מוקד טלפוני: 1-700-707-233

מחירון שיפוץ מטבחים

כמעט כל ישראלי וישראלית מגיעים לשלב בחיים שבו הם מחליטים לשפץ את המטבח או לבנות מטבח חדש. בין אם זה במעבר דירה ובין אם זה אחרי מגורים של שנים באותה דירה – חלום המטבח תמיד מגיע. הבעיה היא הניסיון להבין כמה זה יעלה: מחירי המטבחים מתחלקים לכל כך הרבה קטגוריות שקל ללכת שם לאיבוד. אז הפשלנו שרוולים והרמנו את הכפפה, והרי לפניכם מחירון מטבחים. יאללה מתחילים?

 מחירון מטבחים

 

מחירון מטבחים

אם עמדתם פעם או שאתם עומדים כרגע לפני שיפוץ  או בניית מטבח, בשלב הראשון אתם מפנטזים על כל מה שניתן לעשות מהמטבח שלכם. בשלב הבא אתם מגרדים את המצח ושואלים את עצמכם כמה הפנטזיה הזאת הולכת לעלות במציאות. זה השלב שבו אתם נכנסים לגוגל ובודקים – "כמה עולה מטבח?".

אבל אז אתם מגלים שכדי לדעת מה יהיה המחיר של המטבח אתם צריכים לרדת לרזולוציות הקטנות: מסוג השיש שתבחרו (אבן קיסר או גרניט פורצלן?), דרך המסילות (טריקה שקטה או רגילה?) ועד חזיתות הארונות. וזה עוד לפני שדיברנו על קלפות ואי במרכז המטבח. אז אתם מחליטים להיות אחראיים ולתכנן מראש תקציב לשיפוץ המטבח. יופי. אבל איך יודעים כמה כל דבר במטבח יעלה? ואיך בודקים מחיר שמתאים למטבח הספציפי שלכם?

כל נגר שתדברו איתו יגיד לכם- "המחיר  תלוי במטבח שלכם -  תלוי בגודל, תלוי בכמות המגירות, תלוי בגימורים, תלוי בהרבה דברים", (תסמכו עלינו, בדקנו). מעבר לזה – איך תדעו שהמחיר שנגר אחד נותן לכם זה מחיר טוב או שהוא חלילה מנסה להוציא מכם יותר כסף?

טוב  ששאלתם! בדיוק בשביל זה הכנו לכם מחירון מטבחים, שבו תוכלו לחשב את מחירי המטבח בעצמכם.

מה אפשר למצוא במחירון מטבחים?

המחירון הזה מאפשר לכם לדעת כמה יעלה לכם המטבח לפי הפרמטרים האישיים שאתם מזינים בו. המשמעות היא שאם במטבח החדש שלכם אתם רוצים 9 מטר של ארונות עליונים, 70% מגירות, 2 קלפות עליונות, וגימורי ארונות בציפוי פורניר – אתם יכולים להזין את זה במחירון והוא כבר יתן לכם טווח מחירים אמיתי של עלות המטבח. בסוף תוכלו למצוא סיכום של המחירים ואפילו רשימת נגרים מומלצים לפי חוות דעת של לקוחות קודמים.


מחירון מטבחים – איך זה עובד?

כדי לקבל טווח מחירים למטבח שלכם, בשלב הראשון תצטרכו לבחור את מרכיבי המטבח:

  • ארונות תחתונים -מהו הגודל במטרים של הארונות התחתונים במטבח שתרצו
  • מגירות - כמה שטח תקצו במטבח למגירות (באחוזים)
  • ארונות עליונים - כמה שטח תקצו עבור הארונות העליונים
  • קלפות- האם תרצו קלפות וכמה
  • אי במטבח – האם תרצו אי במרכז המטבח

אחרי שבחרתם את החלקים שירכיבו את המטבח שלכם, תעברו לשלב הבא, ושם תצטרכו לבחור את העיצוב והחומרים שממנו יהיה עשוי כל חלק במטבח. למשל, האם תרצו שחזיתות העץ של הארונות יהיו בגימור פורמייקה, צבע, פולימר או זכוכית? כל אחד מהפרמטרים האלה ישפיע על מחיר המטבח, שמתעדכן כל הזמן עם כל בחירה שלכם.

בסוף, אחרי שסיימתם לבחור את הכל תקבלו טווח מחירים למטבח שכולל גם פירוט לכל חלק וחלק שבחרתם. כך למשל, אם מחיר המטבח יצא לכם בין 75,851-89,017 ש"ח, מתחת תוכלו לראות איך זה מתחלק בין חזיתות העץ, לשיש, לצירים והידיות וכן הלאה.

בתחתית העמוד יופיע לכם קישור לרשימת נגרי מטבחים מומלצים, שם תוכלו למצוא את כל הנגרים המדורגים באתר.


דוגמא לחישוב מחיר שיפוץ במחירון מטבחים

איך משתמשים במחירון המטבחים? הכנו לכם הדגמה קצרה: 

 


איך בנינו את מחירון המטבחים?

מאחורי בניית המחירון עומדת עבודה מאומצת של חודשים ארוכים. העבודה כללה ראיונות עם נגרי מטבחים, עשרות הצעות מחיר וניתוח מדודקדק של אלפי עסקאות קודמות, נסיונות, בדיקות והשוואות. 

והתוצאה? מחירון מטבחים יחיד מסוגו שנותן טווח מחירים מפורט למטבח לפי פרמטרים אישיים של המטבח שלכם.

רוצים לראות דוגמאות להצעות מחיר לשיפוץ מטבח? הכנו לכם כאן.

הנה תמונות מלקוחות מידרג שיעשו לכם חשק לשפץ את המטבח (וגם חשק לבדוק כמה זה יעלה):

 מחירי מטבחים

 

 

 מחיר מטבח

 

 

 

 מחירון מטבחים מחיר

 

 מחירון שיפוצים מטבחים

 

 

 שיפוץ מטבח מחירים

 

 כמה עולה מטבח

 

 

 מחירי מטבחים

 

 מחירי שיפוץ מטבחים

 

 

 מטבח מחירון

 

 

 מטבח מחירים

 

 מטבח חדש מחירון

 

 


נגרים מטבחים מומלצים

אחרי שביררתם כמה יעלה המטבח שלכם, זה הזמן לבחור נגר אמין, שלא רק יעשה מחיר טוב אלא גם עבודה טובה. אחרי הכל, המטבח הוא החלק שבו אנחנו נמצאים רוב שעות היום וחשוב שהוא יצא כמו שחלמנו. ריכזנו לכם כאן רשימת נגרי מטבחים מומלצים בשיפוץ מטבח, שיש להם חוות דעת וציונים מלקוחות קודמים. בהצלחה!
אנשים שהתעניינו במחירון שיפוץ מטבחים התעניינו גם בזה...

מטבחים ומחירי מטבחים
עיצוב מטבחים
עיצוב מטבחים
קלפה למטבח
פרזול למטבח
פרזול למטבח


אין לעשות שימוש בתוכן ללא אישור בכתב (ניתן לקבל אישור בתנאים מסויימים). שימוש בתכנים ללא אישור מהווה הפרת חוק זכויות יוצרים ויהווה עילה לתביעה.

שים לב! הנך מחובר בשם הלקוח . התנתק