מוקד מידרג: 1-700-707-233

טיפול טווינא מחיר
טיפול טווינא זה אמנם לא לחש קסם, אבל הוא יכול לחולל פלאים לגוף שלכם ולעזור במגוון בעיות - החל ממתח נפשי ועד פריצת דיסק. מחיר טיפול טווינא שהוא בעצם פיזיותרפיה סינית, נע בדרך כלל בין כ- 150 ש"ח ל-300 ש"ח לפגישה. אז מה משפיע ומה לא משפיע על מחיר טיפול טווינא, איך הטיפול עובד, ולמה כדאי לשים לב - תמתחו כמה שרירים, אנחנו מתחילים קריצה


מה זה טווינא?

אם אתם סובלים ממיגרנות והחלטתם לתת צ'אנס לרפואה האלטרנטיבית, הגעתם למקום הנכון. טיפול טווינא הוא פיזיותרפיה סינית, שבשונה מדיקור סיני, מבוססת על עיסוי בצורת לישה לאורך מסלולים אנרגטיים בגופו של המטופל. הלישה נועדה להזרים דם וחמצן לאזורים הכואבים בגוף, דבר שעוזר לריפוי הגוף לפי הרפואה הסינית.

נקודות רגישות לפי הרפואה הסינית

 

טיפול טווינא מתאים למגוון בעיות, מאורתופדיה כמו כאבי גב, צוואר ופריצת דיסק ועד מתח או לחץ נפשי, עייפות כרונית, דלקות, אסטמה, מיגרנות, בעיות במערכת העיכול, תסמונת קדם ווסתית, דורבן בכף הרגל ופציעות ספורט. 

כוכבית בשונה מעיסוי מקצועי רגיל או עיסוי רפואי, מהלך הטיפול יתבצע על גבי הבגדים של המטופל, ולכן כדאי להגיע עם בגדים נוחים ולא צמודים מדי. 

טיפול טווינא

מחיר טיפול טווינא

נאמר את האמת, מחיר טיפול טווינא מתומחר בצורה שונה בין מטפל למטפל. למרות זאת, יש טווח מחירים מסוים אותו רוב המטפלים גובים, והוא מושפע מהגורמים הבאים: 

משך טיפול טווינא

משך טיפול טווינא מינימלי יהיה 20 דקות ומשך טיפול מקסימלי יהיה שעה. מדובר בטיפול אנרגטי ובעל השפעה חזקה, לכן משך הזמן קצר יחסית. בדרך כלל, מטפלים מעניקים טיפולי טווינא של כחצי שעה או 45 דקות. ככל שהטיפול יהיה פחות זמן כך המחיר ירד בהתאם.

מחירי טיפול טווינא לפי זמנים:

מחיר מחיר טיפול טווינא למשך חצי שעה, ינוע בדרך כלל בין 150 ₪ ל-200 ₪.

מחיר מחיר טיפול טווינא למשך 45 דקות ינוע בדרך כלל בין 200 ₪ ל-250 ₪.

מחיר מחיר טיפול טווינא למשך שעה יעלה בדרך כלל כ-300 ₪.

טיפול טווינא

 

מיקום הטיפול

טיפול טווינא יכול להתרחש בקליניקה של המטפל ויכול גם להגיע עד אליכם הביתה. ההחלטה לקבל מטופל בביתו או בקליניקה משתנה ממטפל למטפל, לכן כדאי שתבררו את זה לפני כן בשיחה טלפונית עם המטפל שלכם מחייך בדרך כלל, טיפול בבית שלכם יעלה יותר כי המטפל משקיע בנסיעות להגיע עד אליכם. 

מחיר מחיר טיפול טווינא עד הבית צפוי להקפיץ את המחיר בממוצע עד 100 ₪ בהתאם למיקום המגורים שלכם ולמרחק ממנו יגיע המטפל. 

כמות טיפולי טווינא

כמות הטיפולים משתנה לפי המצב הבריאותי שלכם ולפי אבחנת המטפל. לכל מצב בריאותי יש כמות טיפולים המספיקה לו אבל מה שבטוח, כדי לטפל בדלקת או כאבים חוזרים ונשנים, טיפול טווינא אחד לא מספיק.

רוב מטפלי הטווינא יתנו מחיר מוזל יותר לסדרת טיפולים מראש, בדרך כלל לפחות חמישה טיפולים, שווה לכם לבדוק את העניין!

עיסוי טווינא

 

מה לא משפיע על מחיר טיפול טווינא

מחיר טיפול טווינא לא מושפע מסוג הבעיה איתה הגעתם. לא משנה אם מדובר במתח נפשי, מיגרנות, בעיות במערכת העיכול או בעיות אורתופדיות, הטיפול יהיה אותו הטיפול (אמנם עם דיוקים שונים המותאמים לצרכים שלכם כמובן!) ולכן גם המחיר ישאר אחיד. 


מחיר טיפול טווינא – השוואה בין קופות החולים

מחיר טיפול טווינא משתנה בין קופות החולים השונות, ויכול להוזיל לכם עלויות אם אתם חברים בביטוחים השונים כמו מכבי שלי, כללית מושלם או ביטוחים אחרים בקופות.

מחיר טיפול טווינא מכבי – לפי מחירון שעדכני לתאריך 09.01.2020, מחיר טיפול טווינא למשך 20 דק' ינוע בין כ-45 ₪ ל-135 ₪ בהתאם לסוג הביטוח.

מחיר טיפול טווינא כללית – לפי מחירון שעדכני לתאריך 01.03.2019, אלו מחירי טיפול טווינא המוזלים יותר עבור הביטוחים השונים בכללית:

מחיר מחיר טיפול טווינא למשך 45 דקות יעלה בטווח של בין כ- 144-360 ₪ בהתאם לסוג הביטוח.

מחיר מחיר טיפול טווינא למשך 30 דקות יעלה בטווח של בין כ- 97-243 ₪ בהתאם לסוג הביטוח.

כוכבית לא נמצא מידע על קופות אחרות.

טווינא דרך קופות החולים

דגשים לטיפול טווינא

אחד אם אתם סובלים ממחלות עור או לוקחים מדללי דם, לא מומלץ ללכת לטיפול טווינא או לפחות כדאי להתייעץ עם רופא ועם מטפל טווינא לפני כן.

שתיים שימו לב להכשרה של המטפל שלכם. רק מטפל מוסמך רשאי לערוך לכם טיפול טווינא. איך תדעו אם הוא מוסמך? תבקשו לראות תעודה ממכללה מוכרת כמו מכללת רידמן או מכללת ברושים. 

שלוש מומלץ להימנע מארוחה כבדה במשך שעתיים לפני הטיפול, כדי שהעיסוי לא יעשה לכם בחילה לאחר האוכל. 

ארבע בתום הטיפול מומלץ להמתין כרבע שעה מחוץ לחדר הטיפולים, כדי לראות כיצד מסתגל הגוף לטיפול החדש.


מטפלי טווינא מומלצים

אחרי שבחרתם לעבור טיפול טווינא, כל מה שנשאר הוא לבחור את המטפל הכי טוב שיש כדי שיזרים לכם אנרגיות לאזור הכואב. על הכאבים רק המטפל יוכל להקל, אבל כדי להקל על החיפושים ריכזנו לכם כאן מטפלי טווינא מומלצים מדורגים לפי חוות דעת של לקוחות קודמים. עכשיו רק נשאר לכם לבחור, שיהיה בהצלחה!


אנשים שהתעניינו בטיפול טווינא מחיר התעניינו גם בזה...אין לעשות שימוש בתוכן ללא אישור בכתב (ניתן לקבל אישור בתנאים מסויימים). שימוש בתכנים ללא אישור מהווה הפרת חוק זכויות יוצרים ויהווה עילה לתביעה.

שים לב! הנך מחובר בשם הלקוח . התנתק