ארוך יותר משאר המפגשים ולכן גם יקר יותר. הסיבה לכך היא שהמפגש הזה כולל היכרות מעמיקה אתכם ועם הכלב שלכם, הסבר כללי על תהליך האילוף ותיאום ציפיות. בדרך כלל אורכו של המפגש הראשון יהיה כשעה וחצי ומחירו 250-500 ₪.

רוב מאלפי הכלבים מאפשרים לקנות "חבילות" של מספר מפגשים במחיר מוזל יחסית. ברוב המקרים מדובר ברכישה של 6-10 מפגשים בעלות של כ-80% מהמחיר המקורי. בדרך כלל במסגרת החבילות האלו ניתן לכסות את כל פקודות האילוף הקלאסיות: שב, ארצה, אליי וכדומה, אז אם אתם מתכננים אילוף ארוך טווח זה יכול להיות פתרון טוב עבורכם.

 אילוף כלב בבית

 


אילוף כלבים בפנסיון - מחיר

נתחיל ונגיד שאילוף בפנסיון יהיה בדרך כלל יקר יותר מאשר אילוף בבית. הסיבה לכך היא שמחיר אילוף בפנסיון לא כולל רק את עלות אילוף הכלב, אלא גם את השהות עצמה של הכלב בפנסיון וגם פיקוח וטרינרי. כמו כן, אילוף כלבים בפנסיון הוא אינטנסיבי יותר מאשר אילוף בבית, שכן מדובר בכמה שעות של אילוף בכל יום, מה שמביא לכך שתוצאות האילוף בדרך כלל יהיו טובות יותר. אבל לפני שאתם קופצים על המציאה חשוב לקחת בחשבון שכאשר הכלב יחזור אליכם הביתה לאחר האילוף הוא לא בהכרח יקשיב לכל פקודה שלכם מיד. הסיבה לכך היא שהכלב עוד לא התרגל לאינטונציה והניואנסים הספציפיים שלכם, וזה יקרה רק עם הזמן.

גם במקרה של אילוף כלבים בפנסיון, מה שמשפיע על המחיר יהיה תקופת האילוף. בהקשר לזה, מה שחשוב לדעת הוא שלאילוף בפנסיון יש בדרך כלל תקופת אילוף מינימלית. מה שאומר שאם אתם מתכננים לשלוח את הכלב לפנסיון, כדאי שתתכוננו נפשית לפרידה ממנו לכמה זמן, כי רוב הפנסיונים לא יאפשר לכם לשלוח את הכלב לאילוף בן פחות משבועיים לפחות. אגב, אנחנו לא רוצים להשפיע על ההחלטה שלכם או משהו, אבל רק נעדכן אתכם כששאלנו מאלפי כלבים מה עדיף -אילוף בבית או בפנסיון, כולם בחרו בבית כאופציה הטובה ביותר, אז קחו בחשבון מחייך.

בדרך כלל אילוף בפנסיון יימשך בין 3-4 שבועות ומחירו 4,000-6,000, בהתאם לתנאים שהפנסיון מספק.
 אילוף כלבים בחוץ

 

 


איך אפשר להוזיל את מחיר האילוף?

עכשיו כשאתם כבר יודעים כמה עולה אילוף כלבים, קבלו מאיתנו כמה טיפים להוזלת עלויות:

אילוף כלבים פנו למאלף כלבים מתחיל: כמו שאמרנו בהתחלה, כל מאלף כלבים מתמחר את האילוף בעצמו ולרוב מאלפי כלבים ותיקים יותר יגבו מחיר גבוה יותר עבור האילוף. לכן, אתם יכולים לפנות למאמן מתחיל יחסית, לקבל תוצאות אילוף טובות וליהנות ממחיר זול יותר.

אילוף כלבים קחו את הכלב לאילוף קבוצתי: אופציה נוספת לאילוף הכלב הינה אילוף כלבים בקבוצות. אילוף בקבוצות הוא פשוט מפגש של כמה בעלי כלבים עם מאלף ובו עוברים על פקודות בסיסיות. מחיר אילוף בקבוצות יהיה כ-75% ממחיר אילוף בבית. החיסרון באילוף בקבוצות הוא שאין לכם יחס אישי כל כך עם המאלף ואתם לא יכולים לבקש לעבוד על דברים ספציפיים. אבל במידה ויש לכם תקציב מוגבל ואתם צריכים רק אילוף בסיסי ופקודות סטנדרטיות, יכול להיות שאילוף בקבוצות יכול להתאים לכם.


מאלפי כלבים מומלצים

אנחנו בטח לא צריכים לספר לכם עד כמה הכלב שלכם יכול להפוך לחלק משמעותי בבית. לכן, לפני שאתם פונים למאלף אתם בטח רוצים לוודא שמדובר במאלף מומלץ שיבצע את האילוף על הצד הטוב ביותר. החלק הכי טוב הוא שאין צורך להתאמץ, כי ממש כאן תמצאו רשימה של מאלפי כלבים מומלצים לפי חוות דעת וציונים של לקוחות קודמים! לאחר האילוף אנחנו מתקשרים ללקוח, מקבלים ממנו חוות דעת עבור המאלף ומעדכנים את הדירוג שלו.


שאלות נפוצות לדף זה

כמה עולה אילוף כלבים?

מחיר מפגש אילוף כלבים נע בין 200-400 ש"ח.

מחיר אילוף כלבים בפנסיון עומד בדרך כלל על 4,000-6,000 ש"ח.אין לעשות שימוש בתוכן ללא אישור בכתב (ניתן לקבל אישור בתנאים מסויימים). שימוש בתכנים ללא אישור מהווה הפרת חוק זכויות יוצרים ויהווה עילה לתביעה.

שים לב! הנך מחובר בשם הלקוח . התנתק