מוקד טלפוני: 1-700-707-233

כל כמה זמן צריך ללכת לרופא שיניים?

11 רופאי שיניים מומלצים ענו על השאלה וסיכמנו את התשובות בגרף!

תור לרופא שיניים פעם בחצי שנה

צוות מידרג שאל כך: כל כמה זמן צריך ללכת לרופא שיניים? אדם בן 30, בריא, ללא בעיות שיניים מיוחדותהגרף החכם נותן משקל גדול יותר למומחים - כלומר לרופאי שיניים עם מספר חוות דעת ודירוגים גבוהים יותר.

הגרף הזה הוא גרף רגיל - לכל 11 רופאי השיניים משקל זהה.


כששאלנו את רופאי השיניים 'כל כמה זמן צריך ללכת לרופא שיניים? ' לא שיערנו שהתשובה תהיה חד משמעית כל כך. 95.9% מרופאי השיניים ענו כל חצי שנה! נותרנו ללא ספקות, אנחנו מקווים שגם אתם.כל כמה זמן צריך ללכת לרופא שיניים? המומחים עונים:


הבחירה שלי: כל חצי שנה

יש להגיע לטיפול הסרת אבנית אצל שיננית אחת לחצי שנה, ולבדיקת רופא שגרתית (במידה וכלום לא כואב) אחת לשנה.הבחירה שלי: כל חצי שנה

זו תדירות סבירה, לבן אדם ששומר ומנקה היטב את השיניים. אנשים שמזניחים צריכים להגיע בתדירות גבוהה יותר, כל 3-4 חודשים.הבחירה שלי: כל חצי שנההבחירה שלי: כל חצי שנההבחירה שלי: כל חצי שנההבחירה שלי: כל חצי שנההבחירה שלי: כל חצי שנהכל כמה זמן צריך ללכת לרופא שיניים? סיכום התשובות

תשובה מספר משיבים משוקלל אחוז
כל חצי שנה 10.8 95.9
כל שנה 0.5 4.1
רק במידה וחשים כאבים 0 0
תשובה מספר משיבים אחוז
כל חצי שנה 10 90.9
כל שנה 1 9.1
רק במידה וחשים כאבים 0 0


המידע המוצג כאן על "כל כמה זמן צריך ללכת לרופא שיניים? " אינו מיועד להוות תחליף לייעוץ מקצועי, אלא למטרת העשרה בלבד. אתה לוקח אחריות מלאה על אופן שימושך במידע זה. עליך לפנות לאיש מקצוע כדי לקבל תשובה אישית. אין לעשות שימוש מסחרי בתוכן ללא אישור בכתב. שימוש ללא אישור יהווה עילה לתביעה.

שים לב! הנך מחובר בשם הלקוח . התנתק