מוקד טלפוני: 1-700-707-233

תיקון ספות עור - מחירים
בואו נודה על האמת - תיקון ספות עור הוא עסק לא זול בכלל. המחירים נעים בין כמה מאות שקלים לכמה אלפים, אבל לפעמים הספה פשוט שווה את זה. אז מה המחיר של תיקון קרע? כמה עולה לתקן ספת עור שבורה? מה כלול במחיר של תיקון ספות עור? כל התשובות לפניכם ואפילו צירפנו מחירים של עבודות אמיתיות


ממה מורכב מחיר של תיקון ספות עור

בואו נתחיל מהסוף - המחיר של תיקונים קלים בספת עור ינוע בין 400 ל-600 ₪ והמחיר של תיקונים גדולים יותר יכול להגיע גם ל-2,500 ₪. איך יש פער כל כך גדול במחירים? בואו נסביר.

כל מחיר של תיקון ספות עור כולל בתוכו שלושה מרכיבים - סוג התיקון, עלות העור וחומרי הגלם והובלה של ספת העור.

ספת עור סוג התיקון - יש הרבה מאוד תיקונים אפשריים בספת עור כמו תיקון קרעים, שברים, החלפת ריפוד, החלפת רצועות וניקוי ספת עור. סוג התיקון הוא הפרמטר המרכזי שמשפיע על מחיר תיקון ספות עור. כך למשל מחיר של תיקון קרע שנעשה בתפר בספה ינוע בין 300 ל-500 ₪ בעוד שמחיר החלפת ספוגים בספה תלת מושבית יכול להגיע גם ל-1,600 ₪. נגיע לכל המחירים בהמשך המאמר.

ספת עור מחיר העור - בניגוד לשאר בדי הריפוד, רכישה של יריעת עור היא עסק לא זול בכלל. בשורות הקרובות נסביר קצת למה גודל יריעת עור שונה מבד ריפוד סינטטי, אז אם אתם מעדיפים להדחיק את הידיעה על מקור העור של הספה שלכם, אנחנו ממליצים לדלג לפסקה הבאה. אז ככה: בניגוד לבד ריפוד שמיוצר באופן סינטטי לפי גדלים קבועים, יריעה של עור היא בעצם כל העור של פרה אחת ולכן משתנה בהתאם לגודל הפרה ונעה בין 33 ל-55 רגל (feet). מטר של בד ריפוד שווה בערך ליריעת עור גודל 22 רגל, כלומר כל יריעת עור שווה בערך 1.5-2.5 מטר בד ריפוד רגיל.

מחיר של בד ריפוד דמוי עור עולה 50-70 ₪ למטר, לעומת יריעת עור בגודל 48 רגל (feet) שמחירה יהיה 800-1,500 ₪. אבל יריעה אחת, לרוב, לא תספיק לריפוד ספת 3 מושבים ולכן המחיר יכול להיות אפילו גבוה יותר.

ספת עור הובלה של ספת העור - אלא אם מדובר בתיקון פשוט של תפר שאותו הרפד יכול לתקן במקום, לרוב הוא ייקח את הספה לרפדייה ושם יבצע את התיקונים. רוב הרפדים כוללים את ההובלה של הספה בתוך המחיר הסופי של התיקון, אבל כדי למנוע אי הבנות, כדאי לברר את העניין הזה מראש עם הרפד.

 תיקון תפר בספת עור

מחירים של תיקון ספות עור

תראו, כמו שכבר בטח הבנתם, מחירים של ספות עור זה עסק קצת מורכב. לפעמים תוכלו לסיים את התיקון במחיר של 300 ₪ ועל תיקונים אחרים תשלמו 2,500 ₪ ויותר. אם הרפד סוגר אתכם מחיר מהר מדי, בלי לראות את הספה ולוודא מה גודל הנזק, כנראה שהתיקון לא יהיה הכי מקצועי שאתם יכולים להשיג. טיפ שלנו - מומלץ לשלוח לרפד תמונה של הספה מכמה זוויות, כדי שהוא יוכל לקבל סדר גודל נכון של הבעיה ולתת מחיר מדויק בהתאם לתיקון הנדרש.

אבל עד שתשלחו את התמונה, סידרנו לכם את התיקונים השונים לפי טווחי מחירים. לפני שנתחיל רק נגיד שכל המחירים כוללים מע"מ ושמדובר בתיקון ספת עור תלת מושבית.

 החלפת ריפוד בספת עור

תיקון ספת עור עד מחיר של 500 ₪

מחיר תיקון קרע קטן על התפר בספת עור

תיקון קרע על התפר הוא אחד התיקונים הפשוטים. אם מדובר בתפר קטן הרפד יתפור אותו במקום והמחיר ינוע בין 300 ל-500 ש"ח.


מחיר תיקון והחלפת קרש חיצוני

אם אחד הקרשים החיצוניים (כלומר, לא קרש שנמצא בשלדה עצמה, אלא רק תומך בה כמו קרש של מסעד היד) נסדק או נשבר, מחיר התיקון ינוע בין 400 ל-500 ₪.


מחיר תיקון שריטות בספת עור

תיקון שריטות בספות עור מתבצע על ידי שיוף קל של העץ ומילוי של השריטה בחומר מיוחד. המחיר של תיקון שריטות בספת עור נע סביב 400-500 ש"ח ₪.

 ספת עור שצריכה תיקון

תיקונים בספת עור במחיר של 500-1,000 ש"ח

נעלה שלב לתיקונים שמצריכים קצת יותר עבודה וחומרי גלם ולכן המחירים שלהם נעים בין 500 ל-1,000 ש"ח. 


מחיר תיקון קרע גדול על התפר

אם הקרע גדול, או שהגישה אליו מורכבת, הרפד יצטרך לקחת את הספה אליו. אז הוא יוריד את העור, יתפור אותו וירפד מחדש. מחיר של תיקון תפר כזה בספת עור יכולה לנוע בין 800 ל-1,200 ₪.


מחיר תיקון קרע שלא בתפר

תיקון קרע גדול בספת עור שלא על התפר הוא מורכב יותר ומצריך החלפה של יריעת העור. החלפת עור רק במושב אחד (מתוך שלושה בספת העור) תעלה כ-1,000-2,000 ₪. ועוד דבר - לפעמים יציעו לכם להדביק טלאי על הקרע. ההדבקה הזו לא מומלצת גם כי היא לא עמידה לאורך זמן וגם כי אפשר לראות את הטלאי על הספה די בקלות.


מחיר ניקוי ספות עור

אירחתם אתמול חברים לארוחת ערב ונשפך יין על הספה? זה מה זה מפתה לקחת איזה חומר לניקוי ספות ולהעביר על הספה, אבל כדאי לדעת שניקוי ספת עור יכול לפגוע בשכבת ההגנה שיש על העור, מה שיגרום לעור להתייבש ולהסדק. לכן כדאי להשתמש רק בחומרים ייעודיים לעור וטוב מזה - להזמין ניקוי מקצועי לספת עור במחיר ממוצע של 500-600 ₪ לספת שלושה מושבים.


מחיר של מתיחת רצועות בספת עור

רצועות בספת עור הן מה שמחזיק את הריפוד בספה. עם השנים, הן נחלשות ויכולות להתרופף או להקרע, מה שגורם לספוגי הריפוד לשקוע. מחיר של מתיחת רצועות בספת עור נע בין 500 ל-800 ₪. החלפת רצועות לגמרי יקרה יותר ותמצאו אותה בטווח המחירים הבא מחייך

 תיקון רצועות בספת עור

תיקונים בספת עור במחיר של 1,000-1,600 ₪

אם עד עכשיו התיקונים היו בעיקר אסתטיים, התיקונים היקרים יותר הם תיקונים בשלד ובמבנה של הספת העור, כך שבלעדיהם יהיה קשה מאוד לשבת על הספה בנוחות. התיקונים האלה לוקחים זמן רב יותר, דורשים מקצועיות ובהתאם גם המחיר יקר יותר. 


מחיר החלפת רצועות בספה

אם הרצועות שלכם קרועות או בלויות בצורה שלא ניתן למתוח אותן, תצטרכו להחליף לרצועות חדשות. מחיר של החלפת רצועות בספת עור נע בין 1,000 ל-1,500 ₪, תלוי בכמות הרצועות והאם צריך להוריד את הריפוד מכל הספה או רק ממושב אחד או שניים.
 

מחיר מילוי והחלפת ספוגים בספת עור

אם הספה מרגישה לכם נמוכה מדי ואתם כבר יכולים להרגיש את הברגים מציקים לכם בישבן, כנראה שהספוגים שלכם כבר עייפים וצריך להחליף אותם. לפעמים חלק מהספוגים יהיו במצב טוב ולכן יהיה צורך רק במילוי של ספוגים נוספים, ולפעמים הרפד יחליף את כל הספוגים הקיימים לחדשים.

בהתאם לכך המחיר של החלפת ספוגים בספת עור שלושה מושבים ינוע בין 1,200 ל-1,600 ₪.
 

מחיר תיקון שלד עץ בספת עור

זה לא קורה הרבה, אבל לפעמים השלדה בספה פשוט נשברת. על אחד מחלקי העץ נוצר עומס והוא פשוט קורס. במקרה הזה יהיה צורך להוריד את הריפוד, לתקן את שלדת העץ ולהחזיר את הריפוד למקום.

מחיר החלפה תיקון של שלד העץ בספת עור הוא 1,000-1,500 ₪.

 תיקון שלד עץ בספת עור

תיקונים בספת עור במחיר של 2,000 ₪ ומעלה

התיקון היקר ביותר בספות עור הוא ריפוד מחדש של כל הספה. המחיר של ריפוד מחדש מתחיל סביב ה-2,000 ש"ח ויכול להגיע לאלפי שקלים ובמקרים מיוחדים גם לעשרות אלפי שקלים. אנחנו לא מתערבים בשיקולים שלכם ויכול להיות שלספה יש ערך סנטימנטלי ששווה יותר מכסף, אבל לפעמים יהיה משתלם יותר לקנות ספה חדשה. 
 

מחיר של ריפוד ספת עור מחדש

אם יש לכם קרע רחב בין כמה מושבים, או שהעור כבר יבש וסדוק, תצטרכו להפרד מהריפוד הקיים ולהחליף את כל הריפוד של הספה. המחיר של ריפוד ספת עור מחדש מתחיל מ-2,000 ₪ ויכול להגיע גם ל-5,000 ₪ ויותר, תלוי בגודל הספה, בסגנון שלה ובסוג העור שאתם בוחרים לרפד בו.

מחיר של תיקון ספות עור טיפ שלנו: אם תרפדו את הספה מחדש בבד ריפוד ולא בעור, המחיר יהיה נמוך יותר בכמעט חצי מחיר.


תמונות ומחירים של תיקון ספות עור לדוגמא

זוכרים שאמרנו לכם שכדי לקבל מחיר מדויק של תיקון ספת עור תצטרכו לשלוח תמונה לרפד? אז אמנם נתנו לכם את טווחי המחירים, אבל אנחנו רוצים שתוכלו לקבל מידע מדויק יותר, לכן אספנו לכם תמונות ומחירים של תיקוני ספות עור אמיתיים שבצעו לקוחות של רפדים המדורגים באתר:
 

1. מחיר של תיקון קרע בספת עור

 תיקון קרע בספת עור במחיר של 1200 שקלים

המחיר כולל:
הורדת עור ממושב אחד
תיקון התפר
ריפוד מחדש
הובלה

סה"כ מחיר של תיקון קרע גדול בספת עור - 1,200 ₪, כולל מע"מ. 

 

2. מחיר של החלפת ריפוד בספת עור

 החלפת ריפוד בספת עור במחיר של 2500 שקלים

המחיר כולל:

החלפת עור בספת שני מושבים בריפוד בד
צביעה של העץ בפוליטורה
הובלה

סה"כ מחיר של החלפת ריפוד בספת עור = 2,500 ₪, כולל מע"מ.3. מחיר של תיקון ספת עור זמש קרועה

 תיקון ספת עור במחיר 3000 שקלים

המחיר כולל:

הורדת ריפוד עור זמש בספת שלושה מושבים

ריפוד מחדש בבד

הובלה

סה"כ מחיר של החלפת ריפוד בספת שלושה מושבים = 3,000 ₪, כולל מע"מ.


תמונות של תיקון ספות עור

תיקון ריפוד בשמונה כיסאות פינת אוכל ותיקון ...
צילום: שרון כהן, חדרה.
ריפוד מחדש של ספות עור.
צילום: נועה ריבקין, כפר חבד.
ריפוד מחדש לספת עור.
צילום: אמירה אורן, תל אביב.
חידוש 2 ספות עור.
צילום: יוספה נחשון, תל אביב.

רפדים מומלצים לתיקון ספות עור

אז תיקון ספת עור הוא לא זול, אבל אפשר להבטיח שהוא יהיה מקצועי ויחזיק מעמד לאורך שנים. איך? פשוט בוחרים רפד מקצועי עם המלצות קודמות. אז דאגנו לכם לכל המחירים ועכשיו ניתן לכם גם רשימה של רפדים מומלצים לתיקון ספת עור לפי חוות דעת של לקוחות קודמים. חוות הדעת נלקחו אישית מכל לקוח אחרי כל תיקון של ספת עור ומעודכנות כל יום באתר, כך שכל מה שנשאר לכם זה פשוט לבחור מחייך.

בהצלחה!  


שאלות נפוצות לדף זה

מה המחיר של תיקון ספת עור?

המחיר של תיקון ספת עור נע מ-400 ש"ח ויכול להגיע גם ל-5,000 ש"ח, הכל תלוי בסוג התיקון, מחיר הבד והאם הובלה נכללת בתיקון או לא. 

בגדול, נוכל להגיד לכם שתיקונים קטנים כמו ניקוי ספת עור, תיקון תפר שנפרם או תיקון שריטות יעלו עד 1,000 ש"ח ותיקונים גדולים בשלדה או החלפת ריפוד בספה יעלו 1,500 ש"ח ויותר. 

כמה עולה להחליף ריפוד בספת עור?

המחיר של החלפת ריפוד בספת עור שלושה מושבים מתחילה מ-2,000 ש"ח ויכולה להגיע גם ל-7,000 ש"ח, תלוי בגודל הספה וסוג העור. 

מה המחיר של ניקוי ספות עור?

מחיר ממוצע של של ניקוי ספת עור שלושה מושבים נע סביב 500-600 ש"ח. אין לעשות שימוש בתוכן ללא אישור בכתב (ניתן לקבל אישור בתנאים מסויימים). שימוש בתכנים ללא אישור מהווה הפרת חוק זכויות יוצרים ויהווה עילה לתביעה.

שים לב! הנך מחובר בשם הלקוח . התנתק