מוקד טלפוני: 1-700-707-233

כל כמה זמן צריך ללכת לרופא שיניים?

תור לרופא שיניים פעם בחצי שנה

המומחים עונים

שאלנו 7 רופאי שיניים מומלצים וסיכמנו עבורכם את התשובות בתרשים. למטה תוכלו למצוא פירוט.בתרשים למעלה נתנו לכל רופא שיניים משקל שווה, בתרשים הזה נתנו לכל רופא שיניים משקל שונה בהתאם לרמת המומחיות שלו. חישוב המומחיות לוקח בחשבון את הדירוג ואת כמות חוות הדעת.

צוות מידרג שאל כך:
כל כמה זמן צריך ללכת לרופא שיניים? אדם בן 30, בריא, ללא בעיות שיניים מיוחדות

חבר'ה יש לנו רוב! 85.71% מרופאי השיניים ענו כל חצי שנה בתשובה לשאלה 'כל כמה זמן צריך ללכת לרופא שיניים? '. לא השתכנעתם? 14.29% מרופאי השיניים חשבו אחרת. תמיד יש עוד אפשרויות, אבל אנחנו תמיד הולכים עם חכמת המומחים.כל כמה זמן צריך ללכת לרופא שיניים?
קבלו תשובות מפורטות


הבחירה שלי: כל חצי שנה

זו תדירות סבירה, לבן אדם ששומר ומנקה היטב את השיניים. אנשים שמזניחים צריכים להגיע בתדירות גבוהה יותר, כל 3-4 חודשים.הבחירה שלי: כל חצי שנה

ללא שום קשר לכאבים. בדיקה שגרתית נערכת פעם אחת כל חצי שנה.הבחירה שלי: כל חצי שנההבחירה שלי: כל שנההבחירה שלי: כל חצי שנהכל כמה זמן צריך ללכת לרופא שיניים? סיכום התשובות

תשובה מספר משיבים אחוז
כל חצי שנה 6 91.29
כל שנה 1 10.57
רק במידה וחשים כאבים 0 0


המידע המוצג כאן על "כל כמה זמן צריך ללכת לרופא שיניים? " אינו מיועד להוות תחליף לייעוץ מקצועי, אלא למטרת העשרה בלבד. אתה לוקח אחריות מלאה על אופן שימושך במידע זה. עליך לפנות לאיש מקצוע כדי לקבל תשובה אישית. אין לעשות שימוש מסחרי בתוכן ללא אישור בכתב. שימוש ללא אישור יהווה עילה לתביעה.

שים לב! הנך מחובר בשם הלקוח . התנתק