מוקד מידרג: 1-700-707-233

עיסוי רפואי מחיר
מחיר עיסוי רפואי למשך שעה נע בממוצע בין 250-350 ₪ ויכול לעזור בשחרור צוואר תפוס, טיפול בקרסול פצוע ועוד. עיסוי רפואי לא רק מספק הפגת מתחים אלא מתמקד בריפוי אזורים כואבים בגוף. אז כדי שלא יכאב לכם גם בכיס, ריכזנו לכם כאן את כל הפרטים על מחיר עיסוי רפואי, מה משפיע על המחיר, איך ניתן להוזיל אותו וכמה תשלמו עבור עיסוי רפואי בקופות החולים השונות.


מה זה עיסוי רפואי

בשונה מעיסוי מקצועי רגיל כמו עיסוי שוודי או תאילנדי, עיסוי רפואי הוא פחות בשביל הפלז'ר ויותר בשביל הביזניס. עיסוי רפואי אמנם יכול להעניק לכם הפגת מתחים, אבל יתמקד בעיקר באזור נקודתי בגוף שיש לרפא, כמו גב, צוואר תפוס או אזור פצוע. לכן, הטיפול יכול להתאים גם לספורטאים שחוו פציעה כלשהי.

עיסוי רפואי

מחיר עיסוי רפואי

מחיר מחיר עיסוי רפואי יהיה בדרך כלל מעט יקר יותר ממחיר עיסוי אחר, ויעמוד בממוצע על 250-350 ₪ לשעה בעוד מחיר עיסוי רגיל נע בממוצע בין 200-300 ₪ לשעה.

הסיבה לכך היא שעיסוי רפואי מצריך הכשרה מעמיקה וארוכה יותר - בשביל עיסוי רפואי מקצועי, המעסה שלכם צריך להיות בעל תעודה ספציפית לעיסוי רפואי ממכללה מוכרת כמו מכללת רידמן או ברושים.

עיסוי רפואי מחיר

מה ישפיע על מחיר עיסוי רפואי

מחיר עיסוי רפואי למשך שעה יהיה בממוצע כ-250-350 ₪. כמו כל עיסוי מקצועי טוב וטיפולי מגע כמו שיאצו, גם כאן יש גורמים שמשפיעים על המחיר שלו. ריכזנו לכם אותם ממש כאן:

עיסוי רפואי מחיר עיסוי רפואי עד הבית - אם תרצו מעסה רפואי עד הבית,  התענוג הזה יעלה לכם בהתאם לקילומטראז' ולדלק שהמעסה השקיע כדי להגיע אליכם. אבל, ככל שתגורו רחוק יותר מהמעסה ככה המחיר  יתייקר. מסקנה – תבחרו במעסה שגר קרוב אליכם או שפשוט תגיעו אליו לקליניקה.

מחיר לרוב, תוספת המחיר שתשלמו עבור עיסוי רפואי עד הבית תהיה כ-50 ₪.

עיסוי רפואי מחיר אורך העיסוי הרפואי -  ככל שהעיסוי הרפואי שלכם יהיה ארוך יותר – ככה המחיר שלו יעלה. בדרך כלל מעסים מתמחרים את העיסוי הרפואי למשך שעה אבל אם יש צורך להמשיך מעבר לכך - זה לגמרי אפשרי.

מחיר בדרך כלל, עבור תוספת של חצי שעה לטיפול תשלמו בין 50-100 ₪.

עיסוי רפואי מחיר סדרת עיסויים רפואיים – אם המצב הרפואי שלכם ידרוש סדרת עיסויים, תתנחמו בכך שלפחות זה יוזיל לכם עלויות.  

מחיר לדוגמא, חלק מהמטפלים יעניקו הנחה של 10% אם תרכשו מראש סדרה של של 5 טיפולים, או יעניקו טיפול מתנה לאחר מספר טיפולים שייקבע מראש.

עיסוי רפואי

מחיר עיסוי רפואי בקופות החולים

ריכזנו לכם כאן את המחירונים של עיסוי רפואי דרך קופות החולים. חשוב לשים לב שאמנם מדובר בדרך כלל בתעריף מוזל בהשוואה למטפל פרטי, אך ברוב קופות החולים התעריף המוזל מוגבל למספר טיפולים בודדים בלבד – אז כדאי לוודא את זה מראש.

 מחיר עיסוי רפואי למבוטחים השונים בקופת חולים מכבי

משך עיסוי רפואי

למבוטחי מכבי שלי

למבוטחי מכבי זהב ומכבי בסיסי

למבוטחי מכבי כסף

עד 45 דקות

 58 ₪

 193 ₪

 193 ₪

עד 60 דקות

 74 ₪

 246 ₪

 246 ₪

 
כוכבית  מחירון זה נלקח מאתר מכבי טבעי ועדכני לתאריך 09.01.2020.
 

מחיר עיסוי רפואי למבוטחים השונים בקופת חולים כללית

משך עיסוי רפואי

למבוטחי כללית

למבוטחי כללית מושלם

30 דקות

 192 ₪

 103 ₪

45 דקות

 234 ₪

 139 ₪

60 דקות

 287 ₪

 186 ₪

 
כוכבית מחירון זה נלקח מאתר כללית ועדכני לתאריך 01.03.2019.
 

מחיר עיסוי רפואי למבוטחים השונים בקופת חולים מאוחדת 

משך עיסוי רפואי

למבוטחי המאוחדת

למבוטחי עדיף

למבוטחי שיא

20 דקות

 100 ₪

 75 ₪

 60 ₪

40 דקות

 166 ₪

 125 ₪

 100 ₪

60 דקות

 225 ₪

 170 ₪

 135 ₪

 
כוכבית מחירון זה נלקח מאתר מאוחדת ותאריך העדכון שלו לא ידוע.

מטפלים מומלצים לעיסוי רפואי

אנחנו מקווים שלא תזדקקו לזה בקרוב, אבל אם כן, עיסוי רפואי לגמרי יכול להציל לכם את הגוף. עכשיו נשאר רק להירגע ולהזמין אחד מהמעסים המקצועיים המומלצים שלנו שמתמחים בעיסוי רפואי. בסיום כל עיסוי רפואי, אנחנו מתקשרים ללקוחות שלנו כדי לדרג את המעסה ולשמור על הדירוגים עדכניים באתר.


אנשים שהתעניינו בעיסוי רפואי מחיר התעניינו גם בזה...אין לעשות שימוש בתוכן ללא אישור בכתב (ניתן לקבל אישור בתנאים מסויימים). שימוש בתכנים ללא אישור מהווה הפרת חוק זכויות יוצרים ויהווה עילה לתביעה.

שים לב! הנך מחובר בשם הלקוח . התנתק