מוקד טלפוני: 1-700-707-233

ניקוי שיניים לכלב מחיר
אם הגעתם לכאן, כנראה שהכלב שלכם סובל מריח רע בפה או דלקת חניכיים. מחיר ניקוי שיניים לכלב נע בין כ-500 – 1,000 ש"ח ומקביל לטיפול שיננית אצלנו. למרות הדמיון, יש כמה דברים שמשפיעים על מחיר ניקוי שיניים לכלב וכדאי שתשימו לב אליהם לפני הביקור אצל הוטרינר. איך הטיפול מתבצע, במה מחיר ניקוי שיניים לכלב תלוי ואיך תשמרו על שיני הכלב שלכם, הכל ממש כאן קריצה


מתי צריך ניקוי שיניים לכלב?

כשאומרים ניקוי שיניים לכלב מתכוונים לטיפול אבן בשן או כמו שאנחנו, בני האדם מכירים – אבנית בשיניים. בגלל שכלבים לא מצחצחים שיניים, האוכל שהם אוכלים מצטבר על השן, יוצר אבן בשן וגורם לתופעות לא נעימות כמו ריח רע מהפה ודלקות חניכיים.

אז איך תזהו שהכלב שלכם צריך ניקוי שיניים? שני סימנים נוספים מעבר לריח רע מהפה ודלקת חניכיים, יהיו שהכלב ימעט לאכול או יימנע ממשחקי נשיכה.

אבן בשן לכלב

 

באופן כללי יש לבצע ניקוי שיניים לכלב אחת לשנה - כמה שנים, כאשר תדירות הטיפול תלויה בפרטמטרים שונים כמו גזע הכלב, גילו ומצב השיניים שלו. יש גזעי כלבים בעלי נטייה מוגברת להווצרות אבן בשן כמו פודל, פינצ'ר, שיצו, פקינז, בולדוג ומלטז. אם הכלב שלכם הוא אחד מהגזעים האלו כנראה שיהיה צורך בניקוי שיניים שנתי. בנוסף, ככל שהכלב מבוגר יותר כך מצב השיניים כנראה לא מזהיר, ולכן הוא מצריך ניקוי שיניים בתדירות גבוהה יותר.  

ניקוי שיניים לכלב - סוגי כלבים

מחיר ניקוי שיניים לכלב

מחיר ניקוי שיניים לכלב נע בדרך כלל בטווח שבין כ- 500-1,000 ש"ח. המחיר משתנה בעיקר בהתאם לניסיון של הוטירינר ולמיקום בו הוא נמצא (במרכז לרוב המחירים יהיו גבוהים יותר, בהתאם למחירי השכירות). חוץ מזה, יש עוד כמה דברים שמשפיעים על המחיר עליהם נדבר ממש בקרוב.

כוכבית יש וטרינרים שימליצו לכם לעשות מנוי אצלם במחיר קבוע מראש שכולל בתוכו חיסון לכלב, ביקורים ללא עלות וכ-10% הנחה על טיפולים כמו ניקוי שיניים וטיפולים אחרים. 

 

הצעות מחיר לדוגמא - ניקוי שיניים לכלב

כדי שתקבלו מושג טוב יותר לגבי המחירים, הנה כמה דוגמאות למחירי ניקוי שיניים לכלב:

ניקוי שיניים לכלב מחיר ניקוי שיניים לרועה גרמני 

גיל הכלב: 7

מחיר בדיקות: 400 ש"ח (בדיקות רגילות + בדיקה כימית)

מחיר ניקוי שיניים: 550 ש"ח

 סה"כ: 950 ש"ח

ניקוי שיניים לכלב מחיר ניקוי שיניים לכלב בוגר

גיל הכלב: 9, לא עשה טיפול זמן רב

מחיר בדיקות: 340 ש"ח

מחיר ניקוי שיניים: 750 ש"ח

סה"כ: 1,080 ש"ח

ניקוי שיניים לכלב מחיר ניקוי שיניים לכלב קטן

גיל הכלב: 3

מחיר בדיקת דם: 180 ש"ח

מחיר ניקוי שיניים: 550 ש"ח

סה"כ: 730 ש"ח


מה משפיע על מחיר ניקוי שיניים לכלב?

מחיר ניקוי שיניים לכלב תלוי במספר גורמים שחשוב שתהיו מודעים אליהם לפני שאתם ניגשים לכל הסיפור.

שיצו  מצב שיני הכלב – ככל שמצב השיניים של הכלב שלכם יהיה חמור יותר, כך המחיר יתייקר. בדרך כלל מדובר בהתייקרות של כמה מאות שקלים, אבל זה מאוד משתנה ותלוי בחומרת מצב שיני הכלב. במקרים של דלקת חניכיים קשה, מומלץ להתחיל טיפול אנטיביוטי לפני ניקוי השיניים ולהמשיך מספר ימים לאחר הניקוי.

ניקוי שיניים לכלב

 

שיצו בדיקות מקדימות – בדרך כלל לפני ניקוי שיניים לכלב, הוטרינר עורך בדיקות שגרתיות כמו בדיקות דם, בדיקות שתן ולחץ דם כדי לראות האם הכלב יוכל להתמודד עם ההרדמה המלאה שהטיפול כרוך בה. במידה והכלב שלכם מבוגר, הוטרינר יבדוק גם את הכבד והאם הוא יכול להתמודד עם חומרי ההרדמה.

ומה לגבי המחיר? יש וטרינרים שכוללים במחיר הניקוי גם את הבדיקות המקדימות ויש כאלה שמפרידים אותם ממחיר הניקוי עצמו. במקרה של הפרדה, מחיר הבדיקות בדרך כלל נע סביב 400 ₪ ויחד עם מחיר הניקוי מגיע לסכום של כ-1,000 ₪.


ניקוי שיניים לכלב – איך זה עובד?

ניקוי שיניים לכלב עובד ממש כמו טיפול שיננית אצלנו כשהוטרינר משתמש במכשיר לניקוי אבן מהשן. לאחר הסרת האבן, הוטרינר יבצע פוליש כדי לאטום חריצים קטנים שנשארו על השן.

שימו   - ביצוע ניקוי שיניים בכלב בטשטוש קל בלבד לא מאפשר הסרה מלאה של אבן השן ולכן חובה שהטיפול יתבצע תחת הרדמה מלאה.

 וטרינרים בדרך כלל ישתמשו בצינור או בשמו המקצועי טובוס, ויחדירו אותו לקנה הנשימה של הכלבכדי למנוע שאיפה לריאות של אבן השן בזמן שהכלב מורדם. בנוסף, הדופק והנשימה של הכלב חייבים להיות מנוטרים כל זמן ההרדמה ויש לתת לו נוזלים לוריד כדי למנוע התייבשות.


איך לשמור על שיני הכלב?

כדי שתמעטו לבקר את הוטרינר ותשמרו על שיני הכלב שלכם, צפו בד"ר גלעד מסביר על צחצוח שיניים לכלב:


וטרינרים מומלצים

מחיר ניקוי שיניים לכלב אמנם אינו זול אבל הוא חשוב מאוד לכלב שלכם וליכולת התפקוד שלו. אז אם אתם רוצים שהכלב שלכם יאכל את שיעורי הבית שלכם בזמני משבר או יאכל באופן כללי עם שיניים בריאות וחזקות, ריכזנו לכם כאן רשימה של וטרינרים מומלצים.

לאחר כל טיפול ניקוי שיניים לכלב אנחנו לוקחים חוות דעת מלקוחות קודמים וכך שומרים על הדירוגים מעודכנים באתר.


אנשים שהתעניינו בניקוי שיניים לכלב מחיר התעניינו גם בזה...אין לעשות שימוש בתוכן ללא אישור בכתב (ניתן לקבל אישור בתנאים מסויימים). שימוש בתכנים ללא אישור מהווה הפרת חוק זכויות יוצרים ויהווה עילה לתביעה.

שים לב! הנך מחובר בשם הלקוח . התנתק