מוקד טלפוני: 1-700-707-233

חכמת העסקים - ידע מקצועי שמגיע מהשטח

כאן תוכלו למצוא ידע חשוב לכל בעל עסק בנושאים שונים בתחום ניהול העסק. התנהלות כספית, שיווק, תמחור, מוצרים ושירותים שעסקים צורכים. כל המידע נאסף מבעלי עסקים במידרג ששמחים לשתף בניסיון שלהם. 

פורד מעל 3.5 טון

רכב מסחרי לעסק – מעל או מתחת ל-3.5 טון?

הרבה עסקים מתלבטים בשאלה הזאת. מעבר לצרכים של העסק, ההתלבטות טמונה בעיקר בהוצאות המוכרות. הנושא מורכב אבל 5 רואי חשבון עזרו לנו להביא לכם את התשובה הכי מדוייקת. עכשיו יהיה לכם פשוט להבין מה כדאי לכם לקנות. 

חשבונית דיגיטלית - סדר בעסק

חשבונית דיגיטלית - יתרונות וחסרונות

כ-25% מהעסקים במידרג עברו כבר לחשבוניות דיגיטליות. הם מספרים לנו שיש להן בעיקר יתרונות, ושהם כבר לא יכולים לחזור לעבוד עם חשבוניות מודפסות. כדאי לכם לשמוע מה הם אמרו. 

חשבונית דיגיטלית מומלצת

חשבונית דיגיטלית מומלצת

ערכנו סקר נרחב עם העסקים במידרג עם איזה חשבוניות הם עובדים ומי שעבר לחשבונית דיגיטלית עם איזו חברה הוא עובד. כמו כן תוכלו לקרוא כאן על ההמלצות שלהם על החברות שהם עובדים איתן. 

נוחם במשרד
נוחם אוחנה

איך לנהל עסק נכון - 23 טיפים איך לנהל את הכסף שלכם

30 עסקים מצטיינים במידרג דיברו עם נוחם אוחנה, מנכ"ל מידרג, על אחד הנושאים הרגישים בכל עסק - איך הם מתנהלים עם הכסף בעסק שלהם. הם חשפו הכל ונוחם אסף 23 טיפים יקרי ערך, חשובים ונדירים איך לנהל נכון עסק מצטיין מבחינה כספית. הרי הטיפים לפניכם. 

הוצאה מוכרת

הוצאה מוכרת - המדריך השלם

הוצאה מוכרת זה נושא שכל עסק צריך להחזיק בראש: מה נחשב מוכר, מה לא נחשב מוכר, איזה אחוזים מההוצאה נחשב כמוכר ועוד. כתבנו עבורכם את המדריך השלם על הוצאה מוכרת - כולל  סרטון מרואה חשבון בנושא.

הצהרת הון

הצהרת הון - המדריך השלם

הצהרת הון - יכול להיות כאב ראש אבל פעם בכמה שנים מס הכנסה מחייב אתכם להגיש אותה. עסקים מצטיינים חייבים לדעת בעצמם מה אמור לעשות רואה החשבון שלהם. לכן כתבנו עבורכם את המדריך השלם על הצהרת הון, כולל מעבר מודרך על הטופס הארוך והמסובך הזה.

נוחם במשרד

7 טיפים איך לבנות עסק מצטיין

נוחם אוחנה, מייסד ומנכ"ל אתר מידרג, משתף בטיפים הטובים ביותר לניהול עסק מצטיין - שירות טוב, תקשורת עם הלקוח, שיווק, תפעול העסק ועוד. 

שים לב! הנך מחובר בשם הלקוח . התנתק