מוקד טלפוני: 1-700-707-233

מחיר של תליית מדפים
בואו נשים את הקלפים על השולחן, או על המדף – מחיר של תליית מדפים, זהה למחיר שעת עבודה  של הנדימן, כלומר 200-250 ₪. החדשות הטובות הן שתליית מדפים היא עבודה קצרה שתשאיר לכם בערך 40 דקות לסגור פינה עם ההנדימן לעוד תיקונים קטנים בדירה. כאן תמצאו את כל מה שצריך לדעת על מחיר של תליית מדפים - איך מוזילים מחיר של תליית מדפים, מה צפוי להשפיע על המחיר ובעיקר – מה לא. כאן תולים בכיף!

 


מחיר הנדימן לתליית מדפים

אם החלטתם לתלות את המדף בעצמכם, תוכלו להיעזר בטיפים שמחכים לכם ממש כאן בהמשך, או באינספור המדריכים ביוטיוב.. אם דיבלים ומקדחה פחות מדברים אליכם (ואנחנו לגמרי איתכם מחייך) הנדימן יהיה המושיע שלכם. במקרה הזה, כל מה שנשאר לכם זה לקנות את המדף, והוא כבר יעשה את היתר.

באופן כללי, הנדימנים מתמחרים את העבודה שלהם בשתי דרכים - לפי שעה, או לפי סוג עבודה:

 

אחדתמחור שעתי:

מרבית ההנדימנים עובדים לפי תמחור שעתי, מה שאומר שתליית מדף תעלה בהתאם למשך הזמן שהיא תארך. שעת עבודה של הנדימן תעלה כ-200-250 ₪, וזה גם המחיר המינימלי שתשלמו עבור תליית מדף. לרוב, תליית מדף סטנדרטי תיארך כרבע שעה. לכן, המלצתנו החמה היא לסחוט את הלימון עד הסוף, ולתת להנדימן לבצע עבודות נוספות בבית, במסגרת השעה שהוקצבה לכם. הרכבת רהיטים מזדמנים, תיקון דלת חורקת או התקנת וילון שנשכח בארון.

שימו לב- בשיטה כזאת קשה לתת תמחור מדוייק של תליית מדף בודד.  כך שבעוד שהנדימן זריז ידיים יתלה 4 מדפים, מראה ושק איגרוף בשעה שלמה, הנדימן אחר יתלה 4 מדפים בשעה.

 תליית מדפים צפים

 

מספר שתייםתמחור לפי סוג עבודה:

במקרה הזה, ההנדימן יבקש מכם מבעוד מועד רשימה של התיקונים הקיימים בבית, ויתן לכם תימחור עבור כל סוג עבודה. לדוגמה - מחיר תליית מדף בודד- 70 ₪, מחיר התקנת טלוויזיה - 300 ₪ וכן הלאה. קחו בחשבון שגם במקרה הזה מחיר המינימום שתשלמו עבור תליית מדפים יהיה כמחיר ביקור הנדימן, כלומר - 200-250 ₪.


מה משפיע על מחיר תליית מדפים?

מחיר תליית מדף בודד נע בממוצע בין 200-250 . נכון, טווח המחירים הוא לא היסטרי, אבל הנה כמה מרכיבים שצפויים להוסיף או להוריד כמה שקלים למחיר:

מקדחהעניין של זמן: תמיד עדיף לקרוא להנדימן להתקנה של מספר מדפים, מאשר מדף בודד. הסיבה לכך היא שברוב הפעמים התקנת 2-3 מדפים תעלה לכם כמו מדף בודד. בהתקנת 4 מדפים ומעלה, בדרך כלל תאלצו להוסיף תוספת של כ-50 ₪ עבור כל מדף נוסף. אבל היי, זה עדיין יהיה זול יותר מלקרוא להנדימן שוב.

מקדחהגודל המדף: בדרך כלל, גודל המדף לא צפוי להשפיע על מחיר תליית המדף. יחד עם זאת, אם בחרתם להתקין מדף גדול או ארוך במיוחד, כמו מדף טלוויזיה באורך 3 מטרים, קחו בחשבון שהמחיר צפוי לעלות ב-50 ₪.

מקדחהמורכבות העבודה: אם שלפתם מהבויעדם מדף ישן עם שרשראות או מסילות מיוחדות, או שיש לכם יחידת מדפים, ייתכן שמלאכת ההתקנה צפויה להיות מאתגרת יותר. במקרה הזה, לאתגר יש מחיר, ותאלצו להוסיף כ-50 ₪ נוספים.

 תליית מדף עם תומכים

מה לא משפיע על מחיר תליית מדפים?

אז אחרי שהבנתם מה ישפיע על מחיר של תליית מדפים, הגיע הזמן להכיר כמה מרכיבים שלא צפויים להשפיע על מחיר תליית מדפים:

איקס סוג הקיר: בין אם אתם מתקינים מדף על קיר גבס, בלוקים או בכלל בטון, לרוב, סוג הקיר לא אמור להשפיע על המחיר.

איקס סוג המדף: בין אם בחרתם במדף צף, מדף עץ, מדף עם תומכים, או מדף כוורת – סוג המדף לא צפוי להשפיע על המחיר. רק שימו לב לסעיף ה-3 בפסקה הקודמת, שנוגע להתקנות מורכבות יותר של מדפים.

איקס כלי העבודה: אחד היתרונות הבולטים בהתקנת מדף על ידי הנדימן הוא שאתם לא צריכים לדאוג כמעט לכלום, למעט המדף והזווית הנלוות אליו (התומכים). ההנדימן ידאג להביא את המקדחה, הפלס והדיבלים, והכל חינם אין כסף (טוב, חוץ מהתשלום עבור ההתקנה עצמה מחייך)

 תליית מדף דקורטיבי

איך לבחור מדפים לתלייה?

אחחח אין כמו התירוץ של "אין לי מקום בכוננית" כדי לארגן ביקור פתע באיקאה. לפני שאתם מעמיסים את המדף הראשון והיפה שנקרה בדרכם וממשיכים לקופה, כדאי לעצור שניה ולחשוב מה השימוש של המדף המיועד: ספרים, תמונות או בכלל עציצים? לכל אחד מאלה יש מדף ייעודי. למשל, מדף צף הוא פתרון אסתטי ומתאים להנחת תמונות או עציץ קטן.  מצד שני, כשאתם מחפשים מדף פונקציונלי לספרים, כדאי לבחור במדף עם תומכים, שיוכל לשאת את העומס.

 תליית מדפים עם תומכים

שימו לבאם אתם לא בטוחים איזה מדף לבחור, אבל אתם דווקא כן סגורים על זה שתקראו להנדימן, תוכלו להתייעץ איתו עוד בחנות. פשוט שלחו לו בווטסאפ תמונה של המדף המיועד, הוא כבר ידע לומר אם המדף הנחשק מתאים לצרכים שלכם.


טיפים שלא ישאירו אתכם תלויים באוויר

אחדלכל קיר יש דיבל: ישנם סוגים שונים של דיבלים שמגיעים בגדלים שונים - דיבל שמותאם לקיר בלוקים ובטון, ודיבל שמותאם לקיר גבס (נקרא רוזטה או פרפר). לרוב, המדף החדש יגיע עם ברגים ודיבלים, אבל גם אם במקרה אין לכם אותם – להנדימן הפתרון, רק כדאי ורצוי לעדכן אותו מראש בנוגע לסוג הקיר והמדף שלכם מראש, לכל מקרה שלא יבוא.

שתייםהיזהרו מנקודות חשמל: מתחת לכל קיר בבית מסתתרות נקודות חשמל פוטנציאליות. לרוב, קווי החשמל מונחים בתוך הקירות בקווים ישרים מהשקעים. לכן, כדי להימנע ממפגש עם נקודות חשמל, יש להיזהר מקדיחה בקיר בצורה אופקית ואנכית לשקע. אם החלטתם לתלות מדף בעצמכם, הנה כמה טיפים שיעזרו לכם לא ליפול על נקודת חשמל.

שלושבדקו את המדף: עתידות – מדף שמותקן בצורה רופפת יפול תוך מספר שבועות. ועכשיו ברצינות, אם הזמנתם הנדימן לתליית מדפים, שימו לב שהוא משתמש בפלס, כדי לוודא שהמדף תלוי בצורה ישרה. בנוסף, אל תתנו לו ללכת לפני שאתם מוודאים שהמדף מקובע לקיר כמו שצריך. כלומר, שאין מרווח בין המדף לקיר ושהמדף לא "רוקד" כשאתם נוגעים בו.


תליית מדפים - מחירים לדוגמא

כמו שכבר הבנתם, כשמזמינים הנדימן לתליית מדפים, תמיד כדאי לשלב עבודות קטנות נוספות, שיוזילו את המחיר של עבודה בודדת, ויחסכו לכם ביקור נוסף. מאחר שאין כמו מראה עיניים – אספנו לכם כמה עסקאות לדוגמה של תליית מדפים שנעשו על ידי הנדימנים המדורגים במידרג:

נקודההרכבה ותלייה של מדף – 250 ש"ח

נקודההתקנת שני מדפים של איקאה– 200 ש"ח.

נקודהתליית שני מדפים צפים ושלושה מדפי תבלינים – 300 ש"ח.

נקודהתליית טלוויזיה ומדף – 350 ש"ח.

נקודהתליית שק איגרוף, מדף ומראה – 250 ש"ח.

נקודהתליית מדף, תנור חימום בחדר מקלחת והתקנת מנורה– 400 ש"ח.

נקודהתיקון 2 מיטות ותליית מדף – 400 ש"ח.

 מדפים צפים

הנדימנים מומלצים לתליית מדפים

תליית מדפים היא לכאורה עבודה פשוטה של "זבנג ותלינו", אבל האמת שהיא דורשת דיוק וזוג ידיים יציבות. זאת גם הסיבה שאנחנו מבינים למה הרבה פעמים תעדיפו לתלות את התקוות שלכם בהנדימן במקום. כאן תוכלו למצוא רשימה של הנדימנים מומלצים, לפי חוות דעת של לקוחות קודמים. ושיהיה בהצלחה!
אין לעשות שימוש בתוכן ללא אישור בכתב (ניתן לקבל אישור בתנאים מסויימים). שימוש בתכנים ללא אישור מהווה הפרת חוק זכויות יוצרים ויהווה עילה לתביעה.

שים לב! הנך מחובר בשם הלקוח . התנתק