מוקד טלפוני: 1-700-707-233

חיסון לכלב מחיר
כשאומרים חיסון לכלב, מתכוונים לשני חיסונים שהם MUST בקרב גורי כלבים - חיסון משושה וחיסון נגד כלבת. כדי שהכלב שלכם יהיה בריא ויוכל לאכול לכם את שיעורי הבית בזמני משבר, כדאי שתחסנו אותו בהקדם קריצה. כאן תמצאו את כל הפרטים על מחיר חיסון לכלב, ממה מחיר חיסון לכלב מושפע ומתי צריך לעשות אותו. תנו קריאה זריזה, עוד לפני שהכלב שלכם יספיק לנבוח. 


חיסון משושה לכלב

יכול להיות שחיסון משושה (או כל טיפול רפואי בעצם) הוא לא משוש חייו של הכלב אבל זה יעזור לו מאוד בהמשך החיים. חיסון משושה הוא חיסון סטנדרטי שניתן לכל גור כלבים, והוא משולב כנגד 6 מחלות שונות נפוצות כמו כלבלבת או פרוו. 

חיסון משושה לכלב מחיר

כדי שחיסון משושה לכלב יעבוד בצורה אפקטיבית, הכלב צריך לקבל אותו 3 פעמים. את החיסון הראשון מומלץ לתת לכלב בגיל חודש וחצי, חיסון שני בגיל חודשיים ושבוע וחיסון שלישי בגיל שלושה חודשים. בכל שלושת הפעמים, הכלב יקבל את אותה מנת החיסון ויהיה מחוסן לגמרי רק לאחר קבלת המנה השלישית של החיסון. על החיסון הזה יש לחזור פעם בשנה כדי לתחזק את הנוגדנים למחלות בגופו של הכלב. 

חיסון לכלב

עד קבלת המנה השלישית לא מומלץ להוציא את הכלב לדשא, לחול או לפגוש כלבים אחרים מאחר והוא לא מחוסן כראוי ועלול להידבק במחלות שונות. אפשר להוציא אותו מעט למדרכה שליד הבית או לאזור לא הומה כלבים.עם קבלת המנה השלישית, אפשר להוציא אותו לפארקים השונים ולפגוש כלבים אחרים רק לאחר מספר ימים, ולפי המלצת הוטרינר. 

 

חיסון משושה מחיר

מחיר אם תהיתם כמה עולה חיסון משושה, אז ככה: בין אם הכלב שלכם מסורס או לא מסורס, מחיר חיסון משושה לכלב ינוע בין כ-120-220 ₪.

מחיר זה אינו מושפע מפרמטרים כמו מצבו הבריאותי של הכלב או משקלו אלא תלוי בתמחור של הווטרינר בלבד, ובניגוד לחיסון כלבת, חיסון משושה לא מצריך עלויות נוספות של אגרה.


חיסון כלבת לכלב

חיסון נגד כלבת נעשה בגיל שלושה חודשים ושבוע, כשבוע לאחר המנה האחרונה של חיסון המשושה. על חיסון כלבת יש לחזור פעם בשנה ויש בו טוויסט קל בעלילה. אל דאגה, אין לו תופעות לוואי מיוחדות, אבל יחד עם החיסון, הוטרינר יכניס שבב מתחת לעור של הכלב עם ברקוד ככה שאם הוא יאבד יוכלו לאתר אותו (גאוני - תודו סמיילי).

אם חשבתם שאגרות ומיסוי הם בירוקרטיות ששמורות לנוטריונים או רואי חשבון בלבד - תחשבו פעמיים. החוק בישראל הוא שכל כלב מחויב בחיסון כלבת. כדי לאכוף את החוק הזה, בעל הכלב צריך לשלם אגרה שמאשרת שהכלב שלו מחוסן. האגרה הזאת תקפה למשך שנה וניתנת לכם לאחר שהווטרינר דיווח לעירייה שהכלב אכן מחוסן.

 

חיסון כלבת לכלב מחיר

מחיר מחיר חיסון כלבת לכלב בין אם מסורס או לא מסורס, ינוע בדרך כלל בין כ-80-120 ₪.

מחיר מחיר אגרת חיסון כלבת לכלב מסורס יהיה כ-52 ₪

מחיר מחיר אגרת חיסון כלבת לכלב לא מסורס/כלבה לא מעוקרת יהיה כ-372 ₪.


חיסון שעלת

חיסון שעלת אינו חיסון חובה וכדאי שתתנו אותו לכלב שלכם רק אם אתם מכניסים אותו לכלבייה או לפנסיון.

מחיר מחיר חיסון שעלת לכלב נע בין כ-160-220 ₪.

 

צפו בד"ר גלעד, מסביר הכל על החיסונים וטיפולים נוספים לכלב כמו טיפול נגד תולעת הפארק ותועלי מעיים:


חיסון לכלב – מחיר מנוי שנתי

ברוב המרפאות הוטרינריות יש אופציה לעשות מנוי שנתי של כלל החיסונים כולל אגרה ושל כל הטיפולים, כמו ניקוי שיניים לכלב. האופציה הזאת זולה יותר מכל טיפול או חיסון בנפרד. כל וטרינר מתמחר את המנוי הזה אחרת אבל המחירים מתחילים ב-450 ₪ ויכולים להגיע עד 1,000 ₪.

כשאתם עושים מנוי שנתי, בדקו שהמנוי אכן כולל את כל החיסונים ההכרחיים כמו חיסון משושה שניתן 3 פעמים, חיסון כלבת כולל אגרה, וטיפולים הכרחיים כמו טיפול נגד תולעת הפארק ונגד תולעי מעיים.

 

כוכבית ואם כל המידע הזה לא מספיק, ריכזנו לכם כאן מחירון עדכני לשנת 2021 של חיסונים לכלב:

סוג החיסון

מחיר חיסון

מחיר אגרה

חיסון כלבת לכלב מסורס/מעוקר

בין 80-120 ₪

כ-52 ₪ 

חיסון כלבת לכלב לא מסורס/לא מעוקר/בוגר 

בין 80-120 ₪

כ-372 ₪

חיסון משושה לכלב מסורס ולא מסורס

בין 120-220 ₪

לא מצריך אגרה

חיסון שעלת לכלב

בין 160-220 ₪ 

לא מצריך אגרה


וטרינרים מומלצים

מה נגיד, מחיר חיסון לכלב זה עסק יקר. אבל אם כבר הכנסתם כלב למשפחה, כנראה שתעשו בשבילו הכל. כדי שתהיו מסודרים על כל החיסונים והטיפולים של הכלב לשנה הקרובה, ריכזנו לכם כאן רשימה של וטרינרים מומלצים. אחרי כל טיפול אנחנו מתקשרים לקבל חוות דעת וככה משאירים את הדירוגים מעודכנים באתר.
אין לעשות שימוש בתוכן ללא אישור בכתב (ניתן לקבל אישור בתנאים מסויימים). שימוש בתכנים ללא אישור מהווה הפרת חוק זכויות יוצרים ויהווה עילה לתביעה.

שים לב! הנך מחובר בשם הלקוח . התנתק