מוקד טלפוני: 1-700-707-233

מחירי סידור הבית
סידור הבית תמיד נשמע כמו חלום. מישהי שמגיעה אלינו הביתה ומסדרת את הארונות או החדרים בצורה מושלמת, מה צריך יותר מזה? החדשות הטובות הן שהחלום הזה לגמרי יכול להתגשם, ואפילו במחיר סביר! אז, כמה סידור בית מקצועי עולה לנו, מה משפיע על המחיר ואיך אפשר להוזיל עלויות? כאן תמצאו את המדריך למחירי סידור הבית עם כל התשובות.

 מחירי סידור בתים

 


איך מתומחר סידור בתים?

באופן כללי, כל עבודות סידור הבית מתומחרות לפי שעת עבודה של המסדרת. ככה שלא ממש משנה אם קראתם למסדרת הבתים בשביל סידור ארונות או בשביל סידור הבית אחרי מעבר דירה – המחיר לשעה לרוב יהיה זהה, וינוע בין 100 ש"ח לבין 150 ש"ח לשעה. אבל, חשוב שתדעו שלחלק ממסדרות הבתים יש מספר שעות עבודה מינימלי, והן לא יגיעו לעבודה שלוקחת פחות זמן מזה, ולכן המחיר יהיה בהתאם.

 מחיר סידור ארונות

כמו כן, כאשר פונים למסדרת בתים, היא כמעט אף פעם לא תוכל לתת לכם הערכה למחיר הסופי של העבודה. אל תתאכזבו, סידור בית הוא תהליך מאוד אישי ומשתנה כמעט לחלוטין מבית לבית, בהתאם לאופי הדיירים ולכמות החפצים בבית, ואי אפשר לדעת מראש כמה זמן יידרש. לכן, השלב הראשון לאחר שאתם פונים למסדרת בתים יהיה היכרות קצת יותר מעמיקה אתכם ועם הבית. יכול להיות שהמסדרת תבקש מכם לשלוח תמונות של הבית ושל הדברים שאתם רוצים שהיא תסדר, או שהיא תגיע אליכם הביתה כדי לראות בפועל במה מדובר. אבל גם לאחר מכן, תוכלו לקבל הצעת מחיר כללית בלבד. מכיוון שתהליך סידור הבית דינמי מאוד, יכול להיות ששעות העבודה ישתנו והמחיר יעלה או ירד בהתאם. לכן המחיר הסופי יקבע רק בתום סידור הבית ואז גם יתבצע התשלום.


מה משפיע על מחיר סידור הבית?

אוקיי, נכון שמחיר סידור הבית יהיה בדרך כלל לפי שעת עבודה, אבל האמת היא שיש כמה גורמים שיכולים להשפיע על המחיר הזה. למה יכולים? כי מחיר סידור הבית נקבע באופן אינדיווידואלי על ידי מסדרת הבתים, ולכן קשה לתת כללים קבועים בנוגע לתמחור.

 מחיר סידור בתיםאם אתם מתכננים עבודת סידור גדולה שתיקח כמה שעות טובות של עבודה – סביר להניח שמחיר הסידור ירד לאחר כמה שעות. כלומר, אם בשש שעות העבודה הראשונות שילמתם 120 ₪ לשעה, יכול להיות שבשעתיים הבאות תשלמו כ-100 ש"ח. לפעמים שווה להיעזר במסדרת לטובת חדרים נוספים בבית, כי המחיר כבר ייצא לכם יותר משתלם. 

 מחיר סידור בתיםגורם נוסף שישפיע על מחיר סידור הבית הוא מספר העובדות הנדרשות לביצוע הסידור. במידה ומסדרת הבתים תגיע עם עובדות נוספות, התשלום, מה לעשות, יעלה. בדרך כלל המחיר יהיה פר שעה לכל עובדת. אז נכון שעובדת נוספת מייקרת את המחיר, אבל לפחות תשלמו על פחות שעות עבודה. 

 מחיר סידור בתיםאיפה אתם גרים? גם מרחק גיאוגרפי יכול להעלות את מחיר סידור הבית. אם מסדרת הבית תצטרך להגיע אליכם מרחוק יחסית, ייתכן שלמחיר העבודה יתווספו הוצאות הנסיעה.

 מחיר סידור בתים

 


מחירים של סידור בתים

עכשיו, אחרי שכבר החלטתם להזמין מסדרת בתים, אתם בטח רוצים להבין כמה פחות או יותר תשלמו בפועל, נכון? ממש בשביל זה אספנו בשבילכם מחירים לדוגמא של עבודות סידור הבית.

רוצים להזכיר לכם שוב - קשה לחזות את המחיר הסופי אותו תשלמו, מכיוון שכל בית לגופו וכל עבודת סידור בית שונה מעבודות אחרות. 

 

מחירי סידור בתיםמחירי סידור ארונות

סידור ארון יחיד יעלה בין 250-500 ₪ בממוצע.

סידור שני ארונות יעלה בין 350-600 ₪.

סידור שלושה-ארבעה ארונות יעלה בין 400-800 ₪.

מחיר סידור ארונות בכל הבית יהיה 800-2,000 ₪ בממוצע.

מחירי סידור בתיםמחיר סידור ניירת

סידור ניירת יעלה בין 300-800 ₪ בממוצע.

 מחיר סידור ניירת

 

מחירי סידור בתיםמחירי סידור חדרים

סידור חדר אחד יעלה בין 300-600 ₪.

סידור שני חדרים יעלה בין 500-1,000 ₪ בממוצע.

סידור שלושה חדרים יעלה בין 1,200-2,000 ₪.

מחיר סידור ארבעה חדרים יהיה 2,000-2,800 ₪ בממוצע.

סידור חמישה חדרים יעלה בין 3,000-3,500 ₪.

 

מחירי סידור בתיםמחירי אריזה לפני מעבר דירה

אריזת דירה שלושה חדרים תעלה בין 400-1,000 ₪.

אריזת דירת ארבעה חדרים תעלה בין 1,000-1,700 ₪.

מחיר אריזת דירת חמישה חדרים יהיה 2,000-2,600 ₪ בממוצע.

מחיר סידור הבית לאחר מעבר דירה ינוע בין 800-2,000 ₪, בהתאם למספר החפצים שיש לסדר.


מסדרות בתים מומלצות

כמו שאמרנו, מחיר ממוצע לשעת עבודה של סידור הבית ינוע בין 100-150 ₪. שימו לב שלפעמים המחיר הזה כולל מע"מ ולפעמים לא, אז חשוב לוודא זאת לפני שאתם סוגרים את העבודה, כדי שלא תופתעו מהמחיר הסופי.

השיקולים שלכם בבחירת מסדרת בתים צריכים להיות לא רק מחיר העבודה לשעה, אלא גם נסיון בפרויקט שבחרתם וגם חיבור אישי שלכם למסדרת. תקשורת טובה, נסיון וצוות טוב שעובד עם מסדרת בתים יכול לחסוך שעות עבודה רבות ולכן גם כסף רב, אז השקיעו מאמץ בלבחור מסדרת בתים שתתאים בדיוק לצרכים שלכם. 

ומה עם מסדרת בתים מקצועית שתסדר אותו בפועל? ממש כאן תוכלו למצוא רשימה של מסדרות בתים מומלצות, עם חוות דעת שהתקבלו מלקוחות קודמים. אז כל מה שנשאר לכם לעשות הוא לעבור על הרשימה, להתרשם מחוות הדעת והציונים ולבחור את מסדרת הבתים בשבילכם. שיהיה בהצלחה מחייך.


שאלות נפוצות לדף זה

כמה עולה סידור ארונות?

מחיר סידור ארונות נקבע בדרך כלל לפי שעת עבודה של מסדרת הבית, ונע בין 100-150 ש"ח לשעה.

בממוצע, סידור ארון יחיד יעלה בין 250-500 ש"ח.

 

כמה עולה סידור ניירת?

מחיר סידור ניירת ינוע בין 300-800 ש"ח.

אנשים שהתעניינו במחירי סידור הבית התעניינו גם בזה...

סידור בית
סידור הבית
סידור ארונות
סידור ארונות
ספלים תלויים במטבח מסודר
סידור ארונות מטבח
חדר ילדים אחרי סידור
סידור חדר ילדים
מחסן לפני סידור
סידור מחסן


אין לעשות שימוש בתוכן ללא אישור בכתב (ניתן לקבל אישור בתנאים מסויימים). שימוש בתכנים ללא אישור מהווה הפרת חוק זכויות יוצרים ויהווה עילה לתביעה.

שים לב! הנך מחובר בשם הלקוח . התנתק