מוקד טלפוני: 1-700-707-233

ביובית - מחיר
אם אתם מתעניינים במחיר ביובית, כנראה שהמצב די מסריח. אבל אנחנו כאן לעזור! כאן תוכלו לקרוא כמה עולה להזמין ביובית (ספויילר: ברוב המקרים לפחות 700-800 ₪). מה מחיר ביובית לפתיחת סתימה? כמה עולה שאיבת ביוב? כמה תשלמו על חיתוך שורשים בצנרת? ומה כדאי לוודא שכלול במחיר הביובית שתזמינו? כל התשובות בפנים.


איך תדעו שאתם צריכים ביובית?

אם יש לכם סתימה מקומית בהחלט עדיף להזמין אינסטלטור, זה יעלה הרבה פחות. אבל אם מדובר בסתימה בקו הביוב הראשי ברוב המקרים אינסטלטור לא יוכל לעזור, ולא תהיה ברירה אלא להזמין שרותי ביובית. איך תדעו שזה המצב?

ביובית אם סתימה חזרה על עצמה כמה פעמים 

ביובית אם כמה אביזרי אינסטלציה סתומים בו זמנית (סתימה באמבטיה וסתימה באסלה, למשל)

ביובית  אם יש הצפה קשה בלי סיבה ברורה 

ביובית אם שוחות הביוב בחצר מלאות

עדיין לא בטוחים אם אתם צריכים ביובית? מוזמנים לקרוא כאן עוד סימנים לדעת אם דרושה לכם ביובית או אינסטלטור, או שתוכלו להתייעץ ישירות עם בעל מקצוע שמתמחה בביובית.

 ביובית

 


מחיר פתיחת סתימה בעזרת ביובית

מחיר שרותי ביובית לפתיחת סתימה בביוב הוא 700-800 ₪. המחיר כולל את פתיחת הסתימה בעזרת שאיבה בוואקום ושטיפה של הקו כדי לוודא שהתקלה לא תחזור על עצמה. זה המחיר שתשלמו על פתיחת סתימה בסיסית, כשלמשאית יש גישה נוחה ואין בצנרת לכלוך שדורש פינוי ידני. אם המצב אצלכם מורכב יותר המחיר יעלה ותוכלו לשלם על פתיחת סתימה בעזרת ביובית עד 1,500 ₪ ויותר. בהמשך תוכלו לקרוא מה יכול לייקר את העבודה.

אם קיבלתם הצעת מחיר נמוכה בהרבה (תוכלו לראות כאלה בשיטוט קצר בגוגל), אנחנו ממליצים לחשוב פעמיים לפני שתתפתו למחיר הזול. לפעמים מדובר באנשים שלא משתמשים בציוד מספיק מתקדם ולא יעשו עבודה טובה, או בבעלי מקצוע לא אמינים שיגידו לכם מחיר אחד בהתחלה ואז בהמשך פתאום יצוצו כל מיני "תוספות" שיקפיצו את המחיר.

 פתיחת סתימה בביוב בעזרת ביובית

מחיר ביובית לחיתוך שורשים בצנרת ביוב

מחיר חיתוך שורשים בצנרת ביוב הוא 1,000-1,500 ₪, תלוי כמה הגישה למשאית נוחה וכמה מצב השורשים בצנרת שלכם קשה. המחיר כולל את פתיחת הסתימה שהשורשים גרמו, שטיפת קו הביוב, וחיתוך יסודי של השורשים.

חיתוך שורשים מתבצע על ידי חיבור של דיזה מיוחדת (סוג של ראש שונה) לצינור הביובית. מדובר בחלק יקר במיוחד ולכן מחיר העבודה גבוה יותר. לא לכל בעלי המקצוע בתחום יש את הדיזה המתאימה אז אם זו העבודה שאתם זקוקים לה, ודאו שלאיש המקצוע שהזמנתם יש.

 שימו לב: למרבה הצער, חיתוך שורשים בצנרת הוא לא סוף הבעיה. הוא מפנה את הצנרת לתנועת מים חופשית שוב, והוא טוב יותר מטיפול של אינסטלטור (שיכול לעשות חור בשורשים שייסתם בחזרה במהרה), אבל הוא לא פותר את הבעיה מהשורש. שורשים מחפשים מים והצנרת שלכם מלאה בכאלה כך שאם הם מצאו אותה הם יחזרו לסתום אותה פעם אחר פעם, עד שהעץ ייעקר או עד שתזיזו את קו הצנרת.  כדאי להתייעץ עם בעל המקצוע שעזר לכם או עם גנן על דרכים למנוע מהבעיה לחזור על עצמה.

 


מחיר ביובית לשאיבת ביוב

מחיר שאיבת ביוב נע בטווח בין 500-800 ₪, והוא משתנה לפי כמות הביוב שצריך לשאוב והמרחק בין מקום החניה הכי קרוב למשאית לבין המקום שזקוק לשאיבה (בור ספיגה, בור שומן, שוחות ביוב ועוד). במקרים קיצוניים (נניח, ריקון מי גשם מבור ענק באתר בניה) שאיבת ביוב יכולה לעלות גם יותר. בביובית רגילה יש מכל שיכול להכיל 7 קוב ביוב, אם הכמות גדולה יותר זה ידרוש יותר מנגלה אחת והמחיר יעלה בהתאם.

על שאיבת ביוב שמבוצעת בתוך תהליך של פתיחת סתימה לא תשלמו מחיר נוסף. אם תצטרכו שאיבת ביוב נוספת כשהמשאית כבר אצלכם כדי לפתוח סתימה, תוכלו לקבל הנחה של כ200 ₪ ממחיר שאיבת ביוב.


מה משפיע על מחיר ביובית?

למרבה הצער, יש עוד כמה גורמים שיכול לייקר את הביובית המיוחלת:

ביובית עבודה בידיים: אם יש בצנרת שלכם לכלוך, שומן או בוצה (חומר דומה לאספלט שנוטה להצטבר בצנרת ישנה) שיצטרכו להוציא ידנית, המחיר לפתיחת הסתימה יעלה.

ביובית מצוקת חניה: ביובית היא בעצם משאית ענק, ולפעמים אין לה גישה נוחה למיקום הסתימה שהיא צריכה לשאוב (אם הסתימה בתוך חניון, נניח, או בקומה גבוהה). במקרים כאלה העבודה תהיה קשה יותר ותעלה יותר.

ביובית שטיפה מרובה: אם יש כמה קווי ביוב שצריך לשטוף בסוף העבודה, בחלק מהמקרים תשלמו על כך תוספת מחיר.

ביובית פפארצי: לפעמים כחלק מעבודת הביובית יש צורך בצילום קווי ביוב, כדי לאתר סתימה או לוודא שהצינור נקי אחרי חיתוך שורשים. על תוספת של צילום קווי ביוב תוכלו לשלם כ500 ₪.

ביובית סתימה בבניין: פתיחת סתימה בביוב של בית משותף בהרבה מקרים עולה יותר מפתיחה של סתימת ביוב בבית פרטי, כי היא דורשת פתיחה ושטיפה של קווי ביוב רבים יותר, ולפעמים גישה לקומות גבוהות. חצי הכוס המלאה: במקרה כזה העלות תתחלק בין הדיירים ולא תיפול רק עליכם.

ביובית צינור לילה: אם קרתה לכם הצפה מאוחר בלילה, לא נאשים אתכם אם לא תרצו לחכות עם זה לבוקר. תוכלו להזמין שרותי ביובית sos שיגיעו לביתכם בשעות-לא-שעות ובסופי שבוע, אבל בתמורה המחיר יעלה משמעותית.


משאית או ביובית ניידת?

כל המחירים שקראתם עד כה נוגעים לביובית רגילה, כלומר משאית ענק שנושאת משאבה עוצמתית במיוחד. חלק מבעלי המקצוע שמציעים שרותי ביובית משתמשים במכשיר נייד שלא נמצא בתוך משאית.

מכשיר ביובית נייד יכול לפתוח סתימות, לשטוף קווי ביוב ולחתוך שורשים (אם יש לו את הדיזה המתאימה), אבל הוא לא מתאים לשאיבת ביוב. מיכל איסוף הביוב שלו קטן: מספיק כדי לשאוב סתימה ולכלוך מצינור אבל לא מספיק בשביל לשאוב ולפנות שוחות ביוב, ברכות ביוב או בורות ספיגה. בנוסף, משאבה של ביובית ניידת חזקה פחות, ויש סתימות שגדולות עליה.

עבודות ביובית שנעשות במכשיר נייד יכולות לעלות 100-200 ₪ פחות מהמחירים של משאית.

מתי נמליץ להזמין בעל מקצוע עם מכשיר ביובית נייד? אם הסתימה שלכם נמצאת במיקום לא נגיש (קומה גבוהה, חניון וכדומה), או אם הסתימה שלכם קלה ואתם רוצים לחסוך קצת.

 ביובית

מחיר שרותי ביובית: עסקאות לדוגמא

כדי שתוכלו לקבל מושג על כמה יעלו לכם שרותי הביובית שתזמינו, צירפנו כאן עסקאות אמיתיות שבוצעו אצל לקוחות מידרג, ואת המחיר ששולם עבור כל אחת מהן:

ביובית פתיחת סתימה בחצר של בית משותף.
מחיר : 700 ₪

ביובית פתיחת סתימה באמבטיה באמצעות ביובית.
מחיר: 1,000 ₪

ביובית פתיחת סתימה + חיתוך שורשים בצנרת.
מחיר: 1,200 ₪

ביובית פתיחת סתימה בצנרת בניין, כולל איתור באמצעות צילום קו ביוב.
מחיר: 1,500 ₪

ביובית שאיבת ביוב מבור ספיגה.
מחיר: 600 ₪


שרותי ביובית מומלצים

אחרי שציידנו אתכם במידע על מחירים של ביובית, לא נעזוב אתכם למצוא ביובית לבד. אספנו לכאן רשימה של שרותי ביובית מומלצים, מדורגים לפי חוות דעת של לקוחות קודמים.  מוזמנים לקרוא ביקורות וציונים על בעלי המקצוע בתחום, ולבחור את האיש שמתאים לכם.


שאלות נפוצות לדף זה

מה זה ביובית?

ביובית היא משאית שמיודעת לפתיחת סתימות בביוב, לשאיבת ביוב ולבעיות נוספות. יש עליה מערכת שאיבה עוצמתית וגם מערכת לשטיפת ביוב שמשחררת מים בלחץ גבוה.

כמה עולה להזמין ביובית?

מחיר הזמנת ביובית נע בטווח רחב של 500-1,500 ₪ ויותר, מוזמנים לקרוא עוד בפנים על כמה תשלמו מתי.

ביובית: איך זה עובד?

פתיחת סתימות על ידי ביובית מתבצעת בשני שלבים: שאיבת הגורם לסתימה, הלכלוך והשומן מהצנרת, ושטיפת הצנרת משאריות הלכלוך על ידי שחרור מים בלחץ גבוה לתוכה.אין לעשות שימוש בתוכן ללא אישור בכתב (ניתן לקבל אישור בתנאים מסויימים). שימוש בתכנים ללא אישור מהווה הפרת חוק זכויות יוצרים ויהווה עילה לתביעה.

שים לב! הנך מחובר בשם הלקוח . התנתק