מוקד טלפוני: 1-700-707-233

האם כדאי לעקור שן בינה כלואה?

12 רופאי שיניים מומלצים ענו על השאלה וסיכמנו את התשובות בגרף!

שן בינה כלואה שלא עקרו

צוות מידרג שאל כך: האם כדאי לעקור שן בינה כלואה? יש לי שן בינה תחתונה כלואה אופקית, היא לא כואבת או מורגשת, ובצילום נאמר לי שהיא לא במקום בעייתי, אבל קראתי שעדיף לעקור אותה. האם כדאי לעקור?הגרף החכם נותן משקל גדול יותר למומחים - כלומר לרופאי שיניים עם מספר חוות דעת ודירוגים גבוהים יותר.

הגרף הזה הוא גרף רגיל - לכל 12 רופאי השיניים משקל זהה.


הרוב קובע! כ62.9% מרופאי השיניים ענו לא. אז אם אתם שואלים 'האם כדאי לעקור שן בינה כלואה?' - קיבלתם את התשובה.האם כדאי לעקור שן בינה כלואה? המומחים עונים:


הבחירה שלי: לא

במידה והשן אינה פוגעת בשיניים סמוכות ולא מתפתחת דלקת בחניכיים מסביב לשן אז אין חובת עקירה של השן. כמו כל הליך כירורגי יש בעקירה סיכונים ולכן במידה ואין חובת עקירה אינני ממליץ על ביצוע .הבחירה שלי: לא

שן בינה כלואה, אשר לא מהווה מטרד אין צורך לעקור. ברגע שתהפוך למטרד למטופל, נדרש לבדוק את מיקומה העדכני ולקבל החלטה.הבחירה שלי: כןהבחירה שלי: כןהבחירה שלי: לאהבחירה שלי: כןהבחירה שלי: לאהאם כדאי לעקור שן בינה כלואה? סיכום התשובות

תשובה מספר משיבים משוקלל אחוז
לא 7.6 62.9
כן 4.5 37.1
תשובה מספר משיבים אחוז
לא 8 66.7
כן 4 33.3


המידע המוצג כאן על "האם כדאי לעקור שן בינה כלואה?" אינו מיועד להוות תחליף לייעוץ מקצועי, אלא למטרת העשרה בלבד. אתה לוקח אחריות מלאה על אופן שימושך במידע זה. עליך לפנות לאיש מקצוע כדי לקבל תשובה אישית. אין לעשות שימוש מסחרי בתוכן ללא אישור בכתב. שימוש ללא אישור יהווה עילה לתביעה.

שים לב! הנך מחובר בשם הלקוח . התנתק