מוקד טלפוני: 1-700-707-233

צביעת רכב - מחיר
בין אם הצבע של הרכב שלכם מתקלף ובין אם אתם סתם במשבר גיל ה-40 והחלטתם לצבוע את הטויוטה בוורוד פוקסיה, אתם צריכים שירותי צביעת רכב. ככה שאם מטרידות אתכם שאלות כמו מה משפיע על מחיר צביעת רכב וכמה יעלה לצבוע כל חלק - קראו את המדריך למחיר צביעת רכב, ורק אז תיגשו למוסך הקרוב. ובקשר לטיוטה, אנחנו ממליצים דווקא ללכת על סגול לילך 😉


מה משפיע על מחיר צביעת רכב

מחיר צביעת רכב במוסך פחחות יכול להתחיל ב – 600 ₪ לצביעת דלת, ולהגיע עד 20,000 ₪ לצביעת רכב שלם. נראה לכם כמו טווח רחב מדי ומבלבל? אתם צודקים. אז לפני שאנחנו מגיעים לחלק החשוב והעיקרי שלנו על מחיר צביעת רכב (או שפשוט דלגו לפסקה הבאה), כדאי להבין קודם מה יכול להשפיע על המחיר.

אוטו שעבר צביעת רכב  כמות החלקים לצביעה – יש מוסכים שמתמחרים צביעת רכב לפי סוג החלק אותו הם יצבעו (מחיר צביעת מכסה מנוע לא יהיה זהה למחיר צביעת כיסוי מראה, מבחינת גודל וזמן העבודה). לעומת זאת, יש מוסכים שמתמחרים את כל חלקי הרכב באופן כמעט זהה (700-800 ₪), ולכן המחיר הסופי שלהם יושפע בעיקר מכמות החלקים שצריך לצבוע, כאשר עבודה רבה יותר יכולה לזכות  בהנחה, לפי החלטת המוסך.

אוטו שעבר צביעת רכב  עבודת פחחות – האנשים שצריכים צביעת רכב מתחלקים לשניים: אלו שרוצים לחדש את הצבע, ואלו שצריכים עבודת פחחות המחייבת גם צביעה נוספת. עבודת פחחות יכולה להעלות את המחיר הסופי מ-100 ₪ למכה קלה ועד ל- 1,500 ₪ למכה רצינית, בנוסף למחיר צביעת הרכב. חוץ מעבודת הפחחות, כל עבודה נוספת שהרכב שלכם יצטרך, בין אם זה תיקון חלקים, הסרה של כתמים קשים וכו', יהיה בנוסף למחיר צביעת רכב, ככה שאל תהיו מופתעים בזמן האמת במוסך ובררו לפני  כמה עולה כל תיקון בנפרד 😊 .

אוטו שעבר צביעת רכב  סוג הצבע – לרוב המוסכים עצמם עובדים עם סוג או שניים של צבע, כך שאם בחרתם לצבוע את הרכב בצבע הנחשב לרגיל ונפוץ - מחיר הצבע ייכלל במחיר הצביעה. אבל, יש גם צבעים מיוחדים, כמו צבע פנינה למשל, המכיל בתוכו אבקות מיוחדות ולכן גם נחשב ליקר יותר ב 100-300 ₪. בהתאם לכך, אם מחיר צביעת כנף בצבע רגיל הוא כ – 800 ₪, מחיר צביעת כנף בצבע פנינה יהיה כבר – 900 ₪ ויותר.

אם אתם מגיעים למוסך שמחיר צביעת כנף הוא רק 250-300 ₪, יש סיכוי גבוה שהמוסך משתמש בצבעים לא איכותיים, שאולי יוזילו לכם את העבודה עכשיו, אבל ייקרו אותה בהמשך כשהצבע ידהה או יתקלף במהרה.  

אוטו שעבר צביעת רכב  גודל הרכב – פרמטר זה ישפיע בעיקר כאשר רוצים לצבוע את כל הרכב ולא חלק אחד ספציפי. במקרה זה גודל הרכב בהחלט משפיע על המחיר, שכן צביעת ג'יפ גדול עשויה לעלות 15,000 ₪, לעומת מחיר צביעת מיני רכב, שתעמוד על 8,000 ₪. בכל אופן, יש לא מעט מוסכים שנמנעים מצביעת רכב שלם,  כי הם טוענים שלמרות המחיר הגבוה, הוא פחות משתלם לעומת העבודה הקשה  הנובעת מצביעת רכב שלם.

 


צביעת רכב – מחיר

בשביל לעשות לכם קצת סדר, בדקנו כמה יעלה לכם לצבוע כל חלק (לא כולל מע"מ ועבודות פחחות) + דוגמאות למחירי צביעת רכב אמיתיים (כולל מע"מ) ששולמו ע"י לקוחות מידרג.

אוטו שעבר צביעת רכב  מחיר צביעת דלת ברכב נע בין 600-800 ₪.

:: מחיר צביעת שתי דלתות ברכב טויוטה קורולה של לקוח מידרג היה כ – 1,755 ₪.

:: מחיר צביעת דלת אחורית ופחחות ברכב טויוטה יאריס של לקוח מידרג היה כ – 2,000 ₪.  

אוטו שעבר צביעת רכב מחיר צביעת כנף ברכב נע בין 600-900 ₪.

:: מחיר פחחות וצבע בכנף אחורי ודלת ברכב מאזדה 6 של לקוח מידרג היה כ – 1,500 ₪

:: מחיר צביעת כנף ודלת בצבע פנינה ברכב קאיה של לקוח מידרג היה  כ – 2,000 ₪.

אוטו שעבר צביעת רכב מחיר צביעת מכסה מנוע נע בין 800-1,000 ₪.

:: מחיר צביעת מכסה מנוע בניסן קאשקאי של לקוח מידרג היה כ - 1,000 ₪

:: מחיר צביעת מכסה מנוע ותיקון פחחות ברכב סקודה אוקטביה של לקוח מידרג היה כ- 1,053 ₪.

אוטו שעבר צביעת רכב מחיר צביעת פגוש ברכב נע בין 600-800 ₪.

:: מחיר צביעת פגוש קדמי ופחחות ברכב טויוטה קורולה של לקוח מידרג היה כ – 1,000 ₪.

:: מחיר תיקון וצביעת פגוש ברכב מיצובישי ספייס סטאר של לקוח מידרג היה כ – 1,170 ₪.

אוטו שעבר צביעת רכב מחיר צביעת גג רכב נע בין 2,000- 1,000 ₪, ובממוצע 1,400 ₪.

:: מחיר צביעת גג, עבודת פחחות קטנה והסרת חלודה בג'יפ סובארו VX של לקוח מידרג היה כ – 2,000 ₪.

אוטו שעבר צביעת רכב מחיר צביעת רכב שלם, נע בין 7,000-20,000 ₪.

:: מחיר צביעת רכב שלם והחלפת שתי מראות חשמליות של לקוח מידרג היה – 9,354 ₪.

 


מה כולל מחיר צביעת רכב

מחיר צביעת רכב כולל בתוכו עבודה המורכבת ממספר שלבים עיקריים, בתהליך שיכול לקחת בין כמה שעות ליומיים. מי שרוצה לדעת יותר בפירוט על תהליך צביעת רכב יכול לקרוא את המדריך שכתבנו בנושא, אבל בקצרה, נספר שמחיר צביעת רכב כולל בתוכו כמה שלבים עיקריים:

אחד פירוק החלק - מקבלים החלטה האם צריך לפרק את החלק ברכב אותו נרצה לצבוע, או שצובעים כשהרכב שלם. ההחלטה מושפעת מגודלו של החלק, האם ניתן לפרק אותו והאם ישתלם לפרק אותו, שכן אם מדובר בחלקים מאוד קטנים חבל לפרק ובכך לבזבז זמן, כוח עבודה וכסף.

שתיים עבודת פחחות – בשלב זה יבוצעו תיקונים ועבודות פחחות ברכב במידה ויש צורך בכך. לאחר מכן, בשביל להכין את הרכב לצביעה, ימרח הפחח חומר מיוחד שימלא את הבורות והחספוס שנוצרו כתוצאה מעבודת הפחחות, ולאחר מכן יימרח גם פריימר, המשמש כחומר מקשר בין הרכב לצבע.  

שלוש בחירת הצבע – לכל רכב יש קוד זיהוי של הצבע שלו, הנקבע על ידי היצרן בהתאם לדגם ולשנת הייצור. בשלב בחירת הצבע, מזינים את פרטי הרכב במחשב המוסך ומוצאים את הגוון הספציפי. במידה וליצרן קיימים כמה גוונים של אותו הצבע, ניתן לבדוק גם בעזרת מניפת הצבעים של כל יצרן, ובכך להתאים במידה מדויקת את הצבע הנכון.

ארבע הכנה וצביעה – בשלב זה יכסה הפחח באמצעות ניילון את כל החלקים ברכב שאנחנו לא רוצים שייצבעו (כמו חלונות וגלגלים), ואז יתחיל במלאכת הצביעה. מחיר צביעת רכב יכלול שיטת צביעה הנקראת " צבע תנור", בה צובעים בכמה שכבות את הרכב בחדר מחומם שאטום לאבק, בעזרת ריסוס צבע על ידי אקדח הנקרא "פיסטולט". חלק מהצבעים כוללים בתוכם גם לקה, והצבעים שאינם כוללים בתוכם מצריכים מריחה של הלקה וייבוש נוסף.

לאחר הצביעה מחכים שהחלק יתקרר, ומרכיבים אותו בחזרה אל גוף הרכב.

 


מוסכי פחחות מומלצים

מחיר צביעת רכב עשוי להיות לא זול לפעמים, אבל בינינו – עדיף אולי לשלם פעם אחת על עבודה מקצועית טובה, מאשר לשלם על עבודה זולה שתצריך  מכם ביקורים נוספים שיעלו הרבה יותר. אם החלטתם ללכת על צביעת רכב, הכנו רשימה של מוסכי פחחות מומלצים, המתמחים בצביעת רכב. כל המוסכים מדורגים לפי חוות דעת של לקוחות אמיתיים, על מנת לאפשר לכם להחליט בהתאם במי להיעזר.

 

 

 


שאלות נפוצות לדף זה

כמה עולה צביעת רכב?

מחיר צביעת רכב משתנה בהתאם לאיזה חלק ברכב צריך לצבוע, כמה חלקים צריך לצבוע, האם יש תיקוני פחחות שצריך לעשות ומה גודל הרכב. בגדול רוב החלקים מתומחרים בין 600-800 ש"ח לצביעת חלק, כאשר יש חלקים יקרים יותר, כמו מכסה מנוע וגג, המתומחים ב- 1,000 ש"ח לצביעה ויותר. 

אפשר לצבוע רכב לבד?

בכל מה שקשור לצביעת רכב, אנחנו ממליצים ללכת למוסך פפחות ולא לעשות לבד. צביעת רכב לבד ללא ידע וניסיון יכולה להוביל לצביעה בגוון לא נכון או לכך שהצבע ידהה ויתקלף במהירות. בנוסף, צביעה לא מקצועית יכולה להוביל לכך שתצבעו בטעות חלקים שלא הייתם רוצים שייצבעו, כמו חלונות, גלגלים וכו'. 

מה המחיר של צביעת רכב שלם?

מחיר צביעת רכב שלם יכול להתחיל ב - 7,000 ש"ח לרכב קטן ולטפס עד 20,000 ש"ח לרכב גדול ומיוחד. אין לעשות שימוש בתוכן ללא אישור בכתב (ניתן לקבל אישור בתנאים מסויימים). שימוש בתכנים ללא אישור מהווה הפרת חוק זכויות יוצרים ויהווה עילה לתביעה.

שים לב! הנך מחובר בשם הלקוח . התנתק