מוקד טלפוני: 1-700-707-233

איזה סתימה עדיפה לבנה או אפורה?

18 רופאי שיניים מומלצים ענו על השאלה וסיכמנו את התשובות בגרף!

בדיקת סתימות אצל רופא שיניים

צוות מידרג שאל כך: איזה סתימה עדיפה לבנה או אפורה? שן טוחנת פנימית, סתימה רגילה שאינה טיפול שורשהגרף החכם נותן משקל גדול יותר למומחים - כלומר לרופאי שיניים עם מספר חוות דעת ודירוגים גבוהים יותר.

הגרף הזה הוא גרף רגיל - לכל 18 רופאי השיניים משקל זהה.


חבר'ה יש לנו רוב! 68.9% מרופאי השיניים ענו סתימה לבנה בתשובה לשאלה 'איזה סתימה עדיפה לבנה או אפורה? '. לא השתכנעתם? 31.1% מרופאי השיניים חשבו אחרת. תמיד יש עוד אפשרויות, אבל אנחנו תמיד הולכים עם חכמת המומחים.איזה סתימה עדיפה לבנה או אפורה? המומחים עונים:


הבחירה שלי: סתימה לבנה

בספרות יש מחלוקת, חלק אומרים שעדיף סתימה אפורה וחלק מעדיפים סתימה לבנה. יש גם עוד אפשרויות כגון מילואת חרסינה (הטיפול האידיאלי). לדעתי סתימה לבנה מחומר מרוכב איכותי, שנעשית תחת סכר גומי, היא הטיפול הכי טוב שאפשר לתת, מכל הבחינות, גם כלכלית. אבל יש אפילו דברים עוד יותר טובים כמו מילואת חרסינה, רק שהם יהיו יקרים יותר. מה שהכי חשוב זה תהליך ביצוע הסתימה, החומר גם חשוב אבל פחות..הבחירה שלי: סתימה אפורה

העמידות שלה לעששת עתידית ולכוחות לעיסה טובה יותרהבחירה שלי: סתימה לבנה

נכון להיום עדיף סתימה לבנה, למרות שאין הבדל באיכות של הסתימות, סתימה לבנה יותר אסתטיתהבחירה שלי: סתימה לבנה

בסתימות האפורות יש פחות חומרים מזיקים כמו כספית. וכמובן סתימות לבנות אסתטיות יותר ולא משאירות טעם של מתכת בפה.הבחירה שלי: סתימה אפורההבחירה שלי: סתימה לבנההבחירה שלי: סתימה לבנההבחירה שלי: סתימה לבנההבחירה שלי: סתימה לבנההבחירה שלי: סתימה לבנהאיזה סתימה עדיפה לבנה או אפורה? סיכום התשובות

תשובה מספר משיבים משוקלל אחוז
סתימה לבנה 12.3 68.9
סתימה אפורה 5.5 31.1
תשובה מספר משיבים אחוז
סתימה לבנה 14 77.8
סתימה אפורה 4 22.2


המידע המוצג כאן על "איזה סתימה עדיפה לבנה או אפורה? " אינו מיועד להוות תחליף לייעוץ מקצועי, אלא למטרת העשרה בלבד. אתה לוקח אחריות מלאה על אופן שימושך במידע זה. עליך לפנות לאיש מקצוע כדי לקבל תשובה אישית. אין לעשות שימוש מסחרי בתוכן ללא אישור בכתב. שימוש ללא אישור יהווה עילה לתביעה.

שים לב! הנך מחובר בשם הלקוח . התנתק