מוקד טלפוני: 1-700-707-233

יש לי ריח רע מהפה. מנסיונך, רוב הסיכויים שהבעיה נובעת מ...

10 רופאי שיניים מומלצים ענו על השאלה וסיכמנו את התשובות בגרף!

ריח רע מהפה

צוות מידרג שאל כך: יש לי ריח רע מהפה. מנסיונך, רוב הסיכויים שהבעיה נובעת מ... אני אדם בן 30, בריא, לא סובל מכאבי שיניים והולך לשיננית אחת לשנה. לאחרונה אני שם לב שריח הפה שלי רע מאוד. מנסיונך, רוב הסיכויים שהבעיה נובעת מאיזה גורם?הגרף החכם נותן משקל גדול יותר למומחים - כלומר לרופאי שיניים עם מספר חוות דעת ודירוגים גבוהים יותר.

הגרף הזה הוא גרף רגיל - לכל 10 רופאי השיניים משקל זהה.


הופה נראה שיש לנו פה חילוקי דעות מקצועיים! בעוד שלאף תשובה אין רוב מובהק, ואף אחד בכלל לא בחר בעששת או יובש קבוע בפה או בעיה בריאותית אחרת , נראה שרופאי השיניים מתחלקים בגדול לשתי קבוצות - אלה שענו אבנית מרובה ואלה שענו דלקת חניכיים . הבחירה נתונה בידכם.יש לי ריח רע מהפה. מנסיונך, רוב הסיכויים שהבעיה נובעת מ... המומחים עונים:


הבחירה שלי: אבנית מרובה

לפי סדר שכיחות: אבנית היא הסיבה הראשית לריח רע מהפה. אחר כך שאר סיבות של חלל הפה, כגון עששת. אחר כך דלות גרון ושקדים ורק אחר כך, וזה די נדיר, בעיות של מערכת העיכולהבחירה שלי: דלקת חניכיים

ריח רע מהפה יכול לנבוע מכמה סיבות - בעיה בחלל הפה או במערכת העיכול. צריך לשמור על היגיינה אורלית באמצעות מברשת שיניים, חוט דנטלי או קיסמים, מנקה לשון, אולי גם מי פה, ושיננית פעם בחצי שנה, ואז לראות אם מצב הריח הרע מהפה משתפר. אם לא, הבעיה היא במערכת העיכול.הבחירה שלי: דלקת גרון או שקדיםהבחירה שלי: בעיות בתזונה או במערכת העיכולהבחירה שלי: בעיות בתזונה או במערכת העיכולהבחירה שלי: אבנית מרובההבחירה שלי: בעיות בתזונה או במערכת העיכוליש לי ריח רע מהפה. מנסיונך, רוב הסיכויים שהבעיה נובעת מ... סיכום התשובות

תשובה מספר משיבים אחוז
אבנית מרובה 3 34.6
דלקת חניכיים 3 26.7
בעיות בתזונה או במערכת העיכול 2 20.5
דלקת גרון או שקדים 2 15.7
עששת 0 0
יובש קבוע בפה 0 0
בעיה בריאותית אחרת 0 0


המידע המוצג כאן על "יש לי ריח רע מהפה. מנסיונך, רוב הסיכויים שהבעיה נובעת מ... " אינו מיועד להוות תחליף לייעוץ מקצועי, אלא למטרת העשרה בלבד. אתה לוקח אחריות מלאה על אופן שימושך במידע זה. עליך לפנות לאיש מקצוע כדי לקבל תשובה אישית. אין לעשות שימוש מסחרי בתוכן ללא אישור בכתב. שימוש ללא אישור יהווה עילה לתביעה.

שים לב! הנך מחובר בשם הלקוח . התנתק