מוקד טלפוני: 1-700-707-233

התקנת מצלמות אבטחה - מחיר
החלטתם על התקנת מצלמות אבטחה כדי לשמור על הכסף שלכם, אבל אתם חוששים מהסכום שתאבדו בדרך? אם אתם חושבים שמחיר התקנת מצלמות אבטחה גדול עליכם, או הולכים לאיבוד בין האפשרויות השונות, אנחנו כאן כדי לעשות לכם סדר. מה משפיע על מחיר התקנת מצלמות אבטחה? כמה תשלמו על רזולוציה גבוהה יותר או ראיית לילה? כמה עולה התקנת מצלמות אבטחה ממוצעת? כל התשובות כאן.


התקנת מצלמות אבטחה

נקדים ונאמר שכאן תמצאו מידע על מחירים של מצלמות אבטחה לבית. אבל אל דאגה - כאן תוכלו להקליק ולמצוא את כל מה שרציתם לדעת על מחירים של מצלמות אבטחה לעסק, ומחיר מצלמות אבטחה לבניין

בין אם אתם מעוניינים להישמר מפני גנבים – או לפחות לתעד אותם, ובין אם אתם רוצים לעקוב אחרי דברים שקורים בתוך הבית – למשל, מטפלת שנמצאת עם הקטנטנים שלכם בשעות שאתם לא, התקנת מצלמות אבטחה יכולה להיות הפתרון בשבילכם. רוב מצלמות האבטחה מגיעות באחת משתי צורות: מצלמת צינור, שבדרך כלל מתקינים מחוץ לבית, ומצלמת כיפה, שהיא יותר יפה ואלגנטית ומיועדת להתקנה בתוכו. צורת המצלמה לא משפיעה על המחיר שלה. מגוון פרמטרים אחרים כן – הישארו עמנו וקראו עליהם בהמשך. איזו מצלמת אבטחה כדאי לכם לקנות? כאן תוכלו לקרוא על מצלמות אבטחה מומלצות.

 התקנת מצלמות אבטחה - מחיר | מצלמת צינור ומצלמת כיפה

אז איך זה עובד? איש המקצוע שיגיע אליכם הביתה ייעץ לכם איפה כדאי למקם את המצלמות, יספק את המצלמות ושאר החלקים הדרושים ויתקין אותם. חוץ ממצלמות האבטחה עצמן, מערכת מצלמות אבטחה (מצלמות במעגל סגור) כוללת גם מכשיר הקלטה (DVR), ספק כח, ומערכת כבלים למצלמות אבטחה שתחבר בין כל המצלמות למכשיר ההקלטה. המערכת לא כוללת מסך, אלא חיבור לאינטרנט שיאפשר לכם לצפות בפלט מכל מסך שתרצו. המערכת גם לא כוללת מיקרופונים - תוכלו להוסיף אותם אך כמובן זה גם יעלה את המחיר.

לרוב, מתקיני מצלמות אבטחה נותנים אחריות לשנה על המערכת. האחריות תקפה על ההתקנה וההפעלה. על המכשירים עצמם יש אחריות של היצרן, כך שאם נניח אחת המצלמות מתקלקלת בתוך תקופת האחריות המתקין יגיע אליכם, יפרק את המצלמה וישלח למעבדת היצרן לתיקון. 
אם תרצו לקנות את המצלמות בעצמכם, חלק מהמתקינים יסכימו לבוא עבור ההתקנה בלבד, אבל במקרה כזה הם לא יתנו אחריות על העבודה, ולא שרות למכשירים.


מחיר התקנת מצלמות אבטחה

רגע לפני שאתם הופכים לאח הגדול הבא, מכמה כסף תצטרכו להיפרד בשביל זה?
מחיר התקנת מצלמות אבטחה בסיסית הוא 3,500-4,500 ₪ בממוצע. המחיר הזה כולל את מחיר הציוד: 4 מצלמות אנלוגיות (מה זה? תכף נסביר) ברזולוציה סטנדרטית, מכשיר הקלטה (DVR) מותאם ל-4 מצלמות, ספק כח, כבלים, חלקי חיבור, ואת מחיר ההתקנה והחיווט.
הפער בטווח המחירים נובע בעיקר מסוג מצלמות האבטחה שתבחרו, שיכול להוזיל או לייקר, ומהמרחקים בין מיקומי המצלמות בבית למיקום מכשיר ההקלטה.

 התקנת מצלמות אבטחה - מחיר | פלט מצלמות אבטחה

זה המחיר הבסיסי, אבל מגוון דברים יכולים לייקר אותו:

התקנת מצלמות אבטחה - מחיר גודל הבית: בבית גדול יותר תצטרכו יותר מצלמות כדי לרשת את השטח, ובנוסף המרחק בין כל אחת מהן למכשיר ההקלטה יגדל, כך שהנחת הכבלים תהיה יקרה יותר. גם מכשיר ההקלטה עצמו יהיה יקר יותר: מכשירי DVR (מכשירי הקלטה) מגיעים כשהם מתאימים להתחברות למספר מצלמות מסויים, בקפיצות: 4 מצלמות, 8 מצלמות, 16 מצלמות ועוד. DVR עם אופציית התחברות לשמונה מצלמות אבטחה עולה 300-400 ₪ יותר מDVR שמתאים לארבע מצלמות אבטחה בלבד. מכל הסיבות האלה, מחיר התקנה של 8 מצלמות אבטחה בבית יכול להיות פי 2 מהתקנה בסיסית ואף יותר.

התקנת מצלמות אבטחה - מחיר סוג המצלמה: מחיר מצלמת אבטחה בסיסית הוא 300-400 ₪, תלוי בחברה. כל מיני פיצ'רים יכולים לייקר אותה: ראיית לילה, אופציה לעשות זום, עמידות בפגעי מזג אוויר או תוספות נוספות. מצלמת אבטחה עם כל התכונות האלה יכולה לעלות 650 ₪ ויותר.  

התקנת מצלמות אבטחה - מחיר מצלמות אנלוגיות או מצלמות IP? בשוק קיימים היום שני סוגי מצלמות: מצלמות אנלוגיות, שמחוברות לכבלים מהסוג הישן, ומצלמות דיגיטליות (IP), שמחוברות על ידי כבלי רשת. מצלמות IP הן טכנולוגיה חדשה ויקרה יותר, ויש להן יכולות עיבוד מתקדמות. גם הכבלים ומכשיר ההקלטה המתאימים להן יקרים יותר. 
לרוב, מצלמות אנלוגיות מספיקות בהחלט לצרכים של בית, אבל החיסרון בשימוש בטכנולוגיה הישנה היא שייתכן שעוד כמה שנים יהיה קושי להשיג חלקי חילוף ותמיכה למערכת מהסוג הזה. על התקנת מצלמות IP תשלמו 30%-50% יותר מהתקנה בסיסית.

התקנת מצלמות אבטחה - מחיר רזולוציה: הרזולוציה הסטנדרטית למצלמות אבטחה כיום היא 2 מגה פיקסל, והיא מספקת איכות תמונה טובה. אם תרצו איכות תמונה טובה יותר, על מצלמה ברזולוציה של 4 מגה פיקסל תשלמו 20% יותר.

התקנת מצלמות אבטחה - מחיר מורכבות העבודה: התקנת מצלמות אבטחה תכלול מתיחה של כבלים לאורך הבית שלכם, מכל מצלמה אל מכשיר ההקלטה. ככל שהכבילה תהיה מורכבת יותר, תשלמו עליה יותר. כך, אם המרחקים גדולים או אם התקרה מאתגרת ההתקנה תתייקר בכמה מאות שקלים או יותר –  מהסיבה הזאת רוב המתקינים ייתנו לכם הצעת מחיר סופית רק לאחר שיראו את הבית.

התקנת מצלמות אבטחה - מחיר  על יופי משלמים: לרוב, מסתירים את הכבלים בתוך תעלות צמודות לתקרה או לקירות. אם תרצו להסליק אותם לגמרי בתוך התקרה, ההתקנה תהפוך לעבודת שיפוץ שלמה ותתייקר משמעותית – עד אלפי שקלים יותר. מצד שני, אם יש לכם תקרה אקוסטית (במשרד, למשל), או אם תוך כדי תהליך שיפוץ דאגתם להנחת תשתית מתאימה, יהיה למתקין קל יותר להתקין ולהסתיר את הכבלים, וההתקנה תהיה זולה יותר.

התקנת מצלמות אבטחה - מחיר אודיו: מערכת מצלמות אבטחה בסיסית לא כוללת מיקרופונים. אם תרצו את הפורצים שלכם עם סאונד, תצטרכו להוסיף בתשלום. מיקרופון עולה 100-150 ₪, ומחיר ההתקנה שלו משתנה לפי הקרבה אל המצלמה הקרובה אליו, מעשרות שקלים בודדים עד 300 ₪ ויותר.  

 התקנת מצלמות אבטחה - מחיר | מצלמת אבטחה מעל דלת

התקנת מצלמה נסתרת

בדרך כלל כשאתם מתקינים מצלמה האינטרס שלכם היא שיראו שהיא שם. אבל אם מסיבותיכם המסתוריות אתם מעוניינים במצלמה נסתרת בבית, לא נזניח אתכם! כבר נגלה לכם איך זה קורה וכמה זה יעלה.


האפשרות הפשוטה יותר בהתקנת מצלמה נסתרת היא להסוות אותה בתוך מכשיר שנראה כמו מכשיר אחר: גלאי עשן או גלאי נפח, לדוגמא. מצלמה מוסווית עולה 100-200 ₪ יותר ממצלמה רגילה. התקנת מצלמה מוסווית מתבצעת בצורה רגילה כי אין צורך להעלים את הכבלים לגמרי, ותעלה כמו התקנה סטנדרטית.


אם ההסוואה הזאת לא משכנעת אתכם, תוכלו להתקין מצלמה מוסתרת. מדובר במצלמה קטנטנה עם עינית שקשה להבחין בה, שמתקינים בתוך הקיר ומעלימים את כל החיבורים שלה בתוך הקיר או התקרה. כל החציבות האלה יקרות ממש כמו שהן נשמעות, והתקנת מערכת מצלמות מסוג כזה עולה משמעותית יותר מהתקנה בסיסית, המחיר יכול להגיע בקלות ל-12,000 ₪ ויותר.


הצעות מחיר - מצלמות אבטחה

כדי שתקבלו מושג על מחיר התקנת מצלמות אבטחה וממה הוא מורכב, צירפנו כאן שתי הצעות מחיר לדוגמא:

התקנת מערכת של 4 מצלמות אבטחה אנלוגיות בבית

 • מערכת הקלטה  DVR מותאמת ל-4 מצלמות, דיסק קשיח 1 טרה בייט, חברת Provision.
  מחיר: 1,190 ₪
 • 4 מצלמות אבטחה אנלוגיות ברזולוציה 2 מגה פיקסל, עם ראיית לילה, חברת Provision.
  מחיר: 310 ₪ למצלמה X 4 מצלמות = 1,240 ₪
 • כבלים אנלוגיים, כולל פריסה, תעלות, צינורות וכל הנדרש.
  מחיר: 9 ₪ למטר X 50 מטר = 450 ₪
 • שנאי וחלקי חיבור נוספים.
  מחיר: 140 ₪
 • התקנת מצלמות אבטחה, כולל קופסאות, הגדרות והדרכה.
  מחיר: 195 ₪ למצלמה X 4 מצלמות = 780 ₪

סה"כ: 3,800 ₪ + 17% מע"מ = מחיר סופי: 4,446 ₪.

התקנת מערכת של 7 מצלמות אבטחה דיגיטליות (IP) במשרד

 • מערכת הקלטה NVR מותאמת ל-8 מצלמות, דיסק קשיח 1 טרה בייט, חברת Provision.
  מחיר: 1,500 ₪
 • 6 מצלמות אבטחה דיגיטליות (IP) ברזולוציה 4 מגה פיקסל, עם ראיית לילה ועמידות למים, חברת Provision.
  מחיר: 600 למצלמה X 6 מצלמות = 3,600 ₪
 • מצלמת אבטחה נסתרת, דיגיטלית (IP), ברזולוציה 4 מגה פיקסל, עם ראיית לילה ועמידות למים, חברת Provision.
  מחיר: 800 ₪
 • התקנת מצלמות אבטחה, כולל כבלים ופריסתם, חלקי חיבור והגדרות.
  מחיר: 250 ₪ למצלמה X 7 מצלמות = 1,750 ₪

סה"כ: 7,650 ₪ + 17% מע"מ = מחיר סופי: 8,950.50 ₪.

 התקנת מצלמות אבטחה - מחיר | מצלמת אבטחה

 


מצלמות לואו קוסט

מערכת מצלמות אבטחה זה עסק לא זול, אבל השקט הנפשי שווה כל שקל. בכל זאת, אם חטפתם התקף לב קטן מהמחירים עד כה, הנה שני פתרונות דלי תקציב להתקנה עצמאית שיכולים אולי להתאים לצרכים שלכם:

התקנת מצלמות אבטחה - מחיר מצלמת דמה: אם אתם מעוניינים לייצר הרתעה לגנבים ופורצים אבל מצלמת אבטחה היא מחוץ לתחום כרגע, תוכלו לקנות בכמה עשרות שקלים מצלמת דמה ולהתקין אותה במיקום בולט. קיימות בשוק מצלמות דמה פשוטות, ומצלמות בעלות חיישני תנועה שיוצרות אשליה שהן "עוקבות" אחרי הפולש. מחיר מצלמת דמה נע בין עשרות שקלים בודדים ל-200 ₪. לפני שתקפצו על המציאה, נזהיר שפורצים לרוב יודעים לזהות שלא מדובר בדבר האמיתי.

התקנת מצלמות אבטחה - מחיר מצלמת שידור ישיר עצמאית: השכבתם את הקטנצ'יק לישון, השארתם לבייביסיטר הוראות תפעול שלא היו מביישות מפעל גרעיני, וסוף-סוף יצאתם – אבל אתם עדיין רוצים להעיף בו מבט מידי פעם? בשוק קיימות מגוון מצלמות אלחוטיות שתוכלו להתקין בעצמכם, לחבר לאפליקציה ולצפות בפלט שלהן בזמן אמת. מצלמות מהסוג הזה יכולות לכסות שטח קטן, לא יכולות להקליט לעתיד את מה שהן מצלמות, והקליטה שלהן יכולה להשתבש יחסית בקלות, כך שאם באמת הייתם מפעל גרעיני כנראה הייתם מחפשים משהו אחר, אבל להורים דואגים זה יכול להספיק בהחלט קריצה. מצלמות מהסוג הזה אפשר למצוא באינטרנט או בחנויות כמו KSP או BUG במחיר 200-400 ₪, ולהתקין עצמאית בבית. 

 התקנת מצלמות אבטחה - מחיר | מצלמת אבטחה בפינה

מתקיני מצלמות אבטחה מומלצים

אם הגעתם עד כאן, כנראה שאתם בשלים להתקנת מצלמות אבטחה. ההחלטה בידי איזה איש מקצוע להפקיד את מיגון הבית שלכם היא לא פשוטה בכלל, אבל נחשו מה? באנו לעזור! כאן תוכלו למצוא מתקיני מצלמות אבטחה מומלצים, מדורגים על פי חוות דעת של לקוחות קודמים. מוזמנים לקרוא את הפידבקים שקיבל כל בעל מקצוע, ולבחור את האיש המתאים לכם.


שאלות נפוצות לדף זה

כמה עולה התקנת מצלמות אבטחה?

התקנה בסיסית של מערכת 4 מצלמות ומכשיר הקלטה DVR לבית עולה 3,500-4,500 כולל מע"מ.

מה זה מצלמת דמה?

מצלמת דמה היא מכשיר שנראה כמו מצלמת אבטחה אבל לא מצלם כלום, ונועד להרתעה. קצת כמו דחליל שמציבים בשדה להרחקת ציפורים קריצה

האם מומלץ להתקין מצלמות אבטחה אלחוטיות?

מצלמות אלחוטיות נשמעות רעיון טוב על הנייר: ככלות הכל, חיבור הכבלים הוא מה שמסבך את התקנת מצלמות האבטחה, והיום יש WiFi שמאפשר העברת נתונים בלי הסרבול הזה. חוץ מזה, חוטים הם כל כך חורף 2018. למרבה הצער, האידיליה הזאת היא רק על הנייר: כל מתקיני המצלמות המדורגים באתר אותם שאלנו המליצו לנו בחום רב להתרחק ממצלמות אלחוטיות. "הן פשוט לא אמינות מספיק," אומר אבישי, טכנאי בציון 9.96 במידרג. "גם מצלמות אלחוטיות מהחברות הכי טובות מפסיקות לעבוד מתישהו". הסיבה פשוטה – כל דבר קטן יכול לשבש את החיבור האלחוטי: החלפת ראוטר או חברת אינטרנט, או אפילו סתם מעבר של מכשיר אחר בסביבה. מלבד זאת, העברת הסרטונים מעמיסה על הWiFi הביתי. גם ההתקנה שלהן לא זולה במיוחד, כי המצלמות אמנם לא צריכות חיבור למכשיר ההקלטה, אבל כן צריכות חיבור לחשמל.

מצלמות אבטחה אנלוגיות או IP? צירפנו תשובה בוידאו!
מה זה מערכת מצלמות אבטחה?

מערכת מצלמות אבטחה כוללת:

- מצלמות אבטחה
- מערכת הקלטה (DVR)
- כבלים למצלמות אבטחה, לחיבור בין המצלמות למערכת
- ספק כח
- חיבור לאינטרנט, כך שניתן לצפות בפלט בכל מסך רצוי

ניתן להוסיף למערכת:

- מסך ייעודי
- מיקרופוניםאין לעשות שימוש בתוכן ללא אישור בכתב (ניתן לקבל אישור בתנאים מסויימים). שימוש בתכנים ללא אישור מהווה הפרת חוק זכויות יוצרים ויהווה עילה לתביעה.

שים לב! הנך מחובר בשם הלקוח . התנתק