מוקד טלפוני: 1-700-707-233

מרכז הידע לעסקים במידרג: ידע מקצועי, שיפור השירות, סיפורי השראה
כאן תמצאו כל מה שעסק צריך בשביל להצליח: ידע מקצועי שמגיע מהניסיון של עסקים אחרים כמוכם וממומחים נוספים, טיפים חשובים איך להוציא יותר לקוחות מרוצים, סיפורי השראה מעסקים שהצליחו במידרג ועוד.

חכמת העסקים - ידע מקצועי שמגיע מהשטח

איך להתנהל נכון מבחינה כספית? האם כדאי לעבור לחשבוניות דיגיטליות? איזה רכב כדאי לקנות לעסק שלי מבחינת מיסוי והחזרים? לבעלי עסקים יש שאלות רבות בתחומים שונים בניהול העסק. כאן נרכז את הידע שיש לכם בנושאים שהכי חשובים לכם מבחינת העסק. 

למתחם חכמת העסקים - מרכז הידע המקצועי - לחצו כאן

 

איך להוציא יותר לקוחות מרוצים

במידרג מאוד חשוב שהלקוחות יהיו מרוצים מאוד, יותר אפילו מלקוחות שמגיעים אליכם לא ממידרג. לאורך השנים בעלי מקצוע רבים שיתפו אותנו בטיפים שלהם איך להוציא להדהים לקוחות, איך לתקן נזק שנעשה עם הלקוח ואיך להימנע מראש מתקריות לא נעימות. זה ידע שראוי לחלוק עם כל העסקים בארץ. הנה הוא לפניכם. 

למתחם הטיפים לשיפור השירות - בקרוב

סיפורי השראה מעסקים שהצליחו במידרג

הרבה עסקים הגיעו להצלחה במידרג שמשמעותה שהעסק התייצב והחל להרוויח, ולהתבסס ואז לגדול ולצמוח. הדאגה שלהם מאיפה הם יביאו לקוחות, התחלפה בדאגה מאיפה הם יביאו עובדים טובים לעסק שלהם. בואו תתרשמו מחלק קטן מהעסקים האלה רק כדי להבין שגם אתם יכולים להגיע ולהיות סיפור הצלחה. 

למתחם סיפורי ההצלחה לחצו כאן 

מעוניינים להצטרף למידרג? השאירו פרטים:

אנשים שהתעניינו במרכז הידע לעסקים במידרג: ידע מקצועי, שיפור השירות, סיפורי השראה התעניינו גם בזה...

אין לעשות שימוש בתוכן ללא אישור בכתב (ניתן לקבל אישור בתנאים מסויימים). שימוש בתכנים ללא אישור מהווה הפרת חוק זכויות יוצרים ויהווה עילה לתביעה.

שים לב! הנך מחובר בשם הלקוח . התנתק