מוקד טלפוני: 1-700-707-233

סוכך זרועות - מחיר
כולנו למדנו מניסיון החיים שלכל דבר יש מחיר, וכך גם לסוכך זרועותמחייך העניין הוא שבכל הקשור למחיר התקנת סוכך זרועות, מדובר בעסק די מורכב וגם די יקר (5000 ש"ח בממוצע) שכולל הרבה משתנים. אבל – היי, אל דאגה – אנחנו כאן בשביל לעשות סדר בכל הסיפור של מחיר סוכך זרועות. מה מרכיב את המחיר, איך אפשר לחסוך, על מה אסור לוותר - וגם - הצעות מחיר אמיתיות מהשטח בשביל לתת לכם את התמונה המלאה. הצטרפו אלינו למסע בין מספרים.   


סוכך זרועות – רגע לפני שמזמינים

זה לא סוד שמחיר התקנת סוכך זרועות זה עסק לא זול. כל תוספת גורמת לעליית מחיר סוכך הזרועות, ולכן כדאי לכם לחשוב טוב מה אתם בדיוק צריכים לפני שאתם מזמינים – יותר הצללה או יותר קירוי מגשם? איזה מנגנון הפעלה אתם רוצים? מה גודל השטח שסוכך הזרועות יצל עליו? מענה על כל התשובות האלה יעזור לכם להרכיב את סוכך הזרועות המושלם בשבילכם, ולחסוך עלויות מיותרות. 
כדאי לדעת: סוכך זרועות מספק פתרון קירוי ולכן מתאים למרפסות וחצרות לא מקורות. אם אתם מחפשים סוכך למרפסת מקורה, כאן תוכלו לקרוא על מחיר סוכך מסך למרפסת

לפני שנציג את מחיר המרכיבים המייקרים של סוכך הזרועות, נגיד שמחיר התחלתי של ההתקנה בלי שום תוספות מיוחדת הוא 4000 – 5500 ש"ח בממוצע, תלוי מאוד בדגם ובגודל הסוכך.


סוכך זרועות - תמונות

התקנת סוכך זרועות חשמלי.
צילום: דרור אלבז, רמת גן.
התקנת סוכך זרועות חשמלי בחצר של בית פרטי.
צילום: ד. ק. מודיעין.
התקנת סוכך זרועות בגודל לבית 5X3 מ"ר.
צילום: איסי חזן-פוקס, ירושלים.
החלפת בד עבור שלושה סוככי זרועות קיימים והחלפת ...
צילום: יוסף גולן, הרצליה.
התקנת סוכך זרועות.
צילום: י. ק. הרצליה.
התקנת סוכך זרועות חשמלי לעסק.
צילום: איתמר אפגין, בקוע.
התקנת סוכך זרועות ידני במרפסת.
צילום: יוליה אובלבסקי, פתח תקווה.
התקנת שני סוככי זרועות חשמליים.
צילום: אורי דרורי, רעננה.
פירוק סככה ישנה והתקנה של סוכך זרועות ידני ...
צילום: שמעון טרוק, כפר סבא.
החלפת בד סוכך זרועות, כלל תיקון סוכך נוסף.
צילום: שירה קליין, רעננה.

סוכך זרועות – מחיר מנגנון הפעלה

לסוכך זרועות יש שתי אפשרויות של מנגנוני הפעלה:

יתרונות של סוכך למרפסת | וי הפעלה ידנית – בעזרת מוט מנואלה ייעודי שמתחבר לסוכך זרועות, ובתנועות סיבוביות מקפל ופותח את סוכך הזרועות. הפעלה ידנית  היא ברירת המחדל, והיא לא תגרור עלות נוספת.

יתרונות של סוכך למרפסת | וי הפעלה חשמלית – בעזרת מנוע חשמלי שמתקין הסוככים יחבר לסוכך שלכם, תוכלו בלחיצה על מתג או אפילו על שלט, לקפל ולפתוח את סוכך הזרועות. ומה המחיר של כל התענוג הזה?  מחיר התקנת סוכך זרועות חשמלי יהיה גבוה ב1600-1800 ₪ בממוצע ממחיר התקנת סוכך זרועות הרגיל.

חשוב לציין שסוככי זרועות גדולים (למשל כאלה של 7 מטר עומק) חייבים הפעלה חשמלית כי לקפל ולפתוח אותם במנואלה זה כבד וכמעט בלתי אפשרי.


סוכך זרועות – מחיר הבדים השונים

יש שלושה סוגי בד עיקריים שאפשר להתקין על סוכך הזרועות:

סוכך זרועות בד דראלון – בד מיוחד שאריגתו צפופה, והוא מצופה בד טפלון בשביל לשפר את האיטום של סוכך הזרועות בחורף. בדרך כלל נהוג להתקין את הבד הזה על סוכך הזרועות כי הוא די נושם ומתאים להצללה בקיץ, והוא גם נותן הגנה לא רעה מגשם בחורף לא גשום במיוחד (כלומר בגשם שוטף ורצוף אטימותו עשויה להינזק, אבל מה לעשות שבארץ שלנו, לצערנו, הבד הזה מספיק טוב). רוב האנשים גם יגידו לכם שהוא בד יותר אסתטי לעומת יתר הבדים. מה המחיר שלו? מחיר סוכך זרועות עשוי בד דראלון יקר יותר ב-20% מסוכך זרועות מבדים אחרים.

סוכך זרועות בד שמשונית – בד מיוחד שעשוי מחומר pvc. היתרון הגדול שלו שבעזרתו סוכך הזרועות אטום לחלוטין, ולכן הוא מושלם לקירוי של גשם שוטף בחורף. להצללה בקיץ הוא גם יעבוד, אבל הוא פחות נושם מיתר הבדים, ולפי רוב גם פחות אסתטי. ומה המחיר שלו? כלום, נדה, גורנישט – בד שמשונית על סוכך זרועות לא כולל תוספת מחיר.   

סוכך זרועות בד רשת – בד לסוכך הזרועות שמיועד להצללה בלבד כי הוא לא אטום מפני גשם. יש לו "אפקט קירור" שמשפר במיוחד את חוויית הצל. יש בדי רשת מיוחדים שמחירם יקר ולכן יעלו לכם את מחיר התקנת הסוכך, אבל לרוב, אם תרצו בד רשת תוכלו לבקש ממתקין הסוככים דגם של בד רשת שלא מוסיף דבר למחיר ההתקנה של סוכך הזרועות.

סוכך זרועות מעל מרפסת | מחיר סוכך זרועות

 


סוכך זרועות – מחיר תוספות אפשריות

יתרונות של סוכך למרפסת | וי גגון – כן זה קצת מוזר אולי – אבל יש אפשרות לשים סוכך לסוכך. טוב זה לא בדיוק סוכך, זה גגון קטן שמותקן מעל החלק הנגלל של סוכך הזרועות שחוסם את טיפות הגשם שחודרות ברווח הקטן שבין החלק הנגלל של הסוכך לקיר. כך מקבלים איטום מלא מגשם ומונעים נזקים בעתיד. מחיר הוספת גגון כזה לסוכך זרועות הוא כ-250 ₪ למטר.

יתרונות של סוכך למרפסת | וי קסטה – הקסטה של סוכך הזרועות לא דומה בכלל לקסטה, קלטת השמע שאנחנו מכירים מפעם – מדובר במעין גוף אלומיניום מוארך שעוטף את החלק הנגלל של סוכך הזרועות. אין לו שימוש ממש מלבד לעשות את מראה סוכך הזרועות יפה ואסתטי יותר. רוב מתקיני הסוככים ממליצים שלא להוסיף את הקסטה מכיוון שהיא הרבה פעמים גורמת לבלאי של הבד כי היא נוטה לאגור לכלוך בתוכה. למה עוד זה לא מומלץ? זה פשוט ממש יקר – אם תרצו קסטה בסוכך שלכם תצטרכו להוסיף כ-2000 ₪ בנוסף על מחיר ההתקנה הרגיל של סוכך הזרועות.

יתרונות של סוכך למרפסת | וי שבשבת רוחחיישן שמסוגל לסגור את סוכך הזרועות במקרה של רוח. אולי זה המקום לספר לכם שסוכך זרועות ורוח לא כל כך הולכים ביחד, הרוח יכולה לשבור אותו. אז בטכנולוגיה של היום יש את החיישן הזה, אבל אנחנו מזהירים מראש שלא כדאי לסמוך עליו בעיניים עצומות – מספיק שפעם אחת הוא לא חישב את הרוח נכון, וסוכך הזרועות שלכם יישבר. ובכלל – גם כאן אנחנו ממליצים לוותר על ההשקעה ולהיות אחראיים על הסוכך, ולדעת לסגור אותו אם יש סיכון לרוח. מה המחיר של תוספת שבשבת רוח? הפעם לא נגזים – מדובר בתוספת של 400 – 600 ₪ בממוצע בנוסף על מחיר ההתקנה הרגיל.


מחיר סוכך זרועות לפי קומה

אם הבית שלכם נמצא מעל הקומה השלישית אז אולי יש לכם נוף וזה ממש מגניב – אבל אם תרצו להזמין סוכך זרועות זה עשוי לייקר לכם את מחיר ההתקנה. זה נטו בגלל שמתקיני הסוככים סוחבים את חלקי הסוכך במדרגות הבניין ולא במעלית (בגלל שהחלקים גדולים ולא נכנסים במעלית סטנדרטית), מה שלוקח זמן בסחיבה לקומות גבוהות. אבל אל דאגה מדובר בהתייקרות זניחה למחיר התקנת סוכך הזרועות - כ-50 ₪ נוספים לכל קומה נוספת שמעל הקומה השלישית.

 סוכך זרועות בגינה | מחיר התקנת סוכך זרועות
סוכך זרועות בגינה | מחיר התקנת סוכך זרועות
 

סוכך זרועות - הצעות מחיר לדוגמה

אז אחרי שפירטנו מה מרכיב את מחיר ההתקנה של סוכך הזרועות, קודם נסייג שכמובן ייתכנו גורמים נוספים שישפיעו על מחיר סוכך הזרועות – בעיקר ענייני תנאי שטח והתאמות מסוימות לצרכים שלכם. אם יש משפט שחוזר על עצמו הכי הרבה אצל מתקיני הסוככים הוא ש"כל התקנת סוכך זרועות והעניינים שלה, וקשה לצפות את המחיר במדויק". אחד ממתקיני הסוככים אפילו אמר לנו שהוא מבקש תמיד מהלקוח שיצלם לו את אזור ההתקנה כי רק ככה ידע להעריך את מחיר התקנת סוכך הזרועות.

בגלל הקושי הזה, החלטנו פשוט להביא לכם כאן הצעות מחיר לדוגמה, מפורטות ככל שניתן, כדי שתוכלו להעריך את מחיר התקנת סוכך הזרועות אצלכם לפי עבודות אמיתיות בשטח:

 

 סוכך זרועות – הצעת מחיר 1

גודל סוכך הזרועות

4 מטרים על 2 מטרים 

מנגנון הפעלה

ידני

סוג בד

דראלון

קומה

2

גגון מעל הסוכך

לא

שבשבת רוח

לא

קסטה

לא

 

המחיר הכולל של התקנת סוכך הזרועות יהיה 5,048 ש"ח לא כולל מע"מ

 

סוכך זרועות – הצעת מחיר 2

גודל סוכך הזרועות

3.5 מטרים על 3 מטרים 

מנגנון הפעלה

חשמלי

סוג בד

דראלון

קומה

2

גגון מעל סוכך הזרועות

לא

שבשבת רוח

לא

קסטה

לא

 

המחיר הכולל של התקנת סוכך הזרועות יהיה 5,200 ש"ח לא כולל מע"מ

 

 סוכך זרועות – הצעת מחיר 3

גודל סוכך הזרועות

 4 מטרים על 2.5 מטרים 

מנגנון הפעלה

חשמלי

סוג בד

דראלון

קומה

4

גגון מעל סוכך הזרועות

כן

שבשבת רוח

לא

קסטה

לא

 
המחיר הכולל של התקנת סוכך הזרועות יהיה 5,800 ש"ח לא כולל מע"מ
 
 סוכך זרועות מלמטה | מחיר התקנת סוכך זרועות
 
 

סוכך זרועות – הצעת מחיר 4

גודל סוכך הזרועות

7 מטרים על 3 מטרים 

מנגנון הפעלה

חשמלי

סוג בד

דראלון

קומה

0

גגון מעל הסוכך הזרועות

לא

שבשבת רוח

לא

קסטה

לא

 

המחיר הכולל של התקנת סוכך הזרועות יהיה 9,950 ש"ח לא כולל מע"מ

 

סוכך זרועות – הצעת מחיר 5

גודל סוכך הזרועות

6.80 מטרים על 4 מטרים 

מנגנון הפעלה

חשמלי

סוג בד

דראלון

קומה

0

גגון מעל הסוכך

כן

שבשבת רוח

כן

קסטה

כן

 

המחיר הכולל של התקנת סוכך הזרועות יהיה 16,486 ש"ח לא כולל מע"מ (כולל תוספת קונסטרוקציית פלדה בשל תנאי השטח, בשווי 2100 ש"ח)


מתקיני סוככים מומלצים

אז אחרי שהפנמנו שמדובר בהוצאה של אלפי שקלים, אפשר לפנות למתקין סוככים. בטח תשמחו לשמוע על מתקיני סוככים מומלצים שייקחו ברצינות את ההשקעה הכספית וירכיבו לכם בדיוק את הסוכך שתרצו. אז אם לא ידעתם ה-קטע שלנו במידרג הוא לדרג. באתר שלנו מופיעים מתקיני סוככים מומלצים שמדורגים לפי חוות דעת של לקוחות קודמים בדיוק כמוכם.


שאלות נפוצות לדף זה

כמה עולה סוכך למרפסת?

תלוי באיזה סוכך אתם מעוניינים. יש כמה סוגי סוככים ולכל אחד מהם מחיר שונה. אתם מוזמנים לקרוא על סוגי הסוככים השונים ועל המחיר שלהם כאן.

כמה עולה סוכך זרועות?

ואוו זו שאלה קשה. לסוכך זרועות יש אין ספור משתנים שמעלים ומורידים את המחיר. מחיר התקנת סוכך הזרועות הקטן והפשוט ביותר מתחיל בסביבות ה-4500 ויכול להגיע גם עד עשרות אלפי שקלים - תלוי בגודל, בתוספים, בבד שמורכב עליו ובתנאי השטח. המאמר שבו אתם נמצאים מפרט את כל מרכיבי המחיר של סוכך זרועות.

כמה עולה סוכך חשמלי

המחיר הכולל של הוספת המנוע החשמלי לסוכך הזרועות הוא 1600 - 1800 ש"ח בממוצע, כולל הכול. כמובן שזה מלבד המחיר של התקנת סוכך הזרועות עצמו שמחירה יכול לנוע בין 4500 ש"ח ועד לעשרות אלפי שקלים, תלוי בגודל הסוכך, בתנאי השטח, אילו תוספות אחרות בחרתם ואיזה סוג בד מורכב על הסוכך.אין לעשות שימוש בתוכן ללא אישור בכתב (ניתן לקבל אישור בתנאים מסויימים). שימוש בתכנים ללא אישור מהווה הפרת חוק זכויות יוצרים ויהווה עילה לתביעה.

שים לב! הנך מחובר בשם הלקוח . התנתק