מוקד טלפוני: 1-700-707-233

ריפוד ספות - מחירים
ריפוד ספה הוא פיתרון אסתטי ויעיל למי שרוצה את הספה הישנה שלו במראה חדש. אבל כמה עולה לחדש ספה? מה ההפרש בין ריפוד ספה מבד לריפוד ספה מעור, וכמה יעלה לכם לרפד כיסא או הדום? בדקנו עם הרפדים באתר מהם המחירים של ריפוד ספות – הנתונים לפניכם

 ריפוד ספות

מחירים של ריפוד ספות

הספה שלכם כבר לא צעירה, כבר לא נראית טוב וכולם ממליצים לכם להחליף אותה- אבל אתם, מה לעשות, קשורים אליה. בין אם זה בגלל הסכום שהשקעתם בקנייתה ובין אם בגלל הערך הסנטימנטלי שיש לה עבורכם, ריפוד ספה הוא הפיתרון עבור מי שרוצה לשמור על הספה שלו קרוב אליו.

ריפוד ספות למעשה מאפשר לכם לקחת את הספה הישנה והוותיקה שלכם, ולהפוך אותה לחדשה, באמצעות תהליך ריפוד מחדש. איך זה עובד? בשלב הראשון הרפד לרוב יבקש מכם לשלוח לו תמונה של הספה שלכם, כדי שיוכל לתת לכם הצעת מחיר, ומשם תתקדמו הלאה – לבחירת סוג הריפוד – בד או עור. בהמשך הרפד יגיע, ייקח את הספה לרפדייה שלו, ויחזיר לכם אותה כמו חדשה. יש גם רפדים שמבצעים ריפוד בבית הלקוח, אבל לא תמיד זה מסתדר (תהליך ריפוד בבית הלקוח לעיתים מקשה על עבודת הרפד), ולכן כדאי לוודא איתו זאת מראש.

ריפוד ספות - מחירים

שאלנו את הרפדים המדורגים באתר כמה עולה ריפוד ספות. חשוב לציין שכולם הדגישו שהמחירים משתנים מאוד: המחיר נקבע לפי סוג הבד או העור שתבחרו, דגם הספה, משך העבודה ומורכבות העבודה. בנוסף, במידה והספה שלכם דורשת, מעבר לריפוד, גם מילוי של ספוג או החלפת קפיצים, העבודה תתייקר. לכן, על אף טווח המחירים הרחב, השתדלנו לרכז לכם את המחירים הממוצעים לריפוד ספות, אולם קחו בחשבון שהמחירים יכולים להשתנות לכאן או לכאן.

המאמר הזה עוסק במחירים של ריפוד ספות. לקריאה על תהליך ריפוד ספות, וסוגי בדים לריפוד, לחצו כאן.


כמה עולה לרפד כורסא?

ריכזנו לכם ממוצע של מחירי ריפוד ספות ורהיטים, לפי המידע שנתנו לנו הרפדים המדורגים באתר:

מחיר ריפוד כורסא מבד – 500-2,500 ש"ח

מחיר ריפוד כורסא מעור – 1,500-4,500 ש"ח

 ריפוד כורסאכמה עולה לרפד ספה?

מחיר ריפוד ספה דו מושבית מבד - 2,000-4,000 ש"ח

מחיר ריפוד ספה תלת מושבית מבד - 2,500-4,500 ש"ח

מחיר ריפוד ספה דו מושבית מעור - 3,500-7,000 ש"ח

מחיר ריפוד ספה תלת מושבית מעור - 5,000-8,500 ש"ח

מחיר ריפוד ספה דו מושבית דמוי עור - 2,000-4,000 ש"ח

מחיר ריפוד ספה תלת מושבית דמוי עור - 2,500-4,500 ש"ח

 ריפוד ספהכמה עולה לרפד הדום?

מחיר ריפוד הדום מבד – 250-400 ש"ח

מחיר ריפוד הדום מעור – 1,000-1,500 ש"ח

 


כמה עולה לרפד כסאות?

מחיר ריפוד מושב כיסא – 70-120 ש"ח

מחיר ריפוד כיסא: מושב ומשענת – 250-450 ש"ח

 ריפוד כיסאותכמה עולה לרפד כריות לספה?

מחיר ריפוד כרית נוי – 60-120 ש"ח

מחיר ריפוד כרית ספה – 200-350 ש"ח

 ריפוד כריות
מילוי קפיצים או ספוגים בספה

במידה והחלק הפנימי של הספה שלכם יזדקק לתיקון, כמו החלפה או תיקון של קפיצים ומילוי ספוגים, מחיר העבודה יתייקר בכ- 20%.

ריפוד ספות - מה כולל המחיר?

מחירי ריפוד הספות שציינו כאן כוללים את הבדים, העבודה, ההובלה והאחריות, וכולם כוללים מע"מ. עם זאת, ישנם רפדים שלא כוללים במחיר את ההובלה למשל, ותצטרכו לשלם אותה בנפרד. לכן, חשוב לבדוק עם הרפד מראש מה כוללת הצעת המחיר לריפוד ספות.

 


ריפוד ספות – עצות מרפדים

שאלנו רפדים מה חשוב לדעת לפני שמרפדים את הספה או כל רהיט אחר, הנה מה שהם אמרו לנו:

"חשוב לבדוק עם הרפד אם קיימת אחריות- אחריות על ריפוד ספות ניתנת לרוב בין שנה לשלוש שנים. בנוסף, חשוב להסביר לרפד מה אתם רוצים ולרשום את זה בצורה מסודרת. " (בוריס, ציון 9.5 באתר).

"עבודה חאפרית בענף הריפוד זה אכזרי, כי אתה מתעסק לבנאדם בעין שלו, בויזואליות של הסלון. כשאינסטלאטור עושה עבודת אינסטלציה, כל מה שחשוב זה בסופו של דבר מה הוא עשה ולא איך זה ייראה, חשוב שהוא סגר את הבורג. אבל בריפוד, אם המחט בורחת בחצי ס"מ, כל הגזרה של הספה יכולה להשתנות. אם הרפד לא יודע להוריד נכון את הסיכות של הריפוד הקודם או לא מרפד את הספה בטכניקה הנכונה, יש לזה השפעה על המראה. כדאי לבקש ממנו לראות תמונות של עבודות קודמות, ולבחור רפד רק אחרי ששמעתם המלצות." (אלי, ציון 9.2 באתר).

"מומלץ לשלוח תמונה של הספה מראש, ככה הרפד יכול לראות את הדגם ולכוון אתכם במחיר בצורה מדוייקת יותר." (יניב, ציון 9.6 באתר).


רפדים מומלצים בריפוד ספות

אם החלטתם לרפד את הספה שלכם במקום לקנות אחת חדשה, כנראה שהיא יקרה ללבכם. בדיוק מהסיבה הזאת, כדאי שתפנו לרפד מקצועי שיש לו המלצות וחוות דעת מלקוחות אחרים. ריכזנו לכם כאן רשימה של רפדים מומלצים שמתמחים בריפוד ספות  ורהיטים אחרים, וכולם בעלי המלצות וציונים שנתנו להם לקוחות קודמים על עבודת הריפוד. בהצלחה!
אין לעשות שימוש בתוכן ללא אישור בכתב (ניתן לקבל אישור בתנאים מסויימים). שימוש בתכנים ללא אישור מהווה הפרת חוק זכויות יוצרים ויהווה עילה לתביעה.

שים לב! הנך מחובר בשם הלקוח . התנתק