מוקד טלפוני: 1-700-707-233

מאמרים על מצבות

יותר כיף ויותר חכם להיפגש עם קבלן מצבות כשיש לכם קצת מידע מקדים. בדיוק בגלל זה כתבנו בשבילכם טיפים, המלצות ומאמרי מחירים שיתנו לכם את כל המידע שאתם צריכים על מצבות.
תמונות מצבות


מחירים של מצבות

מחירים של מצבות – כמה עולה מצבה מאבן חברון, מצבה מאבן גרניט ועוד. וגם – מחירים של חידוש מצבות


קבלני מצבות מומלצים

קבלני מצבות מומלצים באתר מידרג. כל קבלן מצבות שרוצה להכנס לאתר עובר בדיקה דקדקנית שבודקת האם הוא אכן מומלץ על ידי לקוחותיו הקודמים.


מצבות

מידע מפורט על מצבות: מאילו חומרים ניתן לבנות מצבות, מה כותבים על מצבה, מחירים של מצבות וגם – קבלני מצבות מומלצים.
תמונה של מצבה מיוחדת משולבת אדנית פרחים


חידוש מצבות

הכיתוב על המצבה נמחק, הופיעו כתמים על האבן או סדקים של ממש? בכל הקשור לחידוש מצבות, לא כדאי לפעול לבד. כאן תמצאו שיטות לחידוש מצבות, תמונות של שיפוץ מצבות ומחירים.


כיתוב על מצבה

כיתוב על מצבה - מה צריך לכתוב, דוגמאות לכיתוב על מצבה ותמונות של מצבות. כתבנו בשבילכם הכל כדי שתוכלו לעשות את זה הכי בקלות שאפשר.
כיתוב על מצבה - ראשי תיבות של השם


תמונות של מצבות

לפעמים מה שצריך הוא פשוט להסתכל בתמונות של מצבות ולראות מה אנשים אחרים בחרו לעשות ולקבל קצת השראה. כאן ריכזנו בשבילכם תמונות של מצבות משלל סוגים ועיצובים
תמונה של מצבה מיוחדת זוגית עם אבן טבעית וצמחים


מצבות מיוחדות

לאחר פטירת קרוב, לפעמים נרצה להנציח אותו באמצעות מצבה מיוחדת שתשקף את אופיו ומי שהיה. כתבנו עבורכם את כל המידע על מצבות מיוחדת וכל מה שצריך לדעת לפני שפונים לקבלן מצבות.
קבורת מכפלה


סוגי מצבות

בחירת מצבה היא תהליך רגיש ולא פשוט, במיוחד שיש הרבה מאוד סוגי מצבות שעלולים להקשות על הבחירה. איזה סוגי מצבות וסוגי אבנים יש ומה המחירים של סוגי המצבות שונים? פירטנו עבורכם את כל המידע.
קבורת סנהדרין


קבורה בקומות

לצערנו, בתי הקברות בארץ רק גדלים והולכים, וקבורה בקומות הפכה בעיני רבים לחלק מהפתרון. בפנים תמצאו את כל המידע על קבורה בקומות ומחירי מצבות.
מצבה כפולה משיש


מצבות שיש

בפנים מופיע על המידע על מצבות שיש - כמה עולה מצבה משיש, מאיזה סוגי שיש ניתן לבנות מצבות וקבלני מצבות מומלצים להקמת מצבות שיש.

שים לב! הנך מחובר בשם הלקוח . התנתק