מוקד טלפוני: 1-700-707-233

דיאטניות - מחירים
החלטתם שהגיע הזמן ללכת לדיאטנית אבל לא בטוחים מה המחירים בשוק? קודם כל כדאי שתדעו שמחירי הדיאטניות אינם קבועים וכל דיאטנית פרטית מתמחרת בצורה שונה. אבל כדי שבכל זאת תגיעו מוכנים ולא תופתעו ממצב חשבון הבנק שלכם בסוף החודש, בדקנו מה מחירי הדיאטניות וכמה תשלמו על כל העסק הזה. אז שיהיה בהצלחה, אנחנו מאמינים בכם!

 דיאטניות - מחירים

 


מה משפיע על מחיר הדיאטנית

נתחיל דווקא ממה שלא משפיע על המחיר, והוא האם מדובר בפגישה בקליניקה או בייעוץ של דיאטנית אונליין. מבחינת הדיאטניות אין הבדל בין שירותי תזונה הניתנים אונליין או במפגשים פיזיים – התהליך, היחס והמחירים יהיו זהים.

באופן כללי, חשוב לשים לב לכך שכל דיאטנית קובעת את המחירים באופן עצמאי ואין אכיפה של ממש, ולכן טווח המחירים יכול להשתנות בין הדיאטניות השונות.

 

דיאטנית פרטית או דיאטנית דרך קופת חולים

הדבר הראשון שאתם צריכים לדעת הוא שיש הבדל משמעותי מאוד בין מחירי דיאטניות פרטיות לבין מחירים של דיאטניות בקופות החולים. פגישות אצל דיאטניות בקופות החולים השונות מסובסדות מאוד ועולות רק כמה עשרות שקלים, במידה ואתם זכאים לסבסוד. הזכאות תלויה במצב הבריאותי, בקופת החולים הספציפית ובביטוח הרפואי שיש לכם. כדי לבדוק את הזכאות שלכם אנחנו ממליצים לפנות לרופא המשפחה ולשאול אותו הכול .

לעומת זאת, מחירי דיאטניות פרטיות גבוהים בהרבה ויכולים להגיע לכמה מאות שקלים לכל פגישה. כמה בדיוק? תכף נרחיב על זה.

 מחירי דיאטנית | פגישה עם דיאטנית

אתם בטח שואלים את עצמכם כרגע, אז למה לשלם כל כך הרבה עבור דיאטנית פרטית? אתם לגמרי צודקים, אז הנה כמה יתרונות של דיאטניות פרטיות שיעזרו לכם להחליט אם שווה להשקיע את המחיר:

קודם כל, הזמינות. כל מי שניסה לקבוע תור לרופא שיניים דרך קופת החולים בטח יודע שלפעמים זה כמעט בלתי אפשרי וצריך לקבוע תור כמה חודשים קדימה. גם במקרה של דיאטניות המצב דומה... לעומת זאת, דיאטניות פרטיות זמינות הרבה יותר וניתן לקבוע את התור בהתראה קצרה הרבה יותר.

כמו כן, דיאטנית פרטית תהיה נגישה הרבה יותר מאשר דיאטנית בקופת חולים. אצל דיאטנית בקופת חולים הטיפול מסתכם בתורות ובפגישות שקבעתם, וכאן הקשר ביניכם נגמר, אבל במקרה של דיאטנית פרטית המצב שונה. כחלק מהתהליך אצל דיאטניות פרטיות, הדיאטנית תהיה זמינה גם לקשר מעבר לפגישות שקבעתם – שיחות טלפון, וואטסאפ ומיילים. נחמד, לא?

 דיאטניות - מחירים | פגישה עם דיאטנית

 

הוותק וההתמחות של הדיאטנית

זה בטח לא יפתיע אתכם אם נגיד שאחד הגורמים המשפיעים על מחירי הדיאטניות הוא הוותק והניסיון שלהן. כמו שאמרנו קודם, כל דיאטנית קובעת את המחירים שלה באופן עצמאי, ולכן קשה לדעת מתי בדיוק כל דיאטנית תעלה את המחיר שלה ובכמה. לרוב, עבור פגישה עם דיאטניות ותיקה תשלמו כ-10-15% יותר.

באופן דומה, גם דיאטניות בעלות התמחות ספציפית יהיו יקרות יותר מאשר דיאטניות ללא התמחות כלל. דיאטנית ילדים או דיאטנית ספורט, למשל, כמעט תמיד יהיו יקרות יותר מאשר דיאטנית כללית, כאשר גם כאן תוספת המחיר תהיה כ-10% לכל פגישה.

כדי שתהיו בטוחים שהדיאטנית שבחרתם אכן מתמחה בתחום הספציפי שאתם צריכים, אתם מוזמנים לבקש ממנה לראות את הרישיון שלה. לדיאטניות בעלות התמחות מסוימת יש תעודות שאכן עברו את ההכשרה הנדרשת בהצלחה, והן ישמחו להראות לכן אותה. ואם אתם רוצים לדעת מה עוד כדאי לבדוק לפני שבוחרים דיאטנית – כדאי לכם לקרוא את הטיפ שלנו על דיאטניות מומלצות.


מחיר פגישות אצל דיאטניות

מחיר פגישה ראשונה אצל דיאטנית

כאשר אתם מגיעים אל הדיאטנית בפעם הראשונה בעצם תבצעו פגישת אבחון וייעוץ, והיא תהיה מעמיקה הרבה יותר מאשר הפגישות בהמשך. במסגרת הפגישה הזאת תכירו את הדיאטנית, היא תכיר אתכם, תבינו ביחד מה המטרות והרצונות מהתהליך ותבנו תפריט המתאים לכך. לכן, פגישה זו תהיה ארוכה ויקרה יותר מהפגישות בהמשך. מחיר פגישת אבחון יהיה 450-600 ₪ והיא תימשך שעה עד שעה וחצי.

 

מחיר פגישות נוספות אצל דיאטנית

לאחר שסיימתם עם פגישת האבחון הראשונית, הפגישות הבאות יהיה קצרות וזולות בהרבה. פגישת מעקב עם הדיאטנית תימשך בין חצי שעה לשעה ותעלה 170-300 ₪.

מספר הפגישות הנדרשות משתנה מאוד בין אדם לאדם ובהתאם לתוצאות הרצויות מהתהליך. חשוב שתהיו סבלניים ותדעו כי יכול להיות שתצטרכו להקדיש כמה וכמה פגישות כדי להגיע ליעדים שלכם. כמו כן, מכיוון שלרוב אנחנו מדברים לא רק על הורדה במשקל, אלא גם שמירה עליו (שבינינו, זה הרבה יותר חשוב ומשמעותי), ההמלצה היא לבצע מעקב ומפגשים לאורך זמן. 

כדי להקל עליכם, רוב הדיאטניות מציעות הנחה כלשהי במידה ותרכשו מספר פגישות. גם כאן כל דיאטנית תקבע הנחה שונה, אבל בדרך כלל מדובר בהנחה של 10-15% במידה וקונים עשרה מפגשים.

משקל תזונה וכושר
 

מחירי דיאטניות נוספים

מחיר דיאטנית עד הבית

דיאטנית עד הבית זה פינוק שווה במיוחד ובטח תשמחו לדעת שאם אתם מעוניינים בכך, לא תאלצו לשלם הרבה יותר מאשר מפגשים בקליניקה של הדיאטנית. מחיר מפגש אצל דיאטנית מושפע מהמרחק שעליה לנסוע, ובאופן כללי מחיר הפגישה יהיה זהה למחיר הרגיל בתוספת 15 ₪ לכל 10 קילומטר שהדיאטנית נוסעת.

 

מחירי קבוצות הרזיה

קבוצות הרזיה מתומחרות בדרך כלל באופן גלובלי והמחיר האישי תלוי במספר המשתתפים בקבוצה. מה זה אומר בדיוק? בגדול, מפגש בקבוצת הרזיה עולה בין 600-800 ש"ח סך הכל, והמחיר האישי נקבע לפי מספר המשתתפים. מה שאומר שאם אנחנו מדברים על קבוצת הרזיה בת 5 משתתפים המחיר יהיה 120-160 ₪ לכל משתתף, אבל אם בקבוצה ישנם 10 חברים – המחיר יהיה 60-80 ₪ בלבד.

 מחיר קבוצות הרזיה

 


דיאטניות מומלצות

אנחנו יודעים שההחלטה ללכת לדיאטנית היא השלב הכי קשה, אבל אם אתם פה כנראה עברתם אותו בשלום! כדי שהמשך התהליך יעבור בטוב גם כן, אנחנו רוצים שתגיעו לדיאטנית שתהיה הכי טובה ומתאימה עבורכם. בדיוק בשביל זה, כאן מופיעות דיאטניות מומלצות, עם חוות דעת וציונים שהתקבלו מלקוחות קודמים. אז תקראו את חוות הדעת, תעברו על הציונים ותבחרו את הדיאטנית שהכי מתאימה לכם. שיהיה בהצלחה!


שאלות נפוצות לדף זה

תזונה בתחילת הריון- מה כדאי לאכול?

הכנו לכן סרטון על תזונה בתחילת הריון ומה כדאי לאכול על מנת שלא יהיו בחילות בתחילת הריון-

תזונה בהנקה- מה כדאי ומה אסור לאכול בזמן ההנקה?

תזונה נכונה בזמן ההנקה, מה כדאי ומה לא כדאי לאכול מוסבר בסרטון שלפניכן-

אנשים שהתעניינו בדיאטניות - מחירים התעניינו גם בזה...אין לעשות שימוש בתוכן ללא אישור בכתב (ניתן לקבל אישור בתנאים מסויימים). שימוש בתכנים ללא אישור מהווה הפרת חוק זכויות יוצרים ויהווה עילה לתביעה.

שים לב! הנך מחובר בשם הלקוח . התנתק