מוקד טלפוני: 1-700-707-233

איך מצטרפים למידרג
עסקים טובים? רוצים לקבל עבודה, קהילת עובדים, ולקוחות איכותיים?

להצטרף למידרג זה לא עניין מסובך - בסך הכל תהליך בדיקת חשבוניות שבו אנחנו מוודאים שהעסק הוא עסק טוב שמשאיר את הלקוחות שלו מרוצים. 

חושבים שאתם מסוגלים? אנחנו לא מורחים אתכם - כתבנו פה את כל הפרטים על הצטרפות למידרג, ולמה שווה לכם לעשות את זה.

 

איך מצטרפים למידרג

כדי להתחיל לעבוד עם מידרג עלינו להתקשר ללקוחות הקודמים שלכם ולשמוע את חוות דעתם על העסק. האם הם ממליצים? האם הם חושבים שהעסק מקצועי? כל מה שנבקש מכם הוא פשוט כמה חשבוניות רצופות, שבעזרתן נוכל להתקשר ללקוחות הללו. 

 

דוגמא והסבר מפורט על תהליך ההצטרפות למידרג:

נשמע טוב? פשוט מלאו את הטופס כאן למטה ונציגה מהמחלקה העסקית תחזור אליך בהקדם

אחרי שמצטרפים למידרג - כמה טיפים

בכדי לפתוח כרטיס מידע באתר אנו נשוחח עמכם בטלפון ונקבל מכם את המידע שיעזור לנו להפנות אליכם את הלקוחות הרלוונטיים ביותר עבורכם - ככה שלא תקבלו פניות מיותרות ותוכלו לעשות כמה שיותר את מה שאתם הכי טובים בו - העבודה שלכם. 

אזורי השירות שבהם העסק מופיע

כל עסק יכול לומר למידרג בדיוק רב מאיזה אזורים הוא רוצה לקבל לקוחות, אפילו כאשר מדובר במקומות קרובים מאוד. כך לדוגמא עסק יכול לבחור לקבל לקוחות מרעננה אך לא מהרצליה, וכן הלאה.

 

סוגי העבודות והשירותים

כל עסק שמצטרף למידרג יכול לציין בדיוק באיזה סוגי עבודות ושירותים הוא מעדיף להתעסק (ובאלו לא), וכך יגיעו אליו הלקוחות המתאימים ביותר עבורו. דוגמאות:

אם אתם בעלי מוסך – תוכלו לומר למידרג באלו רכבים המוסך שלכם מטפל ואנו נפנה אליכם רק את הלקוחות המתאימים.

אם אתה שיפוצניקנים – תוכלו לבחור האם לקבל עבודות בהיקפים קטנים או גדולים, האם לקבל שיפוץ חדרי אמבטיה או רק שיפוצי פנים כלליים ועוד...

כך בכל ענף אנו בודקים איתך מה הם סוגי העבודות והשירותים שאתה מעוניין לבצע. אנו נפנה אליך רק את הלקוחות המתאימים ביותר עבורך.

 

תמונה איכותית ומזמינה

בכל כרטיס מידע מופיעה גם תמונה של בעל העסק - ותמונה טובה מביאה יותר לקוחות. לכן בעת ההצטרפות למידרג נבקש מכם גם תמונת פנים נעימה שבה אתם מחייכים. מהניסיון שלנו החיוך עושה את העבודה, תרתי משמע. 

אנשים שהתעניינו באיך מצטרפים למידרג התעניינו גם בזה...

אין לעשות שימוש בתוכן ללא אישור בכתב (ניתן לקבל אישור בתנאים מסויימים). שימוש בתכנים ללא אישור מהווה הפרת חוק זכויות יוצרים ויהווה עילה לתביעה.

שים לב! הנך מחובר בשם הלקוח . התנתק