מוקד מידרג: 1-700-707-233

הנדימן - מחירים




הנדימן הוא בעל המקצוע המושלם: איש עם ידי זהב והכשרה בסיסית במגוון תחומים, שיכול לסגור לכם פינה בכל התיקונים הקטנים בבית, מהחלפת ברז עד התקנת וילון. אבל מה המחירים של הנדימנים? לתיקונצ'יקים אין תעודות או הסמכה, אז כדי שלא תיפלו על האיש הלא נכון ותשלמו לו את הסכום הלא נכון, אספנו כאן בשבילכם מידע על מחירי הנדימנים: כמה עולה שעת עבודה של הנדימן, איך הנדימנים מתמחרים עבודות ומה המחירים הממוצעים של העבודות הנפוצות. גם צרפנו עסקאות לדוגמא.


הנדימן - מחירים

לפני שנתחיל לפרט על מחירים של עבודות ספציפיות, הנה כמה דברים כלליים שכדאי לדעת על מחירים של הנדימנים:

מחיר מחיר ביקור של הנדימן הוא 200-250 ₪ בממוצע, וזה המחיר שרוב ההנדימנים גובים לשעת העבודה הראשונה שלהם. אם בהמשך נציין מחיר עבודה נמוך מזה, הכוונה היא לעבודה שמבוצעת כחלק מכמה תיקונים בביקור אחד. אם הזמנתם את ההנדימן לעבודה אחת בלבד, המחיר המינימלי שתשלמו יהיה מחיר ביקור.

מחיר בגדול, רוב ההנדימנים קובעים את המחיר לעבודה לפי הזמן שהיא תיקח להם. החיסרון בתמחור לפי שעה הוא שאם איש המקצוע עובד לאט, אין סיבה שהלקוח ישלם על זה. מהסיבה הזאת רוב ההנדימנים עושים הערכת מחיר מראש לפי סוג העבודה הנדרש, כך יש הערכת מחיר משוקללת לפי סוג העבודה והזמן המוערך.

מחיר אם אתם צריכים למשל להרכיב מיטה, כשתתקשרו להנדימן הוא ישאל אתכם פרטים על הגודל שלה, על המרכיבים שלה, על החלל בו הוא יצטרך להרכיב ועל עבודות נוספות שתרצו באותו ביקור, וייתן לכם הצעת מחיר. שימו לב שאתם מקבלים הצעת מחיר מפורטת, כולל מע"מ, שיהיו לכם כמה שפחות הפתעות אחר כך. תוכלו להשוות בין כמה הצעות מחיר של כמה אנשי מקצוע.

מחיר כשמזמינים הנדימן כדאי לרכז כמה עבודות יחד. אם תזמינו הנדימן רק כדי להתקין מוט לוילון, הוא ייקח על זה מחיר ביקור, אבל באותו המחיר הוא יכול באותה הזדמנות גם לתלות עבורכם מראה ולאטום חור בקיר. כשמזמינים הנדימן לכמה עבודות יחד, הוא גובה עליהן מחיר משותף, והמחיר של כל אחת מהן יורד.

מחיר ההנדימן בדרך כלל מגיע עם ארגז כלים ובו כלי קידוח שונים, דיבלים וברגים. את כל שאר הדברים הדרושים להתקנות תצטרכו לקנות בנפרד, והם לא כלולים במחיר העבודה. אם תרצו למשל לתלות טלוויזיה על זרוע, תצטרכו לקנות אותה בעצמכם, או אם ההנדימן מסכים לספק אותה, לשלם עליה בנוסף.

מחיר הנדימן עשוי לגבות תוספת תשלום אם אתם גרים במקום רחוק והנסיעה אליכם תעלה לו הרבה דלק, או אם החניה באזור שלכם יקרה במיוחד.

 נברשת לפני ואחרי תיקון על ידי הנדימן

מחיר הנדימן להרכבת רהיטים

מחיר הרכבת רהיטים, למשל מיטה, ספה או שידה, מתחיל מ250 ₪ או פחות להרכבה פשוטה, ועולה (יכול להגיע עד 500 ₪ ויותר) ככל שהרהיט גדול יותר, מורכב מיותר חלקים, או מכיל יותר מגירות ומדפים. מחיר הרכבת שולחן מתחיל מ100-150 ₪ לשולחן פשוט, ויכול להגיע ל600 ₪ עבור הרכבת שולחן אימתני, גדול, כבד ומרובה חלקים ומסילות.

מחיר הרכבת ארון נע בין 300-450 ₪, תלוי במספר הדלתות וסוגן, ויכול לעלות ככל שההרכבה מסובכת וארוכה יותר. עבור הרכבת ארון מאתגרת במיוחד תוכלו להיפרד גם מ500-800 ₪.

 הנדימן מרכיב מיטה

מחיר הנדימן להתקנת טלוויזיה

מחיר התקנת טלוויזיה הוא 200-250 ₪. תליית טלויזיה על זרוע תהיה מעט יקרה יותר מתליית טלויזיה על מתלה צמוד קיר, אך לא מדובר בפער משמעותי.

אם אתם רוצים את הטלוויזיה שלכם מותקנת בתוך נישה, על קיר בטון או תלויה מהתקרה, תשלמו על ההתקנה כמה עשרות שקלים יותר.


מחיר הנדימן להתקנת וילונות

מחיר התקנת וילונות על ידי הנדימן משתנה לפי סוג הוילון, גודל החלון או החלונות ומורכבות ההתקנה. המחיר הממוצע להתקנת וילונות הוא 200-250 ₪, כאשר אם מדובר בהתקנה פשוטה וקצרה תוכלו לשלם עליה 100 ₪ או פחות, ואם הבית שלכם מרובה חלונות ובחרתם וילונות מאתגרים להתקנה המחיר יכול לעלות עד 400-500 ₪.

 וילונות גלילה

מחיר הנדימן לעבודות אינסטלנציה

עבור רוב עבודות האינסטלציה הקטנות באמבטיה או במטבח: החלפת או התקנת ברז, תיקון אסלה או התקנת מושב אסלה, תיקון נזילה קטנה, וכו' – הנדימנים גובים, נחשו כמה? צדקתם! 200-250 ₪ כמחיר בסיסי
יש לציין שאם אתם זקוקים לעבודות אינסטלציה בלבד, בעיקר אם הן גדולות, עדיף שתפנו לאינסטלטור, אבל אם אתם זקוקים לכמה עבודות מכל מיני סוגים בבית, לרוב ההנדימנים יש הכשרה בסיסית בתיקוני אינסטלציה קטנים.

מחיר התקנת אסלה הוא 300-350 ₪, כאשר קיימת תשתית צנרת מתאימה. גם עבור התקנת ברז נשלף תוכלו לשלם 300-350 ₪.

 הנדימן מבצע תיקון אינסטלציה
 

מחיר הנדימן לתליית תמונות + מחיר תליית מדפים

את עבודות התלייה השונות מומלץ במיוחד לרכז יחד, או להצמיד אותן לעבודות מסוגים אחרים שתצטרכו. מחיר תליית אביזרים על ידי הנדימן הוא 200-250 ₪, לכל האביזרים שיספיק להתקין בפחות או יותר שעה. אם יש לכם קירות ישנים שמסובך לקדוח בהם, תליית אביזרים תהיה יקרה יותר אצלכם.

רוצים לעשות זאת בעצמכם? מוזמנים לצפות בטיפים לתליית תמונות ומדפים: 


מחיר הנדימן לתיקוני צבע

תיקוני צבע, תיקוני טיח ותיקוני גבס בדרך כלל נדרשים כאשר יש צורך לסתום חורים בקיר (אם הזזתם טלוויזיה מקום, למשל) או כשיש רטיבות ועובש לטפל בהם.

מחיר תיקון צבע לאחר נזילה או נזקי מים, כולל צביעה בצבע נגד עובש, נע בין 600-2,500 ₪, תלוי בגודל החדר ובמצב העובש כשההנדימן הגיע אליו. הפער המשמעותי נובע מזה שיש חדרי אמבטיה קטנים מאד ויש גדולים מאד, ושנזקי עובש יכולים להיות כמה נקודות לכלוך או כמה קירות מקולפים. המלצה חמה: אמנם קל להדחיק את הכתמים הירקרקים בפינת האמבטיה, אבל כדאי מאד לטפל בעובש לפני שיגיע לשלב המלבב של צמיחת בועות על הקיר. זה גם יעלה הרבה פחות.

עבור עבודה קטנה של תיקוני צבע או גבס כמו למשל סתימת כמה חורים בקיר וצביעה מעליהם, תשלמו 250-400 ₪. אם אתם צריכים צביעה גדולה יותר, כדאי שתפנו לאנשי צבע.

רוצים לעשות זאת בעצמכם? כאן תוכלו לראות את רועי ההנדימן מסביר על טיפול בעובש: 


מחיר הנדימן לתיקוני נגרות

מחיר תיקון ארון הזזה הוא 260 ₪ בממוצע, כאשר אין צורך בהחלפת חלקים. אם התיקון דורש החלפת מסילה או גלגלים, תוכלו לשלם עליו 400-500 ₪, כולל עלות החלקים.

עבור החלפת צירים בדלתות בית או דלתות ארון, או תיקון מסילות למגרות תוכלו לשלם 200-400 ₪, תלוי בסוג העבודה ובמורכבות שלה.

אם אתם זקוקים לתיקון נגרות מסובך יותר, תוכלו לפנות לנגר.

 הנדימן קודח

הנדימן – מחירים לדוגמא

כדי לעזור לכם לקבל מושג על מחיר הביקור הקרוב אצלכם, אספנו לכאן רשימה של עסקאות אמיתיות שביצעו לקוחות מידרג, והמחירים ששולמו עליהן.

הנדימן - מחיר תיקוני צבע בשלושה חדרים.
מחיר: 400 ₪

הנדימן - מחיר תליית מדף וסתימת חורים בקיר גבס.
מחיר: 300 ₪

הנדימן - מחיר הרכבת שתי מיטות מעץ ותליית טלוויזיה.
מחיר: 500 ₪

הנדימן - מחיר החלפת מסילה בארון הזזה.
מחיר: 400 ₪ (כולל עלות המסילה)

הנדימן - מחיר הרכבת מיטה, תיקון ארון הזזה, התקנת מעצורים לדלתות, התקנת מתקני נייר טואלט והחלפת צינור אמבטיה.
מחיר: 450 ₪

הנדימן - מחיר התקנת מראה גדולה, התקנת רמקול ותיקון מדף.
מחיר: 250 ₪

הנדימן - מחיר תליית טלוויזיה והתקנת דוש במקלחת.
מחיר: 250 ₪

הנדימן - מחיר התקנת ארבעה וילונות רומאיים בדירה.
מחיר: 350 ₪

הנדימן - מחיר תיקון ברז בחדר אמבטיה ותיקון ידית בדלת פנים.
מחיר: 350 ₪

הנדימן - מחיר תיקון חלון, תיקון מקלחון והחלפת מושב אסלה.
מחיר: 250 ₪

הנדימן - מחיר איטום רובה באמבטיה ותיקוני צבע ושפכטל ב3 קירות בחדר האמבטיה.
מחיר: 1,275 ₪


לקוחות מידרג מצלמים: עבודות של תיקונים קטנים

התקנת קולט אדים, הזזת נקודת חשמל והחלפת שקעים.
צילום: רוני וייס, ראש העין.
החלפת ברז במטבח, תיקוני סיליקון, תליית מדפי ...
צילום: מ. ל. נווה ימין.
תליית מתלה מגבות ומוט פינוק באמבטיה וחיזוק ...
צילום: טליה א. הרצליה.
התקנת מוט לווילון (קדיחה בתקרה).
צילום: דרור ב. הרצליה.
תליית וילונות.
צילום: ע. נ. בת ים.
הרכבת אי מטבח של איקאה והתקנת שלושה גופי תאורה.
צילום: מיכל ר. ראשון לציון.
תליית מזנון צף והרכבה.
צילום: ענבל ו. רמת גן.
קידוח בקירות בטון בממ״ד ותליה של מדפים ממתכת ...
צילום: עינת א. תל אביב.
התקנת זוויות למדפים.
צילום: דור סער מן, חולון.
תליית מוט פינוק.
צילום: כפר סבא.

הנדימנים מומלצים

אז איך תמצאו את האיש שיתקן לכם דברים בבית בלי לשבור את העובר ושב? ריכזנו כאן רשימה של הנדימנים מומלצים, מדורגים לפי חוות דעת של לקוחות קודמים. אחרי כל עבודה שמתבצעת, נציגה ממידרג מתקשרת ללקוח לקבל פידבק על ההנדימן. תוכלו לקרוא איך ההנדימנים מדורגים במגוון פרמטרים, כולל הוגנות מחיר, ולבחור את איש המקצוע המתאים לכם.


שאלות נפוצות לדף זה

כמה עולה ביקור של הנדימן בבית?

מחיר ביקור של הנדימן הוא 200-250 ₪, וזה המחיר לשעת העבודה הראשונה ברוב המקרים.

איפה אוכל למצוא הנדימן מומלץ באזור שלי?

אספנו כאן רשימה של הנדימנים מומלצים לפי חוות דעת של לקוחות קודמים. תוכלו להזין את האזור שלכם ולראות אנשי מקצוע פנויים בסביבה.

איך לקדוח בקיר? צירפנו תשובה בוידאו!
כמה עולה להתקין חבלי כביסה?

מחיר התקנת חבלי כביסה נע בין 250-500 ש"ח. המחיר מושפע מהנגישות של המיקום הרצוי לחבלים, ממורכבות ההתקנה והקדיחות הדרושות (נניח, קידוח באבן ירושלמית יהיה יקר יותר). 



אין לעשות שימוש בתוכן ללא אישור בכתב (ניתן לקבל אישור בתנאים מסויימים). שימוש בתכנים ללא אישור מהווה הפרת חוק זכויות יוצרים ויהווה עילה לתביעה.

שים לב! הנך מחובר בשם הלקוח . התנתק