מוקד טלפוני: 1-700-707-233

התקנת אזעקה - הצעות מחיר
מקווים שלא תפסנו אתכם על חם, אבל אם אתם שנייה לפני התקנת אזעקה ותהיתם כמה כל הסיפור הזה הולך לעלות – הגעתם למקום הנכון. אז מה המחיר של התקנת אזעקה? מה ההבדל בין עלות התקנת אזעקה קווית לעומת אלחוטית, איזה תוספים לאזעקה צפויים להקפיץ את המחיר וגם הצעות מחיר של התקנת אזעקה שיעשו לכם סדר בין כל המשתנים.


מחירים של התקנת אזעקה

עלות התקנת אזעקה מורכבת משני גורמים – החלקים השונים שמרכיבים את מערכת האזעקה (רכזת, גלאים, סירנות וחייגן) ועבודת ההתקנה עצמה. באופן כללי, כל טכנאי אינטרקום ואזעקות מתמחר את התקנת האזעקה באופן קצת שונה - כך יש טכנאים שמתמחרים את ההתקנה לפי מספר שעות העבודה או ימי עבודה, ויגבו כ-1,000-1,500 ₪ עבור יום עבודה בודד, ויש טכנאים שמתמחרים את עלות העבודה כאחוזים מעלות האזעקה עצמה, נהוג לגבות כ-15-20% מסכום האביזרים הכולל עבור ההתקנה עצמה. לדוגמא, בהנחה שהאזעקה עצמה (כולל החלקים) תעלה 5,000 ₪, התוספת עבור התקנת האזעקה תהיה כ-750-1,000 ₪.

 חיבור קודן אזעקה | התקנת אזעקה - מחירים

אנחנו יודעים, קשה להתאפק ולא לבקש מטכנאי האזעקה עוד בשיחת הטלפון הראשונה הצעת מחיר לדוגמה, אבל כדאי לדעת שבמקרה של התקנת אזעקה – המחיר הוא ממש לא על רגל אחת. כל התקנת אזעקה היא אינדיבידואלית ועוד לפני שטכנאי האזעקות יגיע אליכם להתקנה הוא יישב איתכם ביחד על מנת לאפיין את מערכת האזעקה שהכי תתאים לצרכים שלכם – מה שכמובן ישפיע על המחיר באופן שונה. באופן כללי, עלות התקנת אזעקה מתחילה מ-2,000 ₪ (כולל את עלות העבודה + עלות האזעקה עצמה) למערכות בסיסיות ביותר ויכולה לטפס גם ל-10,000 ₪. ממה נובע הפער במחיר תהיתם? חכו עוד קצת כבר נסביר הכול מחייך


אזעקה קווית או אלחוטית

החלטתם שאתם רוצים להתקין אזעקה? נפלא! עכשיו נשאר לכם לבחור בין התקנת אזעקה קווית להתקנת אזעקה אלחוטית. לכל אחת מהאזעקות יש את היתרונות והחסרונות שלה - המערכת האלחוטית יחסית פשוטה להתקנה ואורכת זמן קצר מאחר והיא לא דורשת התעסקות עם התשתית בדירה שכוללת חיווט קווי תקשורת. לעומת זאת, אם אתם מחפשים מערכת יציבה, וגם המחיר הוא גורם משמעותי עבורכם, בטח תרצו לדעת שהתקנת אזעקה קווית זולה יותר מהאזעקה האלחוטית. הסיבה העיקרית לכך היא שאביזרי מערכת האזעקה האלחוטית מתומחרים פי 2 ולפעמים אפילו פי 5 בהשוואה לאביזרי מערכת אזקה קווית. כך למשל, גלאי מגנטי קווי יעלה כ-75 ₪ וגלאי מגנטי אלחוטי יעלה כ-220 ₪. גם בהתחשב בכך שמחיר העבודה עצמה יקר יותר כשמדובר במערכת אזעקה קווית (בגלל עבודת החיווט והכנת התשתית) ואפילו במקרה בו אין לכם תשתית קווית מוכנה בדירה (ותאלצו להוסיף כ - 400-500 ₪ נוספים עבור התקנה של אחת כזו ) - עדיין סביר שהתקנת מערכת אלחוטית תהיה יקרה יותר .


ממה מורכב מחיר התקנת אזעקה

כמו שכבר הספקתם להבין, הגורם המשמעותי ביותר שישפיע על מחיר התקנת אזעקה הוא הבחירה בין אזעקה קווית ואלחוטית, אבל זה ממש לא מסתכם בזה. מחיר התקנת אזעקה צפוי להשתנות מאזעקה אחת לאחרת, בהתאם לאביזרים השונים שתבחרו - החלטתם להוסיף עוד גלאים למערכת האזעקה? רוצים מסך מגע למערכת האזעקה? כל הגורמים האלה יבואו לידי ביטוי במחיר:

קודן באזעקה הרכזת : נקראת גם מוח האזעקה, היא החלק העיקרי אליו מתחברים חלקי האזעקה השונים. המחיר של הרכזת משתנה כתלות בחברה ובדגם שתבחרו. החברות המוכרות בשוק הן חברות אירופאיות כמו ריסקו, פרדוקס ויסוניק. מומלץ לא להתפתות לחברות הסיניות שאומנם מציעות מחירים זולים יותר, אבל נחשבות אמינות הרבה פחות. רכזת קווית יחסית פשוטה של 8 איזורים (חללים בבית כמו סלון, מטבח) תעלה כ-600-1,000 ₪. רכזת אלחוטית בסיסית של עד 30 איזורים תעלה כ-1,100-1,600 ₪.

קודן באזעקה סירנות / צופרים:  אין צורך לערוך היכרות עם האביזר הצורם הזה שמשמיע קול בכל פעם שאנחנו מקלידים קוד שגוי בלוח המקשים שלנו ומקפיץ אותנו מהמקום, אבל כדאי לדעת שבמערכת אזעקה מותקנים שני צופרים - פנימי וחיצוני שגם מתומחרים בצורה שונה. הצופר הפנימי ממוקם בתך הדירה ותפקידו להרתיע את הפורץ ולמנוע ממנו להמשיך "להעמיס" עוד חפצים יקרי ערך, מחירו נע בין 120-180 ₪ עבור צופר קווי וכ-220 ₪ עבור צופר אלחוטי. הצופר החיצוני ממוקם מחוץ לבית ומטרתו להתריע לכל השכנים האדיבים שלכם שמשהו לא מתנהל כשורה. הצופר החיצוני עמיד יותר לתנאי חוץ ועל כן, גם יעלה יותר מהצופר הפנימי. צופר חיצוני קווי יעלה כ-220-260 ₪, לעומת צופר חיצוני אלחוטי שיעלה כ-350-400 ₪.

 צופר חיצוני במערכת אזעקה | התקנת אזעקה - מחירים

קודן באזעקה לוח מקשים: גם במקרה של לוח מקשים קיים פער במחיר בין לוח מקשים קווי שיעלה כ-280-300 ₪, לעומת לוח מקשים אלחוטי שיעלה כ-400 ₪. אם אתם מחובבי מסך המגע, בטח תשמחו לשמוע שקיימת גם אופציה ללוח מקשים טאץ', אבל זה כמובן יעלה יותר ובמסך מגע קווי תשלמו כ-400 ₪, ובמסך מגע אלחוטי תשלמו כ-500-600 ₪.

קודן באזעקה גלאים: קשה לעמוד בקצב הגלאים בשוק שכבר ממש לא מסתכמים רק בהרתעה ויכולים לספק פונקציות כמו התרעה על עשן בדירה, ואפילו כאלה שאפשר להעביר למצב שבת. אם לא נגנבתם (הבנתם?מחייך ) מהחידושים האלה, תמיד תוכלו להתקין את הגלאים הבסיסיים שנמצאים במרבית הדירות - גלאי מתג מגנטי, גלי נפח וגלאי וילון שמותאמים להתקנה פנימית או חיצונית. אופציה להוזלת עלות הגלאים היא באמצעות התקנת גלאים פנימיים בלבד. יחד עם זאת, אם אתם מחפשים מערכת אזעקה שתבטיח לכם הגנה מקיפה ותאתר את הגנב עוד בשלב ההתגנבות בגינה, אנחנו ממליצים לשקול לשלב גלאים חיצוניים במערכת האזעקה.

גלאי במערכת אזעקה | התקנת אזעקה - מחיריםגלאי נפח פנימי יעלה כ-120-130 ₪ באזעקה קווית, ובמערכת אלחוטית כ-200-250 ₪.

גלאי במערכת אזעקה | התקנת אזעקה - מחיריםגלאי נפח חיצוני יעלה כ-380 ₪ במערכת קווית, ובמערכת אלחוטית כ-450-500 ₪.

גלאי במערכת אזעקה | התקנת אזעקה - מחיריםגלאי וילון פנימי יעלה כ-120-150 ₪ במערכת קווית, ובמערכת אלחוטית כ-200 ₪

גלאי במערכת אזעקה | התקנת אזעקה - מחיריםגלאי וילון חיצוני יעלה כ-300-350 ₪ במערכת קווית, ובמערכת אלחוטית כ-450 ₪

 

גלאי נפח, גלאי וילון או גלאי מגנט - מה ההבדל?


מה עוד יכול להשפיע על המחיר

והנה כמה תוספות שהן ממש לא חובה במערכת האזעקה שלכם, אבל ללא ספק יכולות להפוך את החיים להרבה יותר נוחים וישפיעו (איך לא?) גם על מחיר העבודה הכולל:

התקנת קודן לדלתהרחבת איזורים לאזעקה: כל מיקום שהותקן בו גלאי בבית מוגדר כאיזור, כאשר הממוצע בדירה הוא 5-6 איזורים. רוצים לכסות עוד איזורים בדירה? תוכלו לעשות זאת באמצעות כרטיס הרחבת איזורים שירחיב גם את המחיר ב-400-800 ₪ נוספים.

התקנת קודן לדלתגלאים : בשנים האחרונות נראה שמערכת האזעקה שלנו הפכה להיות מולטי-טאסקינג וכבר ממש לא מסתכמת רק בהרתעה מפני פורצים. דמיינו לעצמכם תרחיש בו אתם יוצאים לחופשה ובשובכם מחכה לכם הצפה בדירה, לא כל כך נעים נכון? גלאי הצפה שמיועד לגילוי מוקדם של דליפות מים בצנרת הוא אחת הדרכים להתגבר על המצב הלא נעים הזה ויעלה לכם כ-500-600 ₪. עוד תוספת שתגרום לכם להרגיש כאחרון הבלשים היא הוספת מצלמת אבטחה בתוך הגלאי שתעלה כ-500-1,000 ₪.

התקנת קודן לדלתמודול אינטרנט : עוד תוספת אפשרית שיכולה להקל על החיים היא מודול אינטרנט שמאפשר לכם להתנהל עם האזעקה ממש כאילו אתם נמצאים בתוך הבית עצמו באמצעות הסמארטפון שלכם. התענוג הזה אומנם יאפשר לכם לחסוך התקנה של לוח המקשים אבל גם יעלה בהתאם כ-600-1,700 ₪.

הפעלת אזעקה מאפליקציה


הצעות מחיר של התקנת אזעקה

אז אחרי שהבנו ממה מורכב מחיר התקנת אזעקה ואיזה גורמים צפויים להשפיע על המחיר נשאר רק לחבר בין כל הנקודות. בדיוק בשביל זה, צירפנו מספר הצעות מחיר

הצעת מחיר 1

תאור פריט

כמות

מחיר

סך הכול

מערכת אזעקה אלחוטית, כולל ספק כוח וסוללת גיבוי

1

790 ₪

790 ₪

מודול אינטרנט לבקרה ושליטה מרחוק על ידי סמארטפון

1

420 ₪

420 ₪

גלאי וילון חיצוני אלחוטי

2

595 ₪

1,190 ₪

לוח מקשים אלחוטי

1

480 ₪

480 ₪

סירנה חיצונית אלחוטית

1

440 ₪

440 ₪  

גלאי וילון אלחוטי חיצוני חכם למניעת אזעקות

3

470 ₪

1,410 ₪

מגנט פתיחת דלת אלחוטי

1

240 ₪

240 ₪

תוספת על עבודה (כולל תיכנון, הגדרות ותיכנות)

1

800 ₪

800 ₪

 

סה"כ לפני מע"מ 5,770 ₪

תוספת מע"מ 882 ₪

סה"כ לתשלום 6,072 ₪

 

הצעת מחיר 2

תאור פריט

כמות

מחיר

סך הכול

מערכת אזעקה קווית, כולל לוח מקשים וסוללת גיבוי

1

900 ₪

900 ₪

גלאי נפח

2

180 ₪

360 ₪

גלאי מגנט לדלת

1

65 ₪ 

65 ₪

סירנה חיצונית

1

135 ₪

135 ₪

תוספת עבודה (כולל חיווט, הגדרות והתקנת מערכת)

1

750 ₪

750 ₪  

 

סה"כ לפני מע"מ 2,210 ₪

תוספת מע"מ 375.74

סה"כ לתשלום 2,585 ₪

 

הצעת מחיר 3

תאור פריט

כמות

מחיר

סך הכול

מערכת אזעקה אלחוטית, כולל כרטיס רשת, חייגן, לוח מקשים אלחוטי ואפליקציה לשליטה מרחוק

1

1,300 ₪

1,300 ₪

גלאי וילון פנימי

1

190 ₪

190 ₪

גלאי מגנט אלחוטי דו כיווני

1

190 ₪ 

190 ₪

גלאי נפח אלחוטי פנימי דו כיווני

4

580 ₪

2,320 ₪

גלאי וילון חיצוני

1

750 ₪

750 ₪  

תוספת עבודה (התקנה והגדרות מערכת)

 

1

850 ₪

850 ₪

 

סה"כ לפני מע"מ 5,230 ₪

תוספת מע"מ 889.09

סה"כ לתשלום 6,119 ₪

 

 חייגן במערכת אזעקה | התקנת אזעקה - מחירים

טכנאי אינטרקום ואזעקות מומלצים

אחרי שהבנו מה המחירים של התקנת אזעקה, אחרי שהתלבטנו על סוג האזעקה שנרצה להתקין והחלטנו על איזה פיצ'רים ממש לא נרצה לוותר, נשאר רק לבחור טכנאי אינטרקום ואזעקות מומלץ. טכנאי אינטרקום ואזעקות יש בשפע, וכדי להבטיח שהטכנאי שלנו יתקין עבורנו אזעקה שלא תקפיץ אותנו בכל פעם שחתול עובר בגינה, כדאי שנבחר בטכנאי עם המלצות קודמות. כאן תוכלו למצוא רשימה של טכנאי אינטרקום ואזעקות מומלצים עם חוות דעת קודמות. שיהיה בהצלחה!


שאלות נפוצות לדף זה

מה המחיר של התקנת אזעקה?

טווח המחירים של התקנת אזעקה הוא רחב למדי ומתחיל מ-2,000 ₪ למערכות הבסיסיות ביותר ויכול להגיע גם ל-10,000 ₪ במקרה של אזעקות מורכבות יותר. מחיר התקנת אזעקה מושפע מגורמים רבים, ובראש ובראשונה מסוג האזעקה שתבחרו להתקין - אזעקה אלחוטית או אזעקה קווית. בנוסף, יש גורמים נוספים שישפיעו על המחיר כמו התשתית בדירה (במקרה של אזעקה קווית), מספר הגלאים שתרצו בדירה, סוג הגלאים - חיצוני או פנימי ותוספות לאזעקה.

 

איזה גלאי עדיף - חיצוני או פנימי? צירפנו תשובה בוידיאו!
איזה מערכת אזעקה מומלצת?

 הבחירה במערכת אזעקה משתנה מלקוח ללקוח בהתאם לצרכים והמאפיינים השונים בכל בית. באופן כללי, טכנאי אזעקות ואינטרקום ממליצים על המערכת הקווית שנחשבת יציבה יותר בהשוואה למערכת האלחוטית, מחזיקה מעמד לאורך זמן ולא מצריכה החלפה של סוללות בגלאים (בשונה מהמערכת האלחוטית). יחד עם זאת, מערכת קווית דורשת תשתית מתאימה, ובמקרה בו אתם לא נמצאים בשלבי בניית בית תאלצו להוסיף כ-400-500 ₪ רק בעבור הכנת התשתית. 

 אין לעשות שימוש בתוכן ללא אישור בכתב (ניתן לקבל אישור בתנאים מסויימים). שימוש בתכנים ללא אישור מהווה הפרת חוק זכויות יוצרים ויהווה עילה לתביעה.

שים לב! הנך מחובר בשם הלקוח . התנתק