מוקד טלפוני: 1-700-707-233

כל כמה זמן צריך לצחצח שיניים?

18 רופאי שיניים מומלצים ענו על השאלה וסיכמנו את התשובות בגרף!

צחצוח שיניים

צוות מידרג שאל כך: כל כמה זמן צריך לצחצח שיניים? אדם בוגר ובריא, תזונה סטנדרטית, ללא בעיות שיניים או חניכיים מיוחדות.הגרף החכם נותן משקל גדול יותר למומחים - כלומר לרופאי שיניים עם מספר חוות דעת ודירוגים גבוהים יותר.

הגרף הזה הוא גרף רגיל - לכל 18 רופאי השיניים משקל זהה.


חבר'ה יש לנו רוב! 67.6% מרופאי השיניים ענו פעמיים ביום בתשובה לשאלה 'כל כמה זמן צריך לצחצח שיניים? '. לא השתכנעתם? 32.4% מרופאי השיניים חשבו אחרת. תמיד יש עוד אפשרויות, אבל אנחנו תמיד הולכים עם חכמת המומחים.כל כמה זמן צריך לצחצח שיניים? המומחים עונים:


הבחירה שלי: פעמיים ביום ושטיפה אחרי כל ארוחה

מומלץ לשטוף אחרי כל ארוחה עם מים רגילים.הבחירה שלי: שלוש פעמים ביוםהבחירה שלי: פעמיים ביוםהבחירה שלי: פעמיים ביוםהבחירה שלי: פעמיים ביוםהבחירה שלי: פעמיים ביום ושטיפה אחרי כל ארוחההבחירה שלי: פעמיים ביוםהבחירה שלי: פעמיים ביוםהבחירה שלי: פעמיים ביוםהבחירה שלי: פעמיים ביום ושטיפה אחרי כל ארוחהכל כמה זמן צריך לצחצח שיניים? סיכום התשובות

תשובה מספר משיבים משוקלל אחוז
פעמיים ביום 12.5 67.6
פעמיים ביום ושטיפה אחרי כל ארוחה 3.2 17.4
שלוש פעמים ביום 2.8 15.0
פעם אחת ביום 0 0
תשובה מספר משיבים אחוז
פעמיים ביום 13 72.2
פעמיים ביום ושטיפה אחרי כל ארוחה 3 16.7
פעם אחת ביום 1 5.6
שלוש פעמים ביום 1 5.5


המידע המוצג כאן על "כל כמה זמן צריך לצחצח שיניים? " אינו מיועד להוות תחליף לייעוץ מקצועי, אלא למטרת העשרה בלבד. אתה לוקח אחריות מלאה על אופן שימושך במידע זה. עליך לפנות לאיש מקצוע כדי לקבל תשובה אישית. אין לעשות שימוש מסחרי בתוכן ללא אישור בכתב. שימוש ללא אישור יהווה עילה לתביעה.

שים לב! הנך מחובר בשם הלקוח . התנתק