מוקד טלפוני: 1-700-707-233

מצלמות אבטחה לעסק - מחיר
בשביל מצלמות אבטחה לעסק תצטרכו להשקיע סכום די גבוה (ספויילר: לרוב לפחות 5,000-6,000 ₪), אבל הן יכולות לחסוך לכם סכומים גבוהים בהרבה. אז מה מחיר מצלמות אבטחה לעסק? ממה מורכבת מערכת בסיסית ומה אפשר להוסיף לה? על איזה מצלמות המתקינים המדורגים באתר ממליצים? ומה משפיע על מחיר מצלמות אבטחה לעסק? תגידו צ'יז ובואו לקרוא את כל הפרטים בפנים!


עסקים טובים? רוצים לשמוע איך מקבלים לקוחות דרך מידרג, בלי לשלם על פרסום? מלאו כאן פרטים


התקנת מצלמות אבטחה לעסק

בין אם יש לכם חנות, בית קפה, משרד, קליניקה, או כל סוג של עסק, קטן או גדול, ב2020 מצלמות במעגל סגור זה מאסט. אז ממה מורכבת מערכת של מצלמות אבטחה לעסק וכמה תשלמו עליה?

מחיר מערכת בסיסית של מצלמות אבטחה לעסק כולל:

מצלמת אבטחה לעסק מצלמות.
מצלמות אבטחה יכולות להיות אנלוגיות או דיגיטליות (IP). מצלמות IP משתמשות בטכנולוגיה מתקדמת יותר ויש להן מגוון יתרונות, אבל תשלמו עליהן יותר ביוקר.
המחיר הבסיסי למצלמת אבטחה מתחיל מ300 ₪ למצלמה אנלוגית ברזולוציה סטנדרטית, ויכול להגיע עד 1,000 ₪ ויותר למצלמה דיגיטלית בעלת פיצ'רים מורכבים ויכולות אנליטיקה משוכללות. 
מצלמות אבטחה מגיעות במגוון של תכונות, חברות ומחירים, ונרחיב עליהן בהמשך.
לרוב עבור עסק תצרכו לפחות 5-6 מצלמות.

מצלמת אבטחה לעסק מכשיר הקלטה (DVR או NVR).
כל המצלמות יהיו מחוברות (בכבלים! מצלמות אבטחה אלחוטיות לעסק זה ביג NO NO) למכשיר ההקלטה שישמור את הסרטונים. מכשיר הקלטה DVR מתאים למצלמות אנלוגיות, וNVR מתאים למצלמות IP.
עלות מכשיר ההקלטה משתנה לפי כמות המצלמות במערכת ולפי הרזולוציה של הקלט שמגיע מהן. תוכלו לשלם מכ1,000 ₪ על מכשיר הקלטה שמתאים ל4 מצלמות ברזולוציה סטנדרטית ועד אלפי שקלים למכשירי הקלטה במערכות גדולות ומורכבות יותר. 

 מצלמת אבטחה לעסק ספק כח, כבלים וחיבורים. 
החלקים הקטנים שמשלימים את ההתקנה ומחברים בין החלקים של המערכת יכולים גם הם להיות חלק משמעותי במחיר. המחיר של הכבלים וההתקנה שלהם משתנה מאד מהתקנה להתקנה לפי עבודות התשתית הנדרשות. 

 

מצלמות אבטחה מומלצות לעסק

קיימות מגוון חברות בשוק שמספקות מצלמות אבטחה, בטווח רחב של מחירים. אם אתם מתלבטים איזו מצלמת אבטחה מומלצת, המתקינים המדורגים באתר ממליצים בחום על מצלמות אבטחה של חברת Provision או Hikvision.

מצלמת אבטחה provision

 


מצלמות אבטחה לעסק – מחיר

מחיר מצלמות אבטחה לעסק נע בטווח רחב מאד. מערכת מצלמות אבטחה לחנות פרחים קטנה תהיה שונה מאד ממערכת מצלמות אבטחה לבניין משרדים גדול, והמחיר שלהן כמובן לא יהיה דומה. על מצלמות אבטחה לעסק תוכלו לשלם החל מ5,000 ₪ ואפילו פחות ועד לעשרות אלפי שקלים במערכות גדולות ומורכבות.

על מערכת מצלמות אבטחה בסיסית לעסק שכוללת 6 מצלמות תוכלו לשלם 5,000-6,000 ₪. המחיר כולל מחיר התקנה בסיסית ואינו כולל תוספים.

מצלמת אבטחה בעסק

 


מה משפיע על מחיר מצלמות אבטחה לעסק?

סוג המצלמות

מחיר מצלמת אבטחה בסיסית מתחיל מ300-400 ₪ למצלמה אנלוגית סטנדרטית. לבתי עסק יש מצלמות אבטחה מותאמות שנקראות מצלמות אנליטיקה. אלה מצלמות IP שיכולות לזהות פנים, לזהות אובייקטים (יעיל במקרה של גנבות), לזהות תנועה ולהתמקד בה, ואפילו במקרים מסויימים ליצור קשר בעצמן עם מוקד האבטחה. מחיר מצלמות אנליטיקה משתנה בטווח רחב לפי הרזולוציה והתכונות שלהן, ותוכלו לשלם עליהן 500-1,000 ₪.

באופן כללי, על מצלמות מורכבות יותר ואיכותיות יותר תשלמו יותר: למשל, על מצלמות ברזולוציה גבוהה יותר, מצלמות עם תמונה צבעונית גם בלילה, מצלמות עם מיקרופון מובנה ועוד.

 

התקנה

עבודות תשתית יכולות לייקר באלפי שקלים את מחיר ההתקנה של מצלמות אבטחה לעסק. כמו שכבר קראתם, מצלמות אבטחה לעסק כמעט תמיד מחוברות בעזרת חוטים למערכת ההקלטה, וכל החוטים האלה צריכים לעבור איפשהו. אם עבודת התשתית תהיה קלה – נניח, במשרדים בעלי תקרה אקוסטית שאפשר פשוט להחביא את הכבלים מאחוריה – מחיר ההתקנה ירד. אם עבודת התשתית מסובכת – אם יש הרבה מעברים בין קומות, מרחקים גדולים, אם רוצים להסתיר את הכבלים בתוך הקיר, ועוד – המחיר יעלה משמעותית.

טכנאי מצלמות אבטחה מתקין מערכת מצלמות אבטחה

 

גודל העסק וכמות המצלמות

בטח לא יפתיע אתכם אם נספר שככל שהמבנה שתרצו לרשת במצלמות גדול יותר המחיר של המערכת יעלה. יש לזה כמה סיבות: גם בגלל המחיר של המצלמות הנוספות, גם בגלל המרחקים שהכבלים יצטרכו לעבור, וגם כי מכשירי הקלטה שמותאמים למספר מצלמות גבוה יקרים יותר. לפעמים גם בעסק קטן מבחינת מטר רבוע יהיה צורך להתקין כמות מצלמות גדולה, וזה יעלה את המחיר בהתאם. 


מחיר מצלמות אבטחה לעסק – עסקאות לדוגמא

כדי שתוכלו לקבל מושג טוב יותר על מחיר התקנת מצלמות אבטחה לעסק, אספנו לכאן רשימה של עסקאות אמיתיות שבוצעו על ידי מתקינים המדורגים באתר, ואת המחירים ששולמו עבורן.

מצלמת אבטחה לעסק התקנת מצלמות אבטחה בחנות טבק קטנה, כולל 3 מצלמות.
מחיר: 3,500 ₪.

מצלמת אבטחה לעסק התקנת מצלמות אבטחה בקליניקה וטרינרית, כולל 8 מצלמות, מתוכן 3 עם מיקרופון מובנה.
מחיר: 7,800 ₪.

מצלמת אבטחה לעסק התקנת 4 מצלמות אבטחה בעסק + התקנת 2 אינטרקומים בשתי יציאות שונות.

מחיר: 10,000 ₪.

מצלמת אבטחה לעסק התקנת מצלמות אבטחה במינימרקט שכונתי, כולל 22 מצלמות אנליטיקה.

מחיר: 35,100 ₪.


תוספים אפשריים למערכת מצלמות אבטחה לעסק

עד כה פירטנו על מערכת בסיסית של מצלמות אבטחה לעסק והמחירים שלה. יש כל מיני תוספות שאפשר לצרף למערכת כזו, הנה כמה מהן:

מצלמת אבטחה לעסק מסך. מערכת מצלמות אבטחה לא מגיעה עם מסך אלא עם חיבור לאינטרנט, כך שניתן לצפות בפלט מכל מכשיר. אם תרצו מסך ייעודי שיהיה מסונכרן תמידית למערכת, תוכלו לקנות בחנות מתאימה מסך בגודל שתרצו וכבל HDMI, והמתקין יחבר אותם למערכת (תוכלו גם לחבר בעצמכם). חלק מהמתקינים יספקו לכם את המסך בעצמם אם תעדיפו. על מסך תוכלו לשלם 400-1,200 ₪ ויותר, המחיר ישתנה לפי הגודל שתבחרו.

מצלמת אבטחה לעסק מיקרופונים. מצלמות אבטחה רגילות לא מקליטות אודיו. אם תרצו גם להקליט שמע של ההתרחשות בעסק או במשרד שלכם (ליד הקופה, נניח, או בחדרי ישיבות), תוכלו להוסיף מיקרופונים. מחיר תוספת מיקרופון למערכת מצלמות אבטחה לעסק משתנה לפי החברה ולפי המרחק של נקודת המיקרופון מהמערכת, תוכלו לשלם עליו 200-500 ₪. תוכלו גם להתקין מצלמות אבטחה משולבות מיקרופון.
שימו לב – בישראל יש חוק נגד האזנות סתר, כך שאם אתם מתקינים מיקרופונים, תהיו מחוייבים לתלות שלטים בעסק כדי שהמבקרים בו ידעו שהוא מוקלט.

מצלמת אבטחה לעסק הארד דיסק נוסף. על פי תקן 4.8 למצלמות אבטחה בעסקים, יש חובה לשמור את ההקלטות ממצלמות האבטחה לפחות שבועיים אחורה. אם יש לכם יחסית הרבה מצלמות, יכול להיות שמכשיר ההקלטה שלכם יצטרך להיעזר בהארד דיסק נוסף כדי לעמוד בדרישה הזו. על הארד דיסק נוסף תוכלו לשלם 150-250 ₪. 

מצלמת אבטחה לעסק הקלטה למסך הקופה. אם העסק שלכם משתמש בכזו, בהרבה מקרים מכל מיני סיבות, משפטיות ויומיומיות, שימושי מאד לדעת את ההיסטוריה של הקופה. המכשיר יבצע בעצם צילום מסך מתמשך למכשיר הקופה והמידע יגיע למכשיר ההקלטה. על תוספת כזו תוכלו לשלם כ500 ₪. 

מצלמת אבטחה לעסק שילוב עם מערכות אבטחה נוספות. לרוב, לא מסתפקים במצלמות לעסק כדי לאבטח אותו, ומומלץ לשלב את התקנת המצלמות יחד עם התקנת אזעקה, התקנת אינטרקום או התקנת קודן. תוכלו להתייעץ עם איש המקצוע שיגיע אליכם על יצירת מערכת אבטחה אפקטיבית לעסק שלכם. בחלק מבתי העסק תצטרכו גם להתקין מערכות גילוי אש.

מסך של מצלמות אבטחה בעסק

 


מתקיני מצלמות אבטחה מומלצים

אם הגעתם עד הלום אתם כבר יודעים שמצלמות אבטחה לעסק הן עסק לא זול בכלל. כשאתם משקיעים השקעה כספית משמעותית כזו בפרוייקט, כדאי לוודא שהוא בידיים טובות שיעשו עבודה טובה. אספנו עבורכם לכאן רשימה של בעלי מקצוע מומלצים להתקנת מצלמות אבטחה לעסק. מוזמנים לקרוא מה חשבו לקוחות קודמים על המתקינים, ולבחור את איש המקצוע המתאים לכם. בהצלחה!


שאלות נפוצות לדף זה

איך לבחור מצלמות אבטחה לעסק?

בשוק קיים מגוון מאד רחב של מצלמות אבטחה לעסק, ההמלצה שקיבלנו מהמתקינים המדורגים באתר היא על חברת provision או hikvision. אם תרצו חוות דעת יותר ספציפית לעסק שלכם, תוכלו להתייעץ עם טכנאי אינטרקום ואזעקות.

איפה כדאי למקם מצלמות אבטחה בעסק?

זה מאד תלוי בסוג העסק, המתקין שיגיע אליכם יתכנן מערכת שתכסה את כל הדברים החשובים. בגדול כדאי למקם ליד הקופה, בחניה, ליד הכניסה, במקומות בהם לקוחות או עובדים עלולים להיפגע (מחסן, נניח), ועוד.

כמה עולה התקנת מצלמות אבטחה לעסק?

התקנת מצלמות אבטחה לעסק יכולה לעלות מ5,000 ₪ ואפילו פחות ועד עשרות אלפי שקלים, תלוי בגודל העסק, בכמות המצלמות ובעוד מגוון גורמים. מוזמנים לקרוא מידע יותר מדוייק בתוך המאמר כאן למעלה. אין לעשות שימוש בתוכן ללא אישור בכתב (ניתן לקבל אישור בתנאים מסויימים). שימוש בתכנים ללא אישור מהווה הפרת חוק זכויות יוצרים ויהווה עילה לתביעה.

שים לב! הנך מחובר בשם הלקוח . התנתק