מוקד טלפוני: 1-700-707-233

תיקון רהיטים - מחירים
אנחנו יודעים כמה אתם קשורים לרהיטים שלכם – אז אם גיליתם שריטה על השולחן היפה שקיבלתם מסבתא או שהצירים בארון החליטו לעשות צרות, אתם בטח רוצים לדעת כמה יעלה תיקון הרהיט. אנחנו שמחים לספר לכם שלרוב, תיקון רהיטים הוא עסק לא מאוד יקר ויסתכם בכמה מאות שקלים. אז כמה עולים תיקוני רהיטים ומה משפיע על המחיר? בהמשך תמצאו את כל התשובות.


איך מתמחרים תיקון רהיטים?

באופן כללי, מחיר תיקון רהיטים מושפע בעיקר מזמן העבודה של הנגר. תיקונים קטנים הדורשים רק ביקור קצר ודקות עבודה בודדות, יכולים להסתכם בעלות ביקור בלבד של 250 ₪. לעומת זאת, במידה ומדובר בתיקון מורכב יותר הנגר יגיע אליכם לזמן ארוך יותר ולכן מחיר העבודה יעלה בהתאם לשעות העבודה הדרושות.

מכיוון שאנחנו מדברים על זמני עבודה, לא תמיד קל לדעת כמה זמן יידרש לתיקון הרהיט במקרה הספציפי שלכם. לכן, אחד הדברים שמומלץ לעשות הוא לשלוח לנגר תמונה של הרהיט שדורש תיקון, וכך הוא יוכל לשער בכמה זמן ניתן לפתור את הבעיה – וכמה זה יעלה לכם. עם זאת, חשוב שתדעו שזוהי הערכה בלבד, והרבה פעמים התמונה לא משקפת מספיק. לכן, את המחיר הסופי תוכלו לדעת רק כשהעבודה תסתיים.

כדי שתוכלו לדעת מראש כמה בערך יעלה לכם כל תיקון – ריכזנו עבורכם תיקוני רהיטים נפוצים ומחירים לדוגמא. שלא תגידו שלא דואגים לכם מחייך.


מחיר תיקון ארונות קיר

מחיר תיקון צירים בארון

מחיר תיקון צירים בארון נע בין 250-350 ₪ עבור כל דלת. במידה והארון שלכם ישן יחסית, או שמדובר בארון עם צירים ייחודיים, מחיר החלפת הצירים יעלה ויעמוד על 400-500 ₪.

 תיקון רהיטים מחירים | תיקון צירים

 

מחיר החלפת דלת ארון

מחיר החלפת דלת בארון מורכב משני פרמטרים – מחיר הדלת החדשה ומחיר העבודה של הנגר. במידה ומדובר בארון עם דלת פשוטה יחסית, הדלת עצמה עולה לרוב כ-200 ₪. בתוספת מחיר העבודה של הנגר, המחיר הסופי של החלפת דלת הארון יעמוד על 500-600 ₪. לעומת זאת, אם יש לכם ארון קצת יותר מסוגנן, הנגר יצטרך לשחזר בעצמו דלת מתאימה ולכן המחיר יהיה גבוה יותר ויכול להגיע עד 1,000 ₪.

 

מחיר תיקון מגירות ומדפים בארון

המגירה שלכם נתקעה ומסרבת לצאת מהמקום? במקרה כזה כנראה שתאלצו לקרוא לנגר כדי להציל את המצב, ותיקון כזה יעלה 250 ₪ בממוצע. תיקון מדפים בארון, לעומת זאת, יהיה זול יותר וינוע בין 100-150 ₪.


מחיר תיקון ארונות הזזה

על תיקון ארון הזזה כתבנו מאמר שלם, אבל אם אתם רוצים לדעת כמה יעלה לכם בתכל'ס, הנה התיקונים הנפוצים והמחירים:

 

מחיר תיקון גלגלים בארון הזזה

אתם בטח מכירים את המצב – הגלגלים בארון החליטו לפתח חיים משל עצמם וכבר לא ממש זזים בכיוון הרצוי. במקרה כזה כנראה שתצטרכו כוונון של גלגלי הארון, ומחיר תיקון כזה יהיה 300-400 ₪. אם כבר אין ברירה ועליכם להחליף את הגלגלים בארון לגמרי, המחיר יהיה גבוה מעט יותר וינוע בין 350 ל-500 ₪.

 

מחיר תיקון דופן בארון הזזה

אחת התקלות הנפוצות בארונות הזזה היא יציאה של אחת הדלתות ממקומה. במקרה כזה, התיקון יהיה פשוט יחסית ומחירו 350-400 ₪. במידה והדלת נשברה לחלוטין (זה קורה, מה לעשות) כנראה שלא תהיה ברירה אלא להחליף את כולה ואז המחיר יהיה גבוה בהרבה – מחיר החלפת דלת בארון הזזה יהיה בסביבות 750-1,000 ₪.

 

מחיר החלפת מסילות בארון הזזה

לפעמים כשהארון כבר ישן יחסית ועבר לא מעט בחייו, המסילות נשחקות ומתעוותות. אם זה קרה לכם, כנראה צריך להחליף את כל המסילות והגלגלים בדלת הבעייתית, ומחיר החלפה כזו יהיה 1,000-1,200.

 תיקון רהיטים מחירים | תיקון מסילות

 


מחיר תיקון שולחן וכסאות

מחיר תיקון שריטות

תאמינו או לא, אבל האמת היא שאין אפשרות לתקן שריטות ברהיטים, וסליחה שאנחנו מנפצים פה כמה מיתוסים. מה שכן אפשר לעשות הוא להחליק את העץ ולטשטש את השריטות באמצעות שיוף וצביעה מחדש. כמו שאמרנו בהתחלה, מחיר התיקון הזה תלוי בשעות העבודה של הנגר ולכן תלוי בעומק השריטות ובמצב הכולל של הרהיט. לרוב, מחיר תיקון שריטות ברהיטים  יהיה בין 300-500 ₪.

 

מחיר קיצור רגליים

אין הרבה דברים מעצבנים כמו שולחן או כסא מתנדנד, אנחנו מבינים אתכם. אבל היי, לפחות לא תצטרכו להיפרד מסכום כסף גבוה כדי לתקן את הרהיט הסורר. שכן מחיר קיצור רגליים בשולחנות או כסאות נע בין 200-400 ₪. אבל, חשוב לדעת שקשה לתת כללים ברורים, מכיוון שבמידה ומדובר בשולחן או כסא מעוצבים במיוחד, הנגר צריך לקצר את הרגליים בצורה קצת יותר מורכבת כדי לשמור על העיצוב המקורי ולכן המחיר יהיה גבוה יותר – 400-600 ₪.

 תיקון רהיטים מחירים | תיקון שולחן

 


נגרים מומלצים לתיקון רהיטים

מחפשים נגר מומלץ כדי שיציל את הרהיט האהוב שלכם? אתם יכולים להתחיל ולהתקשר לחברים ולמכרים שלכם כדי שימליצו לכם על הנגר האחרון שהם השתמשו בו – או פשוט למצוא אותו ממש כאן, ברשימת הנגרים המומלצים. לאחר כל תיקון רהיט או כל עבודה אחרת, אנחנו מתקשרים ללקוח כדי לקבל חוות דעת על הנגר ומעדכנים את הדירוג החדש!
אין לעשות שימוש בתוכן ללא אישור בכתב (ניתן לקבל אישור בתנאים מסויימים). שימוש בתכנים ללא אישור מהווה הפרת חוק זכויות יוצרים ויהווה עילה לתביעה.

שים לב! הנך מחובר בשם הלקוח . התנתק