מוקד מידרג: 1-700-707-233

מאמרים על ביטוחים

יותר כיף ויותר חכם להיפגש עם סוכן ביטוח כשיש לכם קצת מידע מקדים. בדיוק בגלל זה כתבנו בשבילכם טיפים, המלצות ומאמרי מחירים שיתנו לכם את כל המידע שאתם צריכים על ביטוחים.

חסכון לפנסיה
מחירים של סוכני ביטוח
רוצים לדעת כמה עולה סוכן ביטוח? בפנים תמצאו את כל המידע על מחירים של סוכני ביטוח.
למה צריך סוכן ביטוח | חוזה
למה צריך סוכן ביטוח?
תמיד שאלתם את עצמכם למה צריך סוכן ביטוח? מתי כדאי לפנות לסוכן ביטוח ואיך לבחור סוכן ביטוח מומלץ? הכנו מדריך עם כל התשובות.
בדיקת תיק ביטוח
בדיקת תיק ביטוח
אם אתם לא לגמרי בטוחים מה זה בדיקת תיק ביטוח או מתי בדיוק צריך לעשות אותו, אל תדאגו. כאן תמצאו את כל המידע על בדיקת תיק ביטוח, מחירים ועוד כמה טיפים.
פגישה עם סוכן ביטוח פנסיוני
סוכן ביטוח פנסיוני – איך בוחרים?
אם אתם לא בטוחים איך בוחרים סוכן ביטוח פנסיוני או מתי הוא נחוץ, כאן תמצאו את כל המידע על סוכן ביטוח פנסיוני ואיך כדאי לבחור אותו.
פגישה עם סוכן ביטוח על דמי ניהול פנסיה
דמי ניהול פנסיה
כמה נשלם על דמי ניהול פנסיה, איך זה משפיע על החיסכון הפנסיוני שלנו לטווח הארוך ואיך אפשר לנסות להוריד דמי ניהול פנסיה - כל מה שחשוב לדעת על דמי ניהול פנסיה כאן בפנים, כולל טיפים והמלצות על סוכני ביטוח.
נתוני דמי ניהול של קרן השתלמות
דמי ניהול קרן השתלמות
מה המקסימום של דמי ניהול קרן השתלמות שאפשר לגבות, מה נחשב לדמי ניהול אידיאליים ואיך אפשר לנסות להוזיל דמי ניהול קרן השתלמות - כל מה שחשוב לדעת כל דמי ניהול של קרן השתלמות, בפנים.
נתונים על קרנות השתלמות
ניוד קרן השתלמות
אם אתם משלמים דמי ניהול גבוהים מדי או לא מרוצים מהתשואות של הקרן שלכם, ניוד קרן השתלמות יכול לפתור לכם חלק מהבעיות. מתי עוד כדאי לנייד קרן השתלמות ואיך מבצעים את המעבר בפועל, בפנים.
תיוק ואיחוד קרנות פנסיה
איחוד קרנות פנסיה
איחוד קרנות פנסיה יחסוך לכם בדמי הניהול, ישמור על הזכויות והוותק של הקרן שלכם וירכז את כל החיסכון הפנסיוני שלכם במקום אחד. חוץ מזה יש עוד כמה דברים חשוב שצריך לדעת על איחוד קרנות פנסיה, והכל כאן - בפנים.
אישה בהריון בודקת זכאות להפרשה לפנסיה בחופשת לידה
הפרשה לפנסיה בחופשת לידה
הפרשה לפנסיה היא קריטית, וקריטית במיוחד למי שמחליטה להאריך את חופשת הלידה שלה. לפני שאתן מתקשרות למעסיק, הנה כל מה שחשוב לדעת על הפרשה לפנסיה בחופשת לידה.
ביטוח קבלנים
ביטוח קבלנים
פוליסה פתוחה או סגורה? מה המחיר של ביטוח קבלנים עבור קבלן שיפוצים? מה חייבים לבדוק בביטוח קבלנים? כל האותיות הקטנות בביטוח עבודות קבלניות – במידרג.
פנסיה לעצמאים
פנסיה לעצמאים
למה לעצמאים עדיף קרן פנסיה על ביטוח מנהלים? באלו קרנות פנסיה דמי ניהול נמוכים במיוחד? איך אפשר לקבל הטבות מס על פנסיה לעצמאים? פנסיה לעצמאים – המדריך המלא.

שים לב! הנך מחובר בשם הלקוח . התנתק