מוקד טלפוני: 1-700-707-233

סידור ארונות

קמתם  בוקר אחד והחלטתם שדי, אי אפשר יותר – חייבים לסדר את הארון? אחת האפשרויות שלכם במקרה הזה היא להיעזר בשירות סידור ארונות כדי להציל את המצב. במדריך הזה נלווה אתכם בתהליך סידור הארונות, החל משיחת הטלפון הראשונה עם מסדרת הארונות ועד שכל החפצים בארון יסודרו בצורה מושלמת. וגם, תוכלו למצוא טיפים לסידור הארון לגמרי בעצמכם. יאללה, התחלנו?

 סידור ארונות

 


מתי כדאי לעשות סידור ארונות?

נכון שכולנו מסדרים את הארונות בבית מדי פעם (ולא משנה מה התדירות, אנחנו לא שופטים מחייך), אבל יש מקרים בהם "להוציא את הבגדים מהארון, לנקות קצת אבק ולהחזיר", כבר לא באמת מספיק, וצריך להיעזר בשירות סידור ארונות מקצועי.

- סביב חגים ועונות מעבר - כחלק מסידור הבית, הזמנת שירות סידור ארונות יכול לחסוך זמן, מאמץ וגם לפתור בעיות אחסון ואגרנות. 

- שינוי בהרכב המשפחתי - בין אם אתם מצפים לתוספת חדשה למשפחה (מזל טוב!), ובין אם חלק מדיירי הבית עזבו את הקן, כנראה שתצטרכו לשנות את אופן האחסון בבית ולארגן את הארונות מחדש

- מעבר דירה - מעבר דירה הוא אף פעם לא תהליך קל, וסידור ארונות יכול להקל על התהליך לא מעט. במידה ואתם עוברים מדירה גדולה לקטנה, או להפך, כנראה שתצטרכו למצוא פתרונות אחסון חדשים לבית. כאן בדיוק נכנסות לתמונה מסדרות הארונות, שכן הן יסדרו ויארגנו את הארונות לפי הצרכים והרצונות החדשים שלכם.

 סידור ארונות - לפני ואחרי

 


רגע לפני שמתחילים בסידור ארונות מקצועי

כאשר פונים למסדרת ארונות, השלב הראשון יהיה להבין מה בדיוק הצורך שלכם בסידור הארון. חשוב שתדעו  שהתהליך יכול להיות לא קצר, ולהשתנות מאוד בהתאם לרצונות ולצרכים שלכם. לכן חשוב שמסדרת הארונות תבין בדיוק במה מדובר. התיאור יכול להתבצע טלפונית, אבל בדרך כלל היא תגיע אליכם הביתה, תכיר אתכם קצת יותר לעומק, ותבין מה בדיוק העבודה הנדרשת. בהתאם  לצרכים שלכם, מסדרת הבתים תוכל לתמחר את העבודה ולתת הצעת מחיר מתאימה.  עם זאת, שימו לב שפרק הזמן לסידור הארונות אינו קבוע, ולרוב מסדרת הבית תוכל לתת הערכה כללית בלבד למספר ימי העבודה הנדרשים. אחרי שסיימנו עם כל זה, היא תוכל להגיע אליכם ולהתחיל לעבוד.

 

 


סידור ארונות - מה קורה בפועל?

באופן כללי, לא משנה איזה ארון בחרתם לסדר – ארון מטבח, ארון בגדים או ארון הצעצועים של הילד, תהליך הסידור יהיה פחות או יותר זהה.

בשלב הראשון של סידור הארון, המסדרת תוציא את כל החפצים מהארון (אל תיבהלו מהבלאגן) ותמיין אותם. חשוב שתדעו שבחלק הזה תצטרכו להיות שותפים מלאים לתהליך, שכן, תצטרכו להחליט עבור כל פריט ופריט האם אתם בוחרים לשמור אותו או לא – ומה לעשות, את זה המסדרת לא יכולה לעשות עבורכם. קחו בחשבון ששלב המיון יכול להיות רגיש וקשה בחלק מהמקרים, ותצטרכו להיפרד מחפצים סנטימנטליים ואהובים. המלצה שלנו, תנסו לסמוך על מסדרת הארונות ולתת בה אמון,  כי יש לה ניסיון רב בסידור ארונות והיא תוכל להמליץ לכם איזה חפצים כדאי לשמור, איזה לא, ומה כדאי להעביר למחסן או לתרומה מחייך.

אחרי שסיימתם עם תהליך המיון, העבודה שלכם נגמרה והמסדרת יכולה להמשיך בעבודה בעצמה. את כל החפצים שלא נעשה בהם שימוש יומיומי היא תסדר בארגזים, על כל ארגז היא תרשום מה הוא מכיל ותאחסן אותו במחסן, או במקום אחר לבחירתכם. את שאר החפצים המסדרת תארגן בצורה חכמה בארון ותגרום לו להיראות כמו שתמיד חלמתם.

 סידור ארון בגדים

 


מחירי סידור ארונות

סידור ארונות מתומחר בדרך כלל לפי שעת עבודה של המסדרת ומושפע בעיקר ממספר  העובדות שהיא תידרש להביא. ככל שיש יותר ארונות לסדר, כך היא תידרש להביא איתה עובדות נוספות והמחיר יעלה. גורם נוסף שיכול להשפיע על מחיר סידור הארונות הוא המרחק הגיאוגרפי – ככל שהמסדרת תידרש לנסוע רחוק יותר, המחיר יתייקר.

באופן כללי, מחיר שעת עבודה של מסדרת ארונות ינוע בין 100-150 ₪.

מחיר יום עבודה של מסדרת ארונות יהיה 800-1,500 ₪.

מחיר סידור ארונות על ידי מסדרת ועובדת נוספת יעלה בין 1,800-1,900 ₪.

סידור ארונות על ידי מסדרת ושתי עובדות יעלה בין 2,200-2,500 ₪.

ואם אתם רוצים להבין קצת יותר לעומק, מוזמנים לקרוא את המאמר שלנו על מחירי סידור הבית.


טיפים לסידור ארונות לבד

אם החלטתם שאתם רוצים לסדר את הארון בעצמכם, קבלו מאיתנו כמה טיפים שיוכלו לעזור לכם בתהליך.

  • קודם כל, חשוב לזכור שהרעיון הכללי בסידור ארונות הוא להקל עלינו להגיע לכל פריט בארון. ארון מסודר בצורה מושלמת לפי צבעים אולי יראה מעולה, אבל צריך לוודא שהוא גם נגיש.
  • בהמשך לטיפ הקודם, כאשר מסדרים את הארון צריך לבדוק לגבי כל פריט – האם הוא בשימוש יומיומי, או רק לעיתים רחוקות? ואם בכלל לא השתמשתם בפריט בשנה האחרונה, כנראה שווה להוציא אותו מהבית... לעומת זאת, חפצים שנשתמש בהם לעיתים קרובות כדאי למקם בקדמת הארון, ואת שאר הדברים אפשר לשים מאחורה.
  • הכי חשוב זה לוודא שלכל פריט בארון יש מקום מוגדר וקבוע. לא תאמינו כמה זה יקל עליכם בשמירה על הסדר בארון. המלצה שלנו, תנסו להשתמש כמה שיותר בסלסלאות, או בכל אמצעי אחר כדי לתחום את המדפים בארון.
  • באופן כללי, תנסו לעבוד בצורה רוחבית כמה שיותר, וכמה שפחות לגובה. מה לעשות, מגדלים של בגדים כנראה לא יחזיקו מעמד הרבה זמן.
 סידור ארון ילדים

 


ומה קורה אחרי שסיימנו את סידור הארונות?

לא משנה אם פניתם למסדרת בתים או שסידרתם את הארון בעצמכם, כולנו יודעים שהחלק הכי קשה בסידור הארונות הוא לשמור על הסדר לאורך זמן. אז מה עושים כדי להצליח לשמור עליו?

בגדול, המטרה של סידור ארונות מקצועי הוא להקל על שמירת הסדר, ולגרום לכך שלכל חפץ יהיה מקום מוגדר ונוח. כשיש בארון מעט חפצים יחסית, אפשר לראות ולהגיע לכל דבר בקלות ובנוחות. בצורה כזו קל להחזיר כל דבר למקומו, הסדר פשוט נשמר בעצמו וכמעט ואין צורך להתאמץ כדי לשמור עליו.


מסדרות ארונות מומלצות

החלטתם  שהדרך היחידה להשתלט על הבלאגן בארון היא לפנות למסדרת ארונות מקצועית? במקום להתחיל להתקשר למשפחה וחברים כדי שימליצו על הבת של השכנים שעשתה להם בייביסיטר ועל הדרך גם סידרה את הארון, כאן תמצאו רשימה של מסדרות בתים מומלצות ותוכלו לקרוא עשרות חוות דעת מלקוחות קודמים. שיהיה בהצלחה!


שאלות נפוצות לדף זה

כמה עולה סידור ארונות?

סידור ארונות מתומחר בדרך כלל לפי יום עבודה של מסדרת הארונות, ומושפע בעיקר ממספר העובדות שעליה להביא.

מחיר של סידור ארונות על ידי מסדרת יחידה יעמוד על 1,300-1,500 ש"ח בממוצע.

סידור ארונות על ידי מסדרת ועובדת נוספת יעלה 1,800-1,900 ש"ח, ובמידה ומדובר על שתי עובדות המחיר יהיה כ-2,200-2,500 ש"ח.

איך לסדר ארונות מטבח?

הטיפ הכי חשוב שאנחנו יכולים לתת לכם הוא לסדר כל פריט במקום קבוע. בצורה כזו לא תצטרכו להתאמץ כדי לשמור על הסדר בעתיד, ותוכלו להגיע לכל דבר בקלות.

ואם אתם רוצים לקבל עוד כמה טיפים, מוזמנים לקפוץ לתחילת המאמר :)

איך לסדר ארונות בגדים?

קודם כל, למיין. אחרי שתוציאו את כל הבגדים שאתם כבר לא באמת לובשים, יהיה לכם הרבה יותר קל לראות את כל הפריטים שיש לכם ולסדר אותם בצורה מתאימה.

אין לעשות שימוש בתוכן ללא אישור בכתב (ניתן לקבל אישור בתנאים מסויימים). שימוש בתכנים ללא אישור מהווה הפרת חוק זכויות יוצרים ויהווה עילה לתביעה.

שים לב! הנך מחובר בשם הלקוח . התנתק