מוקד טלפוני: 1-700-707-233

וילון חשמלי

אוהבים להתפנק? כנראה שוילון חשמלי זה בשבילכם. אבל,לנוחות הזו יש מחיר, והאמת היא שהוא לא זול בכלל. מחיר של וילון חשמלי יכול להיות כפול ממחירו של וילון זהה ללא מנגנון חשמלי.  פערי המחירים בין החברות השונות גדול, אבל כך גם הפער באיכות. אז כמה אתם צפויים לשלם עבור התענוג? כל הפרטים ממש כאןמחייך


וילון חשמלי – חברות מומלצות

החברה המוכרת והאיכותית ביותר המייצרת מנגנונים חשמליים לוילונות היא חברת סומפי שמעניקה 5 שנות אחריות על המנועים והמסילות שהיא מייצרת. ישנן חברות זולות יותר, ביניהן חברות סיניות אשר האחריות שלהן לרוב לשנה בלבד. חברה סינית מומלצת היא חברת דויה, שמוצריה נחשבים לאיכותיים ביחס לחברות הסיניות וזולים ביחס לחברת סומפי הישראלית. חברה דויה מעניקה אחריות ל-3 שנים. תיקון וילון חשמלי הוא עסק לא זול ולכן האחריות שווה את התוספת במחיר,  שמיד נפרט ממה היא מורכבת.

 וילון חשמלי - מחיר

 


מחיר הוילון החשמלי

מחיר הוילון החשמלי מורכב ממספר גורמים מעבר למחיר עיצוב הוילון:

וילון חשמלימחיר מנוע לוילון חשמלי  מנוע של חברת סומפי יעלה בין 1,500-2,500₪ (תלוי בגודל המנוע ובחברה) כולל מע"מ והרכבה. מנוע של חברות זולות יותר, כמו למשל חברת דאיה, יעלה בין 1,000-1,500₪. מנוע של חברות סיניות יהיה זול משמעותית ויעלה בין 700-1,500 ₪.

וילון חשמלימחיר מסילה לוילון חשמלי - אם בחרתם בוילון הסטה (וילון הנפתח לצדדים) תזדקקו גם למסילה המיועדת לוילון חשמלי.  לעומת זאת, עבור וילונות גלילה אין צורך במסילה ולכן וילון גלילה חשמלי בדרך כלל זול יותר מוילון הסטה חשמלי.עלות המסילה נעה בין 150-300 ₪ למטר רץ, תלוי ביצרן. מסילה של חברת סומפי תעלה כ-250 ₪ למטר רץ.

 וילון חשמלי

וילון חשמלימחיר שלט לוילון חשמלי – אם אתם מתפנקים עד הסוף ורוצים וילון שמופעל באמצעות שלט, כזה שתוכלו לפתוח ולסגור מבלי לקום מהספה, תצטרכו להיפרד מעוד כמה מאות שקלים. כדי לתפעל את הוילון החשמלי בעזרת שלט יש צורך להוסיף מקלט למנוע, ולרכוש את השלט עצמו כמובן. ישנם שני סוגי שלטים: שלט חד ערוצי, ושלט רב ערוצי. שלט חד ערוצי יתאים לוילון אחד בלבד ויעלה בין 150-300 ₪ כולל המקלט, תלוי ביצרן. שלט רב ערוצי, המתאים למספר וילונות (בדרך כלל 5-4), יעלה בין 300-450 ₪ כולל מקלט. ככל שהשלט מתאים למספר וילונות גדול יותר, כך מחירו עולה. כדי להימנע מהפתעות לא נעימות, חשוב לשים לב שבהצעת המחיר כתוב במפורש שהמחיר כולל את השלט והמקלט.

 וילון חשמלי למטבח

 


מחיר התקנת וילון חשמלי

בניגוד להתקנת וילונות רגילים שאינה כרוכה בעלות נוספת מעבר לעלות הוילון עצמו, התקנת וילון חשמלי מתומחרת בנפרד ותעלה בין 400-600 ש"ח. עלות זו כוללת את הרכבת המסילה, המנוע והוילון עצמו. מעצבי וילונות לעיתים מציעים לחבר את הוילון למערכת החשמל ללא עלות נוספת, אך חשוב שתדעו שהאחריות תהיה בתוקף רק אם חשמלאי מוסמך יחבר את הוילון לחשמל. החיבור לחשמל אמנם מאוד פשוט, ויכול מאוד להיות שתוכלו לעשות זאת בעצמכם, אבל אם כבר השקעתם לא מעט כסף במנוע איכותי, עדיף להשקיע עוד קצת כדי שהאחריות תשמר. לפני שאתם מזמינים חשמלאי לצורך התקנת הוילון החשמלי, בדקו מה הן דרישות היצרן - יש יצרנים שדורשים שהחשמלאי יהיה מוסך מטעמם, ויש יצרנים שמסתפקים בחשמלאי בעל תעודה. חשוב לשמור את הקבלה שנתן לכם החשמלאי עבור חיבור הוילון לחשמל, יכול להיות שתצטרכו להראות אותה במקרה שתרצו להפעיל את האחריות.

 וילון חשמלי לחדר שינה

חיבור הוילון לחשמלבמידה ויש נקודת חשמל מוכנה ליד הוילון (מיד נסביר מה קורה אם אין), חיבור הוילון לנקודת החשמל על ידי חשמלאי מוסמך יעלה בין 300-450₪. לפעמים המחיר יכול להיות זהה גם עבור חיבור מספר וילונות, כיוון שהעבודה עצמה פשוטה מאוד ורוב העלות נובעת מעצם הגעתו של החשמלאי לביתכם. 

הכנת נקודת חשמל לוילון במקרה שאין לכם נקודת חשמל מוכנה בקרבת הוילון, תצטרכו להזמין חשמלאי שיצור אחת כזו. הקמת נקודת חשמל במרחק של עד שני מטרים מלוח החשמל תעלה בין 500-700 ₪, וכל מטר נוסף ייקר את העלות בכ-150 ₪.


כך תחסכו בעלות הוילון החשמלי

אמנם אין לנו דרך קסם להפוך את הוילון החשמלי לפריט זול, אבל יש לנו  שני טיפים משמעותיים שיכולים להפוך את הנזק בכיס לקצת פחות כואב:

  • רכזו את ההזמנה – בוילונות חשמליים יש יתרון לכמות, וככל שתזמינו יותר – תקבלו הנחה משמעותית יותר. רצוי לחשוב מראש מה הם החדרים בבית בהם תרצו להתקין וילון חשמלי ולהזמין בבת אחת את כל הוילונות. ניתן גם לשלב כוחות עם שכנים או חברים ולבצע את ההזמנה יחד כדי לקבל הנחה משמעותית.
  • מתג במקום שלט – אם תבחרו במתג לצורך תפעול הוילון החשמלי תחסכו בין 100-400 ₪. עלות המתג נעה בין 50-150 ₪.  

מעצבי וילונות חשמליים מומלצים

כדי שתוכלו ליהנות מוילון חשמלי שיהיה גם יפה וגם נוח לשימוש,  רכזנו עבורכם רשימה של מעצבי וילונות חשמליים מומלצים. לאחר כל עיצוב והתקנת וילון, נציגה ממידרג מתקשרת ללקוח ומבקשת ממנו לדרג את מעצב הוילונות במספר פרמטרים, כך שחוות הדעת באתר תמיד מעודכנות.


שאלות נפוצות לדף זה

מה המחיר של וילון חשמלי?

מחיר של וילון חשמלי יכול לעלות פי 2 ויותר מוילון רגיל. עלות המנוע נעה בין 700-2,500 ש"ח ולעלות זו מתווספות עלות מסילה (בוילון הסטה), עלות התקנה, ועלות שלט או מתג. 

מה המחיר של מנוע לוילון חשמלי?

מחיר המנוע עבור וילון חשמלי נע בין 700-2,500 ש"ח, בהתאם לגודל המנוע ולחברה המציירת אותו. מנוע של חברת סומפי למשל (החברה המוכרת ביותר) יעלה כ-2,000 ש"ח בממצוע

מה המחיר של וילון גלילה חשמלי?

וילון גלילה חשמלי יהיה בדרך כלל זול יותר מוילון הסטה חשמלי, כיוון שאין צורך במסילות. יש טווח רחב עבור המחירים של וילון גלילה חשמלי שנובע ממחיר המנוע, מחיר השלט, ההתקנה ועוד..

אין לעשות שימוש בתוכן ללא אישור בכתב (ניתן לקבל אישור בתנאים מסויימים). שימוש בתכנים ללא אישור מהווה הפרת חוק זכויות יוצרים ויהווה עילה לתביעה.

שים לב! הנך מחובר בשם הלקוח . התנתק