מוקד טלפוני: 1-700-707-233

צביעת דירה - הצעות מחיר
צריכים לצבוע את כל הדירה ורוצים לקבל קצת מושג לגבי המחיר? הגעתם למקום הנכון! כל מה שכתבנו לכם במאמר הזה עוסק במחיר צביעת הדירה ובמרכיבים שלו. בטח תופתעו לשמוע כמה מרכיבים יש למחיר צביעת דירה.. גם אנחנו הופתענו מאוד, ולכן החלטנו להביא לכם הצעות מחיר לצביעת דירה לדוגמה לצד כל מרכיבי המחיר כדי לעשות לכולנו קצת סדר בכל הבלגן.


מחיר צביעת דירה – לפני שמתחילים

כל צבעי מתחיל יודע שמחיר הצביעה מורכב מהמון משתנים. אפשר אפילו לומר שאין דירה שזהה לדירה אחרת במרכיבים שלה. לכן, כשתשאלו צבעים כמה תעלה צביעת הדירה שלכם, הם כנראה יבקשו לבוא לראות את הדירה קודם או לכל הפחות ירצו שתשלחו להם תמונות טובות של הדירה. בהצעת המחיר שהצבעי ייתן לכם, הוא יתייחס לכל המרכיבים המסוימים שיש לכם בדירה ויגלם זאת במחיר.


מרכיבי הצעת מחיר לצביעת דירה

אז בשביל לעשות סדר בכל העניין חילקנו את מרכיבי המחיר לפרמטרים שקשורים לאיכות וכמות הצביעה, ולפרמטרים שקשורים לתנאי הדירה עצמה, ואת כולם ריכזנו עבורכם כדי שתבואו לצבעי עם כל הידע הנדרש.

מרכיבי מחיר בצביעת דירה - איכות וכמות הצביעה

:: גודל החדר – גודל החדר או הדירה הוא הקובע העיקרי של המחיר. לפיו הצבעי קובע את כמות דליי הצבע שצריך, כמות העובדים, ומשך זמן מוערך לעבודת הצביעה. מה העלות לכל צביעת קיר או חדר? קשה לתת נוסחה מדויקת אבל אפשר לומר שצביעת חדר של 10 מ"ר בלי משתנים מיוחדים, עם גובה תקרה סטנדרטי (כ-2.60 מטר), בלי צביעת תקרה, תעלה כ-800 – 1000 ₪.

 צביעת דירה

:: צביעת תקרהלא תמיד צובעים את התקרה כחלק מצביעת דירה, תלוי מאוד במצב התקרה, אבל כדאי מאוד לדעת שצביעת תקרה היא עוד מרכיב שמעלה את המחיר.

:: סוג הצבע – יש שני סוגי צבע עיקריים בשוק – צבע סיד וצבע אקרילי. רוב הצבעים צובעים את קירות הדירה בצבע אקרילי (נירוקריל אקסטרה של נירלט, סופרקריל של טמבור או סופר גארד של יעקבי) שנחשב טוב לצביעת קירות כי הוא רחיץ (אפשר לשטוף במים את הקיר שנצבע בו). בצבע הסיד היום משתמשים בעיקר לצביעת תקרות כי הוא עמיד יותר בלחות לעומת האקרילי, וכידוע הלחות נוטה לעלות כלפי מעלה לתקרה. חשוב לדעת בהקשר זה שאם הקיר היה צבוע בסיד וצריך לצבוע עליו צבע אקרילי – יש למרוח שכבת בונדרול (מעין דבק שמתווך בין סוגי הצבע) לפני כן, מה שגם מייקר את המחיר.

:: גוון הצבע – לא הרבה יודעים זאת, אבל צביעת דירה בגוון כהה עולה יותר מצביעת דירה בגוון בהיר משום שפשוט הצבעים הכהים יקרים יותר מהצבעים הבהירים.

:: צביעת חדר אמבטיהצביעת חדר אמבטיה מוסיפה למחיר קצת יותר מצביעת חדר רגיל מכיוון שצובעים את חדר האמבטיה בסוג צבע מיוחד נגד עובש שהוא קצת יקר יותר מצבע אקרילי רגיל.

:: אפקטים בצבע – אם יש מרכיב שמייקר צביעת דירה זה צביעה באפקטים. כמות האפקטים בצבע היא אינסופית, אבל המכנה השותף של כולם זה שהם מייקרים מאוד, מי יותר ומי פחות. למשל – צביעת אותו חדר בודד שדיברנו עליו למעלה (כ-10 מ"ר) כאשר שלושה קירות באותו גוון בהיר ורק קיר אחד באפקט פנטזיה או אפקט ווש עולה כ-1600 ₪.

מרכיבי מחיר בצביעת דירה – תנאי הדירה

:: הרטיבות, קילופים/סתימות חורים – עקרונית אין דירה או חדר שלא צריך לעשות בהם תיקוני שפכטל מסוימים, מספיק שיש חור מהמסמר שבעזרתו תלינו את התמונה של צ'ה גווארה, וכבר צריך תיקון שפכטל. אז בדרך כלל הצבעים לא יוסיפו את התיקונים כחלק מהמחיר אלא אם התיקונים הם מעבר לסטנדרטיים. קשה להעריך מה הם תיקוני שפכטל "מעבר לסטנדרטיים", אבל כן נוכל להגיד שרטיבות חמורה שיש לה כבר צבע צהוב זה תיקון מעבר לסטנדרטי, והוא כנראה ייקר את המחיר.

:: פרקט – יש לכם בבית פרקט? מגניב ממש! אבל לא כשמדובר בצביעת דירה לצערנו... צביעת דירה עם פרקט עולה יותר כי עץ ומים הם לא חברים, ולהזכירכם אחוז גבוה מהצבע מכיל מים. צריך לעטוף את הפרקט היטב לפני הצביעה כדי שאפילו טיפה לא תנזול אליו, מה שמייקר מאוד את העבודה.

 צביעת דירה עם פרקט

:: דירה מרוהטת – צבעים רבים טוענים שתמיד הלקוחות מאוד מופתעים מהפרט הזה, אבל אתם שתקראו אותו כאן כבר לא תהיו מופתעיםמחייך  אם הדירה מלאה בריהוט או ריקה זה משפיע מאוד על מחיר הצביעה! מחיר צביעת דירה ריקה מריהוט נמוך בהרבה ממחיר צביעת דירה שמרוהטת קומפלט. ריהוט בדירה מצריך את הצבעים לעטוף הכול היטב מה שלוקח עוד זמן ומאמץ. לכן בטח תעדיפו לנצל מעבר דירה או עזיבתה, כשהיא ריקה, כדי לצבוע אותה.

:: כמות השכבות – כמות שכבות הצבע שיש לצבוע משפיעה על המחיר. בדרך כלל צובעים דירה בשתי שכבות, אבל לעיתים צריך גם יותר, בעיקר במקרה שהצבע המקורי של הקיר כהה יותר מהצבע החדש, ומצריך צביעה של אפילו 4 שכבות.


הצעות מחיר לצביעת דירה לדוגמה

אז אחרי שדיברנו על אין-ספור המרכיבים של הצעות המחיר לצביעת דירה, נשטוף את העיניים עם קצת הצעות מחיר לדוגמה. את הצעות המחיר נתנו צבעים מומלצים שמופיעים באתר שלנו. קבלו אותן:

צביעת דירת חמישה חדרים קומפלט

כולל חדר אמבטיה?

כן

צביעת תקרה

כן

סוג צבע

אקרילי (סופרקריל 2000)

גוון הצבע

בהיר

אפקטים בצבע

לא

תיקוני שפכטל

סטנדרטיים

מרוהטת?

כן

פרקט?

כן

בונדרול?

כן

כמה שכבות?

3

מחיר

7500

 

צביעת דירת ארבעה חדרים קומפלט

כולל חדר אמבטיה?

כן

צביעת תקרה

כן (בצבע סיד)

סוג צבע

אקרילי

גוון הצבע

בהיר

אפקטים בצבע

לא

תיקוני שפכטל

סטנדרטיים

מרוהטת?

כן

פרקט?

לא (אבל כיסוי של כל הרצפה)

בונדרול?

לא

כמה שכבות?

2-3 שכבות

מחיר

6000

 
 צביעת דירה

 

תיקוני טיח ושפכטל נקודתיים וצביעה במטבח

צביעת תקרה

כן (בצבע סיד)

סוג צבע

אקרילי

גוון הצבע

בהיר

אפקטים בצבע

לא

תיקוני שפכטל

תיקוני טיח ושפכטל

מרוהטת?

כן

פרקט?

לא

בונדרול?

כן

כמה שכבות?

2

מחיר

1400

 

 צביעת סלון

צביעת תקרה

לא

סוג צבע

אקרילי

גוון הצבע

בהיר

אפקטים בצבע

אפקט סוויד בקיר אחד

תיקוני שפכטל

סטנדרטיים

מרוהטת?

כן

פרקט?

לא

בונדרול?

לא

כמה שכבות?

2

מחיר

1500- 2500 תלוי בגודל הקיר עם אפקט הסוויד


דוגמאות לצביעת דירה

צביעה ותיקוני טיח של סלון בדירה.
צילום: יונתן בוקס, חיפה.
צביעת דירה בת ארבעה חדרים שכללה צביעה מיוחדת ...
צילום: דוד פרבמן, ירושלים.
צביעה ותיקוני קירות בדירת ארבעה חדרים.
צילום: רות רוסו, נס ציונה.
צביעה ותיקונים של דירה לאחר שיפוץ.
צילום: יניב זוהר, הרצליה.
צביעה מלאה בדירת ארבעה חדרים, כולל תקרה ומרפסת ...
צילום: דורית לשם, רחובות.
צביעה של דירה 5 חדרים שכללה הורדת טפטים, שפכטל ...
צילום: אביב דאי, פרדס חנה-כרכור.
צביעה של דירת 4 חדרים וטיח בקירות.
צילום: א. ש. רמת גן.
צביעה, טיח ותיקונים בכל הקירות והתקרה בדירת ...
צילום: נמרוד פילה, תל אביב.
צביעת דירה בת 5 חדרים כולל צביעה בשלושה גוונים ...
צילום: גיא כהן, רמת גן.
צביעת דירה בת ארבעה חדרים,מרפסת ותקרה, סתימת ...
צילום: דב בוכולטר, ראש העין.

צבעים מומלצים

זה תמיד נחמד להחליט שעכשיו זה הרגע לחדש את הצבע בקירות, ועל הדרך לתקן כל מיני חורים וקילופים. בשביל לעשות את זה כמו שצריך בטח תשמחו לקבל המלצה על איזה צבעי טוב מחבר שלכם שיודע שהצבעי עשה עבודה מצוינת.. זה לא תמיד כזה פשוט למצוא אחד כזה, אז ריכזנו עבורכם רשימה של עשרות צבעים מומלצים לפי חוות דעות של לקוחות קודמים כמוכם! הדירוג בשבילנו הוא הכול – אחרי כל עבודת צביעה אנחנו מתקשרים ללקוח ומקבלים ממנו חוות דעת שמתעדכנת באותו הרגע באתר.


שאלות נפוצות לדף זה

כמה עולה צביעת חדר?

התשובה המדויקת ביותר לשאלה הזאת היא - תלוי. תלוי מאוד באיזה סוג צבע צובעים, באיזה גוון צבע, כמה תיקוני שפכטל יש בחדר, האם החדר מרוצף בפרקט,, האם החדר ריק מריהוט או מלא בו, האם צובעים גם את התקרה, מה גוון הצבע המקורי בחדר ועוד!

ננסה לקחת את המקרה הרגיל - חדר של 10 מ"ר שנצבע בצבע אקרילי (הצבע הרגיל לצביעת קירות), בגוון בהיר, לא כולל צביעת תקרה, כולל ריהוט בחדר, כשהריצוף רגיל ולא פרקט, כשגוון הצבע המקורי בהיר גם ויש רק תיקונים סטנדרטיים של שפכטל - הצביעה בידי צבעי מקצועי תעלה כ-800 - 1000 ש"ח. 

מה מחיר צביעת סלון?

תלוי מאוד. בהרבה מהסלונים אוהבים לשים אפשקטים בצבע מה שמייקר מאוד את צביעת הסלון. בנוסף יש משתנים רבים נוספים - כמה תיקוני שפכטל יש, באיזה גוון צובעים, האם בסלון יש פרקט או ריצוף רגיל,, האם צובעים גם את התקרה וכו.

ניקח מקרה קלאסי של צביעת סלון - סלון שצובעים את כל קירותיו בצבע אקרילי בהיר ובקיר אחד צובעים באפקט סוויד, תיקוני שפכטל סטנדרטיים וללא צביעת תקרה - יעלה כ1500 - 2500 ש"ח תלוי בגודל הקיר עליו צובעים באפקט סוויד ובגודל הסלון.

כמה עולה צביעת חדר ילדים?

צביעת חדר ילדים של כ-10 מטר מרובע, שכמות הקילופים בו לא גדולה מאוד, ונצבע בגוונים רגילים ובלי אפקטים תעלה  כ-800 - 1200 ₪.

צביעת חדר ילדים של אותו החדר עםצביעת קיר אחד באפקט פנטזיה או ווש ושאר הקירות בגוון ללא אפקט, תעלה בערך 1500 – 1700 ₪.אין לעשות שימוש בתוכן ללא אישור בכתב (ניתן לקבל אישור בתנאים מסויימים). שימוש בתכנים ללא אישור מהווה הפרת חוק זכויות יוצרים ויהווה עילה לתביעה.

שים לב! הנך מחובר בשם הלקוח . התנתק