מוקד טלפוני: 1-700-707-233

האם מומלץ להשתמש במי פה?

שימוש במי פה

המומחים עונים

שאלנו 13 רופאי שיניים מומלצים וסיכמנו עבורכם את התשובות בתרשים. למטה תוכלו למצוא פירוט.בתרשים למעלה נתנו לכל רופא שיניים משקל שווה, בתרשים הזה נתנו לכל רופא שיניים משקל שונה בהתאם לרמת המומחיות שלו. חישוב המומחיות לוקח בחשבון את הדירוג ואת כמות חוות הדעת.

צוות מידרג שאל כך:
האם מומלץ להשתמש במי פה? בן אדם בוגר, ללא בעיות שיניים או חניכיים ידועות

חבר'ה יש לנו רוב! 61.54% מרופאי השיניים ענו כן, מומלץ בתשובה לשאלה 'האם מומלץ להשתמש במי פה? '. לא השתכנעתם? 38.46% מרופאי השיניים חשבו אחרת. תמיד יש עוד אפשרויות, אבל אנחנו תמיד הולכים עם חכמת המומחים.האם מומלץ להשתמש במי פה?
קבלו תשובות מפורטות


הבחירה שלי: לא נחוץ

תרומתם העיקרית של מי פה היא לתחושה המרעננת, אבל אין צורך רפואי.הבחירה שלי: לדעתי זה מיותר

יש סוגים שונים של מי פה. מומלץ להשתמש במי פה במקרים של דלקת פעילה (חריפה), או לצורך מניעת דלקת, מי שסובל מבעיות חניכיים. קיימים גם מי פה שמרעננים את חלל הפה שבהם אפשר להשתמש לפי הרצון של האדם.הבחירה שלי: לא נחוץ

אפשרי. מי פה עוזרים להעלים ריח רע מהפה, אבל לא מחליף צחצוח שיניים.הבחירה שלי: כן, מומלץהבחירה שלי: לדעתי זה מיותרהבחירה שלי: כן, מומלץהבחירה שלי: כן, מומלץהבחירה שלי: לא נחוץהבחירה שלי: כן, מומלץהבחירה שלי: כן, מומלץהאם מומלץ להשתמש במי פה? סיכום התשובות

תשובה מספר משיבים אחוז
כן, מומלץ 8 63.38
לדעתי זה מיותר 2 19.15
לא נחוץ 2 17.77


המידע המוצג כאן על "האם מומלץ להשתמש במי פה? " אינו מיועד להוות תחליף לייעוץ מקצועי, אלא למטרת העשרה בלבד. אתה לוקח אחריות מלאה על אופן שימושך במידע זה. עליך לפנות לאיש מקצוע כדי לקבל תשובה אישית. אין לעשות שימוש מסחרי בתוכן ללא אישור בכתב. שימוש ללא אישור יהווה עילה לתביעה.

שים לב! הנך מחובר בשם הלקוח . התנתק