מוקד טלפוני: 1-700-707-233

מחיר פינוי דירה
אם אתם צריכים להיפרד מכמות גדולה של חפצים ורהיטים, אבל לא רוצים או יכולים לפנות אותם לבד – נספר לכם שמחיר פינוי דירה שלמה על ידי צוות פינוי מקצועי נע בין 1,800-4,000 ₪ (או בחינם בחלק מהמקרים) כשהשירות מתומחר לפי סוג הפריט, מורכבותו והנגישות למקום. אז לפני שאתם מרימים טלפון למפנה דירות, קראו כאן על מחיר פינוי דירה, ותבואו מוכנים.


מחיר פינוי דירה

מחיר פינוי תכולת דירה שלמה, כולל כל הרהיטים שבה, הכלים והחפצים נע בין 1,800-4,000 ₪ או ללא עלות כלל אם מבצעים פינוי דירה בחינם (על כך בהמשך). זה נכון שמדובר בטווח מחירים רחב במיוחד, אבל הוא נובע משני פרמטרים משמעותיים שמשפיעים על המחיר:

ארגז לפינוי דירה גודל החפצים – פינוי דירה מתומחר לפי החפצים והרהיטים אותם צריך לפנות, כשככול שהחפץ או הרהיט גדול יותר, כך מחיר הפינוי שלו גבוה יותר. לדוגמה, פינוי שולחן כתיבה יעלה 100 ₪, מיטה זוגית תעלה כבר 250 ₪ ופירוק ופינוי ארון קיר גדול ומורכב יגיע עד 500 ₪. אז ככל שיש לכם יותר פריטים לפנות, וככל שהם יותר מורכבים -  כך מחיר פינוי דירה יעלה.

 משאית פינוי דירה נגישות – אם הדירה פחות נגישה, עבודת הפינוי תהיה מורכבת יותר, והמחיר עשוי להתייקר בכמה מאות שקלים. במידה והדירה נמצאת בקומה גבוהה ללא מעלית או ברחוב בו המשאית לא יכולה לחנות בקרבת הבית, מפני הדירות ידרשו לעבודה פיזית מאומצת יותר (ממש כמו בהובלה רגילה), מה שעשוי להעלות את המחיר הסופי. 

 

פינוי דירה בארגזים

מחירים לדוגמה של פינוי דירה

הדרך הכי טובה לקבל מידע (וגם קצת פרספקטיבה) על מחיר פינוי דירה, הוא לראות את המחירים בשטח. הנה מחירים אמיתיים ששילמו לקוחות מידרג עבור שירות פינוי דירה, כולל מע"מ:

נקודה מחיר פינוי דירה שכלל פינוי מיטות, שולחן עבודה, ספריה, מזנון וסלון גדול - 750 ₪.

נקודה מחיר פינוי דירה שכלל פינוי ארון, שתי מיטות קומתיים וחדר כביסה - 1,000 ₪.

נקודה מחיר פינוי דירה שכלל פינוי מיטה, ארונות, פינת ישיבה וכלי מטבח - 1,600 ₪.

נקודה מחיר פינוי דירת שלושה חדרים ללא מעלית - 2,000 ₪.

נקודה מחיר פינוי דירת חמישה חדרים מלאה - 3,500 ₪

נקודה מחיר פינוי דירת ארבעה וחצי חדרים כולל פירוק ופינוי ארונות - 3,800 ₪.

מחירים נוספים - מחיר פינוי מוצרי חשמל. 


איך אפשר להוזיל מחיר פינוי דירה

הדרך הכי טובה להוזיל מחיר פינוי דירה הוא לבצע פינוי דירה בחינם – במקום לשלם כסף למפנה הדירות על שירות הפינוי, תוכלו לשלם על השירות באמצעות העברת הבעלות על תכולת הדירה. כלומר, התשלום על פינוי הדירה יהיה כל החפצים והרהיטים שבתוכה, אותם מפנה הדירה יוכל למכור בחנויות ובשווקים. אבל, חשוב לזכור שפינוי דירה בחינם נעשה רק אם מדובר בפינוי של דירה מלאה בתכולה, כולל רהיטים, כלים, בגדים וכו'.

 אז אם הדירה שאתם רוצים לפנות מלאה בחפצים ואתם לא מעוניינים בהם או רוצים לתרום אותם למקום ספציפי – תוכלו למכור אותם למפנה הדירות, ולקבל את השירות בחינם, או לפחות בהנחה משמעותית. במקרים מסוימים יש תכולה בעלת שווי גבוה במיוחד, ואז תגיעו למצב שבמקום שתצטרכו לשלם בצורה כלשהי למפנה הדירות, הוא יהיה זה שישלם לכם עבור החפצים היקרים.

 

פינוי רהיטים מדירה

מחיר מינימום לפינוי דירה

אם אתם רוצים לפנות רק כמה כיסאות וארגזים זה אחלה, אבל יש סיכוי שתצטרכו לשלם עליהם מחיר גבוה במיוחד. זה לא בגלל שהם מורכבים מבחינת הפינוי שלהם, אלא בעיקר בגלל שמדובר במעט מדי חפצים, ולרוב מפני הדירות יש מחיר מינימום לעבודה, שנע בין 400-500 ₪ (במקרים של מעט רהיטים לרוב לא יתבצע פינוי בחינם). אז אם אתם לא רוצים לשלם מעבר למה שאתם צריכים, שווה לשקול לרתום חברים או בני משפחה ולפנות בצורה עצמאית את מה שצריך.

 

פינוי ספה

מה כולל מחיר פינוי דירה

לפני שתשלמו על שירות של פינוי דירה, חשוב לדעת קודם מה אתם הולכים לקבל במסגרתו:

אחרי שמפנה הדירות יגיע אל הדירה ויעריך את גודל העבודה, צוות מפני הדירות יגיע אל הדירה ויחל במלאכת הפינוי: ימיין את החפצים לפי סוגים ולפי היעד הסופי שלהם (תרומה, פסולת, מכירה וכו'), יפרק רהיטים מורכבים שמתקשים להיפרד פיזית מהדירה ויפנה את התכולה במלואה, כשאתם לא צריכים לעשות כלום, חוץ מלהסתכל ולפקח. אחרי שהדירה תהיה ריקה, צוות הפינוי יעביר בה ובחדר המדרגות ניקיון קליל, ויעביר את התכולה ליעדה הסופי.


מפני דירות מומלצים

דירה שצריך לפנות - יש. מידע על מחיר פינוי דירה מקצועי – יש. מפנה דירות מומלץ? או, טוב ששאלתם. בדיוק בשביל זה ריכזנו כאן המלצות על מפני דירות, המדורגים על ידי חוות דעת של לקוחות קודמים, בדיוק כמוכם. אם תעזרו במפנה דירות מהאתר, נתקשר לאחר הפינוי לבקש עליו חוות דעת, וככה נשמור יחד על הדירוגים מעודכנים.

 
אין לעשות שימוש בתוכן ללא אישור בכתב (ניתן לקבל אישור בתנאים מסויימים). שימוש בתכנים ללא אישור מהווה הפרת חוק זכויות יוצרים ויהווה עילה לתביעה.

שים לב! הנך מחובר בשם הלקוח . התנתק