מוקד טלפוני: 1-700-707-233

ריפוד כסאות - מחירים
לפני שאתם מתחילים לקרוא את המאמר הזה כדאי שתשבו. כלומר, אם יש לכם איפה לשבת. אם לא, יש סיכוי טוב שאתם בדיוק תוהים מה המחיר של ריפוד כסאות. אז נגיד לכם שמחיר של ריפוד כסאות נע בין 100 ל-400 ₪ ומשתנה בהתאם לגודל הכסא, סוג הבד וכמות הריפוד שאתם צריכים. כל הפירוט במאמר שלפניכם. 


ריפוד כסאות

יש שני מקרים עיקריים שבהם תרצו לחדש את הרהיטים ולהחליף את הריפוד של הכסאות.

1. ריפוד כסאות ישנים - אם קניתם את הכסאות לפני 10 שנים, יחד עם שולחן האוכל שכבר הספיק לראות ימים טובים יותר, אם על המושבים כבר יש שריטות וכתמים ואם פעם בכמה ימים אתם אומרים ש"חלאס, כבר באמת צריך לקנות כסאות חדשים", סיכוי טוב שריפוד חדש של הכסאות הוא מה שאתם מחפשים.

במקרים של ריפוד כסאות ישנים, הרפד יוכל גם לשפץ את הכסאות, לשייף אותם, לחזק ברגים ולגרום לכסא להפסיק להתנדנד (אלא אם זה כסא נדנדה, ואז לא מומלץ שיפסיק להתנדנד).  אם תרצו הרפד גם יצבע את הכסא מחדש.

2. חידוש הבית - יכול להיות שהריפוד בכסאות שלכם דווקא במצב מצוין, אבל הוא פשוט בצבע חום משעמם ולכם מתחשק כסאות בצבע צהוב מגניב עם נקודות לבנות. אז במקום ללכת לקנות כסאות חדשים, אפשר פשוט לשדרג את הקיימים.

מתי ריפוד כסאות לא שווה את המחיר?

יש מקרים שבהם מחיר ריפוד הכסאות לא שווה את הריפוד מחדש. זה קורה בעיקר כשהמחיר יקר יותר ממחיר של קניית כסא חדש. לדוגמא: כסא משרדי חדש לרוב עולה 250-400 ₪ והמחיר של ריפוד כסא משרדי יכול להגיע ל-300-400 ₪ ולפעמים אפילו יותר, כיון שמדובר בהרבה בד ובתפירה עדינה. אנחנו לא נכנסים לכם לכיס, אבל לנו זה נראה לא מאוד שווה.  

 כיסא משרדי עם ריפוד קרוע שמחיר התיקון גבוה

 


ריפוד כסאות - מחירים

תראו, יש מיליוני דגמים של כסאות ברחבי העולם. פשוט ככה. תנסו לחשוב כמה סוגים שונים של כסאות אתם סופרים רק ביומיום שלכם - המשרד שלכם, הבית, דירה של חברים או תור בבנק. בקיצור, אין סוף דגמים. המשותף לכל הכסאות הוא כמובן המבנה - משענת, מושב, ארבע רגליים. מה שמבדיל ביניהם הוא החומר ממנו עשוי הבסיס, הגודל וסוגי הבד.

כשמדברים על ריפוד חדש לכסאות קשה לתת מחיר מדויק, כיון שיש ארבעה מרכיבים שמשפיעים על המחיר - גודל הכסא, מצב הכסא, סוג הבד וכמות הריפוד.

לפני שנפרט את כל מרכיבי המחיר רק נציין שאנחנו מדברים על מחירים של כסא יחיד. רוב עבודות הריפוד נעשות על 6-10 כסאות לפינת אוכל ואז המחיר לכסא יחיד נמוך יותר. תכלס, הרווח כולו שלכם מחייך.

אז ממה מורכב מחיר של ריפוד כסאות? 

כיסא מחיר לפי סוג וגודל הכסא - הגודל הממוצע של כסא סטנדרטי הוא ברוחב 44-50 ס"מ ובעומק מושב של 48-52 ס"מ. מחיר של ריפוד כסא סטנדרטי נע בין 100 ל-300 ש"ח. אם הכסא שאתם רוצים לרפד גדול יותר בצורה משמעותית (יותר מכמה סנטימטרים) או שהצורה שלו לא שגרתית, מחיר הריפוד יהיה גבוה יותר. תוכלו לראות דוגמאות בהמשך המאמר לריפוד של מושב בלבד וגם לריפוד של מושב + משענת. 

כיסא מחיר לפי מצב הכסא - לפעמים הכסאות שנרצה לרפד מחדש כבר עברו דבר אחד או שניים בחייהם. העץ יכול להיות קצת שחוק, הרגל מתנדנדת, הספוגים בלויים ויש צורך בעבודה נוספת על כסא, מעבר לריפוד עצמו. הרפד יכול לבצע תיקוני נגרות קלים בכסא, לחזק אותו ולתת לו מראה חדש - אבל כל זה ישפיע על המחיר ויהפוך אותו לגבוה מעט מהממוצע.

כיסא מחיר לפי בדי ריפוד - יש כמה סוגי בד שמתאימים לריפוד, ביניהם בדי אריגה שנחשבים לזולים יחסית ועולים כ-120-180 ש"ח למטר ובד עור שמחירו יקר בהרבה ויכול להגיע למאות שקלים. כמובן שהמחיר של ריפוד כסאות יעלה בהתאם לסוג הבד שבחרתם ובהתאם לגודל הבד שאתם צריכים לכסא. 

עוד דבר שכדאי לדעת על בדים לריפוד כסאות הוא זה: רוב הרפדים עובדים עם חברות בדים, כך שהם מספקים לכם את הבד במחיר טוב ומוזל. אם אתם רוצים בד ייחודי ונדיר תוכלו להביא את הבד בעצמכם. במקרה כזה הרפד ינקה ממחיר העבודה את המחיר שהוא היה משלם על בד. לדוגמא: אם עלות של ריפוד כסא עולה 200 ₪, כאשר 80 ₪ מתוך המחיר הוא עלות הבד, המחיר שאתם תשלמו על ריפוד הכסא יהיה 120 ₪.

כיסא מחיר לפי ריפוד חלקי או מלא - בחלק מהכסאות הריפוד קיים רק במושב ובכסאות אחרים יש ריפוד גם במושב וגם במשענת. המחיר לריפוד של מושב בלבד יהיה 100-300 ₪ והמחיר של ריפוד למושב ומשענת יהיה יקר יותר בכ-100-200 ₪ לכסא, תלוי בגודל המשענת ובסוג הבד.

כיסא תוספות מיוחדות - יש עוד כמה דברים שיכולים להשפיע על המחיר של ריפוד כסאות.

  1. צביעה מחדש -  אם העץ כבר מתקלף, או שבא לכם כסאות לבנים במקום צבע עץ טבעי, הרפד יבצע צביעה מחדש שנקראת גם "פוליטורה". בפוליטורה הרפד מנקה, משייף ומוריד את כל שכבת הצבע הישנה וצובע מחדש את הכסא, כך שאף אחד לא יאמין לכם שזה אותו כסא שהיה אצלכם רק לפני שבוע. פוליטורה לוקחת זמן רב ולכן מייקרת את העבודה בעוד כ-150-200 ₪ לכסא. תוכלו לראות דוגמא לריפוד כסא + פוליטורה בהמשך המאמר. 
  2. תפירה מיוחדת - בעיקר כשמדובר בכסאות ישנים או ייחודיים מאוד, הריפוד החדש מצריך תפירה מיוחדת ועדינה, או דורש תוספות של פסי קישוט וכפתורים. 
  3. ריפוד של מספר כסאות - ככל שמספר הכסאות יהיה גדול יותר, כך המחיר לריפוד כסא בודד יהיה נמוך יותר, כפי שתוכלו לראות בפסקה הבאה. 
 ריפוד כיסא

מחיר ריפוד כסאות בתכלס

אתם כבר יודעים מה משפיע על המחיר של ריפוד כסאות, אבל מה שמעניין הוא כמה זה יעלה בתכלס. 

אז ככה: 

מחיר של בלונים לאירועים טווח המחירים של ריפוד כסא סטנדרטי - מושב בלבד נע בין 100 ל-300 ₪, לא כולל מע"מ.

 מחיר של בלונים לאירועים טווח המחירים של ריפוד כסא סטנדרטי - מושב + משענת: נע בין 200 ל-350 ₪, לא כולל מע"מ.  

מחיר של בלונים לאירועים למרות שאלה טווחי המחירים, בטח יעניין אתכם לדעת שבפועל, לקוחות מידרג שילמו מחיר ממוצע של 301 ₪ לריפוד כסא בודד. 

מחיר של בלונים לאירועים המחיר הממוצע ששילמו לקוחות מידרג על ריפוד שישה כסאות היה 1,428 ₪ כלומר 238 ש"ח לריפוד כסא במומצע. 

הפער בממוצע נובע מכך שכשמרפדים 6 כסאות יחד, המחיר לריפוד כסא יחיד נמוך יותר. 


תמונות ומחירים אמיתיים של ריפוד כסאות

טוב, אז את המחירים הכלליים אתם יודעים, אבל לא בטוח שזה נותן לכם את התמונה המלאה לגבי המחיר של ריפוד הכסא הספציפי שלכם. בדיוק בשביל זה צירפנו לכם תמונות של כסאות ומחירים מעבודות אמיתיות שביצעו לקוחות מידרג - כך שתוכלו לראות בעצמכם כמה עולה ריפוד של כסא.

1. מחיר ריפוד כסא - מושב בלבד מבד דמוי עור: 120 ₪, לא כולל מע"מ.

 כיסא סטנדרטי עם ריפוד


2. מחיר ריפוד כסא - מושב + משענת מבד דמוי עור: 300 ₪, לא כולל מע"מ.

 כיסא עם ריפוד קרוע וכיסא עם ריפוד חדש


3. מחיר ריפוד כסא - מושב + משענת לא סטנדרטים: 400 ₪, לא כולל מע"מ.

 כיסא עם ריפוד קרוע וכיסא עם ריפוד חדש


4. מחיר ריפוד כסא - מושב + משענת + פוליטורה לבנה = 600 ₪, לא כולל מע"מ.

 כיסא עם ריפוד קרוע וכיסא עם ריפוד חדש

 


תמונות נוספות של ריפוד כסאות במידרג

חידוש ריפוד של כיסאות פינת אוכל.
צילום: א. ה. תל אביב.
תיקון כיסא נדנדה וכורסא כולל צבע וריפוד.
צילום: ורד ווקסמן, רחובות.
תיקון שתי ספות בעלות שני מושבים ושלושה מושבים ...
צילום: שושי כהן, נתניה.
ריפוד וחידוש 6 כסאות פינת אוכל.
צילום: מירב ו. מודיעין.
ריפוד מחדש של סלון פינתי מבד בגודל שניים ושלושה ...
צילום: יוסי ליאב, ירושלים.
ריפוד וחידוש עשרה כסאות בד עבור שולחן אוכל.
צילום: איתי אקרמן, גבעת שמואל.
ריפוד מחדש של כיסאות בפינת אוכל.
צילום: סתיו גולדנר, אשדוד.
ריפוד מחדש ארבע כסאות סלון גדולים.
צילום: פיליפ ר. תל אביב.
חידוש ריפוד של 6 כסאות במזנון.
צילום: ש. ג. ראשון לציון.
חידוש של כיסא עתיק.
צילום: נחמה שרמן, תל אביב.

רפדים מומלצים

אז נכון, המחיר של ריפוד כסאות הוא לא מאוד יקר, אבל כדי שתוכלו לשבת ולהתרווח בנחת, בלי לדאוג מרפדים חאפרים, אספנו לכם חוות דעת והמלצות על רפדים מומלצים. אחרי כל ריפוד כסאות, צוות אתר מידרג מתקשר ללקוחות ומבקש מהם חוות דעת על העבודה, כך שכל הציונים נשארים עדכניים.


שאלות נפוצות לדף זה

כמה עולה לרפד כסא?

המחיר של ריפוד כסא נע מ-100 ש"ח לכסא ועד 400 ש"ח לכסא, לא כולל מע"מ. 

כמה עולה ריפוד של כסא משרדי?

האמת היא שלא כדאי לרפד מחדש כסא משרדי קרוע, כיון שעלות הריפוד שלו יקרה ביחס לעלות של רכישת כסא חדש. אם תתעקשו בכל זאת, המחיר של ריפוד כסא משרדי יכול לנוע בין 200 ל-400 ש"ח ולפעמים אפילו קצת יותר. 

כמה עולה לרפד שישה כסאות?

המחיר של ריפוד 6 כסאות נע בין 600 ש"ח ל-2,500 ש"ח, לא כולל מע"מ. 

מה המחיר של ריפוד כסאות לפינת אוכל?

מחיר של ריפוד כסא לפינת אוכל נע בין 100 ש"ח ל-400 ש"ח. מחיר של שישה כסאות לפינת אוכל נע בין 600 ש"ח ל-2,500 ש"ח, לא כולל מע"מ. 

מה המחיר של ריפוד כסא בר?

המחיר של ריפוד כסא בר נע בין 90 ש"ח ל-350 ש"ח, לא כולל מע"מ. אין לעשות שימוש בתוכן ללא אישור בכתב (ניתן לקבל אישור בתנאים מסויימים). שימוש בתכנים ללא אישור מהווה הפרת חוק זכויות יוצרים ויהווה עילה לתביעה.

שים לב! הנך מחובר בשם הלקוח . התנתק