מוקד טלפוני: 1-700-707-233

קבוצות הרזיה

הורדה במשקל עלולה להיות תהליך מורכב שלא תמיד משמח אותנו, אז למה לא לעבור אותו ביחד עם עוד אנשים בקבוצת הרזיה? בקבוצות הרזיה תוכלו ליהנות משני העולמות – גם ליווי צמוד של דיאטנית לאורך כל תהליך ההרזיה, וגם הווי חברתי וסביבה תומכת שידרבנו אתכם. וגם, ידעתם שאפשר להצטרף לקבוצות הרזיה בלי לצאת מהבית? מוזמנים להמשיך ולקרוא כדי לגלות הכול.

קבוצות הרזיה

 


מה זה קבוצות הרזיה?

קבוצת הרזיה היא בעצם קבוצה בה משתתפים 10-15 משתתפים אשר לכולם מטרה משותפת – לרזות ולשמור על אורח חיים בריא. כל קבוצת הרזיה מונחית על ידי דיאטנית מוסמכת, והיא זו שמייעצת ומלווה את המשתתפים לאורך כל התהליך. בעצם, במקום ללכת לפגישה אישית אצל הדיאטנית אתם מגיעים לקבוצת ההרזיה, ושם אתם יכולים גם להיפגש ולדבר עם הדיאטנית וגם להתייעץ ולהיעזר בשאר חברי הקבוצה.

לרוב, קבוצות הרזיה נעשות במחזורים של 10 שבועות, אבל אנחנו חייבים להיות כנים אתכם ולהגיד שבדרך כלל מומלץ להגיע ליותר ממחזור אחד כדי להגיע לתוצאות הכי טובות שאפשר, ולא פחות חשוב - לשמור על המשקל לאורך זמן.


איך זה עובד

בדרך כלל לקבוצות הרזיה ישנו מבנה קבוע: חברי הקבוצה נפגשים אחת לשבוע במשך עשרה שבועות (פחות או יותר). כל מפגש אורך כשעה וחצי, כאשר חצי השעה הראשונה מוקדשת לשקילה של כל אחד מהמשתתפים. אל תדאגו, השקילה מתבצעת באופן דיסקרטי כך שרק הדיאטנית תדע אם עמדתם ביעד שלכם השבוע או שלא הצלחתם לעמוד בפני העוגה שהביאו לעבודה  מחייך.

במשך השעה הנוספת של המפגש הדיאטנית תציג נושא רלוונטי לתהליך ותוסיף טיפים והנחיות משלה. לאחר מכן חברי הקבוצה יכולים לדון בנושא השבועי, לשתף בהצלחות או קשיים מהשבוע החולף ולהתייעץ אחד עם השני. באופן כללי, בקבוצות הרזיה הדגש הוא פחות על הליווי של הדיאטנית ויותר על ייעוץ, הפריה ועזרה הדדית של חברי הקבוצה. כי אחרי הכול, כל המשתתפים בקבוצת ההרזיה מתמודדים עם אותם קשיים ואותם דילמות ולכן כנראה יוכלו להבין  ולסייע אחד לשני הכי טוב שאפשר.

קבוצות הרזיה | שקילה

 


יתרונות של קבוצות הרזיה

סיוע הדדי

נכון שכבר אמרנו את זה קודם, אבל נדגיש את זה שוב. היתרון המשמעותי ביותר של קבוצות הרזיה הוא התמיכה של המשתתפים, הידע והערך המוסף שכל אחד מביא לקבוצה. תחשבו על זה ככה – לכל אחד מחברי הקבוצה יש ניסיון בדיאטות ובדילמות כמו שלכם, וכשאנחנו מדברים על הידע הקולקטיבי בקבוצה, זה יוצא הרבה יותר מאשר מה שכל דיאטנית יחידה יכולה לספק.

 

מוטיבציה חיצונית

כשאתם יודעים שאתם הולכים להישקל בקבוצה של כמה אנשים ויודעים שאתם צריכים לחלוק איתם את ההצלחות, או חוסר ההצלחות, שעברתם בשבוע האחרון – כנראה שתהיה לכם מוטיבציה רבה יותר להשקיע במשך השבוע. יש משהו בשקילה ובחברת קבוצת אנשים שיכול להיות משמעותי יותר מאשר שקילה אצל דיאטנית בלבד, ולכן הדרבון וההשקעה במשך השבוע יהיו גבוהים יותר.

 

מחיר

טוב, אנחנו פשוט נגיד את זה – קבוצות הרזיה זולות בצורה משמעותית מאשר פגישות אישיות אצל דיאטנית. בעוד מפגש בקבוצת הרזיה עולה בין 50-100 ₪, פגישה אישית אצל דיאטנית תעלה 200-300 ₪.

קבוצות הרזיה | קערת ירקות

 


חסרונות של קבוצת הרזיה

חשיפה

נתחיל מהמובן מאליו – קבוצות הרזיה לא כל כך מתאימות למי שמרגיש לא בנוח להיחשף מול קבוצת אנשים, שיכול להיות שאת רובם הוא לא מכיר בכלל. אמנם השקילה נעשית באופן אישי, אבל כל המטרה של קבוצות הרזיה היא להיפתח מול המשתתפים ולשתף אותם בהצלחות ובכישלונות שאתם עוברים.

 

המטרה

כולנו רוצים לרזות, זה לא סוד. אבל במידה והמטרה היחידה שלכם היא להוריד במשקל, כמה שיותר וכמה שיותר מהר, יכול להיות שקבוצות הרזיה לא ממש מתאימות לכם. המטרה העיקרית בקבוצות הרזיה היא להצליח ליצור אורח חיים בריא, ללמוד איך שומרים על תזונה נכונה וכן, גם לרזות. לעומת זאת, אצל דיאטנית אפשר להגדיר מטרות שונות ולבנות את התהליך האישי שלכם כדי לקדם אותן.

קבוצות הרזיה | דיאטנית עם ניירת

 


קבוצות הרזיה אונליין

קבוצות הרזיה נשמעות כמו משהו שיוכל להתאים לכם אבל אין קבוצות כאלו באזור שלכם? או שאתם עסוקים במיוחד ואין לכם זמן להגיע למפגש? תאמינו או לא, אבל גם לזה יש פתרון. בשנים האחרונות הוקמו גם קבוצות הרזיה אונליין, שפותרות את כל הבעיות האלו. נשמע לכם כמו פרדוקס? הנה הסבר קצר איך זה עובד:

בדומה לקבוצת הרזיה רגילות, גם קבוצת הרזיה אונליין מונחית על ידי דיאטנית, ובכל שבוע היא מעבירה נושאים ותכנים שרלוונטיים לתהליך ההרזיה. ההבדל הוא שכל התקשורת עם הדיאטנית ועם שאר חברי הקבוצה נעשה דרך פלטפורמות אינטרנטיות – קבוצות וואטסאפ, קבוצות פייסבוק, סרטוני וידאו ועוד.

בכל שבוע הדיאטנית שולחת לכל חברי הקבוצה סרטונים על נושאים שיוכלו לסייע בתהליך ושכדאי לכם לדעת. ואתם? אתם יכולים לדבר ולדון על הנושאים יחד עם שאר חברי הקבוצה בכל זמן ובכל מקום שתרצו! נפלאות המאה העשרים ואחת מחייך . בנוסף, אתם יכולים לשלוח לחברי הקבוצה שאלות ולקבל חיזוקים בזמן אמת, ואפילו לשלוח תמונות של הסלט השווה שהכנתם לארוחת צהריים כדי להשוויץ.

קבוצות הרזיה אונליין | פלאפונים

לפני ההצטרפות לקבוצת ההרזיה, כל משתתף ממלא שאלון, והדיאטנית בונה לו תפריט אישי בהתאם. בנוסף, לאורך כל התהליך הדיאטנית משוחחת עם כל אחד מהמשתתפים באופן פרטני על מנת להתעדכן בשינויים במשקל, ולאחר מכן היא תיתן את הפידבק האישי שלה.

 

למי לא מתאימה קבוצת הרזיה אונליין?

אם אמרנו קודם שקבוצות הרזיה לא מתאימות לכל אחד, אז קבוצות הרזיה אונליין מתאימות לעוד פחות אנשים. חשוב שתדעו שבקבוצות הרזיה אונליין אתם לגמרי ברשות עצמכם והאחריות האישית גדולה בהרבה. אין אף אחד שמסתכל ושוקל אתכם באופן פיזי, ולכן אם אתם יודעים שאתם צריכים מסגרת ומישהו ש"יעמוד" עליכם כדי לקדם עניינים – כנראה שקבוצת הרזיה אונליין לא ממש יעזרו לכם, ורק יגרמו לתסכול ואכזבה.


דיאטניות מומלצות המנחות קבוצות הרזיה

קבוצת הרזיה יכולה לקום וליפול על הדיאטנית שמעבירה אותה. כדי שלא תיפלו על קבוצת הרזיה לא מוצלחת, כאן תוכלו למצוא רשימה של דיאטניות מומלצות המנחות קבוצות הרזיה. לאחר הרישום לקבוצת ההרזיה אנחנו מתקשרים ללקוח, מקבלים חוות דעת עבור הדיאטניות ומעדכנים את הדירוג החדש באתר!
אנשים שהתעניינו בקבוצות הרזיה התעניינו גם בזה...

דיאטניות - מחירים
דיאטניות - מחירים
דיאטנית מומלצת | קערת ירקות
דיאטנית מומלצת
דיאטנית ילדים | ילדה אוכלת ירקות
דיאטנית ילדים


אין לעשות שימוש בתוכן ללא אישור בכתב (ניתן לקבל אישור בתנאים מסויימים). שימוש בתכנים ללא אישור מהווה הפרת חוק זכויות יוצרים ויהווה עילה לתביעה.

שים לב! הנך מחובר בשם הלקוח . התנתק