מוקד טלפוני: 1-700-707-233

האם מומלץ להשתמש במי פה?

15 רופאי שיניים מומלצים ענו על השאלה וסיכמנו את התשובות בגרף!

שימוש במי פה

צוות מידרג שאל כך: האם מומלץ להשתמש במי פה? בן אדם בוגר, ללא בעיות שיניים או חניכיים ידועותהגרף החכם נותן משקל גדול יותר למומחים - כלומר לרופאי שיניים עם מספר חוות דעת ודירוגים גבוהים יותר.

הגרף הזה הוא גרף רגיל - לכל 15 רופאי השיניים משקל זהה.


הרוב קובע! כ70.3% מרופאי השיניים ענו כן, מומלץ . אז אם אתם שואלים 'האם מומלץ להשתמש במי פה? ' - קיבלתם את התשובה.האם מומלץ להשתמש במי פה? המומחים עונים:


הבחירה שלי: לדעתי זה מיותר

יש סוגים שונים של מי פה. מומלץ להשתמש במי פה במקרים של דלקת פעילה (חריפה), או לצורך מניעת דלקת, מי שסובל מבעיות חניכיים. קיימים גם מי פה שמרעננים את חלל הפה שבהם אפשר להשתמש לפי הרצון של האדם.הבחירה שלי: לא נחוץ

תרומתם העיקרית של מי פה היא לתחושה המרעננת, אבל אין צורך רפואי.הבחירה שלי: כן, מומלץהבחירה שלי: כן, מומלץהבחירה שלי: כן, מומלץהבחירה שלי: לדעתי זה מיותרהבחירה שלי: כן, מומלץהבחירה שלי: כן, מומלץהבחירה שלי: כן, מומלץהבחירה שלי: כן, מומלץהאם מומלץ להשתמש במי פה? סיכום התשובות

תשובה מספר משיבים משוקלל אחוז
כן, מומלץ 10.9 70.3
לדעתי זה מיותר 2.4 15.4
לא נחוץ 2.2 14.3
תשובה מספר משיבים אחוז
כן, מומלץ 10 66.7
לא נחוץ 3 20.0
לדעתי זה מיותר 2 13.3


המידע המוצג כאן על "האם מומלץ להשתמש במי פה? " אינו מיועד להוות תחליף לייעוץ מקצועי, אלא למטרת העשרה בלבד. אתה לוקח אחריות מלאה על אופן שימושך במידע זה. עליך לפנות לאיש מקצוע כדי לקבל תשובה אישית. אין לעשות שימוש מסחרי בתוכן ללא אישור בכתב. שימוש ללא אישור יהווה עילה לתביעה.

שים לב! הנך מחובר בשם הלקוח . התנתק